v 52 | lör 1/1 | | | | | | | | | | |
sön 2/1 | | | | | | | | | | |
v 1 | mån 3/1 | | | | | | | | | | |
tis 4/1 | | | | | | | | | | |
ons 5/1 | | | | | | | | | | |
tor 6/1 | | | | | | | | | | |
fre 7/1 | | | | | | | | | | |
lör 8/1 | | | | | | | | | | |
sön 9/1 | Attunda Vinterserie deltävling 1 | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 2 | mån 10/1 | | | | | | | | | | |
tis 11/1 | | | | | | | | | | |
ons 12/1 | | | | | | | | | | |
tor 13/1 | | | | | | | | | | |
fre 14/1 | Nattugglan deltävling 6 Brosjön | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
lör 15/1 | | | | | | | | | | |
sön 16/1 | | | | | | | | | | |
v 3 | mån 17/1 | | | | | | | | | | |
tis 18/1 | | | | | | | | | | |
ons 19/1 | Skid-KM | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 20/1 | | | | | | | | | | |
fre 21/1 | | | | | | | | | | |
lör 22/1 | | | | | | | | | | |
sön 23/1 | Attunda Vinterserie #2 | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
v 4 | mån 24/1 | | | | | | | | | | |
tis 25/1 | | | | | | | | | | |
ons 26/1 | | | | | | | | | | |
tor 27/1 | | | | | | | | | | |
fre 28/1 | | | | | | | | | | |
lör 29/1 | | | | | | | | | | |
sön 30/1 | | | | | | | | | | |
v 5 | mån 31/1 | | | | | | | | | | |
tis 1/2 | | | | | | | | | | |
ons 2/2 | | | | | | | | | | |
tor 3/2 | | | | | | | | | | |
fre 4/2 | | | | | | | | | | |
lör 5/2 | | | | | | | | | | |
sön 6/2 | Attunda Vinterserie #3 | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 6 | mån 7/2 | | | | | | | | | | |
tis 8/2 | | | | | | | | | | |
ons 9/2 | | | | | | | | | | |
tor 10/2 | | | | | | | | | | |
fre 11/2 | | | | | | | | | | |
lör 12/2 | Inofficiellt Skid-KM | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 13/2 | | | | | | | | | | |
v 7 | mån 14/2 | | | | | | | | | | |
tis 15/2 | | | | | | | | | | |
ons 16/2 | | | | | | | | | | |
tor 17/2 | | | | | | | | | | |
fre 18/2 | | | | | | | | | | |
lör 19/2 | | | | | | | | | | |
sön 20/2 | | | | | | | | | | |
v 8 | mån 21/2 | | | | | | | | | | |
tis 22/2 | | | | | | | | | | |
ons 23/2 | | | | | | | | | | |
tor 24/2 | Nattugglan Tullinge Gymnasium | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 25/2 | | | | | | | | | | |
lör 26/2 | | | | | | | | | | |
sön 27/2 | | | | | | | | | | |
v 9 | mån 28/2 | | | | | | | | | | |
tis 1/3 | | | | | | | | | | |
ons 2/3 | | | | | | | | | | |
tor 3/3 | | | | | | | | | | |
fre 4/3 | | | | | | | | | | |
lör 5/3 | | | | | | | | | | |
sön 6/3 | | | | | | | | | | |
v 10 | mån 7/3 | | | | | | | | | | |
tis 8/3 | | | | | | | | | | |
ons 9/3 | | | | | | | | | | |
tor 10/3 | | | | | | | | | | |
fre 11/3 | | | | | | | | | | |
lör 12/3 | | | | | | | | | | |
sön 13/3 | | | | | | | | | | |
v 11 | mån 14/3 | | | | | | | | | | |
tis 15/3 | | | | | | | | | | |
ons 16/3 | | | | | | | | | | |
tor 17/3 | | | | | | | | | | |
fre 18/3 | | | | | | | | | | |
lör 19/3 | | | | | | | | | | |
sön 20/3 | | | | | | | | | | |
v 12 | mån 21/3 | | | | | | | | | | |
tis 22/3 | | | | | | | | | | |
ons 23/3 | | | | | | | | | | |
tor 24/3 | | | | | | | | | | |
fre 25/3 | | | | | | | | | | |
lör 26/3 | Earth Hour Rogaine 2011 | Waxholms OK | Stockholm | | när | | L | N | | |
sön 27/3 | HSOK intresseanmälan till Måsensstafett | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Intresseanmälan Ungdom Måsenstafetten 27 mars | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
v 13 | mån 28/3 | | | | | | | | | | |
tis 29/3 | | | | | | | | | | |
ons 30/3 | | | | | | | | | | |
tor 31/3 | | | | | | | | | | |
fre 1/4 | | | | | | | | | | |
lör 2/4 | | | | | | | | | | |
sön 3/4 | | | | | | | | | | |
v 14 | mån 4/4 | | | | | | | | | | |
tis 5/4 | Sprint KM 2011 | OK Ravinen | Stockholm | | klubb | | S | | | |
ons 6/4 | | | | | | | | | | |
tor 7/4 | | | | | | | | | | |
fre 8/4 | | | | | | | | | | |
lör 9/4 | | | | | | | | | | |
sön 10/4 | HSOK intresseanmälan till Kolmårdskavlen | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
HSOK intresseanmälan till Rånässtafetten | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Intresseanmälan TSK Ungdom Rånässtafetten (fd Kolmårdskaveln) | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
v 15 | mån 11/4 | | | | | | | | | | |
tis 12/4 | Intresseanmälan TSK Ungdom 10-milarepet | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
ons 13/4 | | | | | | | | | | |
tor 14/4 | | | | | | | | | | |
fre 15/4 | | | | | | | | | | |
lör 16/4 | | | | | | | | | | |
sön 17/4 | | | | | | | | | | |
v 16 | mån 18/4 | | | | | | | | | | |
tis 19/4 | Nattens test - Paradiset-Tornberget | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
ons 20/4 | | | | | | | | | | |
tor 21/4 | | | | | | | | | | |
fre 22/4 | Intresseanmälan TSK Ungdom Stigtomtakaveln | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 23/4 | | | | | | | | | | |
sön 24/4 | | | | | | | | | | |
v 17 | mån 25/4 | | | | | | | | | | |
tis 26/4 | | | | | | | | | | |
ons 27/4 | KM Natt | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 28/4 | | | | | | | | | | |
fre 29/4 | | | | | | | | | | |
lör 30/4 | HSOK intresseanmälan till 10mila | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 1/5 | | | | | | | | | | |
v 18 | mån 2/5 | | | | | | | | | | |
tis 3/5 | IFK Lidingö KM sprint | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
ons 4/5 | | | | | | | | | | |
tor 5/5 | | | | | | | | | | |
fre 6/5 | | | | | | | | | | |
lör 7/5 | | | | | | | | | | |
sön 8/5 | | | | | | | | | | |
v 19 | mån 9/5 | | | | | | | | | | |
tis 10/5 | | | | | | | | | | |
ons 11/5 | | | | | | | | | | |
tor 12/5 | | | | | | | | | | |
fre 13/5 | | | | | | | | | | |
lör 14/5 | | | | | | | | | | |
sön 15/5 | | | | | | | | | | |
v 20 | mån 16/5 | | | | | | | | | | |
tis 17/5 | | | | | | | | | | |
ons 18/5 | | | | | | | | | | |
tor 19/5 | KM Medel | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
fre 20/5 | | | | | | | | | | |
lör 21/5 | KM Medeldistans JOK | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Lång-KM | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
KM Medel | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 22/5 | Attunda Lång-KM | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
HSOK Dag-KM 2011 | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
KM Långdistans JOK | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
KM Lång | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Lång KM Sundbybergs IK | OK Österåker Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 21 | mån 23/5 | | | | | | | | | | |
tis 24/5 | RAViNEN - Val av ny klubbdräkt | OK Ravinen | Stockholm | | klubb | | L | | | |
ons 25/5 | | | | | | | | | | |
tor 26/5 | Jukolatest nr 1 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
fre 27/5 | Intresseanmälan TSK Ungdom StOF sommarläger | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
lör 28/5 | Intresseanmälan TSK Ungdom StOF sommarläger | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Lång-KM 2011 | OK Ravinen | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 29/5 | Intresseanmälan TSK Ungdom StOF sommarläger | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
v 22 | mån 30/5 | Motionsorientering 30/5 | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
tis 31/5 | Solna OK, medel KM | Solna OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
ons 1/6 | | | | | | | | | | |
tor 2/6 | | | | | | | | | | |
fre 3/6 | | | | | | | | | | |
lör 4/6 | | | | | | | | | | |
sön 5/6 | | | | | | | | | | |
v 23 | mån 6/6 | | | | | | | | | | |
tis 7/6 | | | | | | | | | | |
ons 8/6 | Jukolatest nr 2 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Sprint-KM TSK Ungdom | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Solna OK, Sprint-KM | Solna OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tor 9/6 | Naturpasset Ursviks motionsgård i Sundbyberg | Solna OK Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | M | | | |
Motionsorientering | IFK Enskede | Stockholm | | när | | M | | | |
Jukolatest Järfälla/Järla/Lidingö | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 10/6 | | | | | | | | | | |
lör 11/6 | Spettaloppet | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
sön 12/6 | Dag KM | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
IFK Lidingö KM långdistans | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 24 | mån 13/6 | | | | | | | | | | |
tis 14/6 | | | | | | | | | | |
ons 15/6 | Medel-KM Sundbybergs IK | Järfälla OK Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
tor 16/6 | Naturpasset Ursviks motionsgård i Sundbyberg | Solna OK Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | M | | | |
fre 17/6 | | | | | | | | | | |
lör 18/6 | | | | | | | | | | |
sön 19/6 | | | | | | | | | | |
v 25 | mån 20/6 | | | | | | | | | | |
tis 21/6 | Solna OK, Lång KM (Dag-KM) | Solna OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
ons 22/6 | | | | | | | | | | |
tor 23/6 | | | | | | | | | | |
fre 24/6 | | | | | | | | | | |
lör 25/6 | | | | | | | | | | |
sön 26/6 | | | | | | | | | | |
v 26 | mån 27/6 | | | | | | | | | | |
tis 28/6 | Brantbrinkssprinten, etapp 1 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Brantbrinkssprinten, etapp 2 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Sommerserien, Ågesta | IFK Enskede | Stockholm | | när | | L | | | |
ons 29/6 | | | | | | | | | | |
tor 30/6 | | | | | | | | | | |
fre 1/7 | | | | | | | | | | |
lör 2/7 | | | | | | | | | | |
sön 3/7 | Öppet RM-Stafett | OK Österåker | Stockholm | | när | S | L | | | |
v 27 | mån 4/7 | | | | | | | | | | |
tis 5/7 | | | | | | | | | | |
ons 6/7 | | | | | | | | | | |
tor 7/7 | | | | | | | | | | |
fre 8/7 | | | | | | | | | | |
lör 9/7 | | | | | | | | | | |
sön 10/7 | | | | | | | | | | |
v 28 | mån 11/7 | | | | | | | | | | |
tis 12/7 | | | | | | | | | | |
ons 13/7 | | | | | | | | | | |
tor 14/7 | | | | | | | | | | |
fre 15/7 | | | | | | | | | | |
lör 16/7 | | | | | | | | | | |
sön 17/7 | | | | | | | | | | |
v 29 | mån 18/7 | | | | | | | | | | |
tis 19/7 | | | | | | | | | | |
ons 20/7 | | | | | | | | | | |
tor 21/7 | | | | | | | | | | |
fre 22/7 | | | | | | | | | | |
lör 23/7 | | | | | | | | | | |
sön 24/7 | | | | | | | | | | |
v 30 | mån 25/7 | | | | | | | | | | |
tis 26/7 | | | | | | | | | | |
ons 27/7 | | | | | | | | | | |
tor 28/7 | | | | | | | | | | |
fre 29/7 | | | | | | | | | | |
lör 30/7 | | | | | | | | | | |
sön 31/7 | | | | | | | | | | |
v 31 | mån 1/8 | | | | | | | | | | |
tis 2/8 | | | | | | | | | | |
ons 3/8 | | | | | | | | | | |
tor 4/8 | | | | | | | | | | |
fre 5/8 | Tullinge SK till Ungdomens 10mila - bussresa och laguttagning | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
lör 6/8 | Tullinge SK till Ungdomens 10mila - bussresa och laguttagning | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
sön 7/8 | | | | | | | | | | |
v 32 | mån 8/8 | | | | | | | | | | |
tis 9/8 | | | | | | | | | | |
ons 10/8 | | | | | | | | | | |
tor 11/8 | | | | | | | | | | |
fre 12/8 | | | | | | | | | | |
lör 13/8 | | | | | | | | | | |
sön 14/8 | | | | | | | | | | |
v 33 | mån 15/8 | | | | | | | | | | |
tis 16/8 | Attunda Sprint KM | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
ons 17/8 | Intresseanmälan TSK Ungdom Melkers Minne | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 18/8 | Naturpasset Ursviks motionsgård i Sundbyberg | Solna OK Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | M | | | |
fre 19/8 | | | | | | | | | | |
lör 20/8 | | | | | | | | | | |
sön 21/8 | | | | | | | | | | |
v 34 | mån 22/8 | | | | | | | | | | |
tis 23/8 | Medel-KM 2011 | OK Ravinen | Stockholm | | klubb | | M | | | |
ons 24/8 | KM mini/sprint BVSOK | Bromma-Vällingby SOK Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tor 25/8 | Naturpasset Ursviks motionsgård i Sundbyberg | Solna OK Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | M | | | |
IFK Lidingö KM Medel | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
fre 26/8 | | | | | | | | | | |
lör 27/8 | | | | | | | | | | |
sön 28/8 | | | | | | | | | | |
v 35 | mån 29/8 | | | | | | | | | | |
tis 30/8 | Sprint-KM 2011 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
ons 31/8 | | | | | | | | | | |
tor 1/9 | Naturpasset Ursviks motionsgård i Sundbyberg | Solna OK Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | M | | | |
fre 2/9 | | | | | | | | | | |
lör 3/9 | | | | | | | | | | |
sön 4/9 | Haninge SOK, DM-kavle | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Intresseanmälan TSK Ungdom DM Stafett | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 36 | mån 5/9 | | | | | | | | | | |
tis 6/9 | Sprint-KM Sundbybergs IK | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
ons 7/9 | Naturpasset Ursviks motionsgård i Sundbyberg | Solna OK Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | M | | | |
tor 8/9 | | | | | | | | | | |
fre 9/9 | | | | | | | | | | |
lör 10/9 | | | | | | | | | | |
sön 11/9 | | | | | | | | | | |
v 37 | mån 12/9 | | | | | | | | | | |
tis 13/9 | | | | | | | | | | |
ons 14/9 | Järfälla OK - MTB-OL | Järfälla OK | Stockholm | M | när | | M | | | |
tor 15/9 | | | | | | | | | | |
fre 16/9 | | | | | | | | | | |
lör 17/9 | | | | | | | | | | |
sön 18/9 | | | | | | | | | | |
v 38 | mån 19/9 | | | | | | | | | | |
tis 20/9 | 25-manna träning | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
ons 21/9 | | | | | | | | | | |
tor 22/9 | | | | | | | | | | |
fre 23/9 | | | | | | | | | | |
lör 24/9 | Intresseanmälan TSK Ungdom Österåkerskavlen | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 25/9 | MTB-O från Flottsbro | Söders-Tyresö | Stockholm | M | när | | M | | | |
v 39 | mån 26/9 | | | | | | | | | | |
tis 27/9 | | | | | | | | | | |
ons 28/9 | Intresseanmälan TSK Ungdom Natti-Natti | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Natti natti, öppna klasser | IFK Enskede | Stockholm | | när | | S | N | | |
tor 29/9 | | | | | | | | | | |
fre 30/9 | Solna OK natt-KM | Solna OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
lör 1/10 | | | | | | | | | | |
sön 2/10 | Söders MTBO | Söders-Tyresö | Stockholm | M | när | | M | | | |
Solna OK dag-KM | Solna OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 40 | mån 3/10 | | | | | | | | | | |
tis 4/10 | | | | | | | | | | |
ons 5/10 | Natt KM BVSOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 6/10 | Täby OK - Natt-KM | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 7/10 | | | | | | | | | | |
lör 8/10 | | | | | | | | | | |
sön 9/10 | | | | | | | | | | |
v 41 | mån 10/10 | | | | | | | | | | |
tis 11/10 | | | | | | | | | | |
ons 12/10 | | | | | | | | | | |
tor 13/10 | HSOK Natt-KM 2011 | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
Natt-KM 2011 | OK Ravinen | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Nattugglan Broängen | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 14/10 | | | | | | | | | | |
lör 15/10 | Intresseanmälan TSK Ungdom Daladubbeln | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 16/10 | | | | | | | | | | |
v 42 | mån 17/10 | | | | | | | | | | |
tis 18/10 | Natt KM IFK Lidingö SOK | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Natt-KM ungdom | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
ons 19/10 | Natt-KM Vuxna | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 20/10 | | | | | | | | | | |
fre 21/10 | Stafett OL-skytte/Relay Biathlonorienteering | IFK Tumba SOK | Stockholm | | när | S | L | | | |
lör 22/10 | World Cup & öppet DM OL-skytte Sprint | IFK Tumba SOK | Stockholm | | när | | S | | | |
sön 23/10 | World Cup & öppet DM OL-skytte, Klassisk distans | IFK Tumba SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
v 43 | mån 24/10 | | | | | | | | | | |
tis 25/10 | Natt-KM | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
ons 26/10 | Natt-KM Sundbybergs IK | Järfälla OK Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 27/10 | Natt-KM | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 28/10 | | | | | | | | | | |
lör 29/10 | Intresseanmälan TSK Ungdom Smålandskavlen | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 30/10 | OK Österåkers Ultra-KM | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | U | | | |
Solna OK Barometerloppet | Solna OK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
v 44 | mån 31/10 | | | | | | | | | | |
tis 1/11 | | | | | | | | | | |
ons 2/11 | | | | | | | | | | |
tor 3/11 | | | | | | | | | | |
fre 4/11 | | | | | | | | | | |
lör 5/11 | | | | | | | | | | |
sön 6/11 | | | | | | | | | | |
v 45 | mån 7/11 | | | | | | | | | | |
tis 8/11 | | | | | | | | | | |
ons 9/11 | | | | | | | | | | |
tor 10/11 | | | | | | | | | | |
fre 11/11 | | | | | | | | | | |
lör 12/11 | KM Ultralång BVSOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
sön 13/11 | Patrulltestävling | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | P | L | | | |
v 46 | mån 14/11 | | | | | | | | | | |
tis 15/11 | | | | | | | | | | |
ons 16/11 | | | | | | | | | | |
tor 17/11 | | | | | | | | | | |
fre 18/11 | | | | | | | | | | |
lör 19/11 | | | | | | | | | | |
sön 20/11 | | | | | | | | | | |
v 47 | mån 21/11 | | | | | | | | | | |
tis 22/11 | | | | | | | | | | |
ons 23/11 | | | | | | | | | | |
tor 24/11 | Nattugglan deltävling 3 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 25/11 | | | | | | | | | | |
lör 26/11 | | | | | | | | | | |
sön 27/11 | Ultra-KM, aka Björntrampen | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
Motions- söndagsträning | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
v 48 | mån 28/11 | | | | | | | | | | |
tis 29/11 | | | | | | | | | | |
ons 30/11 | | | | | | | | | | |
tor 1/12 | | | | | | | | | | |
fre 2/12 | | | | | | | | | | |
lör 3/12 | | | | | | | | | | |
sön 4/12 | Motions- söndagsträning | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
v 49 | mån 5/12 | | | | | | | | | | |
tis 6/12 | | | | | | | | | | |
ons 7/12 | | | | | | | | | | |
tor 8/12 | Nattugglan 2011-12-08 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Järla O-Tour 1 | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 9/12 | | | | | | | | | | |
lör 10/12 | | | | | | | | | | |
sön 11/12 | Skinkloppet | Solna OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
v 50 | mån 12/12 | | | | | | | | | | |
tis 13/12 | | | | | | | | | | |
ons 14/12 | | | | | | | | | | |
tor 15/12 | | | | | | | | | | |
fre 16/12 | | | | | | | | | | |
lör 17/12 | | | | | | | | | | |
sön 18/12 | | | | | | | | | | |
v 51 | mån 19/12 | | | | | | | | | | |
tis 20/12 | | | | | | | | | | |
ons 21/12 | | | | | | | | | | |
tor 22/12 | | | | | | | | | | |
fre 23/12 | | | | | | | | | | |
lör 24/12 | | | | | | | | | | |
sön 25/12 | | | | | | | | | | |
v 52 | mån 26/12 | | | | | | | | | | |
tis 27/12 | | | | | | | | | | |
ons 28/12 | | | | | | | | | | |
tor 29/12 | | | | | | | | | | |
fre 30/12 | | | | | | | | | | |
lör 31/12 | | | | | | | | | | |
sön 1/1 | | | | | | | | | | |