v 13 | tor 1/4 | Hallandspremiären träningspaket D Danska fall, Simones labyrint -11/4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Hallandspremiären träningspaket C Toftasjön -11/4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | K | | |
Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
fre 2/4 | Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
IF Rigor Påsk-OL | IF Rigor | Halland | | klubb | | L | | | |
lör 3/4 | Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
sön 4/4 | Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
v 14 | mån 5/4 | Hallandspremiären träningspaket A Hedhuset-Svarvareskogen -5/4 | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | när | | L | | | |
Påsksmällen | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
Annandagsträning i Skummeslöv | Halmstad OK Laholms OK | Halland | | klubb | | M | | | |
tis 6/4 | | | | | | | | | | |
ons 7/4 | | | | | | | | | | |
tor 8/4 | Vårcupen deltävling 1 Kungastenen, Grötvik. | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
fre 9/4 | | | | | | | | | | |
lör 10/4 | Påsk-sprinten Halmstad | Halmstad OK | Halland | | klubb | | S | | | |
sön 11/4 | Skånes OF. träning Danska fall | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
v 15 | mån 12/4 | Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
tis 13/4 | Skånes OF. träning Gården Ön-Torvsjön | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
ons 14/4 | | | | | | | | | | |
tor 15/4 | FOK:s Höstcup, etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
Virsehatt-Öja torsdagsträning | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
fre 16/4 | | | | | | | | | | |
lör 17/4 | | | | | | | | | | |
sön 18/4 | | | | | | | | | | |
v 16 | mån 19/4 | | | | | | | | | | |
tis 20/4 | | | | | | | | | | |
ons 21/4 | | | | | | | | | | |
tor 22/4 | FOK:s Höstcup, etapp 2 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
FOK:s Sprintcup Etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Vårcupen deltävling 2 Bökhult | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
fre 23/4 | | | | | | | | | | |
lör 24/4 | Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
sön 25/4 | Hallandsträning | FK Friskus-Varberg | Halland | | klubb | | L | | | |
v 17 | mån 26/4 | | | | | | | | | | |
tis 27/4 | | | | | | | | | | |
ons 28/4 | FOK:s Sprintcup | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
tor 29/4 | FOK:s Höstcup, etapp 3 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
fre 30/4 | | | | | | | | | | |