v 13 | tor 1/4 | Hallandspremiären träningspaket D Danska fall, Simones labyrint -11/4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Eventorstestet | OK Linné | Uppland | | klubb | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket C Toftasjön -11/4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | K | | |
EOC-Sprintstafett (Skärtorsdag) | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | klubb | S | S | | | |
Påskcupen 2021 - Skärtorsdagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Blåkullaracet | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Påsklovscupen - etapp 2 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Allan Jonssons minneslöp - Natt | OK Tyr | Värmland | | klubb | | L | N | | |
fre 2/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
IK Uvens långfredagsträning Ungdom-Junior | IK Uven | Göteborg | | klubb | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 1 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Långfredagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Träning med tidtagning Bussevik | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Träning medeldistans långfredag | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E1 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 1 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
IF Rigor Påsk-OL | IF Rigor | Halland | | klubb | | L | | | |
EOC-Sprintkval (Långfredag) | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | klubb | | S | | | |
lör 3/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Vårsolen 1 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Äggjakten | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 2 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Lördagsträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Påskaftonsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Vårtävling, Frösunda | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Påsklovscupen - etapp 3 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E2 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 2 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 2 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Äggjakten | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | L | | | |
sön 4/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Lunds Corona Challenge Medel | Lunds OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 3 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Påskcupen 2021 - Påskdagsetappen | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Påsksmällen | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E3 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 3 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 3 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träning lång | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Påsk challenge | Bredaryds SOK | Småland | | klubb | | L | | | |
v 14 | mån 5/4 | StOF:s vårtour | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
I väntan på POL5 | Hjobygdens OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Påsksmällen | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
Lunds Corona Challenge Lång | Lunds OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
LSOK Påskorientering, etapp 4 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Tolereds träning annandag påsk | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Vårtävling, Lövsättra | Täby OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Sjövalla FK Påsk-Cup E4 | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Ballongsprint | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Landehof Påsk orientering Etapp 4 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
SAIK's påsk-OL, etapp 4 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Annandagsträning i Skummeslöv | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Fastest Known Time Kullaberg | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tis 6/4 | Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Klyftamo V21-14 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Tolereds påsklovspoängjakt | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
ons 7/4 | Södra Bastmora Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Träning med SI ! | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 8/4 | Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
VOF Ungdom VOT 1 (violett orange träning) | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
GOF Junior april | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Vårcupen deltävling 1 Kungastenen, Grötvik. | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Klubbträning - Micro-OL | OK Kullingshof | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Sprintcupen #1 | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
fre 9/4 | | | | | | | | | | |
lör 10/4 | Juniorträning Södra Hoka | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Test | Annebergs GIF | Småland | | klubb | | M | | | |
Zon-träning Kölaboda | OK Älme | Småland | | klubb | | M | | | |
Påsk-sprinten Halmstad | Halmstad OK | Halland | | klubb | | S | | | |
Lite för lång skogssprint | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Medeldistans i Svartvik | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Morga | Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Ramstalund | OK Linné Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Träna på att tävla #2 samt Klubbträning | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
sön 11/4 | Zon-träning Kölaboda | OK Älme | Småland | | klubb | | M | | | |
Medeldistans i Svartvik | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Morga | Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Ramstalund | OK Linné Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Ängsjö Hillclimb | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Skånes OF. träning Danska fall | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Söndagsträning Tvärskog | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Vårtävling, Rösjöbadet i Täby | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
EFK klubbträning 11/4 | Eslövs FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Frölunda OL - GMOK - Tol-Utby | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
v 15 | mån 12/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
tis 13/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Träningstävling | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Klyftamo V21-15 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Höglandsträning Nässjö OK | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
ons 14/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
USM-sprinten igen! | OK Kåre | Dalarna | | klubb | | S | | | |
Vintercup IV | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | S | | | |
tor 15/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Klubbträning 15/4 | Gamleby OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Poängjakt 1 - Norrbyvallen | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Borlänge-Säter Träning | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Virsehatt-Öja torsdagsträning | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Ungdoms-/Klubbträning | Avesta OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
fre 16/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint relay I Kista | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Sprint i Alingsås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Natt-träning | Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | M | N | | |
lör 17/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
KO-Sprint Guldheden | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Vårsolen 2 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Krokavadet, Jönköpings OK | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | M | | | |
SI träning medeldistans | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Telegrafbergsträning | Söders-Tyresö | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Landslags/EMSS-träning I Forked sprint I Näset | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Vårcupen 2021, etapp 1 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Medeldistans Telegrafberget | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
träning Görvälnsbadet | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Aprilhimlenrännet | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | L | | | |
Landslags/EMSS-träning I Sprint qualification I Mariaberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
sön 18/4 | Tränings-OL Bergvik | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Träning Fjälkinge backe | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Sunnerbo-Zonträning | FK Finn | Småland | | klubb | | L | | | |
GMOK-Tolered-Utby-FOL | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Vårtävling, Törnskogen | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Träningstävling Svedberga Kulle | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Upplands Elitmiljö I Sparingträning Medel I Backtorp | Länna IF | Uppland | | klubb | | M | | | |
Elitstafetträning | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Träningstävling - Attunda | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Landslags/EMSS-träning I KO Sprint I Hornstull | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
v 16 | mån 19/4 | Landslags/EMSS-träning I Sprint I Katarinaberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tis 20/4 | Klyftamo V21-16 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
ons 21/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Veteran-OL träning | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Mini-ungdomsserie deltävling 1 | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | M | | | |
tor 22/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Räveberg Medeldistansträning | Eksjö SOK | Småland | | klubb | | M | | | |
Säter-Borlängeträning | Säterbygdens OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Ungdomsträning | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Poängjakt 2 - Lundagatan | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
VOF Ungdom, VOT 2 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Vårcupen deltävling 2 Bökhult | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Fyrklöver #1 2021 | Fellingsbro GOIF | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
fre 23/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
lör 24/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Långtest | Korsnäs IF OK Ludvika OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Tockarp | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | klubb | | L | | | |
Herkules öppna skogsdådsträning med sportident | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Tre Lördagar E3 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Träningstävling Görvälnsbadet | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Vårcupen 2021, etapp 2 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Klubbträning på Höglandet | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
sön 25/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Teknikträning GBG Syd (Stafett-träning + Veckans Bana) | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Skymningsfakir akt 1 | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Tockarp | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | klubb | | L | | | |
Herkules öppna skogsdådsträning med sportident | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Klubbträning på Höglandet | Nässjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Träningsdag Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Orienteringsträning Iglasjöns badplats | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Täby OK träningstävling, Görväln | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Träning Hansta | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 17 | mån 26/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
tis 27/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Klyftamo V21-17 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL Kulracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Ungdomsmatch 27 april 2021 | OK Skogshjortarna | Västergötland | | klubb | | L | | | |
ons 28/4 | Veckans Bana Flygstaden | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sprintträning 28/4 | Sala OK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
tor 29/4 | Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
test | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Poängjakt 3 - Vagnhärad | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Tränings-OL Böko på Pötoracet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Torsdagsträning Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träning från Åvik | OK Motala | Östergötland | | klubb | | M | | | |
fre 30/4 | OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |