v 3 | tis 18/1 | Skolgårdscupen 2022, etapp 3 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga/Tyrstugan | OK Tyr | Värmland | | när | | M | | | |
Träning skidorientering Hemus | IFK Mora OK | Dalarna | LS | klubb | | M | | | |
Spik-Cup 1 | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | L | N | | |
VKC1 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #5 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
ons 19/1 | Tom Oscar Mysson | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 3-2022 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
Nattugglan #3 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 4 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
VNC #3 | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 20/1 | Motions-OL för veteraner och daglediga /Kaffeberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Sandarne by Night | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Jerrys Nattsprint 2. | OK Motala | Östergötland | | när | | S | N | | |
Vätterbygden by Night | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | N | | |
GMOK-Nattpass | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | N | | |
Midvinterduell | Björkfors GOIF | Östergötland | | när | | L | N | | |
Nattråttan deltävling 3 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt etapp 16, Furuby | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
OK Landehof Nattcup etapp 5 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Nattcup nr 10 | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | M | N | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 4 | OL Teamet Olofström | Blekinge | | när | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
Nattcupen 4 | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Lunkans nattcup E7 | Halmstad OK | Halland | | när | | M | N | | |
fre 21/1 | Vintercupen E4 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | N | | |
lör 22/1 | Träningstävling - One man relay | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Vinter OL Lördag #2 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Spetsträning Hallsberg | OK Tisaren | Örebro Län | | när | | L | | | |
FAIK klubbmästerskap i Maze Race | Falköpings AIK OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
Lördagsträning Kaneberg-Skedala | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Stafetträning elit Ulvasjön | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Zon-träning 2022 | Emmaboda Verda OK | Småland | | när | | M | | | |
TGOK Sprintcup 21-22, #3 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
J-H Skid-O Serie 3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
Lördagsträff #5 | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
#6 FF-FK Träning ungdom/bredd: Massstart Medel | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
#6 FF-FK Träning Gbg: Massstart Medel | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
sön 23/1 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Oteknik Strekered | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2022, deltävling 4 | OK Tylöskog Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Tävlingsinformation: Vintercupen E3, SV Kretsen Skåne | Frosta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen Etapp 4 | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Vintercupen Pan-Kristianstad Etapp 7 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterträning | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
GOF Junior Januari | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Söndagsträning i Tvärskog för Orion och Karlskrona | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Vinterrace etapp 4 | Brattås CK | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Vinternatten | Laholms OK | Halland | | när | | M | N | | |
v 4 | mån 24/1 | Test | IFK Mora OK | Dalarna | LS | klubb | | L | | | |
96-dagars | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 25/1 | VKC 2 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
Ramonsbana 2022:6 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Stjärnnatt #2 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | L | N | | |
Vinterlund Nattorientering | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Nattcup #4 | OK Hällen | Södermanland | | när | | M | N | | |
OL-NV Natträning 6 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
GOK Nattsprintcup #4 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
ons 26/1 | Luffarligan | OK Södertörn | Stockholm | | när | | L | | | |
Karl Furu Erikström | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
NattskidO 2 | Skogslöparna | Ångermanland | S | när | | M | N | | |
Vinternattcup nr 4-2022 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
MOF Nattcup #6 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | L | N | | |
tor 27/1 | Denseln och FSOK:s natt-cup 2021-22 deltävling 5 | OK Denseln | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Mareld nattcup E5 | Göteborgs OF Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | N | | |
Elit Sprint dagar i Göteborg: #1 Sprint Kval | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Strand | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteranträning | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Elit Sprint dagar i Göteborg: #2 KO Sprint finaler | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Go´nattcup etapp 5 | Kalmar OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Upplandsbygden by night #4 | Länna IF Upplands OF | Uppland | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup (11) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
VBN deltävling 7 | Os Hjälpkurvan | Småland | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt etapp 17, Pene | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Natt 7:an etapp 5 | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | N | | |
Dalaoffensivens Spetsträning #2 | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | N | | |
Skaraborg by Night | Lidköpings VSK | Västergötland | | när | | M | N | | |
fre 28/1 | Elit Sprint dagar i Göteborg: #3a lugnt sprintpass | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Elit Sprint dagar i Göteborg: #3b: lugnt skogpass medeldistans (5-6 km) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Elit Sprint dagar i Göteborg: #4a: lugnt sprintpass | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Elit Sprint dagar i Göteborg: #4b: lugnt skogspass korridor med Mikro-OL (7-9 km) | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 29/1 | Elit Sprint dagar i Göteborg - #5 Sprint Kval | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motions-skidO Piparböle | Umedalens IF | Västerbotten | S | när | | M | | | |
Upptaktsträning | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Sprintträning bredd ungdom | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
SM-träning OK Kåre | OK Kåre | Dalarna | LS | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
J-H Skid-O Serie 4 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
Vinter OL Lördag #3 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träning SKOF ungdom | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Teknikträning | Finspångs SOK | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Elit Sprint dagar i Göteborg: #6: Sprint final | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Natt-OL Marnässkogen | Ludvika OK | Dalarna | | när | | M | N | | |
sön 30/1 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Nattcup 1 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | när | | L | N | | |
Valbo Indoor | Valbo AIF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Vinterserien | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | när | | L | | | |
Vinterträning | Ärla IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Elit Sprint-dagar i Göteborg: #7: Stafett | Kungälvs OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Söndagsträning tillsammans med Orion | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup 6 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Vintercupen OK Vilse 87 Etapp 8 | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | | | |
FAIK Sprint 5-dagars Etapp 3 | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | S | | | |
Vintercupen etapp 5 | FK Herkules Stenungsunds OK | Göteborg Bohuslän-Dal | | klubb | | L | | | |
Vinterserien | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | när | | L | | | |
Träningscup MTBO vinter delträning 4 | Nybro OK | Småland | M | när | | M | | | |
Vinterrace etapp 5 | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | M | | | |
Vintercupen E4, SV Kretsen Skåne | Ringsjö OK | Skåne | | när | | L | | | |
v 5 | mån 31/1 | Nattcup 1 | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | när | | L | N | | |
Gunnars bossen | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 1/2 | Spikcup #2 | Västerås SOK | Västmanland | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #6 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
OL-NV Natträning 7 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 2/2 | Ullmax Vinterserie 2022, deltävling 5 | Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
Ps ek ty ett rner | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 5-2022 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 5 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
Vinternattcup 4 | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Kylklampen deltävling 6 | OK Älgen | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 3/2 | Östra Blekinges Nattcup 12 | OK Orion Ronneby OK | Blekinge | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Söderhamn Nära | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | N | | |
Jerrys Nattsprint 3. | OK Motala | Östergötland | | när | | S | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Midvinterduell | Mjölby OK | Östergötland | | när | | L | N | | |
Vinternatt etapp 18, Hemmesjö Södra | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
OK Landehof Nattcup etapp 6 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 5 | Härlövs IF | Skåne | | när | | L | N | | |
VÄTTERBYGDEN BY NIGHT | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | | |
Lunkans nattcup E8 | Halmstad OK | Halland | | när | | M | N | | |
Nattcupen 5 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 4/2 | | | | | | | | | | |
lör 5/2 | Vintercupen E5 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Åhusläger 5--6/2 | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | M | | | |
LOK Sprint Cup deltävling 1 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Medel skogspass | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
TGOK Sprintcup 21-22 #4 | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
HSOK Tiomilaträning 2 | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Inofficiellt UL-KM | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | klubb | | U | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Stockholm Indoor Cup, etapp 1 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Vinter OL Lördag #4 | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Lördagsträning Skummeslöv | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Svår bana i Vara | IK Gandvik | Västergötland | | när | | M | | | |
Svår bana i Vara | IK Gandvik | Västergötland | | när | | L | | | |
sön 6/2 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Stockholm Indoor Cup, etapp 2 | Stockholms Inomhusorienterare | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Vintercupen Etapp 9, Härlövs IF - Åkeboda | Härlövs IF | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen etapp 6 | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Vintercupen SV Kretsen Skåne Etapp 5 | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterserien -22 | Snättringe SK | Stockholm | | när | | L | | | |
FAIK Maze Race, Revanschen | Falköpings AIK OK | Västergötland | | klubb | | S | | | |
J-H Skid-O Serie 5 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 6 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Söndagsträning OL-teknik | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
v 6 | mån 7/2 | Ha Ru JoMån | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 8/2 | Skolgårdscupen 2022, etapp 4 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
Ramonsbana 2022:7 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Skid-O Natt 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | N | | |
GTNC 4 och Nattcup 5 | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
ons 9/2 | Luffarligan 220209 fr Alby Friluftsgård i Tyresö | Söders-Tyresö | Stockholm | | när | | L | | | |
JOnsdag | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vintersprint 1 | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | L | | | |
Vintercup 3 SkidO | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | S | när | | M | N | | |
Kylklampen, deltävling 7 | Sisu Forshaga SK | Värmland | | när | | L | N | | |
Vinternattcup nr 6-2022 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
MOF Nattcup 7 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
tor 10/2 | FSOK och OK Denselns natt-cup | Finspångs SOK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Veteran-OL | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Posseberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Östanbonatt | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | N | | |
DOST Nattcup Nr 3 2022 | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Vinternatt etapp 19, Hissö Kronoberg | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Upplandsbygden by night #5 | OK Rodhen | Uppland | | när | | L | N | | |
VKC 3 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Mareld nattcup E3 | Frölunda OL Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | N | | |
VBN deltävling 9 | Jönköpings OK | Småland | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges natt-cup 13 | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | N | | |
Nattcup del 4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
Natt 7:an etapp 6 | Rydboholms SK | Västergötland | | när | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
Skaraborg by night | Istrums SK | Västergötland | | när | | L | N | | |
fre 11/2 | | | | | | | | | | |
lör 12/2 | FFFK #3 Knockoutsprint Varberg | IFK Göteborg Orientering OK Linné | Göteborg Uppland | | när | | S | | | |
Zonträning 220212 ÅOK | Ålems OK | Småland | | när | | L | | | |
Provlöpning Kattegattnattbanorna | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Träning Eskörönningen Kontrollplock | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | M | | | |
Lördagsträff #5 | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 13/2 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Nattcup 2 | Garda OK | Gotland | | när | | L | N | | |
Vintercupen E6 | OK Enen | Uppland | | klubb | | S | | | |
Sprintintervaller i Nora | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | S | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Vintercupen etapp 7 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Vintercupen Pan-Kristianstad Etapp 10 | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterträning | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Söndagsträning Jämjö Norr | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Vinter Rogaine | Sundbybergs IK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
Vintercup SV Kretsen Etapp 6 | Eslövs FK | Skåne | | när | | L | | | |
Zonträning | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
vinterserien | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Träningscup MTBO vinter delträning 5 | Nybro OK | Småland | M | när | | M | | | |
Vinterallians | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Vinterrace etapp 7 | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
v 7 | mån 14/2 | Sivan Kvist | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 15/2 | FMM Ol-skytte vinter | I 19 IF | Norrbotten | Y | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga/Skattkärr | OK Tyr Skattkärrs SOK | Värmland | | när | | M | | | |
Sprintstafett med Landslaget | OK Pan-Kristianstad Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | när | | S | | | |
Spikcup #3 | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #7 | Ankarsrums OK Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
OL-NV Natträning 8 | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 16/2 | Luffarligan | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2022, deltävling 6 | Askersunds OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
VNC #5 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Knockout-kval med landslaget | OK Pan-Kristianstad Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | när | | S | | | |
Knock-finaler med landslaget | OK Pan-Kristianstad Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | när | | S | | | |
Svärjö | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Nattugglan #4 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 7-2022 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
Vintercupen deltävling 6 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | N | | |
tor 17/2 | Sprintkval med Landslaget | OK Pan-Kristianstad Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | när | | S | | | |
FMM Skidorientering i Boden | I 19 IF | Norrbotten | S | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga /Sunneberg | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Sprintfinal med Landslaget | OK Pan-Kristianstad Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | när | | S | | | |
Natt-OL i Mohed | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | N | | |
Jerrys Nattsprint 4. | OK Motala | Östergötland | | när | | S | N | | |
Midvinterduell etapp 5 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Nattråttan deltävling 4 | Waxholms OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Vinternatt etapp 20, Vikaholm | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup E6 | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | N | | |
VBN Light | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup (14) | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Lunkans nattcup E9 | Halmstad OK | Halland | | när | | M | N | | |
Nattcupen 6 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Mareld nattcup E6 | Göteborgs OF IK Uven | Göteborg | | när | | L | N | | |
fre 18/2 | Pölder Sport Nattcup E6 | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | N | | |
lör 19/2 | Pölder Sport Nattcup E6 | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | N | | |
Medeldistans med Landslaget | OK Pan-Kristianstad Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | när | | M | | | |
Lördagsträning Danska fall | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
LOK Sprint Cup deltävling 2 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Lördagsträff #6 | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 20/2 | Pölder Sport Nattcup E6 | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | N | | |
LOK Sprint Cup deltävling 2 | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Stafett-träning med Landslaget | OK Pan-Kristianstad Svenska Orienteringsförbundet | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercup Tågaröd Etapp 11 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Vintercupen, Sv kretsen Skåne, etapp 7 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Vinterträning Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
VOF Ungdom Träningsdag | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Söndagsträning tillsammans med Orion | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | M | | | |
Vintercupen Etapp 8 | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Vinterserien IFK Enskede | IFK Enskede | Stockholm | | när | | L | | | |
Söndags-OL och VB v8 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nattcup 3 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | N | | |
v 8 | mån 21/2 | Söndags-OL och VB v8 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Upp O Ner Trappningen | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 22/2 | Söndags-OL och VB v8 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
VKC 4 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | M | N | | |
Ramonsbana 2022:8 | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Järla Skid-KM 2022 | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Stockacupen #5 | Fjärås AIK OK Löftan | Halland | | klubb | | M | | | |
Stjärnnatt #4 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | L | N | | |
GOK Nattsprintcup #5 | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
ons 23/2 | Söndags-OL och VB v8 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Luffarligan 23 februari | Gustavsbergs OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Ersson ber till ande | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 8-2022 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
tor 24/2 | Söndags-OL och VB v8 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Vätterbygden by Night | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | N | | |
Veteran-OL Göteborg | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
DOST Nattcup nr 4 2022 | Domnarvets GOIF | Dalarna | | när | | L | N | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
OK Landehof Nattcup etapp 7 | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | N | | |
Flygstaden natt | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | N | | |
Vinternatt etapp 21, Fylleryd Norra | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | N | | |
Östra Blekinges natt-cup 15 | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | L | N | | |
Natt 7:an etapp 7 | Bredareds IF | Västergötland | | när | | L | N | | |
SkaraborgByNight Tibro | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | N | | |