v 1 | ons 1/1 | Nyårsorienteringen | Tormestorps IF | Skåne | | dist | | L | | | |
tor 2/1 | | | | | | | | | | |
fre 3/1 | | | | | | | | | | |
lör 4/1 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 5/1 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercup | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E1, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E1, SV Kretsen Skåne | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | klubb | | M | | | |
Vintercupen 2019-20 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
v 2 | mån 6/1 | | | | | | | | | | |
tis 7/1 | | | | | | | | | | |
ons 8/1 | Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | M | | | |
tor 9/1 | | | | | | | | | | |
fre 10/1 | | | | | | | | | | |
lör 11/1 | | | | | | | | | | |
sön 12/1 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E2, SV Kretsen Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | när | | M | | | |
v 3 | mån 13/1 | | | | | | | | | | |
tis 14/1 | OL-NV Natträning 4 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 15/1 | | | | | | | | | | |
tor 16/1 | | | | | | | | | | |
fre 17/1 | | | | | | | | | | |
lör 18/1 | | | | | | | | | | |
sön 19/1 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Sydvästra Kretsens Vintercup | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercup SV kretsen 2020 etapp 3 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercupen Pan-Kristianstad | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
v 4 | mån 20/1 | | | | | | | | | | |
tis 21/1 | Vinterlund Nattorientering | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 22/1 | Veteran OL NV Skåne | FK Boken | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 23/1 | | | | | | | | | | |
fre 24/1 | | | | | | | | | | |
lör 25/1 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 26/1 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E4, SV Kretsen Skåne | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
v 5 | mån 27/1 | | | | | | | | | | |
tis 28/1 | OL-NV Natträning 5 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 29/1 | | | | | | | | | | |
tor 30/1 | | | | | | | | | | |
fre 31/1 | | | | | | | | | | |
lör 1/2 | | | | | | | | | | |
sön 2/2 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercup 2019-2020 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen SV Kretsen E5 | Eslövs FK | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercupen 2019-20 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
v 6 | mån 3/2 | | | | | | | | | | |
tis 4/2 | | | | | | | | | | |
ons 5/2 | | | | | | | | | | |
tor 6/2 | | | | | | | | | | |
fre 7/2 | | | | | | | | | | |
lör 8/2 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 9/2 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen Pan-Kristianstad | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercupen E6, SV Kretsen Skåne | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | | | |
v 7 | mån 10/2 | | | | | | | | | | |
tis 11/2 | OL-NV Natträning 6 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 12/2 | Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Testträning | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 13/2 | | | | | | | | | | |
fre 14/2 | | | | | | | | | | |
lör 15/2 | | | | | | | | | | |
sön 16/2 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen FK Åsen | FK Åsen | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen, SV Kretsen Skåne | Malmö OK | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
v 8 | mån 17/2 | | | | | | | | | | |
tis 18/2 | | | | | | | | | | |
ons 19/2 | Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 20/2 | | | | | | | | | | |
fre 21/2 | | | | | | | | | | |
lör 22/2 | Sövde familje-ol | Andrarums IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 23/2 | Vintercup 2019-2020 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen E8, SV Kretsen Skåne | Frosta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
Vintercupen 2019-20 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
v 9 | mån 24/2 | | | | | | | | | | |
tis 25/2 | OL-NV Natträning 7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 26/2 | Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 27/2 | | | | | | | | | | |
fre 28/2 | Sverigepremiären, natt | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | L | N | | |
lör 29/2 | Sverigepremiären, medel | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | M | | | |
Vinterserien - MTBO | Lunds OK | Skåne | LM | när | | L | | | |
sön 1/3 | Sverigepremiären, lång | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | nat | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
v 10 | mån 2/3 | | | | | | | | | | |
tis 3/3 | | | | | | | | | | |
ons 4/3 | Veteran OL | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 5/3 | | | | | | | | | | |
fre 6/3 | | | | | | | | | | |
lör 7/3 | | | | | | | | | | |
sön 8/3 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
v 11 | mån 9/3 | | | | | | | | | | |
tis 10/3 | OL-NV Natträning 8 Final | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 11/3 | | | | | | | | | | |
tor 12/3 | | | | | | | | | | |
fre 13/3 | | | | | | | | | | |
lör 14/3 | PI-dagens träning i Stehag | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 15/3 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
v 12 | mån 16/3 | | | | | | | | | | |
tis 17/3 | | | | | | | | | | |
ons 18/3 | | | | | | | | | | |
tor 19/3 | Pölder Sport Nattcup Etapp 7 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | N | | |
fre 20/3 | | | | | | | | | | |
lör 21/3 | Vildmarksfejden | FK Göingarna | Skåne | | nat | | M | | | |
sön 22/3 | Göingefejden | FK Göingarna | Skåne | | nat | | L | | | |
v 13 | mån 23/3 | | | | | | | | | | |
tis 24/3 | | | | | | | | | | |
ons 25/3 | | | | | | | | | | |
tor 26/3 | | | | | | | | | | |
fre 27/3 | PreO Syd, natt | Härlövs IF | Skåne | P | nat | | P | N | | |
lör 28/3 | PreO Syd, Ystad | Ystads OK | Skåne | P | nat | | P | | | |
FKG Davids träning | FK Göingarna | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sprintträning Stehag | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | S | | | |
sön 29/3 | PreO Syd, Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | P | nat | | P | | | |
Veckans bana, vecka 13 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | K | | |
v 14 | mån 30/3 | | | | | | | | | | |
tis 31/3 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 1/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 2/4 | | | | | | | | | | |
fre 3/4 | | | | | | | | | | |
lör 4/4 | Klövadubbeln, medel | OK Kompassen | Skåne | | nat | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
FK Åsen träning | FK Åsen | Skåne | | när | | L | | | |
sön 5/4 | Klövadubbeln, lång | OK Kompassen | Skåne | | nat | | L | | | |
Veckans bana, vecka 14 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 15 | mån 6/4 | | | | | | | | | | |
tis 7/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Teknikträning | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 8/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 9/4 | DM, natt, Skåne | Andrarums IF | Skåne | | mäst | | L | N | | |
fre 10/4 | | | | | | | | | | |
lör 11/4 | Tormestorpsträffen | Tormestorps IF | Skåne | | nat | | L | | | |
sön 12/4 | Romeleträffen, medel | Lunds OK | Skåne | | nat | | M | | | |
Romeleträffen, medel, öppna klasser för klubbmedlemmar | Lunds OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 16 | mån 13/4 | Romeleträffen, lång | Lunds OK | Skåne | | nat | | L | | | |
FK Göingarna Annandag påsk 2020 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Romeleträffen, lång, öppna klasser för klubbmedlemmar | Lunds OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tis 14/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 15/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 16/4 | | | | | | | | | | |
fre 17/4 | | | | | | | | | | |
lör 18/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 19/4 | Frostalunken 2020 | Frosta OK | Skåne | | nat | | M | | | |
Träningstävling Åhus norra | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 17 | mån 20/4 | | | | | | | | | | |
tis 21/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 22/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 23/4 | Träning Balsberget | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
fre 24/4 | | | | | | | | | | |
lör 25/4 | Hästveda OK | Hästveda OK | Skåne | | nat | | M | | | |
HSOK Intern Kungsbygget | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | M | | | |
Klubb SI träning Äspet vantamansvägen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 26/4 | Våryran | FK Boken | Skåne | | nat | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 18 | mån 27/4 | | | | | | | | | | |
tis 28/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 29/4 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 30/4 | | | | | | | | | | |
fre 1/5 | | | | | | | | | | |
lör 2/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sprintträning i Löberöd | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Klubbtävling i Pålsjö | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 3/5 | FK Göingarna "TIOMILA-SÖNDAGEN" 2020 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Klubb SI träning Äspet Sprint | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | S | | | |
Veckans bana, vecka 18 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 19 | mån 4/5 | HSOK intern Sprint Cup | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
tis 5/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
EES 2020 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 1 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
ons 6/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 7/5 | | | | | | | | | | |
fre 8/5 | Markarydssprinten | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | nat | | S | | | |
lör 9/5 | Gränsfejden/Vättefejden | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | nat | | M | | | |
Sprintträning Stehag | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | S | | | |
sön 10/5 | Palmsprinten | OK Kontinent | Skåne | | nat | | S | | | |
Klubb SI träning Rinkaby skjutfält | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 19 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 20 | mån 11/5 | HSOK intern Sprint Cup | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
tis 12/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
EES 2020 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 2 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
ons 13/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 14/5 | | | | | | | | | | |
fre 15/5 | | | | | | | | | | |
lör 16/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Ronnys namnsdagsträning i Löberöd | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | S | | | |
sön 17/5 | Käglinge 2020-05-17 | Malmö OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Klubb SI träning Kronoskogen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Lundasprinten | Lunds OK | Skåne | | nat | | S | | | |
Veckans bana, vecka 20 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 21 | mån 18/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tis 19/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
EES 2020 - Eslöv Evening Sprint - Etapp 3 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
HSOK intern Sprint Cup | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Klubbmästerskap sprint, Lunds OK | Lunds OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
ons 20/5 | | | | | | | | | | |
tor 21/5 | 2020-05-21 Träning | Malmö OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Kretsmästerskap dag SV Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | när | | L | | | |
fre 22/5 | | | | | | | | | | |
lör 23/5 | Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 24/5 | Sprintstafett + Städning | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | S | | | |
Svedalasprinten | Malmö OK | Skåne | | nat | | S | | | |
Sprintträning Svedala 2020-05-24 | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Juniorlandslagstest | Rävetofta OK Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | dist | | L | | | |
ÖFK Ungdomstävling | Örkelljunga FK | Skåne | | när | | L | | | |
Klubb SI träning Åhus Norra Väst | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
HSOK Ungdomstävling Örkelljunga | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 21 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 22 | mån 25/5 | | | | | | | | | | |
tis 26/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Klubbmästerskap Sprint Andrarums IF | Andrarums IF | Skåne | | klubb | | S | | | |
ons 27/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 28/5 | | | | | | | | | | |
fre 29/5 | | | | | | | | | | |
lör 30/5 | Hyllieträffen | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Öppen Klubbtävling i Staffanstorp | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Klubbtävling FK Göingarna | FK Göingarna | Skåne | | klubb | | L | | | |
Klubbtävling OK Gynge | OK Gynge | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 31/5 | Älgotscup deltävling 1 Sydöstra kretsen | Simrishamns OK | Skåne | | när | | M | | | |
Ungdomsträning på Österlen för Lunds OK | Simrishamns OK | Skåne | | när | | M | | | |
Veckans bana, vecka 22 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 23 | mån 1/6 | | | | | | | | | | |
tis 2/6 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 3/6 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 4/6 | | | | | | | | | | |
fre 5/6 | Plockepinn Summer edition | FK Göingarna | Skåne | | klubb | P | L | | | |
lör 6/6 | Kristinas bakgårdsultra | Lunds OK | Skåne | | klubb | | U | | | |
sön 7/6 | SKOF Ungdomsträning | Ringsjö OK | Skåne | | när | | M | | | |
Klubb SI träning Gropahålet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
YOK Cross Town Run | Ystads OK | Skåne | | när | | L | | | |
SOL Träning | Ringsjö OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
v 24 | mån 8/6 | | | | | | | | | | |
tis 9/6 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 10/6 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 11/6 | Tjogetträning | FK Göingarna | Skåne | | klubb | | L | | | |
fre 12/6 | | | | | | | | | | |
lör 13/6 | | | | | | | | | | |
sön 14/6 | DM, sprint, Skåne | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | mäst | | S | | | |
DM, sprintstafett, Skåne | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | mäst | S | S | | | |
DM, sprintstafett, Skåne, individuella öppna klasser | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | nat | | S | | | |
Klubb SI träning Äspet Vantamansvägen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
SKOF Ungdomsträning, Bokskogen | Malmö OK | Skåne | | när | | L | | | |
MOK träning, Bokskogen | Malmö OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 25 | mån 15/6 | | | | | | | | | | |
tis 16/6 | SKOF Sommarläger Stafett 2008 2009 | Ringsjö OK | Skåne | | när | | L | | | |
SKOF Sommarläger Stafett 2008 2009 | Ringsjö OK | Skåne | | när | S | S | | | |
LOK Lilla 5-dagars | Lunds OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 17/6 | | | | | | | | | | |
tor 18/6 | HSOK Sommartorsdag - 2 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
fre 19/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
lör 20/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
sön 21/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Klubb SI träning Kronoskogen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
SKOF Ungdomsträning | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | M | | | |
MTBO Prova På | OK Pan-Kristianstad Skånes OF | Skåne | M | när | | L | | | |
v 26 | mån 22/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
tis 23/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Malmö Parkorientering etapp 1 Bulltofta Öst | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 24/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
tor 25/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
HSOK Sommartorsdag - 3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
fre 26/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Tre skåningar och en dansk, etapp 1 | Helsingborgs SOK | Skåne | | nat | | S | | | |
lör 27/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Tre skåningar och en dansk, etapp 2 | Helsingborgs SOK | Skåne | | nat | | M | | | |
Tre skåningar och en dansk, etapp 3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | nat | | S | | | |
Salsjön klubbträning | FK Göingarna | Skåne | | klubb | | L | | | |
Klubb SI träning Degeberga | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 28/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Tre skåningar och en dansk, etapp 4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | nat | | S | | | |
Lägermästerskap Karlsnäs | FK Göingarna | Skåne | | klubb | | L | | | |
SKOFs Ungdomsträning | FK Åsen | Skåne | | när | | M | | | |
v 27 | mån 29/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
tis 30/6 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Malmö Parkorientering etapp 2 Bulltofta Väst | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 1/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
tor 2/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
HSOK Sommartorsdag - 4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
fre 3/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
lör 4/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Aktivitetsdag | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | P | L | | | |
sön 5/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Klubb SI träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
SKOF Ungdomsträning | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | S | | | |
v 28 | mån 6/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
tis 7/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Malmö Parkorientering etapp 3 Oxievångsbadet | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 8/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
tor 9/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Motionsorientering | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
HSOK Sommartorsdag - 5 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
fre 10/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
lör 11/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Klubb SI träning Kyllingaröd | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 12/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
SKOF ungdomsträning | Härlövs IF | Skåne | | när | | S | | | |
Klubbträning Härlövs IF | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | S | | | |
v 29 | mån 13/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Österlens 3-kvällars, kväll 1 | Andrarums IF | Skåne | | nat | | M | | | |
tis 14/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Österlens 3-kvällars, kväll 2 | Andrarums IF | Skåne | | nat | | M | | | |
Malmö Parkorientering etapp 4 Kroksbäck Hylliebadet | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
ons 15/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Österlens 3-kvällars, kväll 3 | Andrarums IF | Skåne | | nat | | M | | | |
tor 16/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
HSOK Sommartorsdag - 6 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
fre 17/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
lör 18/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
KM Medel | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 19/7 | Midsommar-OL | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
HOL-ringen Etapp 1 | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | L | | | |
SkOF Ungdomsträning | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
v 30 | mån 20/7 | HOL-ringen Etapp 2 | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | M | | | |
tis 21/7 | Malmö Parkorientering etapp 5 Svedala | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering Mikrosprint | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | S | | | |
ons 22/7 | HOL-ringen Etapp 3 | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | L | | | |
HSOK Hemdagars, etapp 1 | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | L | | | |
tor 23/7 | HSOK Hemdagars, etapp 2 | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | L | | | |
HOL-ringen Etapp 4 | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | M | | | |
fre 24/7 | | | | | | | | | | |
lör 25/7 | HSOK Hemdagars, etapp 3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | L | | | |
HOL-ringen Etapp 5 | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 26/7 | Skof Ungdom Klåveröd | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Klubb SI träning Vånga | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 31 | mån 27/7 | Sommar Simrishamn Deltävling 1 | Simrishamns OK | Skåne | | när | | S | | | |
tis 28/7 | Malmö Parkorientering etapp 6 Kroksbäck IP/Holma | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
HSOK Sommarcup, etapp 1 - Ättekulla | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | S | | | |
ons 29/7 | | | | | | | | | | |
tor 30/7 | Motionsorientering | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
fre 31/7 | | | | | | | | | | |
lör 1/8 | | | | | | | | | | |
sön 2/8 | SKOF Träningscup - ungdom | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
EFK-träning efter... | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | S | | | |
v 32 | mån 3/8 | Sommar Simrishamn Deltävling 2 | Simrishamns OK | Skåne | | när | | S | | | |
tis 4/8 | HSOK Sommarcup, etapp 2 - Olympia | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | S | | | |
Malmö Parkorientering etapp 7 Stadion | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
ons 5/8 | Korpbudkavlen 2020 | FK Boken | Skåne | | när | S | M | | | |
tor 6/8 | Motionsorientering | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
fre 7/8 | | | | | | | | | | |
lör 8/8 | | | | | | | | | | |
sön 9/8 | SKOF ungdomsträning | FK Boken | Skåne | | när | | M | | | |
MTBO träningstävling | Hässleholms OK | Skåne | M | när | | L | | | |
v 33 | mån 10/8 | Sommar Simrishamn Deltävling 3 | Simrishamns OK | Skåne | | när | | S | | | |
tis 11/8 | HSOK Sommarcup, etapp 3 - Pålsjö Skog | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Malmö Parkorientering etapp 8 Pildammsparken | Malmö OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 12/8 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 13/8 | Motionsorientering | IS Kullen | Skåne | | när | | M | | | |
fre 14/8 | | | | | | | | | | |
lör 15/8 | | | | | | | | | | |
sön 16/8 | SKOF Ungdom Skrylle | Lunds OK | Skåne | | när | | L | | | |
v 34 | mån 17/8 | | | | | | | | | | |
tis 18/8 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 19/8 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 20/8 | | | | | | | | | | |
fre 21/8 | | | | | | | | | | |
lör 22/8 | SKOF Ungdomsträning | Ystads OK | Skåne | | när | | M | | | |
Öppet KM samt Älgots Cup SÖ kretsen | Ystads OK | Skåne | | när | | M | | | |
sön 23/8 | | | | | | | | | | |
v 35 | mån 24/8 | | | | | | | | | | |
tis 25/8 | Klubbjakten 2020 | Andrarums IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
Prov | Tockarps IK | Skåne | | när | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Klubbjakten 2020 | Andrarums IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 26/8 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 27/8 | | | | | | | | | | |
fre 28/8 | | | | | | | | | | |
lör 29/8 | | | | | | | | | | |
sön 30/8 | Tyringerundan | OK Tyringe | Skåne | | när | | L | | | |
FK Åsen | FK Åsen | Skåne | | nat | | M | | | |
Veckans bana, v35 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 36 | mån 31/8 | | | | | | | | | | |
tis 1/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 2/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 3/9 | | | | | | | | | | |
fre 4/9 | | | | | | | | | | |
lör 5/9 | DM, medel, Skåne och Blekinge | Blekinge OF Härlövs IF | Blekinge Skåne | | mäst | | M | | | |
Extra träning Rössjön | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 6/9 | DM, stafett, Skåne | Härlövs IF | Skåne | | mäst | S | L | | | |
Veckans bana, v36 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 37 | mån 7/9 | | | | | | | | | | |
tis 8/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 9/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 10/9 | | | | | | | | | | |
fre 11/9 | | | | | | | | | | |
lör 12/9 | Älgots cup SÖ kretsen + öppna banor | Andrarums IF | Skåne | | när | | L | | | |
sön 13/9 | DM, lång, Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | mäst | | L | | | |
Veckans bana, v37 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 38 | mån 14/9 | | | | | | | | | | |
tis 15/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 16/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 17/9 | | | | | | | | | | |
fre 18/9 | | | | | | | | | | |
lör 19/9 | PreO, Fyrklubbs | Örkelljunga FK | Skåne | P | dist | | P | | | |
Fyrklubbs, grupp B och D samt icke-skånska klubbar | Örkelljunga FK | Skåne | | dist | | L | | | |
sön 20/9 | Fyrklubbs, grupp A, C och E | Örkelljunga FK | Skåne | | dist | | L | | | |
Veckans bana, v38 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 39 | mån 21/9 | | | | | | | | | | |
tis 22/9 | KM Sprint OK Kontinent / Malmö OK | OK Kontinent | Skåne | | när | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 23/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 24/9 | | | | | | | | | | |
fre 25/9 | | | | | | | | | | |
lör 26/9 | Klubbmästerskap 2020 | Andrarums IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 27/9 | Göingeträffen, medel | Hässleholms OK | Skåne | | nat | | M | | | |
v 40 | mån 28/9 | | | | | | | | | | |
tis 29/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 30/9 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 1/10 | | | | | | | | | | |
fre 2/10 | | | | | | | | | | |
lör 3/10 | Älgot cup | Helsingborgs SOK IS Kullen | Skåne | | nat | | L | | | |
sön 4/10 | Kullamannens kamp | Helsingborgs SOK IS Kullen | Skåne | | nat | | M | | | |
Ungdomsstafetten | Helsingborgs SOK IS Kullen | Skåne | | nat | S | L | | | |
Veckans bana, v39-40 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 41 | mån 5/10 | | | | | | | | | | |
tis 6/10 | | | | | | | | | | |
ons 7/10 | | | | | | | | | | |
tor 8/10 | KM i sprint | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | S | K | | |
fre 9/10 | | | | | | | | | | |
lör 10/10 | Klubbmästerskap dag MOK och OKK | Malmö OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
HSOK Oktobersprint | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | S | | | |
sön 11/10 | MtbO Orup | Lunds OK Skånes OF | Skåne | M | när | | M | | | |
Veckans bana, v41 | Härlövs IF | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 42 | mån 12/10 | | | | | | | | | | |
tis 13/10 | | | | | | | | | | |
ons 14/10 | | | | | | | | | | |
tor 15/10 | | | | | | | | | | |
fre 16/10 | Revingenatten | Lunds OK Malmö OK | Skåne | | dist | | L | N | | |
Revinge by night | Lunds OK Malmö OK | Skåne | | nat | S | L | N | | |
lör 17/10 | | | | | | | | | | |
sön 18/10 | Hedjakten, partävling | Lunds OK | Skåne | | nat | P | L | | | |
v 43 | mån 19/10 | | | | | | | | | | |
tis 20/10 | | | | | | | | | | |
ons 21/10 | Klubbmästerskap Terränglöpning | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 22/10 | Kretsmästerskap natt, SV kretsen | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
fre 23/10 | | | | | | | | | | |
lör 24/10 | | | | | | | | | | |
sön 25/10 | | | | | | | | | | |
v 44 | mån 26/10 | | | | | | | | | | |
tis 27/10 | | | | | | | | | | |
ons 28/10 | | | | | | | | | | |
tor 29/10 | | | | | | | | | | |
fre 30/10 | Österlenlyser | Simrishamns OK | Skåne | | när | | M | N | | |
lör 31/10 | | | | | | | | | | |
sön 1/11 | | | | | | | | | | |
v 45 | mån 2/11 | | | | | | | | | | |
tis 3/11 | Lunds OK Nattcup 2020 etapp 1 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 4/11 | Kretsmästerskap Natt SÖ Kretsen | Ystads OK | Skåne | | när | | M | N | | |
tor 5/11 | | | | | | | | | | |
fre 6/11 | | | | | | | | | | |
lör 7/11 | Ungdomscupen deltävling 1 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Gyllene Dojan | OK Silva | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 8/11 | MTBO Träningstävling Åhus Norra | OK Pan-Kristianstad | Skåne | M | när | | L | | | |
v 46 | mån 9/11 | | | | | | | | | | |
tis 10/11 | Lunds OK Nattcup 2020 etapp 2 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 11/11 | | | | | | | | | | |
tor 12/11 | Bokskogsnatta | Malmö OK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
fre 13/11 | | | | | | | | | | |
lör 14/11 | Träningsdag för ungdomar - 14 november | Lunds OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 15/11 | Strandskogsmedeln | Hjärnarps OL | Skåne | | nat | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
v 47 | mån 16/11 | | | | | | | | | | |
tis 17/11 | Lunds OK Nattcup 2020 etapp 3 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 18/11 | | | | | | | | | | |
tor 19/11 | | | | | | | | | | |
fre 20/11 | | | | | | | | | | |
lör 21/11 | OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 22/11 | OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
v 48 | mån 23/11 | | | | | | | | | | |
tis 24/11 | OL-NV Nattbana v48 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Lunds OK Nattcup 2020 etapp 4 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 25/11 | OL-NV Nattbana v48 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
tor 26/11 | OL-NV Nattbana v48 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
fre 27/11 | | | | | | | | | | |
lör 28/11 | Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Ungdomscupen deltävling 2 | Hästveda OK | Skåne | | när | | L | | | |
sön 29/11 | Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
v 49 | mån 30/11 | | | | | | | | | | |
tis 1/12 | Lunds OK Nattcup 2020 etapp 5 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 2/12 | | | | | | | | | | |
tor 3/12 | | | | | | | | | | |
fre 4/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
lör 5/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Ungdomscupen deltävling 3 | OK Gynge | Skåne | | när | | L | | | |
sön 6/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
v 50 | mån 7/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
tis 8/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
OL-NV Nattbana v50 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 9/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
OL-NV Nattbana v50 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
tor 10/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
OL-NV Nattbana v50 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
Veckans bana Immeln | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
fre 11/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans bana Immeln | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
lör 12/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans bana Immeln | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
sön 13/12 | AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Veckans bana Immeln | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
v 51 | mån 14/12 | AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
tis 15/12 | AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
ons 16/12 | AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
tor 17/12 | AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
fre 18/12 | AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
lör 19/12 | AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
sön 20/12 | AdventOrient etapp 2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | K | | |
Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Helgens Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 3 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
v 52 | mån 21/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
tis 22/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
ons 23/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
tor 24/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
fre 25/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
lör 26/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 27/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
AdventOrient etapp 4 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
v 53 | mån 28/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
Träningsdag för ungdomar - 28 december | Lunds OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
MellandagsOL | Helsingborgs SOK IS Kullen | Skåne | | när | | S | | | |
tis 29/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
ons 30/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
tor 31/12 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
fre 1/1 | Vintertrim | Frosta OK | Skåne | | när | | L | K | | |
Snogeholm v52-53 | Ystads OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
OL-NV Helgens bana | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Nyårsorienteringen | Tormestorps IF | Skåne | | dist | | L | | | |