tor 29/4 - sön 2/5 | OCK träning Kjugekull | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 29/4 - ons 5/5 | Tränings-OL Kyrkbyn - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
lör 1/5 | TräningsraceHarv - Höjdletarna/SOKelit | Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | KM/ träning med SI | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 1/5 | Vårsolen 3 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | Vårcupen 2021, etapp 3 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | 10milautmaningen | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | S | L | | | |
lör 1/5 | Orienteringsträning för äldre ungdomar/juniorer | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | Tränings-KM lång Söderklubbar | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | Attunda träningstävling Östra Törnskogen | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | Klubbträning Sollentuna - Hansta - Bögs Gård | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | Träningstävling Väsby OK - Östra Törnskogen | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 1/5 | Landslagsträning I KO Sprint I Strängnäs | Svenska Orienteringsförbundet | | | klubb | | L | | | |
sön 2/5 | Söndagsträning orientering | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
sön 2/5 | Träningsorientering | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | M | | | |
sön 2/5 | Hallandsträning | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
sön 2/5 | Ungdomens 5-dagars etapp 1 | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | M | | | |
sön 2/5 | Långdistans, Björnkulla | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 2/5 | MTBO | Forsa OK | Hälsingland | M | klubb | | L | | | |
sön 2/5 | Träningstävling Norra Törn 2 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 2/5 | Klubbträning KKOK | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
sön 2/5 | Träningstävling - Attunda OK | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 2/5 | Gunnarstorpskampen | OK Roxen | Östergötland | | klubb | | M | | | |
sön 2/5 | Täby OK, träningstävling -- Hansta | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
mån 3/5 - sön 9/5 | Teknikträning vecka 18 | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | | | |
mån 3/5 | Ungdomsserien #1, krets Norr 2, BVSOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 4/5 | Corona Sprint Cup etapp 1 | Attunda OK Väsby OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tis 4/5 | Hemdagars Etapp 1 | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tis 4/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tis 4/5 | Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tis 4/5 | Klyftamo V21-18 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
tis 4/5 | Sprintträning Bjurhovda | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
tis 4/5 | Medelträning | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 4/5 | Umeåregionens teknikträning | Vännäs OK | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
tis 4/5 | Ungdomsserien #1, krets Norr 2, JOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
ons 5/5 | Fredrika Bremer Träningstävling | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
ons 5/5 | Elit-Sprint GBG goes EOC | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
ons 5/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 5/5 | Mini-ungdomsserie deltävling 2 | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
ons 5/5 | Ungdomsserien #1, krets Norr 2, MSOK | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Borlänge-Säter träning, Stafetträning i Täkt | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Kallebo - Veckans Bana | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Ungdomsserien #1 krets Norr 3 | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Ungdomsserien #1, krets Norr 2 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Ungdomsserien, #1, krets Söder 3 | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Poängjakt 4 - Hungavägen | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Sommarserien 2021 etapp 1 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
tor 6/5 | Ungdomsserien #Norr1, delträning 1 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Ungdomsserien #1 krets Söder 4. Snättringe SK, IFK Enskede | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 - sön 9/5 | Gbg-SYD Frölunda OL träning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Fyrklöver #2 2021 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 - sön 16/5 | OCK-träning - kurvbild | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | VOF Ungdom, VOT 3 | Arboga OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Vårcupen deltävling 3 Skedala väst | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
tor 6/5 | Dalaoffensivens spetsträning Medeldistans | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tor 6/5 | Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Klubbträning - Korridor | OK Kullingshof | Västergötland | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Klubbträning i U-serieformat #1, krets Norr 1, IFK Lidingö SOK | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 6/5 | Ungdomsserien, kretstävlingar, #1 | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 8/5 | MOKS Medel SI Träning | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | VOF Ungdom Träningsdag | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | JOK Ungdom - Åsa Grusgrop 8 maj | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | Zon träning Ryssbergen | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 - sön 9/5 | OK Alehof Lång KM | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 8/5 - sön 9/5 | OK Alehof Medel KM | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | Träningspaket för Upplands ungdomar | Sigtuna OK | Uppland | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | Träning GMOK UOK OKT Ruddalen | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | Klubbträning i U-serieformat, krets Söder 2 | Skarpnäcks OL | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 8/5 | Törnskogen | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 8/5 | Klubbträning Vallentuna - Bällstaberg | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 8/5 | Uvens HittaUt Premiär | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 8/5 | Upplands Elitmiljö I Teknikträning I Knivsta | Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 - sön 9/5 | 5 mila | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | S | M | K | | |
lör 8/5 - sön 9/5 | Tveta Medeldistans | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | Momentbana GMOK UOK OKT Änggårdsbergen | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | Träning Hummelmora 8 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
lör 8/5 | Landslags/EMSS-träning I KO Sprint I Myrstuguberget | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
lör 8/5 | Förstasträckan 10-mila | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | K | | |
sön 9/5 | Söndagsträning Åby | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
sön 9/5 | Landslags/EMSS-träning I Sprint I Gamla stan | Stockholms OF Svenska Orienteringsförbundet | Stockholm | | klubb | | S | | | |
sön 9/5 | träningstävling Hummelmora | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 9/5 | Klubbträning Vallentuna 9 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 9/5 | Medel KM Ekolsund | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
sön 9/5 | KKOK klubbträning 5 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
sön 9/5 | Lång-Km 2021 | OK Ravinen | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 9/5 | Söndagsträning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | klubb | | L | | | |
sön 9/5 | Väsby OK träningstävling Hummelmora | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 9/5 | KM Sprint LOK | Lunds OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
sön 9/5 - sön 16/5 | Teknikträning Tonårsgrupp + seniorlöpare | Umeå OK | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
sön 9/5 | OK Tisaren Lång-KM | OK Tisaren | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
sön 9/5 | Träningstävling - Attunda OK | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
tis 11/5 | Tisdagsslingor | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 11/5 - tis 25/5 | Träning | Fjärås AIK | Halland | | klubb | | M | | | |
tis 11/5 | Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tis 11/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tis 11/5 | Tisdagsslingor | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 11/5 | Klyftamo V21-19 | OK Klyftamo | Västergötland | | klubb | | L | | | |
tis 11/5 | Herkules träningstävling | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tis 11/5 | VSC #1 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tis 11/5 | Corona Sprint Cup etapp 2 | Attunda OK Väsby OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tis 11/5 | Höglandsträning | Eksjö SOK | Småland | | klubb | | L | | | |
ons 12/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 12/5 | Klubbträning 12/5 Sprint Ösby | Sala OK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
tor 13/5 - sön 16/5 | Närkekvartetten Light - Område 1 - Axsjöboda | Garphyttans IF | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
tor 13/5 - sön 16/5 | Närkekvartetten Light - Område 2 – Suttarboda | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
tor 13/5 - sön 16/5 | Närkekvartetten Light - Område 3 – Gårdsjötorp | Almby IK | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
tor 13/5 - sön 16/5 | Närkekvartetten Light - Område 4 – Skrikarboda | KFUM Örebro OK | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
tor 13/5 | Dubbelmedel | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
tor 13/5 | Lerumserien etapp 1 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tor 13/5 | Sprintträning | Norbergs OK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
tor 13/5 | Träningstävling Kullaberg | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tor 13/5 - sön 16/5 | OCK träning Horna Fure | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
tor 13/5 | Torsdagsträning 13/5 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
tor 13/5 - sön 16/5 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | L | | | |
lör 15/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
lör 15/5 | Zon-Träning Måsen, NOK , Hällen och TbOK | OK Måsen | Södermanland | | klubb | | M | | | |
lör 15/5 | Vårsolen 4 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
lör 15/5 | Klubbmästerskap, Medel | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | M | | | |
lör 15/5 | GSK sommarträning vid Stamsjön 15 maj | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | M | | | |
sön 16/5 | KKOK Klubbträning 6 | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
sön 16/5 | Klubbträning Stora Skuggan 16 maj | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 16/5 | Täby OK, träningstävling -- Bögs gård | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 16/5 | Ungdomens 5-dagars etapp 2 (Bottnaryds IF) | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | KM långdistans | Idrottsföreningen OLGY Uppsala | Uppland | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Knas-OL 2021 (Ungdomar) | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | M | | | |
tis 18/5 | Orienteringslöp | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | SMOL KM | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | | | |
tis 18/5 | Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Ungdomsserien, krets norr 1, träningen #2 | Solna OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Thoringen Etapp 1 | IF Thor | Uppland | | klubb | | M | | | |
tis 18/5 | Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
tis 18/5 | Sprintträning Djäkneberget | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
tis 18/5 | Höglandsträning | Sol Tranås | Småland | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Till Skogs #1 med Roslagens Sparbank | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Ungdomsserien, #2, krets Söder 3 | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Ungdomsserien #2 krets Norr 3 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Klubbträning i U-serieformat, krets Söder 2 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tis 18/5 | Träningstävling 2 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | S | | | |
ons 19/5 | KM medeldistans | Idrottsföreningen OLGY Uppsala | Uppland | | klubb | | M | | | |
ons 19/5 - sön 23/5 | Veckoturen 19-23 maj 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
ons 19/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 19/5 | Klubbträning 19/5 | Sala OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
ons 19/5 | Stafettinspirerad träning för Göteborgs 09:or | Göteborg-Majorna OK Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
ons 19/5 | Mini-ungdomsserie deltävling 3 | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | S | | | |
tor 20/5 | Klubbträning - Kurvbild | OK Kullingshof | Västergötland | | klubb | | M | | | |
tor 20/5 | KM sprintdistans | Idrottsföreningen OLGY Uppsala | Uppland | | klubb | | S | | | |
tor 20/5 | Klubbmästerskap Sprint för Karlskrona SOK och OK Orion | OK Orion | Blekinge | | klubb | | S | | | |
tor 20/5 | Poängjakt 5-Pilskogen Norra | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
tor 20/5 | Borlänge-Säter träning Bergebo | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tor 20/5 | Klubbmästerskap 2021 | Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tor 20/5 | Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tor 20/5 - sön 23/5 | OL-träning Göteborg Syd (Mölndal Outdoor IF) | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tor 20/5 | OCK-träning - sprint | Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | S | | | |
tor 20/5 | Torsdagsträning Älmtasjön | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
tor 20/5 | Kretsträning Kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | M | | | |
tor 20/5 | Fyrklöver #3 2021 | Askersunds OK | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
tor 20/5 - sön 23/5 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | L | | | |
tor 20/5 | Vårcupen deltävling 4 Danska fall | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
tor 20/5 | Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | S | | | |
tor 20/5 | VSC #2 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tor 20/5 - sön 23/5 | Sommarcupen E1 | Kungälvs OK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
fre 21/5 | VOF Ungdom, USM-läger | Arboga OK Västerås SOK Västmanlands OF | Västmanland | | klubb | | M | | | |
fre 21/5 | KM SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 | KM | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 | VOF Ungdom, USM träningsdag | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 - sön 23/5 | Knas-OL 2021 (Vuxna) | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 | Lokleven | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | L | | | |
lör 22/5 | Zon Träning Hällen,NOK , Måsen och TbOK | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 | Lerumserien etapp 2 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
lör 22/5 | Medel KM Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 | Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Herkules | FK Herkules Göteborgs OF | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 22/5 | Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Sjövalla | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 22/5 | Ungdomsserien #2, krets Norr 2 | Mälarö SOK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
lör 22/5 | Ungdomens 5-dagars etapp 3 (Vaggeryds SOK) | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | L | | | |
lör 22/5 | SUNDBYBERGS IK MEDEL KM | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 | KM Sprint | IFK Enskede | Stockholm | | klubb | | S | | | |
lör 22/5 | Klubbmästerskap medeldistans för ungdomar och juniorer | Umeå OK | Västerbotten | | klubb | | M | | | |
lör 22/5 - sön 23/5 | Kartpromenad i Fibbetorp naturreservat | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | | | |
sön 23/5 | Snättringe, träning med Livelox 2021 | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 23/5 | Träningsdag 23 maj för 7-12 åringar | Söders-Tyresö | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 23/5 | KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
sön 23/5 | Lång KM Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 23/5 | Sprint-KM OK Ravinen | OK Ravinen | Stockholm | | klubb | | S | | | |
sön 23/5 | Söndagsträning Kropp | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
sön 23/5 | GOF Junior maj | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
sön 23/5 | Sprint-KM | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
sön 23/5 | Ungdomsserien #2, söder 1, TSK, TMOK, OKÄÖ | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 23/5 | Svärtinge Knock out sprint | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | klubb | | S | | | |
sön 23/5 | Lång-KM OK Södertörn | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | L | | | |
sön 23/5 | Träningsrace Usland - Höjdletarna/SOKelit | Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | L | | | |
sön 23/5 | OK Alehof Sprint KM | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | S | | | |
mån 24/5 | Motionsorientering | Älvsby IF OK | Norrbotten | | klubb | | L | | | |
tis 25/5 | Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
tis 25/5 | Bulken, Gånsta | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
tis 25/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
tis 25/5 | Thoringen Etapp 2 | IF Thor | Uppland | | klubb | | M | | | |
tis 25/5 | Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
tis 25/5 | Sprintträning Hagaberg | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
ons 26/5 | Spettaloppet 2021 | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
ons 26/5 | Fredrika Bremer Kontrollplockmästerskap | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
ons 26/5 | Micro Sprint KM | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
ons 26/5 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
ons 26/5 | Ungdomsträning | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
ons 26/5 | VSC #3 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tor 27/5 | Dalaoffensivens Spetsträning- Stafetträning ! | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 | Borlänge-Säter träning Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
tor 27/5 | Sommarserien 2021 etapp 3 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tor 27/5 | Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 | Poängjakt 6 - Krymla | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
tor 27/5 | OCK-träning - sprint | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | S | | | |
tor 27/5 - sön 30/5 | Tränings-OL | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 - sön 30/5 | Göteborg Syd Orienteringsträning | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 | Svalilt | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 | Sprintcupen #2 | OK Österåker | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tor 27/5 | Landehof Teknikträning | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 | Täby OK Lång-KM | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 - sön 30/5 | Sommarcupen E2 | Kungälvs OK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 | Sprint KM | OK Kolmården | Östergötland | | klubb | | S | | | |
lör 29/5 | 2-mannastafett | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | L | S | | | |
lör 29/5 | test | Falköpings AIK OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
lör 29/5 - sön 30/5 | OCK träning Kronoskogen | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
lör 29/5 | Vårsolen 5 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
lör 29/5 | Träningsdag för Upplands ungdomar | Rånäs OK | Uppland | | klubb | | L | | | |
lör 29/5 | Tensta sprint klubbträning | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | S | | | |
lör 29/5 | Lerumserien etapp 3 | Lerums SOK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
lör 29/5 | Lisabergsluffen | Jönköpings OK | Småland | | klubb | | L | | | |
lör 29/5 | Medel-KM | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
lör 29/5 | Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Gbgs SK/IF Marin Väst | Göteborgs OF Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 29/5 | Tävlingslik klubbträning för ungdomar - Mölndal Outdoor | Göteborgs OF Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 29/5 | Träningsrace Kolsta - Höjdletarna/SOKelit | Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | M | | | |
lör 29/5 | Walk on the wild side | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | L | | | |
lör 29/5 | Gunnarstorpskampen | OK Roxen | Östergötland | | klubb | | M | | | |
lör 29/5 | Sprintträning Tensta | OK Södertörn Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | S | | | |
lör 29/5 | Stockholm Maze (in support of the World Maze Race) | Norrsken Orienteering | Stockholm | | klubb | | S | | | |
sön 30/5 | KKOK Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
sön 30/5 | Träning Färskesjön | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
sön 30/5 | Dag-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
sön 30/5 | Vuxenkurs final | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 30/5 | StOF Rogain | Stockholms OF | Stockholm | | klubb | P | L | | | |
mån 31/5 | BVSOK Sprint-KM 2021 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
mån 31/5 | Våravslutningsbanor Skogskul | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |