v 11 | lör 17/3 | | | | | | | | | | |
sön 18/3 | | | | | | | | | | |
v 12 | mån 19/3 | | | | | | | | | | |
tis 20/3 | | | | | | | | | | |
ons 21/3 | | | | | | | | | | |
tor 22/3 | | | | | | | | | | |
fre 23/3 | Nyköpingsnatten | Nyköpings OK | Södermanland | | dist | | L | N | | |
lör 24/3 | Nyköpingsorienteringen | Nyköpings OK | Södermanland | | nat | | L | | | |
sön 25/3 | Måsenstafetten | OK Måsen | Södermanland | | nat | S | L | | | |
Måsenstafetten, individuella öppna klasser | OK Måsen | Södermanland | | dist | | L | | | |
v 13 | mån 26/3 | | | | | | | | | | |
tis 27/3 | | | | | | | | | | |
ons 28/3 | | | | | | | | | | |
tor 29/3 | | | | | | | | | | |
fre 30/3 | Påskorienteringen | Kjula IF | Södermanland | | nat | | L | | | |
lör 31/3 | | | | | | | | | | |
sön 1/4 | | | | | | | | | | |
v 14 | mån 2/4 | Kringelträffen | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | nat | | M | | | |
tis 3/4 | | | | | | | | | | |
ons 4/4 | | | | | | | | | | |
tor 5/4 | | | | | | | | | | |
fre 6/4 | Svartnatta | Vingåkers OK Ärla IF | Södermanland | | nat | S | L | N | | |
lör 7/4 | Mälarmårdsdubbeln, sprint | Katrineholms OK | Södermanland | | nat | | S | | | |
sön 8/4 | Mälarmårdsdubbeln, medel | Katrineholms OK | Södermanland | | nat | | L | | | |
v 15 | mån 9/4 | | | | | | | | | | |
tis 10/4 | | | | | | | | | | |
ons 11/4 | | | | | | | | | | |
tor 12/4 | | | | | | | | | | |
fre 13/4 | | | | | | | | | | |
lör 14/4 | Stigtomtakavlen | OK Hällen | Södermanland | | nat | S | L | K | | |
sön 15/4 | Stigtomtakavlen | OK Hällen | Södermanland | | nat | S | L | K | | |
Stigtomtakavlen, individuella öppna klasser | OK Hällen | Södermanland | | dist | | L | | | |
v 16 | mån 16/4 | | | | | | | | | | |
tis 17/4 | | | | | | | | | | |
ons 18/4 | | | | | | | | | | |
tor 19/4 | | | | | | | | | | |
fre 20/4 | | | | | | | | | | |
lör 21/4 | OK Tors ungdomstävling | OK Tor | Södermanland | | nat | | L | | | |
sön 22/4 | Torfejden | OK Tor | Södermanland | | nat | | L | | | |
v 17 | mån 23/4 | | | | | | | | | | |
tis 24/4 | | | | | | | | | | |
ons 25/4 | | | | | | | | | | |
tor 26/4 | | | | | | | | | | |
fre 27/4 | | | | | | | | | | |
lör 28/4 | | | | | | | | | | |
sön 29/4 | | | | | | | | | | |
v 18 | mån 30/4 | | | | | | | | | | |
tis 1/5 | Klemmingekampen | OK Klemmingen | Södermanland | | nat | | M | | | |
ons 2/5 | | | | | | | | | | |
tor 3/5 | | | | | | | | | | |
fre 4/5 | | | | | | | | | | |
lör 5/5 | | | | | | | | | | |
sön 6/5 | | | | | | | | | | |
v 19 | mån 7/5 | | | | | | | | | | |
tis 8/5 | | | | | | | | | | |
ons 9/5 | | | | | | | | | | |
tor 10/5 | | | | | | | | | | |
fre 11/5 | | | | | | | | | | |
lör 12/5 | | | | | | | | | | |
sön 13/5 | | | | | | | | | | |
v 20 | mån 14/5 | | | | | | | | | | |
tis 15/5 | | | | | | | | | | |
ons 16/5 | | | | | | | | | | |
tor 17/5 | | | | | | | | | | |
fre 18/5 | | | | | | | | | | |
lör 19/5 | DM, sprint, Södermanland | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | mäst | | S | | | |
sön 20/5 | | | | | | | | | | |
v 21 | mån 21/5 | | | | | | | | | | |
tis 22/5 | | | | | | | | | | |
ons 23/5 | | | | | | | | | | |