fre 5/4 | PreO Syd, natt | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | nat | | L | N | | |
lör 6/4 | PreO Syd, Brösarp | Andrarums IF | Skåne | P | nat | | P | | | |
sön 7/4 | PreO Syd, Ängelholm | Hjärnarps OL | Skåne | P | nat | | P | | | |
lör 11/5 | PreO, Kungsbackatrippeln | Fjärås AIK OK Löftan | Halland | P | nat | | P | | | |
lör 11/5 | PreO, Kungsbackatrippeln, TempO | Fjärås AIK OK Löftan | Halland | P | nat | | T | | | |
sön 12/5 | PreO, Kungsbackatrippeln | Fjärås AIK OK Löftan | Halland | P | nat | | P | | | |
sön 26/5 | PreO DM Hälsingland | Rehns BK | Hälsingland | P | mäst | | P | | | |
sön 26/5 | TempO | Rehns BK | Hälsingland | P | nat | | T | | | |
tor 30/5 | PreO, DM, Värmland | Kristinehamns OK | Värmland | P | mäst | | P | | | |
fre 31/5 | PreO i Väst | Bohuslän-Dals OF Kvillebyns SK | Bohuslän-Dal | P | nat | | P | | | |
lör 1/6 | PreO i Väst | Bohuslän-Dals OF Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | P | nat | | P | | | |
sön 2/6 | PreO i Väst | Bohuslän-Dals OF Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | P | nat | | P | | | |
lör 15/6 | PreO, TempO-DM, Uppland | OK Linné | Uppland | P | mäst | | T | | | |
lör 15/6 | PreO, Upplandshelg | OK Linné | Uppland | P | nat | | P | | | |
sön 16/6 | PreO, Upplandshelg | Björklinge SOK | Uppland | P | nat | | P | | | |
ons 3/7 | PreO, Dag-DM Uppland och Västmanland | Länna IF | Uppland | P | mäst | | L | | | |
lör 24/8 | PreO, Vingåker | Vingåkers OK | Södermanland | P | nat | | P | | | |
sön 25/8 | PreO, Vingåker | Vingåkers OK | Södermanland | P | nat | | P | | | |
lör 31/8 | PreO, Upplandshelg | Björklinge SOK | Uppland | P | nat | | P | | | |
lör 31/8 | PreO, Natt-DM, Uppland | Björklinge SOK | Uppland | P | mäst | | P | N | | |
sön 1/9 | PreO, Upplandshelg | OK Linné | Uppland | P | nat | | P | | | |
lör 7/9 | PreO, Öppet DM Västergötland+Bohuslän+Göteborg | Bohuslän-Dals OF Göteborgs OF Vänersborgs SK | Bohuslän-Dal Göteborg Västergötland | P | mäst | | P | | | |
lör 7/9 | PreO Tempo | Bohuslän-Dals OF Göteborgs OF Vänersborgs SK | Bohuslän-Dal Göteborg Västergötland | P | nat | | T | | | |
fre 27/9 | PreO, Natt-SM | Rehns BK | Hälsingland | P | mäst | | L | | | |
lör 28/9 | PreO, Dag-SM | Rehns BK | Hälsingland | P | mäst | | L | | | |
lör 28/9 | PreO, Stafett-SM | Rehns BK | Hälsingland | P | mäst | S | L | | | |
sön 29/9 | PreO, TempO-SM | Rehns BK | Hälsingland | P | mäst | | L | | | |
lör 5/10 | PreO, Nordisk Landskamp | OK Landehof | Göteborg | P | nat | | P | | | |
lör 5/10 | PreO, Nordisk Landskamp, natt | OK Landehof | Göteborg | P | nat | | P | N | | |
sön 6/10 | PreO, Nordisk Landskamp | OK Landehof | Göteborg | P | nat | | P | | | |
lör 19/10 | PreO i Dalen + Öppet DM för Halland och Småland | Halmstad OK Simlångsdalens IF | Halland | P | nat | | P | | | |
sön 20/10 | PreO i Dalen + Fyrklubbs för Skåne | Simlångsdalens IF | Halland | P | nat | | P | | | |
lör 16/11 | PreO, DM, Skåne | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | P | nat | | P | | | |
sön 17/11 | PreO, öppet DM Blekinge | Ronneby OK | Blekinge | P | mäst | | P | | | |