fre 27/3 | PreO, natt | Malmö OK | Skåne | P | nat | | L | N | | |
lör 28/3 | PreO, dag | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | nat | | L | | | |
sön 29/3 | PreO i Nyrup | Ringsjö OK | Skåne | P | nat | | L | | | |
fre 15/5 | PreO i väst, stafett | Kungälvs OK Stenungsunds OK | Göteborg Bohuslän-Dal | P | nat | S | L | | | |
lör 16/5 | PreO, Nordisk landskamp | OK Skogsmunken | Bohuslän-Dal | P | int | | M | | | |
lör 16/5 - sön 17/5 | PreO, Nordisk landskamp | OK Skogsmunken | Bohuslän-Dal | P | int | | L | | | |
lör 30/5 | PreO, Länna IF | Länna IF | Uppland | P | nat | | M | | | |
lör 30/5 | PreO, TempO i Roslagen | OK Roslagen | Uppland | P | nat | | S | | | |
lör 30/5 | PreO, DM, Skåne | OK Torfinn | Skåne | P | mäst | | L | | | |
sön 31/5 | PreO, OK Linné | OK Linné | Uppland | P | nat | | M | | | |
lör 6/6 | PreO, Surahammar | Surahammars SOK | Västmanland | P | nat | | L | | | |
lör 6/6 | PreO, DM, lång, Hälsingland | Rehns BK | Hälsingland | P | mäst | | L | | | |
sön 7/6 | PreO, DM, dag, Västmanland | OK Hedströmmen | Västmanland | P | mäst | | L | | | |
tis 7/7 | PreO, DM, lång, Uppland | Sigtuna OK | Uppland | P | mäst | | L | | | |
fre 17/7 | PreO, DM, Göteborg + Bohuslän-Dal + Västergötland | Göteborgs OF OK Landehof | Göteborg | P | mäst | | L | | | |
sön 19/7 - fre 24/7 | O-Ringen Borås 2015 | O-Ringen | | LMP | nat | | L | | | |
lör 15/8 | PreO, Helsingehelg, dag 1, lång | Rehns BK | Hälsingland | P | nat | | L | | | |
lör 15/8 | PreO, Helsingehelg, dag 1, stafett | Rehns BK | Hälsingland | P | nat | S | L | | | |
sön 16/8 | PreO, Helsingehelg, dag 2, lång | Rehns BK | Hälsingland | P | nat | | L | | | |
lör 5/9 | PreO, TempO-SM, OK Linné | OK Linné | Uppland | P | mäst | | S | | | |
lör 5/9 | PreO, Natt-SM, Björklinge SOK | Björklinge SOK | Uppland | P | mäst | | L | N | | |
sön 6/9 | PreO, Dag-SM, Björklinge SOK | Björklinge SOK | Uppland | P | mäst | | M | | | |
lör 12/9 | PreO, Kvarnsvedens GOIF OK | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | P | nat | | L | | | |
sön 13/9 | PreO, DM, Dalarna | Stora Tuna OK | Dalarna | P | mäst | | L | | | |
sön 13/9 | PreO, Öppet Fyrklubbs | Hjärnarps OL | Skåne | P | nat | | L | | | |
lör 3/10 | PreO, DM, natt, OK Linné | OK Linné | Uppland | P | mäst | | L | N | | |
lör 3/10 | PreO, DM, tempo, Uppland | Björklinge SOK | Uppland | P | mäst | | S | | | |
sön 4/10 | PreO dag | Länna IF | Uppland | P | nat | | L | | | |
lör 24/10 | PreO, DM, dag, Halland | FK Friskus-Varberg | Halland | P | mäst | | L | | | |
fre 30/10 | PreO, DM, natt, Göteborg | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | P | mäst | | L | N | | |
lör 31/10 | PreO, Pepparkaksjakten | Kungälvs OK | Göteborg | P | nat | | L | | | |
sön 1/11 | PreO Lerum | Lerums SOK | Göteborg | P | nat | | L | | | |