v 53 | fre 1/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
lör 2/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
sön 3/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
v 1 | mån 4/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tis 5/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
ons 6/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tor 7/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
fre 8/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
lör 9/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
sön 10/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
v 2 | mån 11/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tis 12/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
ons 13/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tor 14/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
fre 15/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
lör 16/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
sön 17/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
v 3 | mån 18/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tis 19/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
ons 20/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tor 21/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
fre 22/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
lör 23/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
sön 24/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
v 4 | mån 25/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tis 26/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
ons 27/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
tor 28/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
fre 29/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
lör 30/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
sön 31/1 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
MTBO Månadens bana December-Januari Tveta | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | M | vb | | L | | | |
v 5 | mån 1/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
tis 2/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
ons 3/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
tor 4/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
fre 5/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
lör 6/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
sön 7/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
v 6 | mån 8/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
tis 9/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
ons 10/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
tor 11/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
fre 12/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
lör 13/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
sön 14/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
v 7 | mån 15/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
tis 16/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
ons 17/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
tor 18/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
fre 19/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
lör 20/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
sön 21/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
v 8 | mån 22/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
tis 23/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
ons 24/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
tor 25/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
fre 26/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
lör 27/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.07-v.08 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
sön 28/2 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
v 9 | mån 1/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4 Trollhättan, 23/2-1/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, natt, Lunsen, 1/3-7/3 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
tis 2/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Tjustalliansens Nattcup #8 Gamleby, 2/3-7/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | S | N | | |
ons 3/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Tjustalliansens Nattcup #8 Gamleby, 2/3-7/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | S | N | | |
tor 4/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Pölder Sport Nattcup #6, 25/2-4/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Tjustalliansens Nattcup #8 Gamleby, 2/3-7/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | S | N | | |
fre 5/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Stenkumla Gotland, 27/2-5/3 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Tjustalliansens Nattcup #8 Gamleby, 2/3-7/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | S | N | | |
Veckans bana, Hultsfred, 5/3-10/3 | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | K | | |
lör 6/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Tjustalliansens Nattcup #8 Gamleby, 2/3-7/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | S | N | | |
Veckans bana, Hultsfred, 5/3-10/3 | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | K | | |
SkidO, Veckans bana, Furulund Östersund, 6/3-14/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | M | | | |
Veckans bana, Änggårdsbergen, 6/3-7/3 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
sön 7/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Törnskogen, 17/2-7/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Norra Djurgården, 20/2-7/3 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Brastad, 21/2-7/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan Blackeberg, 22/2-7/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stadsskogen Alingsås, 26/2-7/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Orust, 28/2-7/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Delsjön, 1/3-7/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Nacksta, 1/3-7/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skedala, 1/3-7/3 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, sprint, Tjustalliansens Nattcup #8 Gamleby, 2/3-7/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | S | N | | |
Veckans bana, Hultsfred, 5/3-10/3 | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Änggårdsbergen, 6/3-7/3 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 7/3-11/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
v 10 | mån 8/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hultsfred, 5/3-10/3 | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 7/3-11/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Veteran-OL Högsered, 8/3-12/3 | Frölunda OL | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
tis 9/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hultsfred, 5/3-10/3 | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 7/3-11/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Veteran-OL Högsered, 8/3-12/3 | Frölunda OL | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
ons 10/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hultsfred, 5/3-10/3 | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 7/3-11/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Veteran-OL Högsered, 8/3-12/3 | Frölunda OL | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
tor 11/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 7/3-11/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Veteran-OL Högsered, 8/3-12/3 | Frölunda OL | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Tjustalliansen, 11/3-14/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
fre 12/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Veteran-OL Högsered, 8/3-12/3 | Frölunda OL | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Tjustalliansen, 11/3-14/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
lör 13/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Ekehagen, 1/3-13/3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Tjustalliansen, 11/3-14/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Slottsskogen, 13/3-14/3 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 10 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Hallandspremiären - träning Snapparp | Laholms OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
sön 14/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Årstaskogen, 27/2-14/3 | Centrum OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Nattcup #3 Sigvalde träsk, 28/2-14/3 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Järvafältet, 1/3-14/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stenungsön, 6/3-14/3 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 8/3-14/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, sprint, Sundsvall, 8/3-14/3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | K | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Johanneslund Kalmar, 8/3-14/3 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Tjustalliansen, 11/3-14/3 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Slottsskogen, 13/3-14/3 | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 10 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Hallandspremiären - träning Snapparp | Laholms OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
v 11 | mån 15/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 10 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscupen, #1, Valbo, 15/3-20/3 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v11 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 16/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 10 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscupen, #1, Valbo, 15/3-20/3 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v11 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tjustalliansens VB 11, 17-21/3 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
ons 17/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 10 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscupen, #1, Valbo, 15/3-20/3 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v11 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tjustalliansens VB 11, 17-21/3 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
tor 18/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 10 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscupen, #1, Valbo, 15/3-20/3 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v11 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tjustalliansens VB 11, 17-21/3 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Strängnäs 18-21/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 14-18/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | K | | |
fre 19/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 10 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscupen, #1, Valbo, 15/3-20/3 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v11 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tjustalliansens VB 11, 17-21/3 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Strängnäs 18-21/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
lör 20/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscupen, #1, Valbo, 15/3-20/3 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v11 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tjustalliansens VB 11, 17-21/3 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Strängnäs 18-21/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, v 12 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscup #2, 20/3-21/3 | OK Skogsströvarna | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana helg v11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana v12 | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
sön 21/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Marsträning Trödjeheden, 6/3-21/3 | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #5, Grågåsen, södra Hunneberg, 8/3-21/3 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, SAIS, 8/3-21/3 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Sjöbo, Bredaryd, 8/3-21/3 | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, 70-plusligan, Judarskogen, 8/3-21/3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 14/3-21/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nattcup #4, Klinte/Fröjel, 14/3-21/3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Katrineholm, 15/3-21/3 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 15/3-21/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v11 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tjustalliansens VB 11, 17-21/3 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Strängnäs 18-21/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Marscup #2, 20/3-21/3 | OK Skogsströvarna | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana helg v11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Söndagsträning 21/3-21 | OK Nackhe | Halland | | vb | | L | | | |
v 12 | mån 22/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skatåsmasten, 8/3-22/3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 15/3-22/3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana helg v11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tjustalliansens VB 12 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Motions-OL #1, Slätthult, 22-28/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v12 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana v 12 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 23/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana helg v11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tjustalliansens VB 12 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Motions-OL #1, Slätthult, 22-28/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v12 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana v 12 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Veteran-OL Änggårdsbergen, 23/3-26/3 | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
ons 24/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana helg v11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tjustalliansens VB 12 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Motions-OL #1, Slätthult, 22-28/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v12 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana v 12 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Veteran-OL Änggårdsbergen, 23/3-26/3 | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
MarsCup V12 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
tor 25/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Össeby IP, 18/3-25/3 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana helg v11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tjustalliansens VB 12 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Motions-OL #1, Slätthult, 22-28/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v12 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana v 12 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Veteran-OL Änggårdsbergen, 23/3-26/3 | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
MarsCup V12 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana Strängnäs 25-29/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Härlöv, 21-25/3 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
fre 26/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana helg v11 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tjustalliansens VB 12 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Motions-OL #1, Slätthult, 22-28/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v12 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana v 12 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Veteran-OL Änggårdsbergen, 23/3-26/3 | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
MarsCup V12 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana Strängnäs 25-29/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 27/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tjustalliansens VB 12 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Motions-OL #1, Slätthult, 22-28/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v12 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana v 12 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
MarsCup V12 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana Strängnäs 25-29/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Helgbanor i Årekärr | Frölunda OL | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
sön 28/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Vinterserien Djurgården, 1/3-28/3 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Annedal, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Järndammen, Sala, 13/3-28/3 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Luffarligan (17 mars), Lidingö, 14/3-28/3 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjön, 15/3-28/3 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Motions-OL, Enköping, 16/3-28/3 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
SkidO, Veckans Bana, Rannåsen, Östersund, 16-28/3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.11-12 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt-träning | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | K | | |
2:a Barmarken 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tjustalliansens VB 12 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.12 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ludvika, 22/3-28/3 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Motions-OL #1, Slätthult, 22-28/3 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v12 | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana v 12 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
MarsCup V12 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana Strängnäs 25-29/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Helgbanor i Årekärr | Frölunda OL | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
SNO-veckans bana 13 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V13 - Granberg | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Träning med Sport Ident | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | M | | | |
v 13 | mån 29/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana HSOK V12 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
MarsCup V12 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana Strängnäs 25-29/3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 30/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
MarsCup V12 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
MOL Björkborn (Sprintbetonad) | OK Djerf | Värmland | | vb | | S | | | |
Motions-OL Get-Johanna | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
ons 31/3 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, mars månad, Bokskogen, 1/3-31-/3 | Malmö OK | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OL-träning Uvberget, 1/3-31/3 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hjortgården Alingsås, 9/3-31/3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Gråberget, 14/3-31/3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning västra skaraborg | Istrums SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
tor 1/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning västra skaraborg | Istrums SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Härlöv, 28/3-1/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
fre 2/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
lör 3/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Påskaftonsträningen 2021 | OK Nackhe | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans lätta banor | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
sön 4/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brastad v12-13, 22/3-4/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fräntorp, 22/3-4/4 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vid "sjunde himmelen", Gotland, 25/3-4/4 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Nordansjöträning, 27/3-4/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sörskogen 29/3-4/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans sprintbana v13 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Vårspringet Eskilstuna | Stora Sundby GoIF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Sörgården, 29/3-4/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veteran-Ol/Veckans bana LFK | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.13 Pene 29/3 - 4/4 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-intervaller Tingby | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
SNO-veckans bana 14 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
v 14 | mån 5/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Svanesunds GIF, 15/3-5/4 | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Svarte Mosse (Volvo PVH), 20/3-5/4 | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Barmarkspremiär Njurunda, 28/3-5/4 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Five-O-alternativet, kortfredagen, 29/3-5/4 | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Helsingborg, 29/3-5/4 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Dalarnas Five-o | Avesta OK Domnarvets GOIF Korsnäs IF OK Ludvika OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
FIVE-O alternativ #3 Främmestad Råglannaparken 1/4-5/4 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Strängnäs 1-5/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana, FIVE-O alternativet 1, Häxjakten Light & Night,1/4-5/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
Hallandspremiärens träningspaket B Skummeslövs naturreservat-5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V14 - Edstugaberget / Travet | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 6/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Helgbana v 13 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Marscupen 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
ons 7/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, OK Mark, 24/3-7/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Mol 1 "Påskriset" | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Kul i Påsk 2/4-11/4 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
tor 8/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-träning Gånsta | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Härlöv, 3/4 - 8/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
fre 9/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långa natten, Alingsås syd mfl, 13/3-9/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lillsjön (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Staberg (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
lör 10/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Fasta Kontroller Fontin | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana: Allan Jonssons minneslöp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Kretsträning V. Skaraborg, 5/4-10/4 | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Marscupen, tävling 4 - 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Hallandsträning | OK Löftan | Halland | | vb | | L | | | |
Orienteringsträning i Halland | OK Löftan | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 11/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Påsk-OL, Rimbo, 25/3-11/4 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
OL-träning Vanbergsklack 26 mars-11 april | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Gränsens Påskbana - Södra Kroksjön | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 13-14 norra skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Hellidsberget v.13-14 | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana, Hansta, Järvafältet, 29/3-11/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 13-14 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna Täby, 29/3-11/4 | Täby OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Rösjön (EIF), 29/3-11/4 | Enebybergs IF | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana, OKR, Bergshamra, Roslagen, 20/3-11/4 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Five-O alternativet #4, 1/4 - 11/4 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Högberget (delträning i Dalarnas Five-O), 1-9/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Knutsbo (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Tomnäs (delträning i Dalarnas Five-O), 1-11/4 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V13-14 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Five-O alternativet #5, Skogsbo 1/4 - 11/4 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Påskmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v14 Södra Hoka | OK Skogsfalken | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lintjärn | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hedvigs 5/4-11/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veteran-ol Ryttarns mosse | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.14 Högstorp och Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
VeteranOL 3stad veckans banor | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veteran OL Veckans bana Torslanda | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Onsdagsligan v14 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Orienteringsträning i Halland | OK Löftan | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
SNO-veckans bana v.15 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 - Vikskogen | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skedala väst -18/4 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 7/4 - 11/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 15 | mån 12/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Kisteberget (söder om Anderstorp) | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
NOK-träning veckans bana | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V14 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Teknik i Rävsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
OK Orion tisdagsträning | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Strängnäs 8-12/4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 13/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Kils OK v. 13-14, 26/3-13/4 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Dålingen 13 april 2021 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
ons 14/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Burge Lummelunda | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Karlbergsträning, 8/3-14/3 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 14 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kilene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
tor 15/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Östra Pumpen | Korsnäs IF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Kontrollplock-eller egen bana | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
OL-träning Loppkulla | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 16/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 11-16 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra skaraborg | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning IFMV | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
lör 17/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Rånäs | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Maln | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdags-OL/Veckans bana 13-17/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Brotorp, Nackareservatet, 17/4- | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Hallandsträning | Falkenbergs OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 18/4 | Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
OK Enen Veckans bana v. 13-15 | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Lannakartan | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Mariestads FK, veckans bana 5/4-18/4 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, Nynäshamn, 5/4-18/4 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v14-15, 5/4-18/4 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Sigtuna, 7-18/4 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 10/4 - 18/4 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.15 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 1 2021 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
NOK träning OK Denseln | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 15 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 15 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Snarpsätra 12/4-18/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v15 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V15 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v15, Krokavadet, 12-18/4 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V15 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL och Gränsens Veckans bana - Grenavägen | OK Gränsen | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.15 Furuby | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 15 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Onsdagsligan v15 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen | Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Aprilcup 1 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Östansjö | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Nissadalsorientering - Veckans bana | OK Reftele | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Hallandsträning | Falkenbergs OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
SNO-veckans bana v.16 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V16 | Vallsta SK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Härlöv, 14-18/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 16 | mån 19/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 6/4-19/4 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V15 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 15-19/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 20/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Dammsjövägen/Klevbergsvägen | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v16 Ingestrand | OK Jösse | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Veteran-OL Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdags-OL 20/4 och Veckans bana 21-24/4 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 21/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #2 Juvesvät, 15/4-21/4 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 15/4-21/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 15 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Rud | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Veteran-OL Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
tor 22/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Klubbträning, Nårunga | OK Kullingshof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Veteran-OL Kungälv | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Linje-ol | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-träning Sneden | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
fre 23/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Ulvsta | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v16) Tripphult | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | K | | |
lör 24/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v16) Tripphult | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | K | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Harbro-medeldistans | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
sön 25/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
OL-träning Kärrgruvan | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana 15-16 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Östra Törnskogen, 12/4-25/4 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana 11-25 April | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 13/4-25/4 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
L100 Veckans bana Stenevi | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v15 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 25/4, Lekevi IP | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.16 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Emmylund 19/4-25/4 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 16 | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Allmänningen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 19/4 - 25/4 i Sjuntorp | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V16 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden Veckans Bana V16 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V16 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.16 Vikaholm | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
NOK-träning veckans bana Borgsmo | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, vecka 16 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v16 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Vreta, Kråkfjärden, 20-25/4 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Arnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
AprilCup Nr 2-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v16) Tripphult | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | K | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Harbro-medeldistans | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
SNO-veckans bana v.17 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 - Fiskensplan, Ren | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana + "OCK", Härlöv, 21-25/4 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 17 | mån 26/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V16 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Karttjärnsbacken, Vikmanshyttan | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans banor 22-26/4 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Skönnerud | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #1 i Vännäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 27/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana/Klubbträning | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Västra Skaraorg | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Leksandsserien träning (endast klubbmedlem) | Leksands OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 28/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 14/4-28/4 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 16 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 16-17 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Långtjärnstränong 22/4-28/4 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Fintatorp | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Västra Skaraorg | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
tor 29/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Västra Skaraorg | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 29/4-3/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 29/4-3/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Torsdagsträning 29/4 och veckans bana v.17-18 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 17 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-träning Åkersberg | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
fre 30/4 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Skölsta, Uppsala, 15-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana, Karlsro, Uppsala, 22/3-30/4 | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1/4-30/4 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Månadens bana April | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Gröta håla Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Skogsprint Åled | Halmstad OK | Halland | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 25-30 april Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserien 2021 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 29/4-3/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 29/4-3/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Torsdagsträning 29/4 och veckans bana v.17-18 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 17 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon norra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 1/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Vårträffen | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor Yppersbytjärn | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 29/4-3/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 29/4-3/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Torsdagsträning 29/4 och veckans bana v.17-18 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 17 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon norra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
sön 2/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
L-100 Veckans bana Arlanda | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 16 & 17 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 17/4 - 2/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V16-17 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v16-17, Tahebadet, 19/4-2/5 | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v16-17, 19/4-2/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Roslagsveteranerna, Åkersberga, 19/4-2/5 | OK Österåker | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 20/4-2/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 2 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - 25 april till 2 maj Gimo | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Silverkällan | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Uddevalla, v 17 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v. 17 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Väster | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 17 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 17 | OK Bävern | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V.17 Korridororientering | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V17 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
veteran-ol vecka 17, Röshult | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Snarpsätra 26/4-2/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.17 Högstorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
AprilCup Nr 4-2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, vecka 17 | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V17 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana 17 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning (veckans bana) | Matteus SI | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Trekanten, 27/4-2/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Abborrtjärn | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (v17) Gårdsjön | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 29/4-3/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 29/4-3/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Torsdagsträning 29/4 och veckans bana v.17-18 | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 17 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon norra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 Bolleberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Söderköping, 12/3-2/5 i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Musköten | Umedalens IF | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 28/4-2/5 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 18 | mån 3/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Runby Skola, Upplands Väsby, 20/4 - 3/5 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Östuna Täby | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V17 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
OL-alliansen veckans bana | Målilla OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gammelstads IF Veckans träningsbana | Gammelstads IF | Norrbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana Luleå V17 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 29/4-3/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans banor 29/4-3/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Vittensten | Åmotfors OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon norra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Musköten | Umedalens IF | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #2 i Vännäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana V18 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 3/5 - 9/5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V18 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 1 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bergsjön, 3/5-9/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 Högaskruv | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden - IK Vista | IK Vista | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 4/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana V17 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon norra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Musköten | Umedalens IF | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 3/5 - 9/5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V18 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 1 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bergsjön, 3/5-9/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 Högaskruv | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden - IK Vista | IK Vista | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 Jössestugan | OK Jösse | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v18 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V18 | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Bredmossvägen 4 maj 2021 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Åstebohällarna, 4-9/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Öppen Torrekullaträning | IK Uven | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana SISU Forshaga SK/Deje SF - Forsnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 5/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana v17 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Skärsviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Botenträning 29/4-5/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 17-18 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon norra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Musköten | Umedalens IF | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 3/5 - 9/5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V18 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 1 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bergsjön, 3/5-9/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 Högaskruv | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden - IK Vista | IK Vista | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Hemlingby v18 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V18 | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Åstebohällarna, 4-9/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Öppen Torrekullaträning | IK Uven | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana SISU Forshaga SK/Deje SF - Forsnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 5-9 maj | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v18 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
tor 6/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Musköten | Umedalens IF | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 3/5 - 9/5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V18 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 1 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bergsjön, 3/5-9/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 Högaskruv | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden - IK Vista | IK Vista | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Hemlingby v18 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V18 | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Åstebohällarna, 4-9/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Öppen Torrekullaträning | IK Uven | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana SISU Forshaga SK/Deje SF - Forsnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 5-9 maj | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v18 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 6/5-10/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 6-12 maj | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bodafjället | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Klubbsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 6-12 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 6/5-12/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v. 18-19 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
fre 7/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Musköten | Umedalens IF | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 3/5 - 9/5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V18 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 1 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bergsjön, 3/5-9/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 Högaskruv | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden - IK Vista | IK Vista | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Hemlingby v18 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V18 | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Åstebohällarna, 4-9/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Öppen Torrekullaträning | IK Uven | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana SISU Forshaga SK/Deje SF - Forsnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 5-9 maj | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v18 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 6/5-10/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 6-12 maj | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bodafjället | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Klubbsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 6-12 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 6/5-12/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v. 18-19 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
lör 8/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 28/4 - 8/5 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Penger/Kungsberget | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 3/5 - 9/5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V18 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 1 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bergsjön, 3/5-9/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 Högaskruv | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden - IK Vista | IK Vista | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Hemlingby v18 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V18 | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Åstebohällarna, 4-9/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Öppen Torrekullaträning | IK Uven | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana SISU Forshaga SK/Deje SF - Forsnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 5-9 maj | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v18 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 6/5-10/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 6-12 maj | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bodafjället | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Klubbsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 6-12 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 6/5-12/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v. 18-19 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Hallandsträning | IF Rigor | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
sön 9/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Harg teknikträning 9 april till 9 maj | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 17-18 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Lövhagen veckans bana v. 17-18 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Rösjöskogen, 26/4-9/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 27/4-9/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Gimo vägval | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.18 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 3/5 - 9/5 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V18 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V18 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 1 SOK | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bergsjön, 3/5-9/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.18 Högaskruv | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden - IK Vista | IK Vista | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Hemlingby v18 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v18 | Kungälvs OK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V18 | Vimmerby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Åstebohällarna, 4-9/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Öppen Torrekullaträning | IK Uven | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana SISU Forshaga SK/Deje SF - Forsnäs | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 5-9 maj | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v18 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 6/5-10/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 6-12 maj | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bodafjället | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Klubbsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 18 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 6-12 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 6/5-12/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v. 18-19 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Hallandsträning | IF Rigor | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 Segersta | Segersta OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Härlöv, 5/5-9/5 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 19 | mån 10/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Nyhem | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana v18 | Herrljunga SK Skid o OL | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V18 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v18 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 6/5-10/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 6-12 maj | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bodafjället | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Klubbsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 6-12 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 6/5-12/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v. 18-19 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #3 i Vännäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 10-15 maj | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 19 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V 19 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v19 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V19 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Vecka 19 Vaggeryd | Vaggeryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 11/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana (V.18) Rönneshytta | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 1 Karlstadskretsen | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 6-12 maj | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Klubbsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 6-12 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 6/5-12/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v. 18-19 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 10-15 maj | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 19 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V 19 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v19 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V19 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Vecka 19 Vaggeryd | Vaggeryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veteran-OL | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Norra Fjäll | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 19 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v19 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Ungdomsserie 2021 Etapp 2 | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet, 11-16/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 12/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 6-12 maj | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Klubbsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 6-12 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 6/5-12/5 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v. 18-19 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 10-15 maj | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 19 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V 19 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v19 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V19 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Vecka 19 Vaggeryd | Vaggeryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veteran-OL | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Norra Fjäll | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 19 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v19 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet, 11-16/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckoturen 12-16 maj | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v19 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ösby Naturbruksgymnasium 12/5-16/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | S | | | |
tor 13/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 10-15 maj | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 19 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V 19 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v19 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V19 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Vecka 19 Vaggeryd | Vaggeryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veteran-OL | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Norra Fjäll | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 19 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v19 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet, 11-16/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckoturen 12-16 maj | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v19 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ösby Naturbruksgymnasium 12/5-16/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | S | | | |
Söderhamn Norr | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 4 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
OL-träning Örsundsbro | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Solliden Koppom | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Norrstigen | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 19 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 1 Järbo | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
fre 14/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans bana V18 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 10-15 maj | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 19 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V 19 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v19 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V19 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Vecka 19 Vaggeryd | Vaggeryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor Norra Fjäll | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 19 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v19 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet, 11-16/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckoturen 12-16 maj | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v19 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ösby Naturbruksgymnasium 12/5-16/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | S | | | |
Söderhamn Norr | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 4 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Solliden Koppom | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Norrstigen | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 19 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 1 Järbo | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
lör 15/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna 1-15 maj | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien / Veckans bana | OK Skogshjortarna | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 10-15 maj | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 19 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V 19 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v19 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V19 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Vecka 19 Vaggeryd | Vaggeryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor Norra Fjäll | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 19 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v19 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet, 11-16/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckoturen 12-16 maj | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v19 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ösby Naturbruksgymnasium 12/5-16/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | S | | | |
Söderhamn Norr | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 4 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Solliden Koppom | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Norrstigen | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 19 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 1 Järbo | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hallandsträning | OK Nackhe | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 16/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 17-19 | OK Norrvirdarna | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans Bana 18-19 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Tunamila | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana (Granskog) 3-16 maj | Järfälla OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18 + 19 (Tjustalliansen) | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v18-19, 3/5-16/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Snapen 3/5-16/5 | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 18-19 - Åsa Grusgrop | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V18-19 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 4/5-16/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Nissadalsträning AOK | Anderstorps OK | Småland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Run to the Hills Etapp 3 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.19 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v.19 | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
IF Hagen Veckans bana 19 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 19 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V 19 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v19 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Källfallet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V19 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veteran-OL Vecka 19 Vaggeryd | Vaggeryds SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.19 Hemmesjö | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 19 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v19 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet, 11-16/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckoturen 12-16 maj | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v19 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ösby Naturbruksgymnasium 12/5-16/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | S | | | |
Söderhamn Norr | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 4 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Solliden Koppom | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Norrstigen | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Teknik-OL vecka 19 | Kalmar OK | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 1 Järbo | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hallandsträning | OK Nackhe | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Härlöv, 12-16/5 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 20 | mån 17/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Väsby OK , Kairobadets parkering UV | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelboning | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V19 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana 19 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v19 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Söderhamn Norr | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 4 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Solliden Koppom | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Norrstigen | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakten # 1 Järbo | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #4 i Vännäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
KartoHoj I | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering vecka 20 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 20 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v20 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V20 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Aspenstorp 17/5-23/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | M | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Kretsträning Norra/Östra Ulveksbackarna | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 18/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckansbana | Hultsfreds OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Söderhamn Norr | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 4 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Norrstigen | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakten # 1 Järbo | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
KartoHoj I | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering vecka 20 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 20 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v20 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V20 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Aspenstorp 17/5-23/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | M | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana 20 | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v20 Prästängen | OK Jösse | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, veteranOL, IK Uven | IK Uven | Göteborg | | vb | | L | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18-23/5 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v20 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet-Trekanten, 18-23/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v20 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
ons 19/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Sandika kontrollplock | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 5/5 - 19/5 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Luffarligan 70+ Klubbholmen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v 19 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Söderhamn Norr | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 4 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Norrstigen | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakten # 1 Järbo | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
KartoHoj I | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering vecka 20 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 20 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v20 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V20 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Aspenstorp 17/5-23/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | M | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, veteranOL, IK Uven | IK Uven | Göteborg | | vb | | L | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18-23/5 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v20 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet-Trekanten, 18-23/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v20 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckan bana V20 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
tor 20/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering vecka 20 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 20 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v20 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V20 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Aspenstorp 17/5-23/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | M | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, veteranOL, IK Uven | IK Uven | Göteborg | | vb | | L | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18-23/5 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v20 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet-Trekanten, 18-23/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v20 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 20-24/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 20/5-24/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarserie 1 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Boda | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
OL-träning Fagerskogen | OK Enen | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20-21 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #2 i Järbo | Järbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Korridorträning | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana specksta | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 20-26 maj | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
fre 21/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering vecka 20 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 20 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v20 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V20 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Aspenstorp 17/5-23/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | M | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, veteranOL, IK Uven | IK Uven | Göteborg | | vb | | L | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18-23/5 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v20 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet-Trekanten, 18-23/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v20 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 20-24/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 20/5-24/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarserie 1 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Boda | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 20 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20-21 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #2 i Järbo | Järbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Korridorträning | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana specksta | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 20-26 maj | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon Nordvästra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
lör 22/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 8 - 22 maj | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering vecka 20 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 20 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v20 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V20 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Aspenstorp 17/5-23/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | M | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18-23/5 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v20 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet-Trekanten, 18-23/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v20 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 20-24/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 20/5-24/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarserie 1 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Boda | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 20 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20-21 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #2 i Järbo | Järbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Korridorträning | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana specksta | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 20-26 maj | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon Nordvästra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Hallandsträning Öjasjön, Oskarström | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 22-28 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
sön 23/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SkogisCup #1 Buttle, 1/5-16/5 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Veckans Bana 3-23 Maj -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 19-20 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 19-20 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 11/5-23/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna veckans bana 11-23/5 | Långhundra IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råtorp (snöplogen) | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Alunda 12/5-23/5 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Kristi flygare på Borgen | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
7-klubbs, veckans bana | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering vecka 20 | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 20 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v20 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V20 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Aspenstorp 17/5-23/5 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.20 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | M | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana 18-23/5 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v20 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bastfallet-Trekanten, 18-23/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v20 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 20-24/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 20/5-24/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarserie 1 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Boda | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 20 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20-21 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #2 i Järbo | Järbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Korridorträning | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana specksta | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 20-26 maj | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon Nordvästra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Hallandsträning Öjasjön, Oskarström | Halmstad OK | Halland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 22-28 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 21 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
v 21 | mån 24/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V20 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v20 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 20-24/5 Strängnäs | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana/Klubbträning 20/5-24/5 | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarserie 1 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Boda | OK Hierne | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 20 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20-21 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #2 i Järbo | Järbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Korridorträning | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana specksta | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 20-26 maj | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon Nordvästra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Motionsorientering 22-28 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 21 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
KartoHoj II | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 21, Grästorpsskolan | Jönköpings OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 21 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna Veckans bana | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 21 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v21 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Skärsjön | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V21 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans veteranbana v21 Ulricehamn | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 Brittatorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
MTBO sprint, stadsmiljö, Bifrost-Eklanda, Mölndal | FK Herkules | Göteborg | M | vb | | S | | | |
Veckans Bana V21 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #5 i Vännäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 25/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Pokaljakt 2 Centrala kretsen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Sommarserie 1 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 20 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20-21 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #2 i Järbo | Järbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Korridorträning | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana specksta | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 20-26 maj | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon Nordvästra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Motionsorientering 22-28 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 21 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
KartoHoj II | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 21, Grästorpsskolan | Jönköpings OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 21 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna Veckans bana | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 21 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v21 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Skärsjön | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V21 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans veteranbana v21 Ulricehamn | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 Brittatorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V21 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 3 | Mullsjö SOK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Norr Fågelleken Edane | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v21 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.21 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
NOK träning Ungdomsserie | OK Kolmården | Östergötland | | vb | | L | | | |
TSOK Ungdomsserie | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bygdegården, 25-30/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Forshaga hembygdsgård i Skived | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 26/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gåstjärn | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Sommarserie 1 | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 20 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 20-21 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #2 i Järbo | Järbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Korridorträning | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana specksta | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 20-26 maj | Skogslöparna | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Sörmon Nordvästra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Motionsorientering 22-28 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 21 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
KartoHoj II | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 21, Grästorpsskolan | Jönköpings OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 21 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna Veckans bana | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 21 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v21 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Skärsjön | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V21 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans veteranbana v21 Ulricehamn | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 Brittatorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V21 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 3 | Mullsjö SOK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Norr Fågelleken Edane | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v21 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.21 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
TSOK Ungdomsserie | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bygdegården, 25-30/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Forshaga hembygdsgård i Skived | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen, N Åbyggeby | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v21 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
tor 27/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana Skommarbo | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Motionsorientering 22-28 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 21 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 21, Grästorpsskolan | Jönköpings OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 21 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna Veckans bana | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 21 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v21 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Skärsjön | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V21 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans veteranbana v21 Ulricehamn | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 Brittatorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V21 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 3 | Mullsjö SOK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor Norr Fågelleken Edane | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v21 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.21 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bygdegården, 25-30/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Forshaga hembygdsgård i Skived | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen, N Åbyggeby | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v21 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 27-31/5 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 27 maj - 2 juni | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Vågbro | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Myran | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Romtjärnsträning 27/5-2/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 3 Årsunda | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 5 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 21 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v 21-22 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
fre 28/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Motionsorientering 22-28 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 21 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 21, Grästorpsskolan | Jönköpings OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 21 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna Veckans bana | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 21 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v21 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Skärsjön | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V21 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans veteranbana v21 Ulricehamn | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 Brittatorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V21 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor Norr Fågelleken Edane | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v21 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.21 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bygdegården, 25-30/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Forshaga hembygdsgård i Skived | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen, N Åbyggeby | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v21 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 27-31/5 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 27 maj - 2 juni | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Vågbro | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Myran | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Romtjärnsträning 27/5-2/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 3 Årsunda | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 5 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 21 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v 21-22 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 29/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 21 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 21 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna Veckans bana | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 21 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v21 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Skärsjön | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V21 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans veteranbana v21 Ulricehamn | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 Brittatorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V21 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor Norr Fågelleken Edane | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v21 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.21 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bygdegården, 25-30/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Forshaga hembygdsgård i Skived | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen, N Åbyggeby | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v21 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 27-31/5 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 27 maj - 2 juni | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Vågbro | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Myran | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Romtjärnsträning 27/5-2/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 3 Årsunda | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 5 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 21 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v 21-22 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Osbecks bokskogar - träningshelg | Laholms OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
sön 30/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana maj - Svaide Tallbacken | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Stäket/Gocartbanan, 10/5-23/5 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
MTBO Bäsna Våren 21 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | vb | | L | | | |
Veckans bana 17/5 - 30/5, Snapen | Mariestads FK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lännbyberg | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v20-21, 17/5-30/5 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 18/5-30/5 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 20+21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
OL-alliansen Veckans bana v21 | Målilla OK | Småland | | vb | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | vb | | M | | | |
Veckans bana | Sundsvalls OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
MTBO, Rasbo IK | Rasbo IK | Uppland | M | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 21 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
SOK MTBO Veckans bana v 21 | Sundsvalls OK | Medelpad | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
7-Klubbs Husums IF OK, Veckans bana | Husums IF OK | Ångermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 21 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Roslagsveteranerna Veckans bana | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 21 (Tjustalliansen) | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 21 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v21 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V21 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, Skärsjön | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V21 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans veteranbana v21 Ulricehamn | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.21 Brittatorp | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V21 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v21 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.21 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Bygdegården, 25-30/5 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Forshaga hembygdsgård i Skived | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen, N Åbyggeby | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v21 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 27-31/5 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 27 maj - 2 juni | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Vågbro | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Myran | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Romtjärnsträning 27/5-2/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 3 Årsunda | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 5 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 21 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v 21-22 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Osbecks bokskogar - träningshelg | Laholms OK | Halland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Härlöv, 19-30/5 | Härlövs IF | Skåne | | vb | | L | | | |
v 22 | mån 31/5 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Månadens banan MTBO Lidingö 1-31 maj | IFK Lidingö SOK | Stockholm | M | vb | | M | | | |
Möt eliten i maj (Elitstafetten) | Ärla IF | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V19 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Refrängen" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana "Cluedo" | Länna IF | Uppland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 20-21 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V20-21 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana , Runby skola , Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Hässleby SOK | Hässleby SOK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V21 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V21 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v21 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 27-31/5 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 27 maj - 2 juni | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Vågbro | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Myran | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Romtjärnsträning 27/5-2/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 3 Årsunda | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 5 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 21 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v 21-22 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
KartoHoj III | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
IKHP Veckans bana V22 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 22 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V22 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v,22 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v22 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #6 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 1/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Mellanberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 27 maj - 2 juni | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Vågbro | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Myran | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Romtjärnsträning 27/5-2/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 3 Årsunda | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 5 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 21 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v 21-22 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
KartoHoj III | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
IKHP Veckans bana V22 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 22 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V22 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v,22 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v22 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #6 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Vackens bana v22 Taserud | OK Jösse | Värmland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 4 | Falköpings AIK OK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.22 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Test av anmälan. | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skumpaberget | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Vretstorp | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Littersbo, 1-6/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v22 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU-gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 2/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mtb-O 2 | Visborgs OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana i Öregrund 26/5 till 2/6 | OK Rodhen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 27 maj - 2 juni | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Vågbro | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Myran | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Romtjärnsträning 27/5-2/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Skärmjakten # 3 Årsunda | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 5 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 21 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana v 21-22 | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
KartoHoj III | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
IKHP Veckans bana V22 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 22 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V22 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v,22 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v22 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #6 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 4 | Falköpings AIK OK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.22 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skumpaberget | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Vretstorp | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Littersbo, 1-6/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v22 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU-gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckans bana V22 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckoturen 2-6 juni, Trödjeheden | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Träningsorientering - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
tor 3/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Ulvsby, östra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v22 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
IKHP Veckans bana V22 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 22 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V22 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v,22 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v22 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #6 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 4 | Falköpings AIK OK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.22 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skumpaberget | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Vretstorp | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Littersbo, 1-6/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v22 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU-gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckans bana V22 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckoturen 2-6 juni, Trödjeheden | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Orienteringstorsdagar i juni | Idefjordens SK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
OCK träning Åhus Norra väst | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana 3-7/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Högslätten | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 3-6 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Romtjärn 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra Skaraborg | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 3-9 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 22 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
fre 4/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v22 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
IKHP Veckans bana V22 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 22 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V22 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v,22 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v22 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #6 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 4 | Falköpings AIK OK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.22 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skumpaberget | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Vretstorp | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Littersbo, 1-6/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v22 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU-gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckans bana V22 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckoturen 2-6 juni, Trödjeheden | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
OCK träning Åhus Norra väst | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana 3-7/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Högslätten | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 3-6 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Romtjärn 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra Skaraborg | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 3-9 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 22 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Lillängen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
lör 5/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 21-22 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v22 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
IKHP Veckans bana V22 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 22 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V22 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v,22 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v22 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #6 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 4 | Falköpings AIK OK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.22 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skumpaberget | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Vretstorp | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Littersbo, 1-6/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v22 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU-gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckans bana V22 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckoturen 2-6 juni, Trödjeheden | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
OCK träning Åhus Norra väst | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana 3-7/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Högslätten | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 3-6 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Romtjärn 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra Skaraborg | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 3-9 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 22 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Lillängen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 6/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 23-5-- 6-6 | Rimbo SOK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Fäboda, 24/5-6/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 25/5-6/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 22 | Sigtuna OK | Uppland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 22 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.22 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana | Örnsköldsviks OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
IKHP Veckans bana V22 | IKHP Huskvarna | Småland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 22 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, Borntorpet | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V22 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v,22 | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v22 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #6 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 4 | Falköpings AIK OK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.22 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Skumpaberget | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Vretstorp | OK Tisaren | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana v22 | OK Dellen | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Littersbo, 1-6/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Lule Bana v22 | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU-gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckans bana V22 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckoturen 2-6 juni, Trödjeheden | Oslättforspojkarnas IK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
OCK träning Åhus Norra väst | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Veckans bana 3-7/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Högslätten | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 3-6 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Romtjärn 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Västra Skaraborg | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 3-9 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 22 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Lillängen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Hittaut-släpp 6 juni | SOK Viljan | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 23 | mån 7/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V22 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V22 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU-gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckans bana V22 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 3-7/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana - Högslätten | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Romtjärn 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 3-9 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 22 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Lillängen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
KartoHoj IV | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 23 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 23 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V23 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.23 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i södra Vätterbygden v. 23 Granarp | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Finntorpsbrottet 7/6-13/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v23 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #7 i Stennäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 8/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veteran OL / Veckans bana V22 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Högslätten | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Romtjärn 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 3-9 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 22 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Lillängen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
KartoHoj IV | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 23 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 23 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V23 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.23 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i södra Vätterbygden v. 23 Granarp | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Finntorpsbrottet 7/6-13/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v23 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #7 i Stennäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v23 Edevi | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Alderhulten, 8-13/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
ons 9/6 | Veckans bana, Skallbergsträning 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 26/5 - 9/6 | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Lilltorpet | OK Kåre | Dalarna | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Högslätten | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Romtjärn 3/6-9/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 3-9 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 22 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Lillängen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
KartoHoj IV | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana - Vecka 23 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 23 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V23 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.23 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i södra Vätterbygden v. 23 Granarp | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Finntorpsbrottet 7/6-13/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v23 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #7 i Stennäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v23 Edevi | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Alderhulten, 8-13/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veteran OL | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 9-13 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
tor 10/6 | Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 23 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 23 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V23 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.23 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i södra Vätterbygden v. 23 Granarp | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Finntorpsbrottet 7/6-13/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v23 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #7 i Stennäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v23 Edevi | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Alderhulten, 8-13/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 9-13 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
V ECKANS BANA 10-14/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 10-16 juni, Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kiölåsen Adolsfors | OK Hierne | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Murberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 10-13 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #5 Sandviken, Östanbyn, Högtorpsvägen | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
fre 11/6 | Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 23 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 23 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V23 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.23 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i södra Vätterbygden v. 23 Granarp | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Finntorpsbrottet 7/6-13/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v23 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #7 i Stennäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v23 Edevi | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Alderhulten, 8-13/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 9-13 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
V ECKANS BANA 10-14/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 10-16 juni, Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kiölåsen Adolsfors | OK Hierne | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Murberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 10-13 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #5 Sandviken, Östanbyn, Högtorpsvägen | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Bryngfjorden | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 12/6 | Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 23 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 23 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V23 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.23 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i södra Vätterbygden v. 23 Granarp | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Finntorpsbrottet 7/6-13/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v23 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #7 i Stennäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v23 Edevi | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Alderhulten, 8-13/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 9-13 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
V ECKANS BANA 10-14/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 10-16 juni, Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kiölåsen Adolsfors | OK Hierne | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Murberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 10-13 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #5 Sandviken, Östanbyn, Högtorpsvägen | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Bryngfjorden | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
sön 13/6 | Veckans Bana 24 Maj-13 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 Bollebergets skidstadion | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 22-23 | Kils OK | Värmland | | vb | | S | | | |
Veckans bana V22-23 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v22-23, 31/5-13/6 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V22-V23 | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Liss Tansen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 1/6-13/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana, MOL #6 ArdreLjugarn, 3/6-9/6 | Garda OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 Hängsjöberget | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana Anderstorp juni | Anderstorps OK | Småland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 23 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - Vecka 23 | Tibro OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 23 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V23 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.23 Fylleryd | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veteran-OL i södra Vätterbygden v. 23 Granarp | Jönköpings OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Finntorpsbrottet 7/6-13/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v23 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #7 i Stennäs | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.23 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v23 | Forsa OK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Alderhulten, 8-13/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 9-13 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
V ECKANS BANA 10-14/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 10-16 juni, Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kiölåsen Adolsfors | OK Hierne | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Murberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 10-13 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL 7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #5 Sandviken, Östanbyn, Högtorpsvägen | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Bryngfjorden | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
v 24 | mån 14/6 | Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 1/6 - 14/6 , Runby skola Upplands Väsby | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana V23 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V23 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
V ECKANS BANA 10-14/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 10-16 juni, Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kiölåsen Adolsfors | OK Hierne | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Murberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #5 Sandviken, Östanbyn, Högtorpsvägen | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Bryngfjorden | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
KartoHoj V | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 24 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v24 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V24 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 6 veckans bana | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.24 Hissö/Kronoberg | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans veteranbana TSOK | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Veteran-OL | Sjövalla FK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v24 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #8 vid Marahällan | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 15/6 | Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 10-16 juni, Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Murberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #5 Sandviken, Östanbyn, Högtorpsvägen | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Bryngfjorden | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
KartoHoj V | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 24 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v24 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V24 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 6 veckans bana | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.24 Hissö/Kronoberg | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans veteranbana TSOK | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Veteran-OL | Sjövalla FK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v24 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #8 vid Marahällan | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v24 Vassvika | OK Jösse | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Kungshögarna, 15-20/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 16/6 | Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Luleå v23 | Bergnäsets AIK Gammelstads IF OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 10-16 juni, Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Murberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #5 Sandviken, Östanbyn, Högtorpsvägen | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Bryngfjorden | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
KartoHoj V | Rehns BK | Hälsingland | M | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 24 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v24 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V24 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 6 veckans bana | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.24 Hissö/Kronoberg | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans veteranbana TSOK | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Veteran-OL | Sjövalla FK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v24 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #8 vid Marahällan | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Kungshögarna, 15-20/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
tor 17/6 | Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Motions OL Djupkärra-Dammsjön | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 24 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v24 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V24 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 6 veckans bana | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.24 Hissö/Kronoberg | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans veteranbana TSOK | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Veteran-OL | Sjövalla FK | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v24 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #8 vid Marahällan | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Kungshögarna, 15-20/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 17-21/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 17-20 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Härnösands OK ultra-KM | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | U | | | |
Motionsorientering 17-22 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 24 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 6 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
fre 18/6 | Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 24 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v24 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V24 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 6 veckans bana | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.24 Hissö/Kronoberg | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans veteranbana TSOK | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v24 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #8 vid Marahällan | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Kungshögarna, 15-20/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 17-21/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 17-20 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 17-22 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 24 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 6 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
lör 19/6 | Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
MTBO,Ockelbo,träning 6-19 juni 2021 | Ockelbo OK | Gästrikland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 24 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v24 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V24 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 6 veckans bana | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.24 Hissö/Kronoberg | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans veteranbana TSOK | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v24 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #8 vid Marahällan | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Kungshögarna, 15-20/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 17-21/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 17-20 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 17-22 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 24 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 6 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 20/6 | Veckans bana Lillmyr 29/5--20/6 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Kungsgårdshällorna | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 23-24 | Rasbo IK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Bögsgård, 7/6-20/6 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 8/6-20/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 24 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 24 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v24 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V24 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V24 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 6 veckans bana | Njurunda OK | Medelpad | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.24 Hissö/Kronoberg | Växjö OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans veteranbana TSOK | Tenhults SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v24 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #8 vid Marahällan | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.24 | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Kungshögarna, 15-20/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 17-21/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 17-20 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 17-22 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 24 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 6 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
v 25 | mån 21/6 | Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Kils OK Veckans bana v 23-24 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens/Veckansbana maj-juni i Söderköping | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana IFK Norrköping maj/juni Duvhult | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Färna | OK Hedströmmen | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V24 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 17-21/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 17-22 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 24 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 6 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 25 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v25 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V25 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 7 Veckans Bana | Kovlands IF | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v25 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #9 i Vännäsby | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 22/6 | Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Visterud | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 17-22 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 24 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 6 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 25 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v25 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V25 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 7 Veckans Bana | Kovlands IF | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v25 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #9 i Vännäsby | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v 25 Vålänga | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
MotionsOL/Veckans bana 22-28/6 | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-27 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
vo-tisdag | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Edsviken, 22-27/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 23/6 | Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 24 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Skärmjakten nr 6 | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 25 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v25 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V25 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 7 Veckans Bana | Kovlands IF | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v25 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #9 i Vännäsby | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v 25 Vålänga | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
MotionsOL/Veckans bana 22-28/6 | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-27 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
vo-tisdag | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Edsviken, 22-27/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
tor 24/6 | Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 2021-06-16 | Skutskärs OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 25 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v25 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V25 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 7 Veckans Bana | Kovlands IF | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v25 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #9 i Vännäsby | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v 25 Vålänga | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
MotionsOL/Veckans bana 22-28/6 | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-27 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
vo-tisdag | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Edsviken, 22-27/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 24-28/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 24-27 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #7 Sandviken, Stensätra IP | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
fre 25/6 | Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 25 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v25 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V25 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 7 Veckans Bana | Kovlands IF | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v25 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #9 i Vännäsby | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v 25 Vålänga | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
MotionsOL/Veckans bana 22-28/6 | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-27 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Edsviken, 22-27/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 24-28/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 24-27 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #7 Sandviken, Stensätra IP | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
lör 26/6 | Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Björnmossen, 17/6-26/6 | Sala OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Torsdagsträning 17/6-26/6 | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 25 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v25 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V25 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 7 Veckans Bana | Kovlands IF | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v25 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #9 i Vännäsby | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor v 25 Vålänga | OK Mangen | Värmland | | vb | | L | | | |
MotionsOL/Veckans bana 22-28/6 | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-27 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Edsviken, 22-27/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 24-28/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 24-27 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #7 Sandviken, Stensätra IP | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
sön 27/6 | Veckans bana V22 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, SAIS v 24-25 6/14-6/27 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 14-27 Juni -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 15/6-27/6 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Stenungsund Midsommar OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 25 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.25 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 25 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v25 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V25 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
VOL 7 Veckans Bana | Kovlands IF | Medelpad | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v25 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #9 i Vännäsby | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
MotionsOL/Veckans bana 22-28/6 | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-27 juni 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Edsviken, 22-27/6 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 24-28/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 24-27 juni 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Skärmjakt #7 Sandviken, Stensätra IP | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
v 26 | mån 28/6 | Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V25 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
MotionsOL/Veckans bana 22-28/6 | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 24-28/6 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #7 Sandviken, Stensätra IP | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
Sommarträning Tron | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana v26 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V26 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v26 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #10 i Berg | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 29/6 | Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
BBK träning v 22 - hela sommaren | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #7 Sandviken, Stensätra IP | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v26 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V26 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v26 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #10 i Berg | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL (SAKO träning) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Oppsjön, 29/6-4/7 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.26 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Arnästjärn södra | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 30/6 | Månadens bana Fotskäl | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana MTB-O Hisingen juni | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | M | vb | | M | | | |
Månadens bana MTBO Lidingö 1–30 juni | IFK Lidingö SOK | Stockholm | LM | vb | | M | | | |
Veckans bana under Juni | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Skärmjakt #7 Sandviken, Stensätra IP | OK Hammaren | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v26 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V26 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v26 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #10 i Berg | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL (SAKO träning) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Oppsjön, 29/6-4/7 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.26 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Arnästjärn södra | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckoturen 30/6-4/7 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
tor 1/7 | Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Skogis Liffride, 13/6-1/7 | Garda OK | Gotland | | vb | | L | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v26 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V26 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v26 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #10 i Berg | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL (SAKO träning) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Oppsjön, 29/6-4/7 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.26 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Arnästjärn södra | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckoturen 30/6-4/7 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 1-5/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 1-4 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Sommarträning v 26 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 26 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 1-7 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
fre 2/7 | Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v26 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V26 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v26 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #10 i Berg | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL (SAKO träning) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Oppsjön, 29/6-4/7 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.26 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Arnästjärn södra | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckoturen 30/6-4/7 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 1-5/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 1-4 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 26 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 1-7 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
lör 3/7 | Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v26 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V26 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v26 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #10 i Berg | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL (SAKO träning) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Oppsjön, 29/6-4/7 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.26 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Arnästjärn södra | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckoturen 30/6-4/7 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 1-5/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 1-4 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 26 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 1-7 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
sön 4/7 | Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lappåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 22/6-4/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
IF Hagen veckans bana 26 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v26 | Hjobygdens OK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V26 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V26 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v26 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #10 i Berg | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Motions-OL (SAKO träning) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Allemansluffen, Oppsjön, 29/6-4/7 | Österfärnebo IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.26 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Arnästjärn södra | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckoturen 30/6-4/7 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 1-5/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 1-4 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 26 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 1-7 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
v 27 | mån 5/7 | Veckans bana 9 juni - 5 juli | Länna IF | Uppland | | vb | | M | | | |
Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V25-26 | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Lindåsberget | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V26 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 1-5/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 26 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 1-7 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
5-Kvällar Lidköpings VSK | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ok Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions OL V27 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v27 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V27 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
MtbO träning juli- augusti. | Skogslöparna | Ångermanland | M | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 6/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 26 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 1-7 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
5-Kvällar Lidköpings VSK | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ok Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions OL V27 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v27 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V27 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning Finspång | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v.27 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
ons 7/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 26 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 1-7 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
5-Kvällar Lidköpings VSK | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ok Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions OL V27 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v27 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V27 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning Finspång | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v.27 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana OKM | OK Malmia | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 2 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tor 8/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
5-Kvällar Lidköpings VSK | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ok Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions OL V27 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v27 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V27 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning Finspång | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v.27 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana OKM | OK Malmia | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 2 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 8-12/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MotionsOL/Veckans bana, 8-14 juli | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Sommarträning vecka 27 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 27 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
fre 9/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
5-Kvällar Lidköpings VSK | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ok Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions OL V27 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v27 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V27 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning Finspång | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v.27 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana OKM | OK Malmia | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 2 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 8-12/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MotionsOL/Veckans bana, 8-14 juli | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 27 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
lör 10/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Slättflis Gudmyr 19/6-10/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
5-Kvällar Lidköpings VSK | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ok Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions OL V27 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v27 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V27 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning Finspång | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v.27 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana OKM | OK Malmia | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 2 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 8-12/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MotionsOL/Veckans bana, 8-14 juli | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 27 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
sön 11/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Orientering i midsommartid | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Ekaryd | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 29/6-11/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Långshyttan | Långshyttans AIK OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana 30 Juni -11 Juli -21 | Laxå OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Femkvällars Ok Klyftamo | OK Klyftamo | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions OL V27 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v27 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V27 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning Finspång | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v.27 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana OKM | OK Malmia | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 2 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 8-12/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MotionsOL/Veckans bana, 8-14 juli | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 27 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
v 28 | mån 12/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V27 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
NOK-träning Finspång | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana OKM | OK Malmia | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 2 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 8-12/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MotionsOL/Veckans bana, 8-14 juli | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 27 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
5-kvällars Främmestad 2021 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars IK Gandvik | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 28 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V28 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 13/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 26-27 | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana OKM | OK Malmia | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 3-dagars Etapp 2 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
MotionsOL/Veckans bana, 8-14 juli | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 27 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
5-kvällars Främmestad 2021 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars IK Gandvik | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 28 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V28 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.28 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
ons 14/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
MotionsOL/Veckans bana, 8-14 juli | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 27 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
5-kvällars Främmestad 2021 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars IK Gandvik | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 28 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V28 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.28 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 14 - 20 juli | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tor 15/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
5-kvällars Främmestad 2021 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars IK Gandvik | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 28 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V28 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.28 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 14 - 20 juli | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 15-19/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 15-18 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 28 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 15-21 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
fre 16/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
5-kvällars Främmestad 2021 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars IK Gandvik | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 28 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V28 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.28 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 14 - 20 juli | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 15-19/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 15-18 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 28 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 15-21 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
lör 17/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
5-kvällars Främmestad 2021 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars IK Gandvik | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 28 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V28 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.28 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 14 - 20 juli | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 15-19/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 15-18 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 28 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 15-21 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
sön 18/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK vecka 27-28 | Kils OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v27-28 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 6/7-18/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Nybacka | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
5-kvällars Främmestad 2021 | Främmestads IK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Femkvällars IK Gandvik | IK Gandvik | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 28 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28 | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V28 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v.28 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 14 - 20 juli | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 15-19/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 15-18 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 28 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 15-21 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
v 29 | mån 19/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Middagsberget | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 27-28 N Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Skogskottarnas träningsbana Sunderbyn | OK Renen | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V28 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 14 - 20 juli | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 15-19/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 28 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 15-21 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.29 Håkas | OK Djerf | Värmland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V29 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 20/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Skönvik | Säterbygdens OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 14 - 20 juli | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 28 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 15-21 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V29 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
ons 21/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Knivsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 28 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 15-21 juli Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V29 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
tor 22/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana MOL 9 | Gotlands Bro OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V29 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 22-26/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 22-25 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana Mol 10 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 29 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
fre 23/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V29 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 22-26/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 22-25 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana Mol 10 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 29 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
lör 24/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V29 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 22-26/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 22-25 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana Mol 10 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 29 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
sön 25/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v26-29, 28/6-25/7 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL Slättflis kalkugnen 9/7-25/7 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.28-29 | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 13/7-25/7 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Femkvällars Ryda SK | Ryda SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V29 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 22-26/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 22-25 juli | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana Mol 10 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 29 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
v 30 | mån 26/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V29 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 22-26/7 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 10 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 29 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 30 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V30 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 27/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 10 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 29 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 30 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V30 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
ons 28/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Grötsjön | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Mol 10 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 29 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 30 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V30 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
tor 29/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
VO-tisdag med veckans bana | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 30 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V30 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 29/7-2/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 29 juli - 1 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 30 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
fre 30/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 30 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V30 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 29/7-2/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 29 juli - 1 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 30 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 31/7 | Stenöracet | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | S | | | |
KIls OK Veckans bana ravinspecial + sommarteknik | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommarbanor Källvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana vecka 28-30 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 30 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V30 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 29/7-2/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 29 juli - 1 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 30 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
sön 1/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli | Finspångs SOK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik SSOK v28 | Skattkärrs SOK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 29-30 Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v29-30 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 20/7-1/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v29-v30 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | M | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v 30 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V30 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 29/7-2/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 29 juli - 1 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 30 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
v 31 | mån 2/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V29-30 S Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V30 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 29/7-2/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 30 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V31 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v 31 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 3/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 30 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V31 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v 31 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
ons 4/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Hemdagars, Uddevalla OK v 30 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V31 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v 31 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 4 - 8 augusti 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
tor 5/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Sommarens bana 2021 | OK Mark | Västergötland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V31 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v 31 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 4 - 8 augusti 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
VECKANS BANA 5-9/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 5-8 augusti 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 31 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 31 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 6/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V31 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v 31 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 4 - 8 augusti 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
VECKANS BANA 5-9/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 5-8 augusti 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 31 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 31 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
lör 7/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V31 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v 31 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 4 - 8 augusti 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
VECKANS BANA 5-9/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 5-8 augusti 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 31 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 31 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
sön 8/8 | Veckans bana sommar 2021 | Rånäs OK | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, S Törnskogen, 21/6-11/7 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, N Törnskogen, 5/7-8/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Sommarteknik V29 - Räggårdsviken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana v29-31, Sveafallen | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Träning vid rensjön | Trosabygdens OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana v30-31 | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 27/7-8/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V31 | OK Orinto | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v31 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V31 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v 31 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 4 - 8 augusti 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
VECKANS BANA 5-9/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 5-8 augusti 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 31 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 31 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 32 | mån 9/8 | Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V31 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
VECKANS BANA 5-9/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 31 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 31 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V32 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckans bana v. 32 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut bana v.32 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v32 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL/Veckans bana #11 vid Starberget | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
tis 10/8 | Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 31 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 31 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V32 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckans bana v. 32 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut bana v.32 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v32 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL/Veckans bana #11 vid Starberget | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
ons 11/8 | Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 31 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 31 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V32 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckans bana v. 32 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut bana v.32 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v32 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL/Veckans bana #11 vid Starberget | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 11-16/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
tor 12/8 | Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Kils OK sommarspecial Klackskullen | Kils OK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V32 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckans bana v. 32 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut bana v.32 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v32 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL/Veckans bana #11 vid Starberget | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 11-16/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Svartvik | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 12-15 aug (KM) | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 32 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 32 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | L | | | |
fre 13/8 | Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V32 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckans bana v. 32 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut bana v.32 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v32 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL/Veckans bana #11 vid Starberget | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 11-16/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Svartvik | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 12-15 aug (KM) | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 32 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 32 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | L | | | |
Veckans Bana Hammarö | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 14/8 | Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 26/7-14/8 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V32 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckans bana v. 32 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut bana v.32 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v32 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL/Veckans bana #11 vid Starberget | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 11-16/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Svartvik | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 12-15 aug (KM) | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 32 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 32 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | L | | | |
Veckans Bana Hammarö | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
sön 15/8 | Sommar OL på Fårö | Visborgs OK | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E1 Heda, Gamleby | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E2 Ankarsrum | Ankarsrums OK | Småland | | vb | | M | | | |
Fyra etapper i Tjust - E3 Gränsö | Västerviks OK | Småland | | vb | | L | | | |
Fyra etapper i Tjust - E4 Gunnebo | Västerviks OK | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Viby, 19/7-15/8 | Attunda OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Hemdagars Ockelbo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Vad är det | Söderhamns OK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Mostugan 3/8-15/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
OKR veckans bana 31-32 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Veckans bana MOL 11 Lojsta | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v32 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans träningsorientering - V32 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut bana v.32 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v32 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL/Veckans bana #11 vid Starberget | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 11-16/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Svartvik | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 12-15 aug (KM) | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 32 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 32 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | L | | | |
Veckans Bana Hammarö | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
v 33 | mån 16/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Piskenshus Forshaga 3/8-16/8 | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V32 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 11-16/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Svartvik | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 32 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 32 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | L | | | |
Veckans Bana Hammarö | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V33 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 33 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.33 | OK Njudung | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V33 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v33 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #12 i Ockelsjö | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 17/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 31-32 Gällsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Gamleby OK Natt-ol | Gamleby OK | Småland | | vb | | M | K | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Svartvik | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 32 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 32 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | L | | | |
Veckans Bana Hammarö | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 33 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.33 | OK Njudung | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V33 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v33 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #12 i Ockelsjö | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
ons 18/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Svartvik | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Sommar-ol, v 32 | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 32 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | LM | vb | | L | | | |
Veckans Bana Hammarö | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 33 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.33 | OK Njudung | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V33 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v33 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #12 i Ockelsjö | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL Trestad/Veckans bana | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckoturen 18-22 Aug | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tor 19/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Veckans Bana Umeå | IFK Umeå | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 33 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.33 | OK Njudung | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V33 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v33 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #12 i Ockelsjö | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL Trestad/Veckans bana | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckoturen 18-22 Aug | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 19-23/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Sjöviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
MtbO, veckans bana, 19-25/8, Terra Nova, Visby | Svaide Roma SOK | Gotland | M | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 19-22 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Öppet Lång-KM o Veckans bana | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 19-25 aug Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 33 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 20/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Nissadals träning | Bredaryds SOK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 33 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.33 | OK Njudung | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V33 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v33 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #12 i Ockelsjö | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL Trestad/Veckans bana | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckoturen 18-22 Aug | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 19-23/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Sjöviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
MtbO, veckans bana, 19-25/8, Terra Nova, Visby | Svaide Roma SOK | Gotland | M | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 19-22 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Öppet Lång-KM o Veckans bana | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 19-25 aug Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 33 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 21/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 33 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.33 | OK Njudung | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V33 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v33 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #12 i Ockelsjö | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL Trestad/Veckans bana | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckoturen 18-22 Aug | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 19-23/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Sjöviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
MtbO, veckans bana, 19-25/8, Terra Nova, Visby | Svaide Roma SOK | Gotland | M | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 19-22 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Öppet Lång-KM o Veckans bana | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 19-25 aug Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 33 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
sön 22/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - sommarspecialen | OK Älgen | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v30-33, 26/7-22/8 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Sommarteknik V32 - Mosaren | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V32-V33 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 10/8-22/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 33 (Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.33 | OK Njudung | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans träningsorientering - V33 | OK Milan | Örebro Län | | vb | | M | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v33 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #12 i Ockelsjö | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, SISU gården | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veteran OL Trestad/Veckans bana | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckoturen 18-22 Aug | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 19-23/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Sjöviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
MtbO, veckans bana, 19-25/8, Terra Nova, Visby | Svaide Roma SOK | Gotland | M | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 19-22 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Öppet Lång-KM o Veckans bana | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 19-25 aug Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 33 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 34 | mån 23/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V33 Humsjön | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V33 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veteran OL Trestad/Veckans bana | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 19-23/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Sjöviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
MtbO, veckans bana, 19-25/8, Terra Nova, Visby | Svaide Roma SOK | Gotland | M | vb | | M | | | |
Öppet Lång-KM o Veckans bana | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 19-25 aug Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 33 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V34 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana v34 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v34 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v34 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #13 i Strand | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 24/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veteran OL Trestad/Veckans bana | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Sjöviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
MtbO, veckans bana, 19-25/8, Terra Nova, Visby | Svaide Roma SOK | Gotland | M | vb | | M | | | |
Öppet Lång-KM o Veckans bana | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 19-25 aug Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 33 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana v34 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v34 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v34 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #13 i Strand | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
ons 25/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Sjöviken | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
MtbO, veckans bana, 19-25/8, Terra Nova, Visby | Svaide Roma SOK | Gotland | M | vb | | M | | | |
Öppet Lång-KM o Veckans bana | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Motionsorientering 19-25 aug Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 33 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Kronoparken | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana v34 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v34 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v34 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #13 i Strand | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 25-29 augusti | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tor 26/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana v34 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v34 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v34 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #13 i Strand | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 25-29 augusti | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 26-30/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 26-29 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 34 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 27/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana v34 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v34 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v34 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #13 i Strand | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 25-29 augusti | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 26-30/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 26-29 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 34 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Motionsorientering, 27 augusti - 1 september | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Stodene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
lör 28/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana v34 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v34 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v34 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #13 i Strand | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 25-29 augusti | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 26-30/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 26-29 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 34 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Motionsorientering, 27 augusti - 1 september | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Stodene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
sön 29/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
#TBE Veckans bana Trekanten | Storviks IF | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans Hittaut-bana v33-34 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Runby skola, Upplands Väsby, 17/8-29/8 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 17/8-29/8 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 34 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
OKR Veckans bana v34 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana v 34 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v34 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V34 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v34 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Motions-OL/Veckans bana #13 i Strand | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 25-29 augusti | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 26-30/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 26-29 augusti | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 34 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Motionsorientering, 27 augusti - 1 september | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Stodene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 35 | mån 30/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Grängesberg | OK Malmia | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana V34 N. skogen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Gammelfäbodarna | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V34 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 26-30/8 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 34 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Motionsorientering, 27 augusti - 1 september | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Stodene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V35 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v35 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v35 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #14 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 31/8 | Månadens bana juli-augusti | Söderköpings OK | Östergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana Sätila | OK Räven | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 34 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Motionsorientering, 27 augusti - 1 september | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Stodene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v35 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v35 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #14 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
ons 1/9 | Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 34 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Motionsorientering, 27 augusti - 1 september | Stöcksjö IS | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Stodene | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v35 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v35 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #14 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veteran OL | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckoturen 1-7 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tor 2/9 | Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v35 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v35 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #14 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckoturen 1-7 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 2 till 8 sep OK Rodhen | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motions-OL i Norberg | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Seskarö 2-5 sep 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 2-8 sep Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 35 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 3/9 | Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v35 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v35 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #14 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckoturen 1-7 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 2 till 8 sep OK Rodhen | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 2-5 sep 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 2-8 sep Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 35 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Sörmon södra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Nattorientering 3-5 sep | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | M | N | | |
lör 4/9 | Veckans bana Svaidestugan 15/8-4/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v35 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v35 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #14 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckoturen 1-7 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 2 till 8 sep OK Rodhen | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 2-5 sep 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 2-8 sep Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 35 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Sörmon södra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Nattorientering 3-5 sep | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | M | N | | |
sön 5/9 | Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 24/8-5/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Höstspringet | Ärla IF | Södermanland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 35 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.35 | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v35 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v35 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Motions-OL/Veckans bana #14 i Överboda | Vännäs OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans Bana | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckoturen 1-7 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 2 till 8 sep OK Rodhen | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Seskarö 2-5 sep 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 2-8 sep Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 35 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Sörmon södra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Nattorientering 3-5 sep | Seskarö IF | Norrbotten | | vb | | M | N | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 36 | mån 6/9 | Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V35 Bölskullen | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V35 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans banor - Rönnåsen | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckoturen 1-7 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 2-6/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana 2 till 8 sep OK Rodhen | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 2-8 sep Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 35 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Sörmon södra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V36 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 36 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v36 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V36 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans klubbträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v36 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 7/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckoturen 1-7 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana 2 till 8 sep OK Rodhen | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 2-8 sep Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 35 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Sörmon södra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 36 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v36 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V36 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans klubbträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v36 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
NOK träning | OK Kolmården | Östergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
ons 8/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana v.35 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana 2 till 8 sep OK Rodhen | OK Rodhen | Uppland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering 2-8 sep Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 35 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Sörmon södra | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 36 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v36 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V36 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans klubbträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v36 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 8-14 september | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tor 9/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 36 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v36 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V36 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans klubbträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v36 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 8-14 september | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - BIK-stadion | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 36 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 10/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 36 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v36 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V36 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans klubbträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v36 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 8-14 september | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - BIK-stadion | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 36 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
lör 11/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 36 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v36 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V36 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans klubbträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v36 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 8-14 september | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - BIK-stadion | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 36 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
sön 12/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana V35-V36 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
MTB OL | Gotlands Bro OK | Gotland | M | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 31/8-12/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 31/8-12/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 36 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 36 | OK Bävern | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v36 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V36 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans klubbträning | Mullsjö SOK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v36 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckoturen 8-14 september | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - BIK-stadion | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 36 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
v 37 | mån 13/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 36 Kolmilan | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V36 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 8-14 september | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - BIK-stadion | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 36 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V37 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v37 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v37 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 14/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckoturen 8-14 september | OK Ödmården | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - BIK-stadion | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 36 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v37 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v37 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stackbråtarna | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
ons 15/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - BIK-stadion | Härnösands OK | Ångermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 36 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Skattkärr | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v37 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v37 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stackbråtarna | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
tor 16/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v37 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v37 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stackbråtarna | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 37 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 17/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v37 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v37 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stackbråtarna | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 37 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
lör 18/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v37 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v37 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stackbråtarna | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 37 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
sön 19/9 | Veckans bana, SAIS v34-37, 27/8-19/9 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v.36-37 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Slätte 7/9-19/9 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v37 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana - Hemlingby v37 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans Bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stackbråtarna | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 37 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 38 | mån 20/9 | Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V 37 Nytorp | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V37 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 16-20/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 37 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V38 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v38 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v38 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 21/9 | Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 37 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v38 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v38 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
ons 22/9 | Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana v 37 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v38 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v38 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veteran 3-stad | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-26 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tor 23/9 | Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v38 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v38 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veteran 3-stad | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-26 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
OCK träning Kronoskogen | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Motions-OL Myggberget | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
fre 24/9 | Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v38 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v38 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veteran 3-stad | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-26 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
OCK träning Kronoskogen | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Motions-OL Myggberget | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
lör 25/9 | Veckans bana VOK-stugan 5-25/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Häbberg | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v38 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v38 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veteran 3-stad | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-26 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
OCK träning Kronoskogen | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Motions-OL Myggberget | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
sön 26/9 | Veckans bana, Upplands Väsby, 14/9-26/9 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana MOL14 Grynge 18-26/9 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | L | | | |
Istrum SK/IF Hagen veckans bana 38 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana v38 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v38 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veteran 3-stad | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckoturen 22-26 september 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
OCK träning Kronoskogen | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | M | | | |
Motions-OL Myggberget | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 39 | mån 27/9 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana V38 N flugebyn | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V38 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 23-27/9 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Motions-OL Myggberget | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 28/9 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SISU Forshaga/Deje SF, Stammon | Deje SF Lustens OK Sisu Forshaga SK | Värmland | | vb | | L | K | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Motions-OL Myggberget | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
ons 29/9 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Skogsvargarna Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Motions-OL Myggberget | Norbergs OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
tor 30/9 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Motionsorientering Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana v 38 | Åmåls OK | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
fre 1/10 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
lör 2/10 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
sön 3/10 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
v 40 | mån 4/10 | Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V40 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 5/10 | Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
ons 6/10 | Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
tor 7/10 | Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
fre 8/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
lör 9/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
sön 10/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
v 41 | mån 11/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 12/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
ons 13/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
tor 14/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
fre 15/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
lör 16/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
sön 17/10 | veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
v 42 | mån 18/10 | veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 19/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
ons 20/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Höstcup 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
tor 21/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
fre 22/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
lör 23/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
sön 24/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
v 43 | mån 25/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 26/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
ons 27/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Höstcupen Gävle/Valbo | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
tor 28/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
fre 29/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
lör 30/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
sön 31/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
v 44 | mån 1/11 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans nattbana V44 OK Linné | OK Linné | Uppland | | vb | | L | K | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 2/11 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
ons 3/11 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tor 4/11 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 4-8/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
fre 5/11 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 4-8/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Höstlovsbana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
lör 6/11 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 4-8/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Höstlovsbana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 45 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
sön 7/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 4-8/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Höstlovsbana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
TSOK/VSK Natt-OL träning #2 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
v 45 | mån 8/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V44 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 4-8/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
TSOK/VSK Natt-OL träning #2 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana V45 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 9/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
TSOK/VSK Natt-OL träning #2 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
ons 10/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
TSOK/VSK Natt-OL träning #2 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tor 11/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
TSOK/VSK Natt-OL träning #2 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 11-15/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
fre 12/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
TSOK/VSK Natt-OL träning #2 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 11-15/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
lör 13/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
TSOK/VSK Natt-OL träning #2 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 11-15/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
sön 14/11 | Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 11-15/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
v 46 | mån 15/11 | Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V45 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA 11-15/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans nattbana V46 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Daglediga v46 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 46 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
tis 16/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Daglediga v46 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 46 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
ons 17/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Daglediga v46 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 46 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
tor 18/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Daglediga v46 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 46 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
fre 19/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Daglediga v46 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 46 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
lör 20/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 46 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
sön 21/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 46 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | | | |
Natt träning V47 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
v 47 | mån 22/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Nattcup veckans banor v 46 | OK Skogsvargarna | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Natt träning V47 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
tis 23/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Natt träning V47 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
ons 24/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Natt träning V47 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
tor 25/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Natt träning V47 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
fre 26/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Natt träning V47 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
lör 27/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Natt träning V47 | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
sön 28/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Rehns BK Veckans UsynligO banor v 47 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
v 48 | mån 29/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
Veckans nattbana V48 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
tis 30/11 | Månadens bana November - Kråkerum N | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | K | | |
Veckans bana Stubbetorp | Degerfors OK | Värmland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
ons 1/12 | Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
tor 2/12 | Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 2-6/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
fre 3/12 | Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 2-6/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
lör 4/12 | Veckans bana Slättflis 7/11 - 4/12 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 2-6/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
sön 5/12 | Veckans UsynligO banor v 48 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | K | | |
Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 2-6/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
v 49 | mån 6/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 2-6/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
tis 7/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
ons 8/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
tor 9/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
VECKANS BANA 9-13/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
fre 10/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
VECKANS BANA 9-13/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
lör 11/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
VECKANS BANA 9-13/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
sön 12/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Natt-träning v49 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans UsynligO banor v 49 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | S | K | | |
VECKANS BANA 9-13/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
v 50 | mån 13/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA 9-13/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans nattbana V50 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | N | | |
Veckans bana, Råda | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
tis 14/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råda | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
ons 15/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råda | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Nattcup veckans banor ons-lör v 50 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
tor 16/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råda | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Nattcup veckans banor ons-lör v 50 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
fre 17/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råda | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Nattcup veckans banor ons-lör v 50 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
VECKANS BANA 17-20/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
lör 18/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råda | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Nattcup veckans banor ons-lör v 50 | Trollhättans SOK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
VECKANS BANA 17-20/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
sön 19/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Veckans UsynligO banor v 50 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | L | K | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Råda | Lidköpings VSK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
VECKANS BANA 17-20/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
v 51 | mån 20/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 17-20/12 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
tis 21/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
ons 22/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
tor 23/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
fre 24/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Julbana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
lör 25/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana V51(Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 52 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
sön 26/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 51 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Natt OL V51 samt veckans bana | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |
Veckans bana V51(Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 52 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
v 52 | mån 27/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V51(Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 52 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
tis 28/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V51(Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 52 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana nyår 2022 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
ons 29/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V51(Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 52 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana nyår 2022 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
tor 30/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V51(Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 52 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana nyår 2022 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
fre 31/12 | Månadens bana December | OK Orion | Blekinge | | vb | | M | | | |
Julbana Högasand | OK Orion | Blekinge | | vb | | L | | | |
Veckans bana V51(Tjustalliansen) | Gamleby OK | Småland | | vb | | L | | | |
Veckans UsynligO banor v 52 | Rehns BK | Hälsingland | | vb | | M | | | |
Julmusten | Årsunda IF | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana nyår 2022 | OK Roslagen | Uppland | | vb | | L | | | |
Sylvester-OL | OK Njudung | Småland | | vb | | M | | | |
Nyårstrippeln - Önafors Norr | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Nyårstrippeln - "Udden" | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |
Nyårstrippeln - Önafors Syd | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | M | K | | |