v 11 | lör 17/3 | | | | | | | | | | |
sön 18/3 | | | | | | | | | | |
v 12 | mån 19/3 | | | | | | | | | | |
tis 20/3 | | | | | | | | | | |
ons 21/3 | | | | | | | | | | |
tor 22/3 | | | | | | | | | | |
fre 23/3 | Partilletrippeln, natt (med DM, natt) | Sävedalens AIK | Göteborg | | nat | | L | N | | |
lör 24/3 | Partilletrippeln, sprint | Sävedalens AIK | Göteborg | | nat | | S | | | |
sön 25/3 | Partilletrippeln, medel | Sävedalens AIK | Göteborg | | nat | | M | | | |
v 13 | mån 26/3 | | | | | | | | | | |
tis 27/3 | | | | | | | | | | |
ons 28/3 | | | | | | | | | | |
tor 29/3 | | | | | | | | | | |
fre 30/3 | | | | | | | | | | |
lör 31/3 | | | | | | | | | | |
sön 1/4 | | | | | | | | | | |
v 14 | mån 2/4 | | | | | | | | | | |
tis 3/4 | | | | | | | | | | |
ons 4/4 | | | | | | | | | | |
tor 5/4 | | | | | | | | | | |
fre 6/4 | | | | | | | | | | |
lör 7/4 | Västkuststafetten, individuella öppna klasser | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | dist | | M | | | |
Västkuststafetten | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | nat | S | M | | | |
sön 8/4 | Herkules skogsdåd | FK Herkules | Göteborg | | nat | | M | | | |
v 15 | mån 9/4 | | | | | | | | | | |
tis 10/4 | | | | | | | | | | |
ons 11/4 | | | | | | | | | | |
tor 12/4 | | | | | | | | | | |
fre 13/4 | | | | | | | | | | |
lör 14/4 | Brudarebackens sprintstafett | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | dist | S | S | | | |
sön 15/4 | | | | | | | | | | |
v 16 | mån 16/4 | | | | | | | | | | |
tis 17/4 | | | | | | | | | | |
ons 18/4 | | | | | | | | | | |
tor 19/4 | | | | | | | | | | |
fre 20/4 | | | | | | | | | | |
lör 21/4 | Göteborgsdubbeln, lång | Lerums SOK Sjövalla FK | Göteborg | | nat | | L | | | |
sön 22/4 | Göteborgsdubbeln, medel | Lerums SOK Sjövalla FK | Göteborg | | nat | | M | | | |
v 17 | mån 23/4 | | | | | | | | | | |
tis 24/4 | | | | | | | | | | |
ons 25/4 | | | | | | | | | | |
tor 26/4 | | | | | | | | | | |
fre 27/4 | | | | | | | | | | |
lör 28/4 | | | | | | | | | | |
sön 29/4 | | | | | | | | | | |
v 18 | mån 30/4 | | | | | | | | | | |
tis 1/5 | | | | | | | | | | |
ons 2/5 | | | | | | | | | | |
tor 3/5 | | | | | | | | | | |
fre 4/5 | | | | | | | | | | |
lör 5/5 | | | | | | | | | | |
sön 6/5 | | | | | | | | | | |
v 19 | mån 7/5 | | | | | | | | | | |
tis 8/5 | | | | | | | | | | |
ons 9/5 | | | | | | | | | | |
tor 10/5 | | | | | | | | | | |
fre 11/5 | | | | | | | | | | |
lör 12/5 | | | | | | | | | | |
sön 13/5 | | | | | | | | | | |
v 20 | mån 14/5 | | | | | | | | | | |
tis 15/5 | | | | | | | | | | |
ons 16/5 | | | | | | | | | | |
tor 17/5 | | | | | | | | | | |
fre 18/5 | | | | | | | | | | |
lör 19/5 | | | | | | | | | | |
sön 20/5 | | | | | | | | | | |
v 21 | mån 21/5 | | | | | | | | | | |
tis 22/5 | | | | | | | | | | |
ons 23/5 | | | | | | | | | | |