v 17 | lör 1/5 | Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Barkenträffen, dag 1, medel | Smedjebackens OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
KM/ träning med SI | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 2/5 | Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Barkenträffen, dag 2, medel | Smedjebackens OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
v 18 | mån 3/5 | Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
tis 4/5 | Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Bjursås OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Motionsorientering Bredmossvägen 4 maj 2021 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
ons 5/5 | Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
tor 6/5 | Veckans Bana Tägt | Stora Tuna OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning, Stafetträning i Täkt | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Dalaoffensivens spetsträning Medeldistans | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
fre 7/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
lör 8/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
DOL-kampen, dag 1, medel | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | M | | | |
MOKS Medel SI Träning | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 9/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
DOL-kampen, dag 2, medel | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | M | | | |
v 19 | mån 10/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
tis 11/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
DalaVeteran | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
ons 12/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
tor 13/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Bjursåsluffen med elittest, lång | Bjursås OK | Dalarna | | nat | | L | | | |
fre 14/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
IFK Hedemora, medel | IFK Hedemora OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
lör 15/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
Flygarloppet | Grövelsjöfjällens OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Grönklittsmedeln med elittest | IFK Mora OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
sön 16/5 | Veckans bana Nyhammar Öst | Grangärde OK | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Knutsbo skola 2021-05-11 - 2021-05-16 | Ludvika OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Veckans Bana - MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | vb | | M | | | |
För-SM Orsa Grönklitt, stafett | IFK Mora OK | Dalarna | | nat | S | L | | | |
Grönklittslången med elittest | IFK Mora OK | Dalarna | | nat | | L | | | |
v 20 | mån 17/5 | Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
tis 18/5 | Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Dala Veteran-OL | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Träningstävling 2 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | S | | | |
ons 19/5 | Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Falukretsens Ungdomsserie | Svärdsjö SOK | Dalarna | | när | | M | | | |
tor 20/5 | Veckans bana maj 2021 | Smedjebackens OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Borlänge-Säter träning Bergebo | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Siljanskrets ungdomsserie #1 | Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Puttbos långlubb a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
fre 21/5 | Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
lör 22/5 | Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
KM | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
sön 23/5 | Motions-OL Näcktjärn 18-23/5 | Avesta OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
v 21 | mån 24/5 | | | | | | | | | | |
tis 25/5 | Motions-OL Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
ons 26/5 | Falukretsens Ungdomsserie | Grycksbo IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Micro Sprint KM | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
Ungdomsträning | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
tor 27/5 | Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning- Stafetträning ! | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning Bäsna | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Siljanskretsens ungdomsserie #2 | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
fre 28/5 | Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
lör 29/5 | Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
2-mannastafett | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | klubb | L | S | | | |
Träningsdag 13-14, sprint | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Träningsträff HD14 Dalarna | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
World Maze Race | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | S | | | |
sön 30/5 | Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |
Helgorientering | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
v 22 | mån 31/5 | Veckans bana Laggarbo | IFK Hedemora OK | Dalarna | | vb | | M | | | |