Tävlingskalender

Datum Tävling Arrangör Distrikt
G
Typ
F
D
T
AS
v 15mån 8/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V14Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
PortalsprintenSöderhamns OKHälsingland
vbSVisa rutter i Livelox
VECKANS BANA 4-8/4 STRÄNGNÄSSträngnäs-Malmby OLSödermanland
vbMVisa rutter i Livelox
GBG-Syd TeknikträningFrölunda OLGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
Veckans Bana Mörmoskogen, SkoghallOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana V15OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 15 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL VSKVänersborgs SKVästergötland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Öppen sprintträning # 1 (hittahem)Tolereds Allmänna IKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
tis 9/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana Mörmoskogen, SkoghallOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana V15OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 15 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL VSKVänersborgs SKVästergötland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Motions-OLKatrineholms OKSödermanland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL KvarndammenKristinehamns OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
NOK-träningOK DenselnÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL VillingsbergOK DjerfVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering RuddalenIF Marin VästGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
IKS VårspringIK StandardSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
AlliansHultsfreds OKSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL OK SkogshjortarnaVästergötland
närMResultat
OK Tranans klubbträningOK TrananVästergötland
klubbLVisa rutter i Livelox
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbLVisa rutter i Livelox
HittaHem #1Gävle OKGästrikland
klubbSVisa rutter i LiveloxResultat
Tisdagsträning ÖrsbäckenSol TranåsSmåland
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
Norrcupen medelForsa OKHälsingland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Säsongspremiär Deje/SISUDeje SFVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
ons 10/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana Mörmoskogen, SkoghallOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana V15OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 15 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL VSKVänersborgs SKVästergötland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Säsongspremiär Deje/SISUDeje SFVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
IFK StockarydIFK StockarydSmåland
närL
Luffarligan Snättringe SKSnättringe SKStockholm
närL
Veteran-ol 3-stadUddevalla OKBohuslän-Dal
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veterantävling. HöglandetIFK StockarydSmåland
närL
OnsdagsorienteringKalmar OKSmåland
närLVisa rutter i Livelox
XXL Ungdomsserie och MotionsorienteringOK NorrvirdarnaSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Vintercup 6SkogslöparnaÅngermanland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
OK Marks Mtbo träningOK MarkVästergötland
LM
närLVisa rutter i LiveloxResultat
tor 11/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana Mörmoskogen, SkoghallOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana V15OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 15 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL VSKVänersborgs SKVästergötland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Säsongspremiär Deje/SISUDeje SFVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veteran-OL 20240411OK TorSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 11-15/4Strängnäs-Malmby OLSödermanland
vbMVisa rutter i Livelox
Veteran-OLMjölby OKÖstergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, ÅsaJönköpings OKSmåland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
VeteranOL 2KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närLVisa rutter i LiveloxResultat
RoslagsveteranernaTäby OKStockholm
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Veteran OL Lerums SOKGöteborg
närLVisa rutter i LiveloxResultat
VeteranOL GOK ÖverumGamleby OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
POL, Planteringen, SkaraIK GandvikVästergötland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
Motions-OL RudskogaKristinehamns OKVärmland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering BjurforsbergetAvesta OKDalarna
närM
Sprintintervaller | Domkyrkan Idrottsföreningen OLGY Uppsala
Svenska Orienteringsförbundet
Uppland
klubbS
MOL 2Garda OKGotland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering VåxnäshallenOK TyrVärmland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
GBG Syd Teknik-träningIK UvenGöteborg
klubbLVisa rutter i Livelox
OCK-träning VittskövleOK Pan-KristianstadSkåne
klubbM
Träningsorientering OskarströmHalmstad OK
Oskarströms OK
Halland
klubbMVisa rutter i LiveloxResultat
Träningsorientering VeteranbanorGamleby OKSmåland
närLVisa rutter i LiveloxResultat
TorsdagsträningKarlskrona SOKBlekinge
klubbLVisa rutter i Livelox
NissadalsträningOK StigenSmåland
närLResultat
Distriktsträning VästmanlandVästerås SOKVästmanland
närL
GBG teknikträningGöteborgs OFGöteborg
närM
Kretsträning MarkOK MarkVästergötland
närL
Teknikträning Landehof, Sjövalla och OrintoOK LandehofGöteborg
klubbMVisa rutter i Livelox
Borlänge träningsorientering Norr AmsbergDomnarvets GOIFDalarna
klubbL
GMOK träningstävling - KolonirännetGöteborg-Majorna OKGöteborg
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
fre 12/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana V15OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 15 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL VSKVänersborgs SKVästergötland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Säsongspremiär Deje/SISUDeje SFVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 11-15/4Strängnäs-Malmby OLSödermanland
vbMVisa rutter i Livelox
Tibrotrippeln, natt (flyttad från 5/4)Tibro OKVästergötland
natLN
Veckans Bana VåxnäsOK TyrVärmland
vbL
SM, natt (Swedish League, #3)Ärla IFSödermanland
mästLNVisa rutter i LiveloxResultat
lör 13/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana V15OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 15 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL VSKVänersborgs SKVästergötland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Säsongspremiär Deje/SISUDeje SFVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 11-15/4Strängnäs-Malmby OLSödermanland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana VåxnäsOK TyrVärmland
vbL
Hagenmedeln med öppet SkaraborgsmästerskapIF HagenVästergötland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
LännamedelnLänna IFUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Skaraborgsstafetten med öppet SkaraborgsmästerskapIF HagenVästergötland
distSMVisa rutter i LiveloxResultat
Stigtomtakavlen (Stafettligan, #2)OK HällenSödermanland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Göteborgsdubbeln, långSjövalla FKGöteborg
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Mariannelunds orienteringEksjö SOK
Hässleby SOK
Småland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Stjärnhelgen, medelKatrineholms OKSödermanland
närMVisa rutter i LiveloxResultat
Sydsvenska mästerskapen, individuellOK OrionBlekinge
mästLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårracet, långOK OrionBlekinge
natLVisa rutter i LiveloxResultat
sön 14/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana V15OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 15 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL VSKVänersborgs SKVästergötland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 11-15/4Strängnäs-Malmby OLSödermanland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana VåxnäsOK TyrVärmland
vbL
Stigtomtakavlen (Stafettligan, #2)OK HällenSödermanland
natSLKVisa rutter i LiveloxResultat
Stigtomtakavlen, individuella öppna klasserOK HällenSödermanland
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Sydsvenska mästerskapen, stafettOK OrionBlekinge
mästSLVisa rutter i LiveloxResultat
Göteborgsdubbeln, medelLerums SOKGöteborg
natMVisa rutter i LiveloxResultat
SöderåsenrundanOK Silva
Rävetofta OK
Skåne
natLVisa rutter i LiveloxResultat
Vårracet, medelOK OrionBlekinge
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Medel KM 2024Leksands OKDalarna
klubbMResultat
AnebyorienteringenSOK AnebySmåland
distMVisa rutter i LiveloxResultat
Träningstävling intensivkursJärla OrienteringStockholm
klubbLVisa rutter i LiveloxResultat
EnenracetOK EnenUppland
natMVisa rutter i LiveloxResultat
Motionsorientering Umeå Umeå OKVästerbotten
närLVisa rutter i LiveloxResultat
KM 2024Kvillebyns SKBohuslän-Dal
klubbMResultat
Orienteringsträning HjörneredLaholms OKHalland
närMVisa rutter i Livelox
v 16mån 15/4Veckans bana V14 N. SkogenSOK TräffVästergötland
vbMVisa rutter i Livelox
IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V15Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
VECKANS BANA STRÄNGNÄS 11-15/4Strängnäs-Malmby OLSödermanland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana VåxnäsOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana V16OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Öppen sprintträning # 2 - förlängd (hittahem)Tolereds Allmänna IKGöteborg
närSVisa rutter i LiveloxResultat
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
tis 16/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans Bana VåxnäsOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana V16OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Pokaljakten 2024 deltävling 1Kils OKVärmland
närL
15/4
Visa rutter i Livelox
Veckans banor - UlvstaOckelbo OKGästrikland
vbMVisa rutter i Livelox
Vårspringet EskilstunaOK TorSödermanland
närM
15/4*
Visa rutter i Livelox
Åkers IF Veteran-OLÅkers IFSödermanland
närM
14/4
Visa rutter i Livelox
Dala Veteran-OLSäterbygdens OKDalarna
närL
14/4
Visa rutter i Livelox
Motions-OL MagasinsvägenKristinehamns OKVärmland
närM
14/4
Visa rutter i Livelox
NOK-träningTjalve OrienteringsklubbÖstergötland
närM
14/4
Visa rutter i Livelox
Motionsorientering RuddalenIF Marin VästGöteborg
närL
16/4*
Visa rutter i Livelox
Park Orientering 1Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
15/4*
Sörklubbs #1 SöderhamnSöderhamns OKHälsingland
närS
15/4*
Visa rutter i Livelox
Motions-OL och UngdomsmatchOK SkogshjortarnaVästergötland
närM
15/4*
Starttider
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbL
16/4*
NorrcupLjusdals OKHälsingland
närLVisa rutter i Livelox
OK Tranans klubbträningOK TrananVästergötland
klubbL
15/4*
OL-Alliansen, Vimmerby OKVimmerby OKSmåland
närL
13/4
Visa rutter i Livelox
HittaHem #2Gävle OKGästrikland
klubbSVisa rutter i Livelox
Motionsorientering StyckåsenOK JösseVärmland
närL
Östra vårkretsenTibro OKVästergötland
närM
15/4*
HemdagarsOK AlehofGöteborg
klubbL
15/4
Starttider
Tränings-OL SprintLindebygdens OKÖrebro Län
närS
16/4*
Visa rutter i Livelox
Medelpad Runt #0,5Medelpads OF
Sundsvalls OK
Medelpad
klubbL
16/4*
Ungdomsserien 2024 Etapp 1Vänersborgs SKVästergötland
närL
15/4*
Starttider
ons 17/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans Bana VåxnäsOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana V16OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
Veteran-OL SOK ViljanSOK ViljanSmåland
närL
15/4
Veteran-OL 3-stadOK FlundrehofVästergötland
närLVisa rutter i Livelox
MtbO 1Visborgs OKGotland
M
närMVisa rutter i Livelox
XXL Ungdomsserie och MotionsorienteringVäxjö OKSmåland
närM
15/4
Park Tour Värmland Kristinehamn, etapp 1Kristinehamns OKVärmland
närS
15/4
Park Tour Värmland Kristinehamn, etapp 2Kristinehamns OKVärmland
närS
15/4
Allan Jonssons MinneslöpOK TyrVärmland
närLK
15/4
Visa rutter i Livelox
Vårcup 3Gävle OKGästrikland
klubbL
16/4
Fyrklöver #1 2024KFUM Örebro OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
14/4
Starttider
TiomilarepetOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distSLK
14/4
Visa rutter i LiveloxStarttider Livebevakning
Tiomilarepet, öppna individuella klasserOK Älvsjö-ÖrbyStockholm
distL
14/4
tor 18/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans Bana VåxnäsOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana V16OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
10milaträningUddevalla OKBohuslän-Dal
klubbL
17/4
POL Flämslätt Istrums SKIstrums SKVästergötland
närMVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veteran-OLVandrarringenVästmanland
närL
16/4
Visa rutter i Livelox
VeteranOL 3OK Tisaren
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
16/4
Visa rutter i Livelox
RoslagsveteranerSigtuna OKUppland
närM
17/4
Veteran-Ol i Södra VätterbygdenIK VistaSmåland
närM
17/4*
Visa rutter i Livelox
Gästrike Veteran-OLÅrsunda IFGästrikland
närM
16/4
Veteran-OLBoxholms OKÖstergötland
närM
16/4
Veteran-OL GöteborgGöteborg-Majorna OKGöteborg
närL
15/4
Visa rutter i Livelox
MOL 3Svaide Roma SOKGotland
närM
Motions-OL MarielundKristinehamns OKVärmland
närM
16/4
Run to the Hills 2024, Etapp 1Selånger SOKMedelpad
närM
17/4
Motionsorientering Rud, norra.OK TyrVärmland
närL
17/4
Visa rutter i Livelox
Andra chansenÅrsunda IFGästrikland
närM
16/4
Park Orientering 2Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
17/4*
OCK-träning - OppmannabergetFK Åsen
Härlövs IF
OK Pan-Kristianstad
Skåne
klubbL
17/4*
TorsdagsträningOK OrionBlekinge
närL
16/4
Vårspringet på MågaLjusdals OKHälsingland
klubbMVisa rutter i Livelox
GBG-SYD TeknikträningMölndal Outdoor IFGöteborg
klubbL
16/4
Visa rutter i Livelox
MotionsOLDalaportens OLDalarna
närM
17/4*
MotionsorienteringTumba-Mälarhöjden OKStockholm
närLVisa rutter i Livelox
Teknikträning för Landehof, Sjövalla och OrintoOK OrintoVästergötland
klubbM
16/4
Ungdomsträning/KlubbträningKöping-Kolsva OKVästmanland
närL
17/4
DOST Gustafs/Borlänge Säter träningsorienteringStora Tuna OKDalarna
närL
17/4
GBG teknikträningGöteborgs OFGöteborg
närS
17/4*
GOF JuniorträningFK Herkules
Göteborgs OF
Göteborg
närL
17/4
Kretsträning MarkOK RävenVästergötland
närL
17/4*
Månadens bana/Kretsträning kindUlricehamns OKVästergötland
närL
16/4
Nissadalsträning GisleOK GisleSmåland
närL
POL by kväll, Istrums SK, FlämslättIstrums SKVästergötland
närM
16/4
Tiomilaträning Snättringe+SNO/Tullinge, VisättraSnättringe SKStockholm
klubbL
17/4*
KnivstasprintenLånghundra IFUppland
natS
15/4
Starttider
Motionsorientering Gillevi, KoppomOK HierneVärmland
närL
Vårcup etapp 2 Halmstad OKHalmstad OKHalland
klubbM
16/4*
Visa rutter i Livelox
Natt-KMLinköpings OKÖstergötland
klubbLN
16/4*
fre 19/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana V16OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans Bana Rud norraOK TyrVärmland
vbL
Träna med landslaget i Göteborg - KO-kvalGöteborgs OF
Svenska Orienteringsförbundet
Göteborg
närS
15/4
Träna med landslaget i Göteborg - KO-finalerGöteborgs OF
Svenska Orienteringsförbundet
Göteborg
närS
15/4
Uppsala möte, nattRasbo IK
Upsala IF Orientering
Uppland
natLN
17/4
lör 20/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana V16OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
BergslagsmötetFagersta OK
OK Hedströmmen
Västmanland
natM
15/4
Livebevakning
BoforsloppetDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natL
18/4*
Visa rutter i LiveloxLivebevakning
MotalaträffenMotala AIF OLÖstergötland
natM
18/4
Livebevakning
Strängnäsdubbeln, dag 1, medelSträngnäs-Malmby OLSödermanland
natM
17/4
Visa rutter i Livelox
Dackefejden, långKarlskrona SOKBlekinge
natL
17/4
Vättefejden/Gränsfejden, långMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
natL
18/4*
GBG JS-TEKNIK STAFETTGöteborgs OF
Sävedalens AIK
Göteborg
närM
19/4*
Uppsala möte, medelIF ThorUppland
natM
17/4
KM medelSkogsluffarnas OKStockholm
klubbM
17/4*
Hässleholms OK, sprint MTBOHässleholms OKSkåne
M
närS
17/4
Träna med landslaget i Göteborg - SprintjoggGöteborgs OF
Svenska Orienteringsförbundet
Göteborg
närS
15/4
Öppen uttagningstävling inför 10mila, etapp 1Ludvika OKDalarna
närLN
14/4
sön 21/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans bana Råbäck centraltDegerfors OKVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V15-V16Lindebygdens OKÖrebro Län
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v15-16Kexholms SKSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana, Mariestads FK, SnapenMariestads FKVästergötland
vbL
Veckans teknikbana v15-16OK DjerfVärmland
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana 9/4 - 21/4Väsby OKStockholm
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana ve 16 KarlsnäsgårdenRonneby OKBlekinge
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana V16OK NjudungSmåland
vbMVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Öppen uttagningstävling inför 10mila, etapp 2Ludvika OKDalarna
närL
14/4
Bergslagsmötet, LottkavlenFagersta OK
OK Hedströmmen
Västmanland
närSL
18/4
Bergslagsmötet, Lottkavlen, individuella öppna klasserFagersta OK
OK Hedströmmen
Västmanland
närM
15/4
Herkules SkogsdådFK HerkulesGöteborg
natL
17/4
LetälvsträffenDegerfors OK
OK Djerf
Värmland
natM
18/4*
Livebevakning
MariestadsmedelnMariestads FKVästergötland
distM
17/4
Strängnäsdubbeln, dag 2, långSträngnäs-Malmby OLSödermanland
natL
17/4
Visa rutter i Livelox
Dackefejden, medelKarlskrona SOKBlekinge
natM
17/4
Hässleholms OK, lång MTBOHässleholms OKSkåne
M
närL
17/4
Motionsorientering LövhagenNynäshamns OKStockholm
närL
Träna med landslaget i Göteborg - Indv. sprintGöteborgs OF
OK Skogshjortarna
Svenska Orienteringsförbundet
Göteborg
Västergötland
närS
15/4
Uppsala möte, långOK LinnéUppland
natL
17/4
Visa rutter i LiveloxLivebevakning
Urban Hjärne-kampenOK MotalaÖstergötland
natL
17/4
Vårträffen på GotlandVisborgs OKGotland
distL
18/4*
Vättefejden/Gränsfejden, medelMarkaryds FK
Tockarps IK
Småland
Skåne
natM
19/4*
v 17mån 22/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Veckans Bana V 15-16OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana HSOK V16Helsingborgs SOKSkåne
vbMVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans bana v17OK MilanÖrebro Län
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Öppen sprintträning # 3 (hittahem)Tolereds Allmänna IKGöteborg
närS
21/4*
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
FOK:s Sprintcup etapp 1Falkenbergs OKHalland
närS
19/4
tis 23/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans bana v17OK MilanÖrebro Län
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
NOK-träning Finspångs SOKFinspångs SOKÖstergötland
närL
21/4*
Träning OL-NVFK Boken
Helsingborgs SOK
Hjärnarps OL
OK Kompassen
Örkelljunga FK
Skåne
klubbL
Veteranorientering Arboga OKArboga OKVästmanland
närL
21/4
Dala VeteranStora Tuna OKDalarna
närL
21/4
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, IKHP-stuganIKHP HuskvarnaSmåland
närM
22/4*
Visa rutter i Livelox
Vårsprinnget #4Kjula IFSödermanland
närL
Motions-OL ABC Plan A9Kristinehamns OKVärmland
närM
21/4
Tjustalliansens U-serie 1Ankarsrums OKSmåland
närL
21/4
Visa rutter i Livelox
Motions-OL DjupadalsdrågenOK DjerfVärmland
närL
Motionsorientering RuddalenIF Marin VästGöteborg
närL
23/4*
Park Orientering 3Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
OK Tranans klubbträningOK TrananVästergötland
klubbL
22/4*
Sörklubbs #2 Alfta, Ol-anders Alfta-Ösa OK
Edsbyns OK
Hälsingland
närM
22/4
Allemansluffen, Baptistkyrkan i ÅsÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
HittaHem #3Gävle OKGästrikland
klubbS
NorrcupenOK DellenHälsingland
närS
22/4
Motionsorientering Edane östOK MangenVärmland
närL
22/4
OLGY-sprintenIdrottsföreningen OLGY UppsalaUppland
distS
16/4
Tränings-OLLindebygdens OKÖrebro Län
närL
22/4
4-klubbs Domnarvets GOIFDalarna
närL
23/4*
Vätterbygdens ungdomsserieIKHP HuskvarnaSmåland
närL
19/4
Dammatchen, västra kretsenRyda SKVästergötland
närM
21/4
Ungdomsserien 2024 # 2 OKSOK SkogsvargarnaVästergötland
närL
21/4
Ungdomsserien Höglandszonen delt 1Sol TranåsSmåland
närL
21/4
Vårserien etapp 1 IFK GöteborgGöteborgs OF
IFK Göteborg Orientering
Göteborg
närL
17/4
ons 24/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans bana v17OK MilanÖrebro Län
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Kretsträning Hästveda OKHästveda OKSkåne
klubbL
OK Marks Mtbo träningOK MarkVästergötland
M
närM
21/4
Höglandets Veteran-OLNässjö OKSmåland
närL
Veteran-3-stadVänersborgs SKVästergötland
närM
XXL Ungdomsserie och MotionsorienteringAlvesta SOKSmåland
närS
22/4
Öppet Kretsmsästerskap förlängd medelOK SkogsstjärnanVästergötland
närM
21/4
Ungdomsserie 1, Västra BlekingeOK Vilse 87Blekinge
närL
21/4
O-ligan deltävling 1Eds SKBohuslän-Dal
närL
21/4
Ungdomsserie 1, Östra BlekingeRonneby OKBlekinge
närL
21/4
tor 25/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v17OK MilanÖrebro Län
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
POL LyckornaFalköpings AIK OKVästergötland
närL
Veteran-olTjällmo-Godegårds OKÖstergötland
närL
23/4
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veteran OL HallstahammarHallstahammars OKVästmanland
närM
23/4
Visa rutter i Livelox
VeteranOL 4Laxå OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
24/4
RoslagsveteranernaOK RoslagenUppland
klubbM
Gästrike Veteran-OLGävle OKGästrikland
närL
22/4
Visa rutter i Livelox
Veteranorientering Västervik,GränsöVästerviks OKSmåland
närL
22/4
Distriktsträning 2 + Öppna VeteranbanorHallstahammars OKVästmanland
närM
25/4*
Visa rutter i Livelox
MOL 4 - GutestuganGotlands Bro OKGotland
närL
Motions-OL/Krets HarbergetKristinehamns OKVärmland
närM
23/4
Motionsorientering UlvsbyOK TyrVärmland
närL
24/4
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närL
25/4*
Motionsorientering SAIKSävedalens AIKGöteborg
närM
Park Orientering 4Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
TorsdagsträningOK OrionBlekinge
närL
23/4
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbL
GBG-Syd TeknikträningFrölunda OLGöteborg
klubbL
Ungdomscup #1Södertälje-Nykvarn OFSödermanland
närL
24/4
DOST MariebergMalungs OK SkogsmårdarnaDalarna
närL
21/4
Visa rutter i Livelox
GBG teknikträningGöteborgs OFGöteborg
närL
24/4*
Kretsträning MarkSkene Sim o ISVästergötland
närL
24/4*
Orienteringsträning sprint LaholmLaholms OKHalland
närS
23/4
Motionsorientering Muraråsen, CharlottenbergÅmotfors OKVärmland
närM
fre 26/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v17OK MilanÖrebro Län
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
DM, natt, SmålandVäxjö OKSmåland
mästLN
21/4
Öppet Skaraborgsmästerskap, nattFalköpings AIK OKVästergötland
distMN
21/4
Veckans Bana UlvsbyOK TyrVärmland
vbL
Landslagstest för seniorer och juniorerCentrum OKStockholm
natS
21/4
Publiktävling landslagstest, sprintCentrum OKStockholm
distS
21/4
Ullareds CampingsprintIK Trenne UllaredHalland
närS
25/4
lör 27/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v17OK MilanÖrebro Län
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans Bana UlvsbyOK TyrVärmland
vbL
Järla Orientering, långdistansJärla OrienteringStockholm
natL
21/4
KollebergamedelnOK KompassenSkåne
natM
21/4
SAIS-trampenStångenäs AISBohuslän-Dal
distM
21/4
Tisarträffen, dag 1, långOK TisarenÖrebro Län
natL
21/4
Ullaredsdubbeln, medelIK Trenne UllaredHalland
natM
21/4
Leksandstrippeln, sprintLeksands OKDalarna
distS
21/4
TraneträffenOK TrananVästergötland
natM
21/4
Leksandstrippeln, indoorLeksands OKDalarna
distS
15/4
sön 28/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana v17OK MilanÖrebro Län
vbMVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans Bana UlvsbyOK TyrVärmland
vbL
FrostalunkenFrosta OKSkåne
distM
21/4
Järla Orientering, medeldistansJärla OrienteringStockholm
natM
21/4
Pilaboträffen, AnnebergAnnebergs GIFSmåland
natM
21/4
Tisarträffen, dag 2, medelOK TisarenÖrebro Län
natM
21/4
Värst i HerrstaHerrestads AIFBohuslän-Dal
distM
21/4
Ullaredsdubbeln, långFalkenbergs OKHalland
natL
21/4
Landslagstest, knockout-sprintSvenska Orienteringsförbundet
natS
21/4
Leksandstrippeln, medelLeksands OKDalarna
distM
15/4
MTBO närträningNybro OKSmåland
M
närM
Öppet Skaraborgsmästerskap, långHjobygdens OKVästergötland
distL
21/4
Pekingduon, individuella öppna klasserMatteus SIÖstergötland
distM
25/4
Motionsorientering UmedalenUmedalens IFVästerbotten
närM
27/4*
PekingduonMatteus SIÖstergötland
natSM
21/4
ÅrjängsträffenÅrjängs OKVärmland
distM
21/4
v 18mån 29/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana V 17OK RoxenÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans Bana UlvsbyOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana v18OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Östrgötaserien MTBO 2024 #1Finspångs SOK
NAIS Orienteringsklubb
Östergötland
M
närM
26/4
HittaHem #4Gävle OKGästrikland
klubbS
Öppen sprintträning # 4 - knockout (flera slingor) (hittahem)Tolereds Allmänna IKGöteborg
närS
28/4*
Allemansluffen, BastfalletÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
FOK:s Sprintcup etapp 2Falkenbergs OKHalland
närS
26/4
tis 30/4IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans Bana UlvsbyOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana v18OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Dala Veteran OLLeksands OKDalarna
närM
28/4
OK Grips vårmotionOK GripSödermanland
närL
28/4
Visa rutter i Livelox
Höglandets OL veteranSol TranåsSmåland
närMVisa rutter i Livelox
Motions-OL Granbergsdals hyttaOK DjerfVärmland
närS
ons 1/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
DOLs Veckans BanaDalaportens OLDalarna
vbM
Veckans Bana UlvsbyOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana v18OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
IFK Lidingös medeldistans 1 majIFK Lidingö SOKStockholm
natM
24/4
Park Orientering,#5 med ungdomsserien #1Östersunds OKJämtland-Härjedalen
närS
SilverjaktenSala OKVästmanland
natM
24/4
Dubbeljakten Ulricehamn HD14-HD20, etapp 1, sprintUlricehamns OKVästergötland
natS
25/4
Dubbeljakten Ulricehamn HD14-HD20, etapp 2, medelUlricehamns OKVästergötland
natM
25/4
Dubbeljakten Ulricehamn Övriga klasser + öppna banor, sprintUlricehamns OKVästergötland
natS
25/4
Dubbeljakten Ulricehamn Övriga klasser + öppna banor, medelUlricehamns OKVästergötland
natM
25/4
KlemmingekampenOK KlemmingenSödermanland
natM
23/4
OK Älmes vårtävlingOK ÄlmeSmåland
natM
24/4
Vårserien etapp 2 OK AlehofGöteborgs OF
OK Alehof
Göteborg
närL
25/4
MTBO närtävlingIFK Lidingö SOKStockholm
M
närL
28/4
När-OLSundsvalls OKMedelpad
närL
29/4
SolstaorienteringenSkattkärrs SOKVärmland
natM
24/4
SprintCup 1 2024Gammelstads IFNorrbotten
närS
22/4
Norrcup lång HölickHudiksvalls OKHälsingland
närL
29/4
tor 2/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans Bana UlvsbyOK TyrVärmland
vbL
Veckans bana v18OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Ungdomsserien deltävling 1OK EkenÖstergötland
närM
28/4
Veteran-OLKöping-Kolsva OKVästmanland
närM
30/4
RoslagsveteranernaRimbo SOKUppland
närL
29/4
Visa rutter i Livelox
Gästrike Veteran-OLValbo AIFGästrikland
närL
29/4
Vet-OLLinköpings OKÖstergötland
närL
30/4*
POL- Mariestads FK, Laxhall (Torsö)Mariestads FKVästergötland
närL
VeteranOL 5OK Tylöskog
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
29/4
Veteran-ol Kisa SKKisa SKÖstergötland
närL
30/4*
Visa rutter i Livelox
Veteran-OLKalmar OKSmåland
närL
29/4
Visa rutter i Livelox
Veteran-OL GöteborgSjövalla FKGöteborg
närL
29/4*
Motions-OL GolfklubbenKristinehamns OKVärmland
närM
30/4
Motionsorientering KileneOK TyrVärmland
närL
1/5
Motionsorientering UrsvikSolna OKStockholm
närL
1/5
TorsdagsträningOK OrionBlekinge
närL
30/4
Tränings-OLLjusdals OKHälsingland
klubbL
HAIF:s Kontrollplock Herrestads AIFBohuslän-Dal
klubbL
1/5
Kretsträning MarkOK MarkVästergötland
närL
1/5*
Motionsorientering ÅrjängOK Hierne
Årjängs OK
Värmland
närL
Vårcup etapp 3 Halmstad OKHalmstad OKHalland
klubbM
30/4
Veckans bana IFK Hedemora IFK Hedemora OKDalarna
vbM
1/5
fre 3/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana v18OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana IFK Hedemora IFK Hedemora OKDalarna
vbM
1/5
Tiomila, Nynäshamn, individuella öppna klasser, fredagAttunda OK
Bromma-Vällingby SOK
Hellas Orientering
IFK Enskede
Nynäshamns OK
OK Älvsjö-Örby
Skarpnäcks OL
Skogsluffarnas OK
Sundbybergs IK
Tullinge SK
Stockholm
distL
28/4
Veckans Bana KileneOK TyrVärmland
vbL
lör 4/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana v18OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana IFK Hedemora IFK Hedemora OKDalarna
vbM
1/5
Veckans Bana KileneOK TyrVärmland
vbL
Gällstads medeldistansGällstadbygdens SOKVästergötland
natM
28/4
Tiomila, Nynäshamn, individuella öppna klasser, lördagAttunda OK
Bromma-Vällingby SOK
Hellas Orientering
IFK Enskede
Nynäshamns OK
OK Älvsjö-Örby
Skarpnäcks OL
Skogsluffarnas OK
Sundbybergs IK
Tullinge SK
Stockholm
distL
28/4
Tiomila, Nynäshamn (Stafettligan, #3)Attunda OK
Bromma-Vällingby SOK
Hellas Orientering
IFK Enskede
Nynäshamns OK
OK Älvsjö-Örby
Skarpnäcks OL
Skogsluffarnas OK
Sundbybergs IK
Tullinge SK
Stockholm
natSLK
21/4
U-Cup Medelpad Sundsvalls OKMedelpad
klubbM
3/5
Visa rutter i Livelox
MTBO Förlängd sprintOK SkogsfalkenBlekinge
M
närS
28/4
sön 5/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana v18OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana IFK Hedemora IFK Hedemora OKDalarna
vbM
1/5
Veckans Bana KileneOK TyrVärmland
vbL
Tiomila, Nynäshamn (Stafettligan, #3)Attunda OK
Bromma-Vällingby SOK
Hellas Orientering
IFK Enskede
Nynäshamns OK
OK Älvsjö-Örby
Skarpnäcks OL
Skogsluffarnas OK
Sundbybergs IK
Tullinge SK
Stockholm
natSLK
21/4
IK Omega KortIK OmegaVästergötland
natM
28/4
Tiomila, Nynäshamn, individuella öppna klasser, söndagAttunda OK
Bromma-Vällingby SOK
Hellas Orientering
IFK Enskede
Nynäshamns OK
OK Älvsjö-Örby
Skarpnäcks OL
Skogsluffarnas OK
Sundbybergs IK
Tullinge SK
Stockholm
distL
28/4
TjörnarpsmedelnMalmö OKSkåne
natM
28/4
Veteranträffen i GästriklandÖsterfärnebo IFGästrikland
natM
28/4
BjörkforskampenBjörkfors GOIFÖstergötland
natM
28/4
Ungdomsserien 2024 deltävling 1, Motionsorientering, BettnessandStöcksjö ISVästerbotten
närM
2/5
v 19mån 6/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 18IFK Linköpings OSÖstergötland
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana IFK Hedemora IFK Hedemora OKDalarna
vbM
1/5
Veckans Bana KileneOK TyrVärmland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IK
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborg
närL
Värmlandserien MTBO #1OK JösseVärmland
M
närM
5/5
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
FOK:s Sprintcup etapp 3Falkenbergs OKHalland
närS
3/5
tis 7/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans bana IFK Hedemora IFK Hedemora OKDalarna
vbM
1/5
Veckans Bana KileneOK TyrVärmland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
LjungsbrokampenOK SkogsströvarnaÖstergötland
natM
1/5
Sörklubbs #3 BollnäsRehns BK
Segersta OK
Hälsingland
närM
Umeåregionens teknikträningVännäs OKVästerbotten
närL
Ungdomsserien #1, Söder 2Skarpnäcks OLStockholm
närL
Ungdomsserien kretstävling norr 1Solna OKStockholm
närL
2/5
Ungdomsserien, kretstävling #1Stockholms OFStockholm
distL
Vårcup Södra Skaraborgskretsen Tidaholm SOK SisuVästergötland
närL
POL HolmestadOK KlyftamoVästergötland
närM
5/12*
Veteran-OL NyköpingNyköpings OKSödermanland
närL
5/5
Dala Veteran OL SmedjebackenSmedjebackens OKDalarna
närM
5/5
VeteranOL 6Askersunds OK
Örebro Läns OF
Örebro Län
närL
5/5
Motions-OL Körplan A9Kristinehamns OKVärmland
närM
5/5
Motionsorientering Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
närL
6/5
POL by kväll, HolmestadOK KlyftamoVästergötland
närM
6/5
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 1Eslövs FKSkåne
närS
5/5
Ungdomsserien, #1, Söder 4Snättringe SKStockholm
närL
3/5
Visa rutter i Livelox
Vätterbygdens ungdomsserie etapp 2Jönköpings OKSmåland
närL
Allemansluffen, Norr StålboÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
Norrcupen långForsa OKHälsingland
närL
Motionsorientering FjällvägenOK MangenVärmland
närL
6/5
Ungdomsserien #1, Söder 1Tumba-Mälarhöjden OKStockholm
närL
2/5
Ungdomsserien #1, Norr 3Waxholms OKStockholm
närL
2/5
SprintCup 2 2024Gammelstads IFNorrbotten
närS
29/4
Ungdomsserie #3 2024 OK GipenOK GipenBohuslän-Dal
närL
5/5*
Ungdomsserien Höglandszonen delt 2SOK AnebySmåland
närL
5/5
ons 8/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans bana IFK Hedemora IFK Hedemora OKDalarna
vbM
1/5
Veckans Bana KileneOK TyrVärmland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
Utmaningen #1Korsnäs IF OKDalarna
närM
5/5
Veckans Bana Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
vbL
Höglandets Veteran-OLOK BävernSmåland
närLVisa rutter i Livelox
Motions-OLLessebo OKSmåland
närL
8/5*
Visa rutter i Livelox
Träning och Prova-PåVK UvarnaMedelpad
klubbM
7/5
tor 9/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana KileneOK TyrVärmland
vbL
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
Veckans Bana Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
vbL
Utmaningen # 1Korsnäs IF OKDalarna
närM
6/5
Vårserien etapp 3 IF Marin Väst, Göteborgs SkidklubbGöteborgs OF
Göteborgs Skidklubb
IF Marin Väst
Göteborg
närL
2/5
Georg Käcks MinneOK BävernSmåland
klubbL
7/5
Norra Hallandsungdomsserie Etapp 1OK NackheHalland
närL
5/5
SkärmenträffenOK SkärmenBohuslän-Dal
natM
4/5
Swedish League, #4, medel (WRE) + Närkekvartetten, dag 1, medelAlmby IK
Garphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Län
intM
1/5
Motionsorientering BodafjälletOK HierneVärmland
närL
FOK:s Sprintcup etapp 4Falkenbergs OKHalland
närS
7/5
fre 10/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
Veckans Bana Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
vbL
Swedish League, #5, lång (WRE) + Närkekvartetten, dag 2, långAlmby IK
Garphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Län
intL
1/5
MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #1, sprintUlricehamns OKVästergötland
M
mästS
5/5
lör 11/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
Veckans Bana Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
vbL
DOL-kampen, dag 1Dalaportens OLDalarna
natM
6/5
Närkekvartetten, dag 3, långAlmby IK
Garphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natL
1/5
Roslagshelg, dag 1, långOK RoslagenUppland
natL
5/5
MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #2, långUlricehamns OKVästergötland
M
mästL
5/5
Norrlägrets UngdomstävlingSkellefteå OKVästerbotten
närL
sön 12/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Veckans bana SveafallenDegerfors OKVärmland
vbM
27/4
Visa rutter i Livelox
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
Veckans Bana Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
vbL
DM, sprintstafett, Bohuslän-DalIdefjordens SKBohuslän-Dal
mästSS
5/5
DOL-kampen, dag 2Dalaportens OLDalarna
natM
6/5
MTBO, SM/JSM/USM/VSM, Svenska cupen, #3, medelUlricehamns OKVästergötland
M
mästM
5/5
Närkekvartetten, dag 4, medelAlmby IK
Garphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natM
1/5
Roslagshelg, dag 2, medelOK RoslagenUppland
natM
5/5
Stafettligan, #4, ÖrebroAlmby IK
Garphyttans IF
Hagaby GoIF Örebro
KFUM Örebro OK
Örebro Län
natSL
1/5
Orintos vårtävlingOK OrintoVästergötland
natM
5/5
Minnesorientering för Ann-MariYstads OKSkåne
närM
9/5
DM, sprint, Bohuslän-DalIdefjordens SKBohuslän-Dal
mästS
5/5
Frösö 5-dagars 2024 Etapp 1Frösö IFJämtland-Härjedalen
närL
v 20mån 13/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana V 19OK RoxenÖstergötland
vbL
Veckans Bana Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
vbL
Veckans bana v20OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana LidetorpDegerfors OKVärmland
vbM
12/5
Visa rutter i Livelox
Motionsorientering TuveTolereds Allmänna IK
Tolered-Utby Ol-klubb
Göteborg
närL
Veckans Bana V 20OK RoxenÖstergötland
vbL
FOK:s Sprintcup etapp 5Falkenbergs OKHalland
närS
10/5
tis 14/5IKS HittaUtIK StandardSödermanland
vbM
Månadens bana MTBO Lidingö april 2024IFK Lidingö SOKStockholm
LM
vbLVisa rutter i Livelox
Veckans bana Brantbrink TullingeTullinge SKStockholm
vbL
Lindebygdens Veckansbana V19-V20Lindebygdens OKÖrebro Län
vbL
Veckans Bana Skattkärr, SSOKOK Tyr
Skattkärrs SOK
Värmland
vbL
Veckans bana v20OK MilanÖrebro Län
vbM
Veckans bana LidetorpDegerfors OKVärmland
vbM
12/5
Visa rutter i Livelox
Veckans Bana V 20OK RoxenÖstergötland
vbL
MorotsloppetGotlands Bro OKGotland
närL
Sörklubbs #4, SöderhamnLjusne-Ala OK
Söderhamns OK
Hälsingland
närM
Ungdomsserien #4 2024Uddevalla OKBohuslän-Dal
närL
12/5
VPT ArbogaArboga OKVästmanland
närS
8/5
Enars minneOckelbo OKGästrikland
vbLVisa rutter i Livelox
Motions OL - OK HällenOK HällenSödermanland
närL
12/5
Veteran-OL i NorbergNorbergs OKVästmanland
närL
Frösö 5-dagars 2024 Etapp 2Frösö IFJämtland-Härjedalen
närL
NorrcupLjusdals OKHälsingland
närM
BulkenOK EnenUppland
klubbM
12/5
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 2Eslövs FKSkåne
närS
12/5
Till SkogsVallentuna-Össeby OLUppland
närM
Allemansluffen, Kungshögs fäbodarÖsterfärnebo IFGästrikland
närM
4-klubbsmatch #1Nyköpings OKSödermanland
närM
12/5
U-Ringen Etapp 1IF Thor
Långhundra IF
OK Linné
Uppland
närL
9/5