ons 29/9 - ons 13/10 | Kristinehamns Nattcup | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | N | | |
ons 6/10 - sön 10/10 | Veteran-OL 3-Stad | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | M | | | |
lör 9/10 | Halvvägs till obygden | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
lör 9/10 | OrmTrail | OK Renen | Norrbotten | | när | | L | N | | |
lör 9/10 | Närtävling och SOKs KM | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
lör 9/10 | Äventyrsorientering | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
sön 10/10 | Öppet-KM i Mannschaft-OL | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | L | M | | | |
sön 10/10 | Fyrsprinten #3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | S | | | |
sön 10/10 | OKC-sprinten | Vännäs OK | Västerbotten | | när | | S | | | |
tis 12/10 | Peking Night - deltävling 2 | OK Kolmården | Östergötland | | när | | L | N | | |
tis 12/10 | OK TOR Motions- OL 2021-10-12 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 12/10 | DalaveteranOl Kvarnsveden | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
tis 12/10 | Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
tis 12/10 | EOL Nattserien | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | M | N | | |
tis 12/10 | Nattmackan | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | N | | |
tis 12/10 | Öppet Natt-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 12/10 | Norrnatta | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
ons 13/10 | Höglandets Veteran-OL | OK Njudung | Småland | | när | | M | | | |
ons 13/10 | Luffarligan | Haninge SOK | Stockholm | | när | | L | | | |
ons 13/10 | Veteran OL | Värend GN OL | Småland | | när | | L | | | |
ons 13/10 | Veteran-OL 3-stad | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
tor 14/10 | Roslagsveteranerna | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
tor 14/10 | Motions-OL för veteraner och daglediga/Hultet | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
tor 14/10 | Veteran-OL | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 14/10 | Veteran-OL Södra Vätterbygden | IF Hallby SOK | Småland | | när | | M | | | |
tor 14/10 | Veteran-OL Motala AIF | Motala AIF OL | Östergötland | | när | | L | | | |
tor 14/10 | POL Skövde Brukshundklubb, Lövsjötorp, Skultorp | OK P4 | Västergötland | | när | | M | | | |
tor 14/10 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
fre 15/10 | Östra natt-serien | Övertorneå IF | Norrbotten | | när | | L | N | | |
fre 15/10 | Älghornsnatten | Målilla OK | Småland | | när | | L | N | | |
lör 16/10 | Lugnetpatrullen | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | P | U | | | |
lör 16/10 | Lugnetpatrullen öppna banor | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | | U | | | |
lör 16/10 | Öppet KM MTB-O, medel | Lunds OK | Skåne | M | när | | M | | | |
sön 17/10 | Lugnetmedeln | Karlsbyhedens OK Korsnäs IF OK OK Kåre | Dalarna | | när | | M | | | |
tis 19/10 | Motions-OL 211019 | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 19/10 | Dala Veteran-OL | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
tis 19/10 | Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
tis 19/10 | Natt-serien | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
tis 19/10 | Norrnatt | Forsa OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
tis 19/10 | Natt-WM | Alfta-Ösa OK Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
tis 19/10 | Peking Night | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | N | | |
ons 20/10 | Höglandets Veteran-OL | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 20/10 | Luffarligan 20 oktober | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
ons 20/10 | Nattjakta 3 | OK Mangen | Värmland | | när | | M | N | | |
tor 21/10 | Mareld nattcup E1 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 21/10 | Motions-OL Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
tor 21/10 | Veterantouren i Norrtälje | OK Roslagen | Uppland | | när | | M | | | |
tor 21/10 | Veteranorientering | Bottnaryds IF | Småland | | när | | L | | | |
tor 21/10 | Motions-OL för veteraner och daglediga/ Söder Skjutbanorna gamla A9 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
tor 21/10 | POL Tibro, Rankås | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | | | |
tor 21/10 | Veteran-OL | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 21/10 | Veteran-OL Göteborg | IK Uven | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 21/10 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 21/10 | SV Krets-Natt | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | N | | |
tor 21/10 | Ungdomsnatt etapp 1 | Göteborgs OF Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | N | | |
lör 23/10 | Dala Veteran-OL + Skogskarlarnas Mästerskap + Skogsflickornas Mästerskap | IK Jarl Rättvik | Dalarna | | när | | M | | | |
sön 24/10 | Klubbmatch: Bottnaryds IF, Mullsjö SOK och OK Gränsen | OK Gränsen | Småland | | när | | L | | | |
tis 26/10 | Finding Lights (nattsprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | N | | |
tis 26/10 | Nattserien | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | N | | |
tis 26/10 | Peking Night 4 | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
tis 26/10 | Nordic Police Championship, sprint relay | Sigtuna OK | Uppland | | när | S | S | | | |
tis 26/10 | Norr-Natt | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | L | N | | |
ons 27/10 | Höglandets veteran-OL | Sol Tranås | Småland | | när | | M | | | |
ons 27/10 | Luffarligan | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
ons 27/10 | Nordic Police Championship, long distance | Järfälla OK | Stockholm | | när | | L | | | |
ons 27/10 | Dalaoffensivens spetsträning - Källviken | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | N | | |
ons 27/10 | Ungdomsnatt etapp 2 | Göteborgs OF Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | L | N | | |
ons 27/10 | Motionsorientering natt i Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 28/10 | Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 28/10 | Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 28/10 - fre 29/10 | GarnM P18 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | M | | | |
tor 28/10 | Veteran-OL i S. Vätterbygden Sörgården | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
tor 28/10 | POL Mösseberg | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
tor 28/10 | OK Nalle/OKTjärnen motionsorientering 2021-10-28 | OK Nalle OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
tor 28/10 | Nordic Police Championship, middle distance | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
tor 28/10 | Veteranorientering | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
tor 28/10 | Motions-OL för veteraner och daglediga /Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
tor 28/10 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 28/10 | Natt-KM Alingsåskretsen | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | N | | |
tor 28/10 | Tibro OK - Natt sprint - FINAL | Tibro OK | Västergötland | | när | | S | N | | |
fre 29/10 | Natt-KM Skogskarlarna Medelpad | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
lör 30/10 | Nordcupen #1 Sprint | Täby OK | Stockholm | | när | | S | | | |
lör 30/10 | Skogskarlarna Värmland | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
lör 30/10 - sön 31/10 | Dag-SM 40 år senare | Robertsfors IK | Västerbotten | | när | | L | | | |
mån 1/11 | HöstÖst Rällaracet | Nybro OK | Småland | | när | | M | | | |
tis 2/11 | Natträvarnas Natt | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | N | | |
tis 2/11 | Tjustalliansens Nattcup #1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
tis 2/11 | Nattserien Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | N | | |
ons 3/11 | Luffarligan , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | när | | L | | | |
ons 3/11 | Höst Öst Siggefora | OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
ons 3/11 | Veteran-OL-ÅOK | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 3/11 | Dala Veteran Höst Öst | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
ons 3/11 | Halloween Natten | OK Djerf | Värmland | | när | | M | N | | |
ons 3/11 | Extra DOST träning | Korsnäs IF OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
ons 3/11 | KM Nattsprint | Leksands OK | Dalarna | | när | | S | N | | |
ons 3/11 | Novembermuggen | Skogslöparna | Ångermanland | LM | när | | M | | | |
ons 3/11 | MOF Nattcup #1 | Kovlands IF | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 4/11 | POL Högaliden | Hjobygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
tor 4/11 | Motions-OL för veteraner och daglediga /Ölme | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
tor 4/11 | Veteran-OL | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
tor 4/11 | VeteranOL Gamleby OK | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 4/11 | Veteran-OL , Göteborg | Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | | | |
tor 4/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
tor 4/11 | Östra Blekinges Nattcup 1 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
tor 4/11 | Nattcup IFK Linköping | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | N | | |
fre 5/11 | Österlenlyser och KM sydöstra kretsen | Simrishamns OK | Skåne | | när | | M | N | | |
lör 6/11 | Kretsmästerskap dag, SV kretsen | Lunds OK | Skåne | | när | | M | | | |
sön 7/11 | Novemberserien E1 Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
sön 7/11 | MTBO i Bockeboda | Härlövs IF | Skåne | M | när | | M | | | |
tis 9/11 | Veteranorientering i Nyköping | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 9/11 | Klubbgemesam Tisdagsträning - Nattsprint | OK Orinto | Västergötland | | när | | S | N | | |
tis 9/11 | Lunds OK Nattcup 2021 etapp 1 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 10/11 | Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
ons 10/11 | Motionsorientering Natt Skatås | Göteborg-Majorna OK Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst IFK Göteborg Orientering IK Stern | Göteborg | | när | | L | N | | |
ons 10/11 | Ungdomsnatt etapp 3 | Göteborgs OF Sjövalla FK | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 11/11 | Veteran OL | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
tor 11/11 | POL-träning, Mariestads FK, Snapens Friluftsgård | Mariestads FK | Västergötland | | när | | L | | | |
tor 11/11 | Motions-OL för veteraner och daglediga /Allétorp | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
tor 11/11 | Veteranol Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
tor 11/11 | GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
tor 11/11 | Landehof Nattcup etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
tor 11/11 | Östra Blekinges Nattcup (2) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
tor 11/11 | Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
lör 13/11 | Nordcupen deltävling 2 | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
lör 13/11 | EMSS Medeldistans | IFK Lidingö SOK Stockholms OF | Stockholm | | när | | M | | | |
lör 13/11 | Nordcupen deltävling 2 Lång | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
lör 13/11 - sön 14/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
lör 13/11 | Novemberflåset 2021 | Valbo AIF | Gästrikland | | när | | L | | | |
sön 14/11 | Novemberserien E2, Veteran/motion OL | OK Enen | Uppland | | när | | M | | | |
sön 14/11 | Tjustalliansens Vintercup 1 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |