v 2 | sön 13/1 | Vintercup Etapp 5 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Vintercupen Etapp 2 2019 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterrace 2019 deltävling 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
SkidO, OBS-tävling/J-cup, lång | IFK Mora OK | Dalarna | S | nat | | L | | | |
Vintercup nr 6, Pan-Kristianstad | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen etapp 2 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Bara testar lite | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterserien | Snättringe SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Julruschen | Bredaryds SOK | Småland | | klubb | | M | | | |
Skid-O 3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
Vinterrace 2019 deltävling 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
v 3 | mån 14/1 | Torstens OLöp | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 15/1 | Nattcup 3 OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | N | | |
OL-NV Natträning 4 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 4 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Spik-Cup1 | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | L | N | | |
ons 16/1 | Luffarligan i Okvistaskogen | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
Mila Stockholm by Night, #3 | OK Ravinen | Stockholm | | dist | | L | N | | |
Veteran OL NV Skåne | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veteran-OL nr 15 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Go Natt Avesta | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | S | N | | |
Midvinterduell etapp 3 | Linköpings OK Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 3 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Nattstrapats 3 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | N | | |
Hälsenesprånget | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 4 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 17/1 | Daglediga 03 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | när | | L | | | |
Nattcup #3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Stads-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | K | | |
OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 4 | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Landehofs Nattcup Etapp 6 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
VBN- Vätterbygden By Night, deltävling #6 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
Östra Blekinges nattcup 10 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
fre 18/1 | | | | | | | | | | |
lör 19/1 | SkidO, NOF-cupen, #3, medel | Övertorneå IF | Norrbotten | S | nat | | M | | | |
Teknikträning Ungdom Gbg Öst | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Teknikträning | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | M | | | |
SM Sport Vintercup #2 | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | | | |
SAIS Motions-OL Etapp 3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
SkidO 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
SkidO, NOF-cupen, #4, sprint | Övertorneå IF | Norrbotten | S | nat | | S | | | |
sön 20/1 | Vintercupen nr 7, BroSö OK | BroSö OK | Blekinge | | när | | L | | | |
Vinterläger Ultralång | Skånes OF | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E3, SV Kretsen Skåne | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen Etapp 3 | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Vinterlägret Ungdom Ultralång | Skånes OF | Skåne | | när | | U | | | |
Vinterserien | Skarpnäcks OL | Stockholm | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
B&L Vinterrogaine #2 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
Tjustalliansens Vintercup 4 | Västerviks OK | Småland | | när | | S | | | |
SkidO, DM, lång, Södermanland | Ärla IF | Södermanland | S | mäst | | L | | | |
Norrklubbs Skid-O | Ljusdals OK | Hälsingland | S | när | | L | | | |
SkidO, IFK Umeå, VOF-cup, #1, medel | IFK Umeå | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
Vinterrace etapp 3 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Nattcup 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | N | | |
v 4 | mån 21/1 | Callevalle springet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 22/1 | Vinterlund Nattorientering | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
VKC2 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Stjärnnatt 2 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | L | N | | |
Nattcup nr 3 | OK Måsen | Södermanland | | när | | M | N | | |
ons 23/1 | Luffarligan | Stockholms OF | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran OL NV Skåne | FK Boken | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veteran-OL nr 16 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Furloppet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Go Natt Avesta | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | N | | |
Lunkans Natt-cup etapp 5 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | N | | |
MOF Nattcup #7 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Kylk(l)ampen deltävling 5 | Sisu Forshaga SK | Värmland | | när | | L | N | | |
Vinternattcup 3 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 24/1 | Daglediga 04 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
GOF NattCup Etapp 6 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Veteran-OL | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Stads-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | K | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | K | | |
Hagabys nattcup etapp1 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | klubb | | L | N | | |
Natt-Cup 5 Dalarna | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | N | | |
Ramonsbana 2019 #1 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Vätterbygden by night deltävling 7 | Os Hjälpkurvan | Småland | | när | | L | | | |
Östra Blekinges nattcup 11 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nattråttan 2018-2019 Etapp 2 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup - Etapp 5 | OL Teamet Olofström | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nattcupen nr 4 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Skaraborgs By Night Tibro OK | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | N | | |
fre 25/1 | Vintercup Etapp 6 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
lör 26/1 | Gävle Indoor | Gävle OK | Gästrikland | | dist | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 27/1 | NärskidOL | Täby OK | Stockholm | S | när | | M | | | |
SkidO, TvåÅker | Selånger SOK | Medelpad | S | dist | S | M | | | |
Vintercup Etapp 7 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Snowracer KM | Skogslöparna | Ångermanland | S | klubb | | M | | | |
Sprintcup #3 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Vintercupen E4, SV Kretsen Skåne | Eslövs FK | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen Etapp 4 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Vinterserien + MTBO | IFK Enskede | Stockholm | LM | när | | L | | | |
Vintercupen, Göingarna | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterrogaine | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Skid-O 4 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
SkidO, Robertsfors IK, VOF-cup, #2, medel | Robertsfors IK | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
Vinterrace Nr.4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
SkidO, Januarisprinten, NOF-cupen, #5 | Gammelstads IF | Norrbotten | S | dist | | S | | | |
SkidO, Januarinatta, NOF-cupen, #6 | Gammelstads IF | Norrbotten | S | dist | | M | N | | |
v 5 | mån 28/1 | Gäfvla jobbigt lopp | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 29/1 | OL-NV Natträning 5 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Inomhusorientering Nacka Gymnasium | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 5 | Kalmar OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Spikcup 2 | Västerås SOK | Västmanland | | när | | L | N | | |
ons 30/1 | Luffarligan 30 januari | Stockholms OF | Stockholm | | när | | L | | | |
Nattugglan - Flottsbro | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | N | | |
Veteran OL NV Skåne | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veteran-OL nr 17 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Go Natt Avesta | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | N | | |
Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 4 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Midvinterduell etapp 4 | Boxholm-Mjölby OL Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
SAIS Motions-OL Etapp 4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | när | | S | N | | |
Nattstrapats 4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | N | | |
Oppåner, neråopp, nu blir det stopp i detta lopp | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 5 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 31/1 | Daglediga 05 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Testtävling Meos | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Stads-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | K | | |
OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 5 | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Landehofs Nattcup Etapp 7 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Vätterbygden by night deltävling 8 | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | N | | |
Nissadals Nattrace | Anderstorps OK | Småland | | när | | M | N | | |
Östra Blekinges nattcup 12 | OK Orion Ronneby OK | Blekinge | | när | | L | N | | |
fre 1/2 | | | | | | | | | | |
lör 2/2 | LOK Sprint Cup deltävling 4 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Långdistans ol-träning | Svaide Roma SOK | Gotland | | klubb | | L | | | |
Teknikträning UNGDOM Gbg-Öst | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Stockholm Indoor Cup, etapp 1 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | dist | | S | | | |
SkidO, DM lång | OK Storsjön | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | | L | | | |
Gäddviksspåret | Gammelstads IF | Norrbotten | S | när | | M | K | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
sön 3/2 | Stockholm Indoor Cup, etapp 2 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | dist | | S | | | |
SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #3, sprint | Umeå OK | Västerbotten | S | dist | | S | | | |
Tjustalliansens Vintercup 5 Gamleby | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Vintercupen 2018-2019 Friseboda | Härlövs IF | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E5, SV Kretsen Skåne | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen Etapp 5 | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Skido sprint närtävling | Älvsby IF OK | Norrbotten | S | när | | S | | | |
Vinterrace etapp 5 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
SkidO, Umeå OK, VOF-cup, #4, medel | Umeå OK | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
v 6 | mån 4/2 | Stålmannen | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 5/2 | Nattcup #4 | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
GOK NattsprintCup Nr4 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
Järla O-tour #3 | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
GTNC 4 | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
ons 6/2 | Veteran OL NV Skåne | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veteran-OL nr 18 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Luffarligan | IF Löjp | Stockholm | | när | | M | | | |
Go Natt Avesta | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | S | N | | |
Vall stadslopp | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vintercup 3 | Skogslöparna | Ångermanland | | när | | L | N | | |
Lunkans Natt-cup etapp 6 Kaneberg | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | N | | |
MOF Nattcup #8 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Kylk(l)ampen deltävling 6 | OK Tyr | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 7/2 | Daglediga 06 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
GOF NattCup Etapp 7 | Frölunda OL Göteborgs OF Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | L | N | | |
VeteranOL OK Skogshjortarna | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Nattcup #4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Ramonsbana 2019 #2 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Stads-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | | | |
Hagabys nattcup etapp2 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Vätterbygden by night deltävling 9 | OK Gränsen | Småland | | när | | L | N | | |
Natt-cup 6 Dalarna | Domnarvets GOIF | Dalarna | | när | | L | N | | |
VKC3 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Östra Blekinges nattcup 13 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nattcupen nr 5 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Skaraborgs by Night | Istrums SK | Västergötland | | när | | L | N | | |
fre 8/2 | | | | | | | | | | |
lör 9/2 | SkidO, DM, medel, Medelpad | Timrå SOK | Medelpad | S | mäst | | M | | | |
Teknikträning Ungdom Gbg-Öst | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Zonträning Torsås OK | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
SkidO, J-cup/NOF-cup, medel | OK Renen | Norrbotten | S | nat | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
sön 10/2 | NärskidO | Täby OK | Stockholm | S | när | | M | | | |
SkidO, DM, lång, Medelpad | Timrå SOK | Medelpad | S | mäst | | L | | | |
Vintercupen, SV Kretsen Skåne | Malmö OK | Skåne | | när | | L | | | |
Löpex Vinterserie 2018-19, deltävling 5 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
SkidO, J-cup/NOF-cup, sprint | OK Renen | Norrbotten | S | nat | | S | | | |
Vintercup nr 10, Pan-Kristianstad | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterserien | Centrum OK | Stockholm | | när | | L | | | |
B&L Vinterrogaine #3 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
SAIS Motions-OL Etapp 5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
SkidO, DM Sprint | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | | S | | | |
SkidO, medel | Säterbygdens OK | Dalarna | S | dist | | M | | | |
Vinterrace etapp 6 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | L | | | |
Nattcup 2 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | L | N | | |
v 7 | mån 11/2 | Läjfs löparlåpp | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 12/2 | Nattcup 4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | klubb | | L | N | | |
OL-NV Natträning 6 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Nattcup Kalmar/Nybro/Torsås OK 6 | Kalmar OK Nybro OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Spikcupen final | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | L | N | | |
SkidO, DM, natt, Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | S | mäst | | L | N | | |
SkidO träning | Skogslöparna | Ångermanland | S | när | | M | N | | |
ons 13/2 | Luffarligan i villaområde | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
Mila Stockholm by Night, #4 | Täby OK | Stockholm | | dist | | L | N | | |
Veteran OL NV Skåne | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veteran-OL nr 19 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | L | | | |
Järschenatta | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Go Natt Avesta | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | N | | |
Midvinterduell etapp 5 | IFK Linköpings OS Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 6 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Lunkans Natt-cup etapp 7 Ön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
SkidO, DM, natt, Jämtland-Härjedalen | Fältjägarnas IF | Jämtland-Härjedalen | S | mäst | | M | N | | |
tor 14/2 | Daglediga 07 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Stads-OL | Kristinehamns OK | Värmland | | klubb | | L | | | |
Hagabys nattcup etapp 3 | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | när | | L | N | | |
OK Denselns nattcup 2018-19 deltävling 6 | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup, Etapp 6 | Härlövs IF | Skåne | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges nattcup 14 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
fre 15/2 | Saxnäsläger Skid OL | Skogslöparna | Ångermanland | S | klubb | | M | | | |
Vintercup Etapp 8 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
lör 16/2 | SkidO, Degerfors, Värmland | Degerfors OK ÖSeT SkidO | Värmland | S | när | | L | | | |
SkidO, DM, medel, Södermanland | Kjula IF | Södermanland | S | mäst | | M | | | |
SkidO, SK Björnen/Umedalens IF, VOF-cup, #5, medel | SK Björnen Umedalens IF | Västerbotten | S | dist | | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
sön 17/2 | SkidO, Förenings-DM, stafett, Medelpad | Kovlands IF | Medelpad | S | mäst | S | L | | | |
Vintercup Etapp 9 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Vinterserien | Hellas Orientering | Stockholm | | när | | L | | | |
Vintercupen E7, SV Kretsen Skåne | Frosta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterserien | Hellas Orientering | Stockholm | | när | | L | | | |
Vintercup nr 11, FK Åsen | FK Åsen | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Vintercup 6 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Vintercupen Etapp 6 | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup 6 Ankarsrum nr 2 | Ankarsrums OK | Småland | | klubb | | L | | | |
SkidO, DM, lång, Södermanland + Stockholm | Ärla IF | Södermanland | S | mäst | | L | | | |
SkidO, DM, medel, Dalarna | Domnarvets GOIF Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | S | mäst | | M | | | |
SkidO, NOF-cupen, #9, medel | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | nat | | M | | | |
SkidO, NOF-cupen, #10, medel | Bergnäsets AIK | Norrbotten | S | nat | | M | | | |
Nattcup 3 | Garda OK | Gotland | | när | | L | N | | |
v 8 | mån 18/2 | Test | Skånes OF | Skåne | | när | | L | | | |
Tröstracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 19/2 | Ramonsbana 2019 #3 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | | | |
VKC4 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Stjärnnatt 4 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | S | N | | |
Järla Skid-KM | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |