v 1 | ons 1/1 | | | | | | | | | | |
tor 2/1 | | | | | | | | | | |
fre 3/1 | | | | | | | | | | |
lör 4/1 | | | | | | | | | | |
sön 5/1 | | | | | | | | | | |
v 2 | mån 6/1 | Träningsdag för Dalarnas Ungdomar 2007 och äldre ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tis 7/1 | | | | | | | | | | |
ons 8/1 | | | | | | | | | | |
tor 9/1 | | | | | | | | | | |
fre 10/1 | | | | | | | | | | |
lör 11/1 | | | | | | | | | | |
sön 12/1 | | | | | | | | | | |
v 3 | mån 13/1 | | | | | | | | | | |
tis 14/1 | | | | | | | | | | |
ons 15/1 | | | | | | | | | | |
tor 16/1 | | | | | | | | | | |
fre 17/1 | | | | | | | | | | |
lör 18/1 | | | | | | | | | | |
sön 19/1 | | | | | | | | | | |
v 4 | mån 20/1 | | | | | | | | | | |
tis 21/1 | | | | | | | | | | |
ons 22/1 | | | | | | | | | | |
tor 23/1 | | | | | | | | | | |
fre 24/1 | | | | | | | | | | |
lör 25/1 | | | | | | | | | | |
sön 26/1 | | | | | | | | | | |
v 5 | mån 27/1 | | | | | | | | | | |
tis 28/1 | | | | | | | | | | |
ons 29/1 | | | | | | | | | | |
tor 30/1 | | | | | | | | | | |
fre 31/1 | | | | | | | | | | |
lör 1/2 | | | | | | | | | | |
sön 2/2 | | | | | | | | | | |
v 6 | mån 3/2 | | | | | | | | | | |
tis 4/2 | | | | | | | | | | |
ons 5/2 | | | | | | | | | | |
tor 6/2 | | | | | | | | | | |
fre 7/2 | | | | | | | | | | |
lör 8/2 | | | | | | | | | | |
sön 9/2 | | | | | | | | | | |
v 7 | mån 10/2 | | | | | | | | | | |
tis 11/2 | | | | | | | | | | |
ons 12/2 | | | | | | | | | | |
tor 13/2 | | | | | | | | | | |
fre 14/2 | | | | | | | | | | |
lör 15/2 | | | | | | | | | | |
sön 16/2 | | | | | | | | | | |
v 8 | mån 17/2 | | | | | | | | | | |
tis 18/2 | | | | | | | | | | |
ons 19/2 | | | | | | | | | | |
tor 20/2 | | | | | | | | | | |
fre 21/2 | | | | | | | | | | |
lör 22/2 | | | | | | | | | | |
sön 23/2 | | | | | | | | | | |
v 9 | mån 24/2 | | | | | | | | | | |
tis 25/2 | | | | | | | | | | |
ons 26/2 | | | | | | | | | | |
tor 27/2 | | | | | | | | | | |
fre 28/2 | | | | | | | | | | |
lör 29/2 | | | | | | | | | | |
sön 1/3 | | | | | | | | | | |
v 10 | mån 2/3 | | | | | | | | | | |
tis 3/3 | | | | | | | | | | |
ons 4/3 | | | | | | | | | | |
tor 5/3 | | | | | | | | | | |
fre 6/3 | | | | | | | | | | |
lör 7/3 | | | | | | | | | | |
sön 8/3 | | | | | | | | | | |
v 11 | mån 9/3 | | | | | | | | | | |
tis 10/3 | | | | | | | | | | |
ons 11/3 | | | | | | | | | | |
tor 12/3 | | | | | | | | | | |
fre 13/3 | | | | | | | | | | |
lör 14/3 | | | | | | | | | | |
sön 15/3 | | | | | | | | | | |
v 12 | mån 16/3 | | | | | | | | | | |
tis 17/3 | | | | | | | | | | |
ons 18/3 | | | | | | | | | | |
tor 19/3 | | | | | | | | | | |
fre 20/3 | | | | | | | | | | |
lör 21/3 | Test | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
sön 22/3 | Test Jönsson | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
v 13 | mån 23/3 | | | | | | | | | | |
tis 24/3 | Knock-Out Sprint Mora Centrum | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | S | K | | |
ons 25/3 | | | | | | | | | | |
tor 26/3 | | | | | | | | | | |
fre 27/3 | | | | | | | | | | |
lör 28/3 | | | | | | | | | | |
sön 29/3 | | | | | | | | | | |
v 14 | mån 30/3 | | | | | | | | | | |
tis 31/3 | | | | | | | | | | |
ons 1/4 | | | | | | | | | | |
tor 2/4 | | | | | | | | | | |
fre 3/4 | | | | | | | | | | |
lör 4/4 | | | | | | | | | | |
sön 5/4 | | | | | | | | | | |
v 15 | mån 6/4 | | | | | | | | | | |
tis 7/4 | | | | | | | | | | |
ons 8/4 | | | | | | | | | | |
tor 9/4 | | | | | | | | | | |
fre 10/4 | Corona Cup deltävling 1 | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Dalarna delar | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL med SI | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 11/4 | Dalarna delar | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 12/4 | Dalarna delar | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 16 | mån 13/4 | Dalarna delar | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Öppen tränings ol #TBE | Malungs OK Skogsmårdarna Storviks IF | Dalarna Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Veckans bana Björsjö | Västerbergslagens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tis 14/4 | Veckans bana Björsjö | Västerbergslagens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
ons 15/4 | Veckans bana Björsjö | Västerbergslagens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tor 16/4 | Veckans bana Björsjö | Västerbergslagens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL med SI | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Träningsorientering | Bjursås OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 17/4 | Veckans bana Björsjö | Västerbergslagens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 18/4 | Veckans bana Björsjö | Västerbergslagens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Kort-KM Korsnäs IF OK/Corona Cup Deltävling 1 Malungs OK/Elitträning IFK Mora OK | IFK Mora OK Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Öppen SI träning Karlsbyhedens OK + övriga ! | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 19/4 | Veckans bana Björsjö | Västerbergslagens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 17 | mån 20/4 | | | | | | | | | | |
tis 21/4 | | | | | | | | | | |
ons 22/4 | | | | | | | | | | |
tor 23/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 24/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 25/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 26/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 18 | mån 27/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tis 28/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
ons 29/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tor 30/4 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Träningsorientering | Bjursås OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
fre 1/5 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 2/5 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans bana | Säterbygdens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 3/5 | Veckans bana vid Humboberget | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 19 | mån 4/5 | | | | | | | | | | |
tis 5/5 | | | | | | | | | | |
ons 6/5 | | | | | | | | | | |
tor 7/5 | Säter-Borlängeträning | Säterbygdens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 8/5 | | | | | | | | | | |
lör 9/5 | | | | | | | | | | |
sön 10/5 | | | | | | | | | | |
v 20 | mån 11/5 | | | | | | | | | | |
tis 12/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Träningstävling Karlsbyheden OK | Karlsbyhedens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
ons 13/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Ungdomsträning | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tor 14/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Borlänge-Säterträning | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
fre 15/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 16/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Provlöpning Pumpensprinten ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
sön 17/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 21 | mån 18/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tis 19/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
ons 20/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tor 21/5 | Veckans bana vid Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 22/5 | Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 23/5 | Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
KM Rättvik | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
sön 24/5 | Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 22 | mån 25/5 | Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tis 26/5 | Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Utmaningen poängorientering | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | P | L | | | |
ons 27/5 | Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tor 28/5 | Hinkbana Räfsbo | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Leksandsserien | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
fre 29/5 | | | | | | | | | | |
lör 30/5 | Labyrintorientering vid Pumpen ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
sön 31/5 | | | | | | | | | | |
v 23 | mån 1/6 | Bonäsloppet för vuxna ! | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Klubbserien etapp 1 | Avesta OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tis 2/6 | Bonäsloppet Ungdom | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Bonäsloppet Veteran | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Dalaportens Junitriss | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
ons 3/6 | | | | | | | | | | |
tor 4/6 | | | | | | | | | | |
fre 5/6 | | | | | | | | | | |
lör 6/6 | Domnarvets sprint-KM | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | S | | | |
sön 7/6 | | | | | | | | | | |
v 24 | mån 8/6 | Klubbserien etapp 2 | Avesta OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tis 9/6 | Brödkavlen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Dalaportens Junitriss etapp 2 | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
ons 10/6 | | | | | | | | | | |
tor 11/6 | Leksandsserien sprint | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
fre 12/6 | | | | | | | | | | |
lör 13/6 | | | | | | | | | | |
sön 14/6 | | | | | | | | | | |
v 25 | mån 15/6 | Klubbserien etapp 3 | Avesta OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tis 16/6 | Knock-Out Sprint Orsa | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
Dalaportens Junitriss etapp 3 | Dalaportens OL | Dalarna | | klubb | | M | | | |
ons 17/6 | | | | | | | | | | |
tor 18/6 | | | | | | | | | | |
fre 19/6 | | | | | | | | | | |
lör 20/6 | | | | | | | | | | |
sön 21/6 | | | | | | | | | | |
v 26 | mån 22/6 | | | | | | | | | | |
tis 23/6 | Klubbmästerskap IFOK | Idrefjällens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Leksandsserien etapp 4, Sprint | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
ons 24/6 | | | | | | | | | | |
tor 25/6 | | | | | | | | | | |
fre 26/6 | | | | | | | | | | |
lör 27/6 | | | | | | | | | | |
sön 28/6 | | | | | | | | | | |
v 27 | mån 29/6 | | | | | | | | | | |
tis 30/6 | | | | | | | | | | |
ons 1/7 | | | | | | | | | | |
tor 2/7 | KM Mtbo | IFK Mora OK | Dalarna | M | klubb | | M | | | |
fre 3/7 | | | | | | | | | | |
lör 4/7 | | | | | | | | | | |
sön 5/7 | | | | | | | | | | |
v 28 | mån 6/7 | | | | | | | | | | |
tis 7/7 | | | | | | | | | | |
ons 8/7 | | | | | | | | | | |
tor 9/7 | Teknikträning 200709 | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
fre 10/7 | | | | | | | | | | |
lör 11/7 | | | | | | | | | | |
sön 12/7 | | | | | | | | | | |
v 29 | mån 13/7 | | | | | | | | | | |
tis 14/7 | | | | | | | | | | |
ons 15/7 | | | | | | | | | | |
tor 16/7 | | | | | | | | | | |
fre 17/7 | | | | | | | | | | |
lör 18/7 | | | | | | | | | | |
sön 19/7 | | | | | | | | | | |
v 30 | mån 20/7 | | | | | | | | | | |
tis 21/7 | | | | | | | | | | |
ons 22/7 | | | | | | | | | | |
tor 23/7 | | | | | | | | | | |
fre 24/7 | | | | | | | | | | |
lör 25/7 | | | | | | | | | | |
sön 26/7 | Inomhus-ol Gesunda | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
v 31 | mån 27/7 | | | | | | | | | | |
tis 28/7 | | | | | | | | | | |
ons 29/7 | | | | | | | | | | |
tor 30/7 | | | | | | | | | | |
fre 31/7 | | | | | | | | | | |
lör 1/8 | | | | | | | | | | |
sön 2/8 | | | | | | | | | | |
v 32 | mån 3/8 | | | | | | | | | | |
tis 4/8 | | | | | | | | | | |
ons 5/8 | | | | | | | | | | |
tor 6/8 | | | | | | | | | | |
fre 7/8 | | | | | | | | | | |
lör 8/8 | | | | | | | | | | |
sön 9/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 33 | mån 10/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tis 11/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
ons 12/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Medeldistans Nipfjället | IFK Mora OK Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
MTBO KM för DGoIF och OK Kåre | Domnarvets GOIF | Dalarna | M | klubb | | L | | | |
tor 13/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
KM Domnarvets GoIF Startgrupp 1 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
KM Domnarvets GoIF Startgrupp 2 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
fre 14/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 15/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 16/8 | Grangärde OK - Veckans bana | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 34 | mån 17/8 | | | | | | | | | | |
tis 18/8 | | | | | | | | | | |
ons 19/8 | | | | | | | | | | |
tor 20/8 | | | | | | | | | | |
fre 21/8 | | | | | | | | | | |
lör 22/8 | | | | | | | | | | |
sön 23/8 | Leksandsserien etapp 5 | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 35 | mån 24/8 | | | | | | | | | | |
tis 25/8 | | | | | | | | | | |
ons 26/8 | | | | | | | | | | |
tor 27/8 | | | | | | | | | | |
fre 28/8 | | | | | | | | | | |
lör 29/8 | | | | | | | | | | |
sön 30/8 | | | | | | | | | | |
v 36 | mån 31/8 | | | | | | | | | | |
tis 1/9 | | | | | | | | | | |
ons 2/9 | | | | | | | | | | |
tor 3/9 | Tränings-OL Gesunda | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
fre 4/9 | | | | | | | | | | |
lör 5/9 | | | | | | | | | | |
sön 6/9 | | | | | | | | | | |
v 37 | mån 7/9 | | | | | | | | | | |
tis 8/9 | KM MTBO | IFK Mora OK Leksands OK | Dalarna | LM | klubb | | M | | | |
ons 9/9 | | | | | | | | | | |
tor 10/9 | | | | | | | | | | |
fre 11/9 | | | | | | | | | | |
lör 12/9 | | | | | | | | | | |
sön 13/9 | KM OK Kåre | OK Kåre | Dalarna | | klubb | | L | | | |
v 38 | mån 14/9 | | | | | | | | | | |
tis 15/9 | Veteran"tävling" ! | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
ons 16/9 | | | | | | | | | | |
tor 17/9 | Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 18/9 | | | | | | | | | | |
lör 19/9 | | | | | | | | | | |
sön 20/9 | | | | | | | | | | |
v 39 | mån 21/9 | | | | | | | | | | |
tis 22/9 | | | | | | | | | | |
ons 23/9 | | | | | | | | | | |
tor 24/9 | Terräng-KM | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 25/9 | | | | | | | | | | |
lör 26/9 | | | | | | | | | | |
sön 27/9 | | | | | | | | | | |
v 40 | mån 28/9 | Höstrusket | Karlsbyhedens OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
tis 29/9 | Lagtävling Hemus | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Sprint KM 2020 | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
ons 30/9 | | | | | | | | | | |
tor 1/10 | | | | | | | | | | |
fre 2/10 | | | | | | | | | | |
lör 3/10 | | | | | | | | | | |
sön 4/10 | Halvvägs till Obygden | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 41 | mån 5/10 | | | | | | | | | | |
tis 6/10 | | | | | | | | | | |
ons 7/10 | | | | | | | | | | |
tor 8/10 | | | | | | | | | | |
fre 9/10 | | | | | | | | | | |
lör 10/10 | | | | | | | | | | |
sön 11/10 | Emitävling för Korsnäs IF OK | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 42 | mån 12/10 | | | | | | | | | | |
tis 13/10 | | | | | | | | | | |
ons 14/10 | | | | | | | | | | |
tor 15/10 | | | | | | | | | | |
fre 16/10 | | | | | | | | | | |
lör 17/10 | Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 1 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
sön 18/10 | Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 2 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
v 43 | mån 19/10 | | | | | | | | | | |
tis 20/10 | | | | | | | | | | |
ons 21/10 | | | | | | | | | | |
tor 22/10 | | | | | | | | | | |
fre 23/10 | | | | | | | | | | |
lör 24/10 | | | | | | | | | | |
sön 25/10 | Pumpenträning | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Natt-KM | Svärdsjö SOK | Dalarna | | klubb | | M | N | | |
v 44 | mån 26/10 | | | | | | | | | | |
tis 27/10 | | | | | | | | | | |
ons 28/10 | | | | | | | | | | |
tor 29/10 | | | | | | | | | | |
fre 30/10 | | | | | | | | | | |
lör 31/10 | | | | | | | | | | |
sön 1/11 | | | | | | | | | | |
v 45 | mån 2/11 | | | | | | | | | | |
tis 3/11 | Ungdomsträning 3/11 | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | N | | |
ons 4/11 | | | | | | | | | | |
tor 5/11 | | | | | | | | | | |
fre 6/11 | | | | | | | | | | |
lör 7/11 | | | | | | | | | | |
sön 8/11 | Skinkloppet | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
v 46 | mån 9/11 | | | | | | | | | | |
tis 10/11 | | | | | | | | | | |
ons 11/11 | | | | | | | | | | |
tor 12/11 | | | | | | | | | | |
fre 13/11 | | | | | | | | | | |
lör 14/11 | 3-Tjärnsmedeln ! | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 15/11 | | | | | | | | | | |
v 47 | mån 16/11 | | | | | | | | | | |
tis 17/11 | Veteranträning Vinäs | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
ons 18/11 | | | | | | | | | | |
tor 19/11 | | | | | | | | | | |
fre 20/11 | | | | | | | | | | |
lör 21/11 | Skinkrace 2020 | Smedjebackens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 22/11 | | | | | | | | | | |
v 48 | mån 23/11 | | | | | | | | | | |
tis 24/11 | | | | | | | | | | |
ons 25/11 | | | | | | | | | | |
tor 26/11 | | | | | | | | | | |
fre 27/11 | | | | | | | | | | |
lör 28/11 | | | | | | | | | | |
sön 29/11 | | | | | | | | | | |
v 49 | mån 30/11 | | | | | | | | | | |
tis 1/12 | Motionsträning Bonäs | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
ons 2/12 | | | | | | | | | | |
tor 3/12 | | | | | | | | | | |
fre 4/12 | | | | | | | | | | |
lör 5/12 | Veckans bana special ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 6/12 | | | | | | | | | | |
v 50 | mån 7/12 | | | | | | | | | | |
tis 8/12 | | | | | | | | | | |
ons 9/12 | | | | | | | | | | |
tor 10/12 | | | | | | | | | | |
fre 11/12 | | | | | | | | | | |
lör 12/12 | | | | | | | | | | |
sön 13/12 | | | | | | | | | | |
v 51 | mån 14/12 | | | | | | | | | | |
tis 15/12 | | | | | | | | | | |
ons 16/12 | Tomtejakten | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tor 17/12 | | | | | | | | | | |
fre 18/12 | | | | | | | | | | |
lör 19/12 | Veckans bana Julspecial ! | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 20/12 | | | | | | | | | | |
v 52 | mån 21/12 | | | | | | | | | | |
tis 22/12 | | | | | | | | | | |
ons 23/12 | | | | | | | | | | |
tor 24/12 | | | | | | | | | | |
fre 25/12 | Mellandagsspecial Hälsingbergsskolan ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 26/12 | | | | | | | | | | |
sön 27/12 | | | | | | | | | | |
v 53 | mån 28/12 | | | | | | | | | | |
tis 29/12 | | | | | | | | | | |
ons 30/12 | | | | | | | | | | |
tor 31/12 | | | | | | | | | | |