v 39 | fre 1/10 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
DM, natt, Medelpad | VK Uvarna | Medelpad | | mäst | | L | N | | |
World Maze Race, etapp 1 | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | S | | | |
Siljanskretsen Ungdomsserie Avslutning | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
Partilletrippeln, nattsprint | Sävedalens AIK | Göteborg | | nat | | S | N | | |
Natt på Hårgaberget | Rehns BK | Hälsingland | | när | | M | N | | |
DM, natt, Ångermanland | Sidensjö IK | Ångermanland | | mäst | | L | N | | |
lör 2/10 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
World Maze Race, etapp 2 | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | S | | | |
Mälarmårdsdubbeln, medel | Katrineholms OK OK Tjärnen | Södermanland | | nat | | M | | | |
OL-skytte, sprint, dag 1, Ecoaims | OK Tisaren | Örebro Län | Y | int | | S | | | |
Partilletrippeln, lång | Sävedalens AIK | Göteborg | | nat | | L | | | |
Smålandscupen MTBO 2021 | OK Njudung | Småland | M | dist | | M | | | |
Traneträffen, dag 1, lång | OK Tranan | Västergötland | | nat | | L | | | |
Partilletrippeln, medel | Sävedalens AIK | Göteborg | | nat | | M | | | |
Torfinns Blandskogsmedel | OK Torfinn | Skåne | | dist | | M | | | |
Upplandspatrullen | Långhundra IF | Uppland | | dist | S | M | | | |
KM Edsbyns OK | Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Falkdrevet, dag 1, medel | OK Skogsfalken | Blekinge | | nat | | M | | | |
Tuna Ting, lång | Stora Tuna OK | Dalarna | | nat | | L | | | |
Ungdomsserien, finalen | OK Södertörn | Stockholm | | dist | | S | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
KM fotorientering | Garphyttans IF | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
Mariestadsmedeln | Mariestads FK | Västergötland | | dist | | M | | | |
DM, sprint, Jämtland-Härjedalen | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | mäst | | S | | | |
Klubbmästerskap Kils OK och Lustens OK | Kils OK | Värmland | | klubb | | M | | | |
Höstcupsavslutning | Falkenbergs OK | Halland | | när | | M | | | |
KlubbMästerskap Stöcksjö IS 2021 | Stöcksjö IS | Västerbotten | | klubb | | M | | | |
MTBO 2021 Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | M | när | | M | | | |
HSOK World MAZE Race | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
PreO, Natt-SM | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | P | mäst | | P | N | | |
sön 3/10 | Veckans Bana Mostugan 14/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans Bana V38-V39 | Arboga OK | Västmanland | | vb | | M | | | |
Veckans Bana Slätte 21/9-3/10 | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
IF Hagen veckans bana 39 | IF Hagen | Västergötland | | vb | | M | | | |
TRUE STORY, Veckans bana, Paradiset, 27/9-3/10 | Hellas Orientering | Stockholm | | vb | | M | K | | |
Veckans bana v39 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
World Maze Race, etapp 3 | Dalaportens OL | Dalarna | | nat | | S | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Dubbelfajten, patrulltävling + Öppna ind. klasser | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | P | L | | | |
Järfälla medeldistans | Järfälla OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
Kroppas nationella | Kroppa IF | Värmland | | nat | | M | | | |
Midälvastafetten | VK Uvarna | Medelpad | | dist | S | M | | | |
Mälarmårdsdubbeln, lång | Katrineholms OK OK Tjärnen | Södermanland | | nat | | L | | | |
OL-skytte, sprint, dag 2, Ecoaims | OK Tisaren | Örebro Län | Y | int | | S | | | |
PreO, Stafett-SM | Vingåkers OK | Södermanland | P | mäst | S | P | | | |
Traneträffen, dag 2, medel | OK Tranan | Västergötland | | nat | | M | | | |
Klubbmästerskap Gamleby | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Göingeträffen, medel | Hässleholms OK | Skåne | | nat | | M | | | |
Intensivkurs IKHP | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | L | | | |
StiL-poängen | OK Renen | Norrbotten | | när | P | L | | | |
Tuna Ting, medel | Stora Tuna OK | Dalarna | | nat | | M | | | |
Kvarnsvedsträffen 2021 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
DM, lång, Blekinge + Falkdrevet, dag 2, lång | OK Skogsfalken | Blekinge | | nat | | L | | | |
Bruksträffen | Robertsfors IK | Västerbotten | | dist | | L | | | |
Klubbmästerskap för Fjärås AIK, OK Löftan och IF Rigor | Fjärås AIK IF Rigor OK Löftan | Halland | | när | | M | | | |
Midälvastafetten, öppna klasser | VK Uvarna | Medelpad | | när | | M | | | |
Svartåtrampet 2021 (MTB-träning med tidtagning) | Degerfors OK | Värmland | M | klubb | | M | | | |
v 40 | mån 4/10 | Månadens bana | OK Mark | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V39 SOK Träff | SOK Träff | Västergötland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V39 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 30/9-4/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana V40 OK Linne' | OK Linné | Uppland | | vb | | L | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 5/10 | Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Nattserien | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | N | | |
Motions-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran DGoIF | Domnarvets GOIF | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL Djurgårdsskolan | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
SprintCup 2021 (1) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Tullinge SKs öppna MTBO-KM | Tullinge SK | Stockholm | M | klubb | | M | K | | |
DM, natt, Hälsingland | Ljusdals OK | Hälsingland | | mäst | | L | N | | |
Peking Night deltävling 1 | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | N | | |
Natt-KM | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | N | | |
ons 6/10 | Veckans bana, SAIS v38-40, 20/9-6/10 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
Kristinehamns Nattcup, etapp 2 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | N | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Höglandets Veteran-OL | Gränna-Bygdens OK | Småland | | när | | M | | | |
Luffarligan 2021-10-06 | Järla Orientering | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, Bonnberget | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Kalmar OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Stafetträning Sörbyskogen | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
EMSS sprintträning | Attunda OK Stockholms OF | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tor 7/10 | Test | Domnarvets GOIF | Dalarna | | vb | | L | | | |
Veckans banor - Lokabo | Ockelbo OK | Gästrikland | | vb | | L | | | |
Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Natt Bettnessand | Stöcksjö IS | Västerbotten | | när | | L | N | | |
OL-träning S. Bredsand | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | N | | |
Roslagsveteraner | Sigtuna OK | Uppland | | när | | L | | | |
Sprintcup #2 | OK Löftan | Halland | | klubb | | S | | | |
Vinternatt, etapp 1 | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
POL SISU-stugan Tidaholm | Ryda SK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | M | | | |
Veteran OL Hallstahammar | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veterantouren v40 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-OL | OK Kolmården | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteranol VOK | Vimmerby OK | Småland | | när | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
KM Sprint OLGym | OK Pan-Kristianstad OL Teamet Olofström | Skåne Blekinge | | klubb | | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning Nr 6 - Läroverksparkssprinten a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Träning 211007 | Hultsfreds OK | Småland | | klubb | | S | | | |
GBG Syd Frölunda OL - Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | K | | |
GMOK-Sprint-Träning (stafett) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Sprintträning 7 okt. | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | S | K | | |
Säter-Borlängeträning | Säterbygdens OK | Dalarna | | klubb | | S | K | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
JÄBONATTA | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | M | N | | |
Natt-KM Linköpings OK | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
fre 8/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
Grand Prix avslutning | Lessebo OK | Småland | | när | | S | N | | |
lör 9/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
25manna | Attunda OK Sundbybergs IK Täby OK | Stockholm | | nat | S | L | | | |
Halvvägs till obygden | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
OrmTrail | OK Renen | Norrbotten | | när | | L | N | | |
Öppna Öviksmästerskapet | Skogslöparna | Ångermanland | | dist | | L | | | |
Medel KM | OK Kolmården | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Täbydubbeln, medel | Täby OK | Stockholm | | nat | | M | | | |
DM, sprint, Skåne | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | mäst | | S | | | |
Klubbmästerskap | Sala OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Närtävling och SOKs KM | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Dag-KM | OK Hammaren | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Äventyrsorientering | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
Lördagsträning | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | klubb | | M | | | |
sön 10/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana - Hemlingby v39 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, Upplands Väsby, 28/9-10/10 | Väsby OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veckans Hittaut-bana v39-40 | Katrineholms OK | Södermanland | | vb | | L | | | |
MOL 16 | Visborgs OK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | OK Flundrehof Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana v40 | OK Landehof | Göteborg | | vb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Gropahålet | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Veckans bana, Lövhagen, 9-10/10 | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | M | | | |
25mannamedeln + Swedish League (WRE) | Attunda OK Sundbybergs IK Täby OK | Stockholm | | int | | M | | | |
DM, sprint, Östergötland | OK Motala | Östergötland | | mäst | | S | | | |
GOK Dag KM | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
IFK 25manna edition | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | M | | | |
KM - OK Klemmingen och Trosabygdens OK | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Täbydubbeln, distriktstävling | Täby OK | Stockholm | | dist | | L | | | |
Klubbmästerskap och säsongsavslutning | Vittjärvs IK | Norrbotten | | klubb | | M | | | |
Snällerödsmedeln | Eslövs FK | Skåne | | nat | | M | | | |
TMOK Klubbmästerskap Medeldistans | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Öppet-KM i Mannschaft-OL | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | L | M | | | |
GOF Junior (inkl OLGY Göteborg) Oktober | Göteborgs Skidklubb OK Alehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Fyrsprinten #3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | S | | | |
OKC-sprinten | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | S | | | |
v 41 | mån 11/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V40 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Strängnäs, 7-11/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Staffangymnasiet inomhus-OL | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 12/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Peking Night - deltävling 2 | OK Kolmården | Östergötland | | när | | L | N | | |
ÖstraNatt Seskarö | Seskarö IF | Norrbotten | | klubb | | L | N | | |
OK TOR Motions- OL 2021-10-12 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
DalaveteranOl Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Sprint-intervaller | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | S | | | |
KM sprint | Kalmar OK | Småland | | klubb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
SprintCup 2021 (2) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
EOL Nattserien | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | N | | |
Nya E22-loppet | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | N | | |
KM Terränglöpning | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Nattmackan | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Öppet Natt-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
Norrnatta | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
ons 13/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Kristinehamns Nattcup, etapp 3 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | N | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Centrum Team Sprint | Centrum OK | Stockholm | | dist | S | S | N | | |
Centrum Team Sprint, individuella öppna klasser | Centrum OK | Stockholm | | dist | | S | N | | |
Höglandets Veteran-OL | OK Njudung | Småland | | när | | M | | | |
Luffarligan | Haninge SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran OL | Värend GN OL | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL 3-stad | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Höstcup, nattsprint | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | S | N | | |
Stage 8, Hammarby Sjöstad - Norrsken Stockholm Urban-O Series 2020-2021 | Norrsken Orienteering | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
tor 14/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
Sprintcup #3 | OK Löftan | Halland | | klubb | | S | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Roslagsveteranerna | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga/Hultet | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Södra Vätterbygden | IF Hallby SOK | Småland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Motala AIF | Motala AIF OL | Östergötland | | när | | L | | | |
POL Skövde Brukshundklubb, Lövsjötorp, Skultorp | OK P4 | Västergötland | | när | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Provlöpning Sprint-DM banor | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | S | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Into the Night Etapp 1 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Vinternatt etapp 2, Högstorp | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Buddanatta | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | N | | |
IFK Lidingö SOK - Natt-KM 2021 | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Natt-KM , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
DM, natt, Göteborg | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | mäst | | L | N | | |
Höstrusket | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Nattcup OKS | OK Skogsströvarna | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
fre 15/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Lugnetsprinten | Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | nat | | S | N | | |
KM natt | SOK Aneby | Småland | | klubb | | L | N | | |
Östra natt-serien | Övertorneå IF | Norrbotten | | när | | L | N | | |
Älghornsnatten | Målilla OK | Småland | | när | | L | N | | |
Revinge by night | Lunds OK Malmö OK | Skåne | | nat | S | L | N | | |
lör 16/10 | Veckans bana Tallbacken 26/9-16/10 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Daladubbeln, individuella öppna klasser (lördag) | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | nat | | M | | | |
Daladubbeln, stafett | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | nat | S | M | | | |
Lugnetpatrullen | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | P | U | | | |
Lugnetpatrullen öppna banor | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | | U | | | |
PreO, SOK Viljan, DM, Småland | SOK Viljan | Småland | P | mäst | | P | | | |
Skeneorienteringen | Skene Sim o IS | Västergötland | | nat | | M | | | |
SM sprint | OK Roslagen | Uppland | | klubb | | S | | | |
SM, sprint, kval | OK Roslagen | Uppland | | mäst | | S | | | |
SM, sprint, final + Swedish League | OK Roslagen | Uppland | | mäst | | S | | | |
Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 1 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Björkfors Klubbmästerskap | Björkfors GOIF | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Höstorientering Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Sprint KM | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Öppet KM MTB-O, medel | Lunds OK | Skåne | M | när | | M | | | |
Natt-KM | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
sön 17/10 | veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Tisdagsträning/Veckans bana | IF Marin Väst | Göteborg | | vb | | M | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
OCK träning Kjugekull | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | vb | | L | | | |
Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 2 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Daladubbeln, individuella öppna klasser (söndag) | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | nat | | U | | | |
Daladubbeln, patrull | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | nat | | U | | | |
Gällstads medeldistans | Gällstadbygdens SOK | Västergötland | | dist | | M | | | |
Hedjakten, partävling | Lunds OK | Skåne | | nat | P | L | | | |
Lugnetmedeln | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | | M | | | |
PreO, SOK Viljan | SOK Viljan | Småland | P | nat | | P | | | |
SM, sprintstafett | OK Roslagen | Uppland | | mäst | S | S | | | |
Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Solna OK Lång-KM | Solna OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Fräknefejden | Ljungskile FK | Bohuslän-Dal | | nat | | M | | | |
v 42 | mån 18/10 | veckans bana HSOK V41 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VECKANS BANA STRÄNGNÄS14-18/10 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 19/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Motions-OL 211019 | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
SprintCup 2021 (3) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
Natt-serien | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
Norrnatt | Forsa OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
Natt-KM för ungdomar // Nattutmaningen | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Natt-WM | Alfta-Ösa OK Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Peking Night | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | N | | |
ons 20/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Höglandets Veteran-OL | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan 20 oktober | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran OL | Nybro OK | Småland | | klubb | | M | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Provlöpning Sprint-DM banor | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | S | | | |
Höstcup, medel | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | M | N | | |
Höstcup 3 | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Dalaoffensivens nattrace | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | N | | |
Nattjakta 3 | OK Mangen | Värmland | | när | | M | N | | |
tor 21/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
Mareld nattcup E1 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motions-OL Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Vinternatt etapp 3, Fylleryd | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
Veterantouren i Norrtälje | OK Roslagen | Uppland | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga/ Söder Skjutbanorna gamla A9 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
POL Tibro, Rankås | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg | IK Uven | Göteborg | | när | | L | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sprintcup #4 | OK Löftan | Halland | | klubb | | S | | | |
One-Man-Relay, Natt-träning | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Natt KM Ungdom 2021 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Lunkans Natt-cup Kaneberg 21/10 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | N | | |
Nattsprintcup 1 | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
Höstrusket | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Nattcup LOK | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
SV Krets-Natt | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | N | | |
Ungdomsnatt etapp 1 | Göteborgs OF Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | N | | |
fre 22/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Axevallanatta | Istrums SK | Västergötland | | dist | | L | N | | |
Nattsnurr 2021 | Seskarö IF | Norrbotten | | klubb | | L | N | | |
Haningenatten | Haninge SOK | Stockholm | | dist | | M | N | | |
lör 23/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Helg utan älg, lång | Gotlands Bro OK | Gotland | | nat | | L | | | |
Dala Veteran-OL + Skogskarlarnas Mästerskap + Skogsflickornas Mästerskap | IK Jarl Rättvik | Dalarna | | när | | M | | | |
MTBO-sprint | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | M | klubb | | S | | | |
Swedish League, lång (WRE) | Gotlands Bro OK | Gotland | | nat | | L | | | |
MTBO, DM, Sprint, Småland | Eksjö SOK | Småland | M | mäst | | S | | | |
GMOK:s höstmedel | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | nat | | M | | | |
OL-skytte, masstart, SM | Täby OK | Stockholm | Y | mäst | | L | | | |
Haninge sprintstafett | Haninge SOK | Stockholm | | dist | S | S | | | |
Västmanlands Skogskarlars höstting | OK Hedströmmen | Västmanland | | klubb | | M | | | |
sön 24/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
SAKO Veckansbana (V42) | OK Flundrehof | Västergötland | | vb | | M | | | |
Kretsträning Götaälvdalskretsen | Trollhättans SOK Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Helg utan älg, medel | Gotlands Bro OK | Gotland | | nat | | M | | | |
PreO, DM, Halland | FK Friskus-Varberg OK Nackhe | Halland | P | mäst | | P | | | |
Swedish League, jaktstartsfinal, avkortad lång | Gotlands Bro OK | Gotland | | nat | | L | | | |
Oktoberracet | OK Enen | Uppland | | nat | | M | | | |
Slutskubbet | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | M | | | |
Strandskogsmedeln | Hjärnarps OL | Skåne | | nat | | M | | | |
Smålandscupen MTBO | Eksjö SOK | Småland | M | dist | | L | | | |
Delsjömedeln | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | nat | | M | | | |
Kalkonjakten | Lidköpings VSK | Västergötland | | klubb | | M | | | |
OL-skytte, sprint, SM | Täby OK | Stockholm | Y | mäst | | S | | | |
Klubbmatch: Bottnaryds IF, Mullsjö SOK och OK Gränsen | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
v 43 | mån 25/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
Veckans bana HSOK V42 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 21-25/10 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | S | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
tis 26/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
VetOL 3stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | vb | | L | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
Nattserien | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | N | | |
Pampas, ungdomsstafett | Karlbergs SIF Stockholms OF | Stockholm | | nat | S | M | N | | |
Peking Night 4 | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Nordic Police Championship, sprint relay | Sigtuna OK | Uppland | | när | S | S | | | |
SprintCup 2021 (4) | Gällstadbygdens SOK Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
GOK Natt KM | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Natt KM | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
Norr-Natt | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
Getaren Runt 2021 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Ramundernatten | Söderköpings OK | Östergötland | | dist | | M | N | | |
ons 27/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Höglandets veteran-OL | Sol Tranås | Småland | | när | | M | | | |
Luffarligan | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
Nordic Police Championship, long distance | Järfälla OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Ramonsbana 2022:1 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Dalaoffensivens spetsträning - Källviken | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | N | | |
KM-natt | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | klubb | | L | N | | |
Höstcupen Gävle/Valbo | Gävle OK | Gästrikland | | vb | | L | N | | |
Klubbmästerskap, Natt | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | L | N | | |
Stockacupen #1 | IF Rigor | Halland | | klubb | | M | N | | |
Ungdomsnatt etapp 2 | Göteborgs OF Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motionsorientering natt i Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 28/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
GarnM P18 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | M | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veteran-OL i S. Vätterbygden Sörgården | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
POL Mösseberg | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
OK Nalle/OKTjärnen motionsorientering 2021-10-28 | OK Nalle OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
Nordic Police Championship, middle distance | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
(Dag) Natt-intervaller (Smålle) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | N | | |
KM Natt OL | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | M | N | | |
Älgen | Almby IK | Örebro Län | | klubb | | M | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Höstrusket | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | N | | |
Natt-(M)yra | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Valbos Natt-KM 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt etapp 4, Smålandskavlen 1983 | OK Älme | Småland | | klubb | | L | N | | |
Nattsprintcup 2 | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
Natt Sprint Cup Etapp 1 | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
KM natt | Kalmar OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Natt-KM Alingsåskretsen | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | N | | |
Nattcup TGOK | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Tibro OK - Natt sprint - FINAL | Tibro OK | Västergötland | | när | | S | N | | |
fre 29/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
GarnM P18 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | M | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Haningenatten MTBO | Haninge SOK | Stockholm | M | dist | | M | N | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Natt-KM | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
Natt-KM Skogskarlarna Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Korvnatta 2021 | OK Klemmingen | Södermanland | | klubb | S | S | N | | |
lör 30/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Höstmedeln | OK Kolmården | Östergötland | | nat | | M | | | |
Rodhenloppet | OK Rodhen | Uppland | | nat | P | L | N | | |
Nordcupen #1 Sprint | Täby OK | Stockholm | | när | | S | | | |
KM-Sprint Sjövalla och Landehof | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Lördagsträff #1 | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Skogskarlarna Värmland | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Dag-SM 40 år senare | Robertsfors IK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Rodhenloppet MTBO, masstart | OK Rodhen | Uppland | M | nat | | L | K | | |
Smålandskavlen | Gränna-Bygdens OK IKHP Huskvarna | Småland | | nat | S | L | K | | |
sön 31/10 | Veckans bana Stadshagen 17/10 - 6/11 | Svaide Roma SOK | Gotland | | vb | | M | | | |
Veckans bana, SAIS v42-45, 18/10-14/11 | Stångenäs AIS | Bohuslän-Dal | | vb | | M | | | |
OCK träning Friseboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
OCK träning Furuboda | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veckans bana HSOK V43 | Helsingborgs SOK | Skåne | | vb | | S | | | |
Veckans bana, Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | vb | | L | | | |
VECKANS BANA 28/10-1/11 STRÄNGNÄS | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | vb | | M | | | |
Veckans bana Sandhamnsskogen | Nynäshamns OK | Stockholm | | vb | | L | | | |
Dag-SM 40 år senare | Robertsfors IK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Smålandskavlen | Gränna-Bygdens OK IKHP Huskvarna | Småland | | nat | S | L | K | | |
Smålandskavlen, individuella öppna klasser | Gränna-Bygdens OK IKHP Huskvarna | Småland | | dist | | L | | | |
DM, sprint, Bohuslän-Dal | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | mäst | | S | | | |
DM, PreO, Skåne | Andrarums IF | Skåne | P | dist | | L | | | |
DM, sprintstafett, Bohuslän-Dal | Stenungsunds OK | Bohuslän-Dal | | mäst | S | S | | | |
Öppet Natt-KM | Norbergs OK | Västmanland | | klubb | | S | N | | |
Motions-OL | Vänersborgs SK | Västergötland | | vb | | L | K | | |