v 44 | sön 1/11 | DM, sprint, Bohuslän-Dal | Idefjordens SK | Bohuslän-Dal | | mäst | | S | | | |
OL-skytte, sprint, dag 2, Ecoaims | OK Tisaren | Örebro Län | Y | int | | S | | | |
PreO, Växjö OK | Växjö OK | Småland | P | nat | | P | | | |
Höstlunken | Snättringe SK | Stockholm | | dist | | U | | | |
Korten | OK Tyr | Värmland | | dist | | M | | | |
v 45 | mån 2/11 | | | | | | | | | | |
tis 3/11 | | | | | | | | | | |
ons 4/11 | | | | | | | | | | |
tor 5/11 | | | | | | | | | | |
fre 6/11 | O-event, dag 1, Sprint by Night | Borås GIF | Västergötland | | nat | | S | N | | |
O-event, Sprint by Night (över två dagar) | Borås GIF | Västergötland | | dist | | S | N | | |
lör 7/11 | O-event, Sprint by Night (över två dagar) | Borås GIF | Västergötland | | dist | | S | N | | |
O-event, dag 2, Downhill Sprint | Hestra IF | Västergötland | | nat | | S | | | |
Novembertävlingarna, lång | Tullinge SK | Stockholm | | dist | | L | | | |
O-event, Zoorienteringen (över två dagar) | IK Ymer | Västergötland | | dist | | S | | | |
O-event, Up n' Downhill Sprint (över två dagar) | Hestra IF | Västergötland | | dist | | S | | | |
sön 8/11 | O-event, Zoorienteringen (över två dagar) | IK Ymer | Västergötland | | dist | | S | | | |
O-event, Up n' Downhill Sprint (över två dagar) | Hestra IF | Västergötland | | dist | | S | | | |
Novembertävlingarna, medel | Tullinge SK | Stockholm | | dist | | M | | | |
O-event, dag 3, Zoorienteringen | IK Ymer | Västergötland | | nat | | S | | | |
Novembertävlingarna MTB-O | Tullinge SK | Stockholm | M | dist | | L | | | |
v 46 | mån 9/11 | | | | | | | | | | |
tis 10/11 | | | | | | | | | | |
ons 11/11 | Mila Stockholm by Night, #1 | OK Ravinen | Stockholm | | dist | | L | N | | |
tor 12/11 | | | | | | | | | | |
fre 13/11 | Öppet Skaraborgsmästerskap, natt | Gudhems IF | Västergötland | | mäst | | L | N | | |
lör 14/11 | Tisarjakten stafett | OK Tisaren | Örebro Län | | nat | S | L | K | | |
Älmesprinten | OK Älme | Småland | | dist | | S | | | |
sön 15/11 | Strandskogsmedeln | Hjärnarps OL | Skåne | | nat | | M | | | |
Tisarjakten medeldistans | OK Tisaren | Örebro Län | | nat | | M | | | |
v 47 | mån 16/11 | | | | | | | | | | |
tis 17/11 | | | | | | | | | | |
ons 18/11 | | | | | | | | | | |
tor 19/11 | | | | | | | | | | |
fre 20/11 | | | | | | | | | | |
lör 21/11 | Fakiren | Arboga OK | Västmanland | | dist | | U | | | |
Stockholm Rogaining | OK Ravinen | Stockholm | | dist | | L | | | |
sön 22/11 | | | | | | | | | | |
v 48 | mån 23/11 | | | | | | | | | | |
tis 24/11 | | | | | | | | | | |
ons 25/11 | | | | | | | | | | |
tor 26/11 | | | | | | | | | | |
fre 27/11 | | | | | | | | | | |
lör 28/11 | Viken Indoor (över två dagar) | OK Pers Lärjungar | Gästrikland | | dist | | S | | | |
sön 29/11 | Viken Indoor (över två dagar) | OK Pers Lärjungar | Gästrikland | | dist | | S | | | |
v 49 | mån 30/11 | | | | | | | | | | |