v 17 | lör 1/5 | Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
sön 2/5 | Kretsträning Södra Skaraborgskretsen nr 2 | IK Wilske Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Helgträning med Sportident | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
v 18 | mån 3/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
tis 4/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Sprintcupen Etapp 1 | OK Räven Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | | | |
Sprintcupen Etapp 2 | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | S | | | |
ons 5/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
tor 6/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
POL-träning Petersburg Skara | IK Gandvik | Västergötland | | när | | M | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 7/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
lör 8/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Helgträning med SportIdent | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
sön 9/5 | Kretsträning Norra/Östra Mölltorp | IF Hagen | Västergötland | | när | | M | | | |
Helgträning med SportIdent | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
v 19 | mån 10/5 | | | | | | | | | | |
tis 11/5 | POL-träning Mostugan Töreboda | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | när | | M | | | |
ons 12/5 | Motions-OL - Borås 1 av 4 VT [Bredared] | Bredareds IF | Västergötland | | när | | M | | | |
tor 13/5 | | | | | | | | | | |
fre 14/5 | | | | | | | | | | |
lör 15/5 | Helgträning | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
sön 16/5 | Helgträning | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningsdag GMOK UOK Hagatorpet | OK Tranan | Västergötland | | när | | L | | | |
Träningsdag GMOK UOK Sällerås, Länghem | OK Tranan | Västergötland | | när | | M | | | |
v 20 | mån 17/5 | | | | | | | | | | |
tis 18/5 | Sprintcup Sätila | OK Räven | Västergötland | | när | | S | | | |
ons 19/5 | Motions-OL - Borås 2 av 4 VT [Ryda, Borås GIF] | Borås GIF | Västergötland | | när | | M | | | |
tor 20/5 | POL-träning Frambo,Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
Teknikträning Ubbhult | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 21/5 | | | | | | | | | | |
lör 22/5 | Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | S | | | |
sön 23/5 | Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | S | | | |
v 21 | mån 24/5 | | | | | | | | | | |
tis 25/5 | | | | | | | | | | |
ons 26/5 | Veteran-OL Trestad | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | | | |
Motions-OL - Borås 3 av 4 VT [Ramnaslätt, Hestra IF] | Hestra IF | Västergötland | | när | | M | | | |
tor 27/5 | POL-träning Bergstugan IK Wilske | IK Wilske | Västergötland | | när | | M | | | |
Teknikträning Apelhult | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 28/5 | | | | | | | | | | |
lör 29/5 | Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
sön 30/5 | Helgträning - sprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
v 22 | mån 31/5 | | | | | | | | | | |