v 19 | mån 9/5 | FOK:s Sprintcup etapp 4 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Pokaljakten Kristinehamn (Björkvallen) | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Länsmansgården | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
Värmlandsserien MTBO deltävling 1, Deje | Deje SF | Värmland | M | när | | M | | | |
tis 10/5 | Till Skogs #1 | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens Ungdomsserie 2 | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteranorientering i Helgesta | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Dala Veteran-OL | Bjursås OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL/KRETS Villingsberg-Norhammar | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
5-dagars på hemmaplan etapp 2 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Sandsätersbro | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
SNO KM-Sprint | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering, Medle | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Sörklubbs #3 - Bollnäs Lottefors | Rehns BK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Skogsfemman, #1 | Fältjägarnas IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Norrcup | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Sprintcupen Etapp 2 | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | S | | | |
Sprint-KM | IKHP Huskvarna | Småland | | klubb | | S | | | |
Tränings-OL, egostafett | Lindebygdens OK | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
Ungdomsserien | OK Denseln | Östergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Skrömterud, Edane | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
7-klubbs | Skogslöparna | Ångermanland | | när | | L | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 1 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
Allemansluffen, Trösken/Österbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | L | | | |
Ungdomens 5-dagars Etapp 2 | Emmaboda Verda OK | Småland | | när | | L | | | |
KM i medeldistans | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Ungdomscup | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #2 | IK Standard | Södermanland | | när | | S | | | |
Dag-KM | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Dammatch västra kretsen | OK Klyftamo | Västergötland | | när | | M | | | |
Ungdomsserien #3, UOK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Höglandsserien deltävling 3 | Sol Tranås | Småland | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 1 | Arboga OK | Västmanland | | när | | S | | | |
ons 11/5 | Allemansluffen, Trösken/Österbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Fjällfemman Tossön | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Veteran-ol OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Sprint på Galgberget | OK Kåre Svenska Orienteringsförbundet | Dalarna | | när | | S | | | |
Eksjö SOK Veteran-OL | Eksjö SOK | Småland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skatås | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | när | | L | | | |
VR:s öppna jubileumsklubbträning - 11 maj | Vandrarringen | Västmanland | | klubb | | M | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Östgötaserien MTBO #1 | Linköpings OK | Östergötland | M | när | | S | | | |
#14_FF_FK_Sprint | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Ungdomsserie 2, Västra Blekinge | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | när | | L | | | |
Fyrsprinten #1 | Timrå SOK | Medelpad | | när | | S | | | |
Ungdomsserien Östra Blekinge Deltävling 2 | OK Orion | Blekinge | | när | | M | | | |
Ungdomens 5-dagars E2 & Södra Vätterbygds-mästerskap | Gränna-Bygdens OK | Småland | | när | | M | | | |
Park Tour Värmland 2022 deltävling 2 | OK Tyr | Värmland | | när | | S | | | |
Njudungszonens ungdomsserie | Bodafors OK IFK Stockaryd IFK Sävsjö OK Bävern OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
tor 12/5 | Allemansluffen, Trösken/Österbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Pol SOK Träff Ormhålan | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna 12 maj | Länna IF | Uppland | | när | | M | | | |
Stafett-test Skogsbo | Gällstadbygdens SOK | Västergötland | | klubb | S | S | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Ungdomsserien deltävling 1 | Stjärnorps SK | Östergötland | | när | | M | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | Vaggeryds SOK | Småland | | när | | M | | | |
Veteran OL Hallstahammar | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veteran OL v19 | OK Tylöskog Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-OL, IFK Norrköping & NAIS | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteranorientering HOK, Visböle | Hultsfreds OK | Småland | | när | | L | | | |
VOL 1 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | | | |
Vårcupen etapp 3 Kaneberg | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
OKC/MOS Teknikträning | Myggans Orienteringssällskap | Västerbotten | | klubb | | S | | | |
Motions OL Sandfallet | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering i Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motionsorientering WOD (World Orienteering Day), Jakobsbergsskogen | OK Tyr | Värmland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 3, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
GBG Syd - Teknikträning | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Poängjakt 4 - Pilskogen östra | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Skidklubbens Sommarserie 1 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Torsdagsträning #7 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Ungdomsserien Sprint Vimmerby | Vimmerby OK | Småland | | när | | S | | | |
Utmaningen 1 | Bjursås OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motionsorientering Årjäng | OK Hierne Årjängs OK | Värmland | | när | | L | | | |
Klubbträning VSOK | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Motions-ol, Uddevalla OK | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
OCK-träning, Vångaberget | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Fyrklöver #2 2022 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
SNO KM-Medel | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Borlänge-Säter Träning Sprint | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | S | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Klubbträning för östra skaraborgskretsen | Tibro OK | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Klubbträning/Tränings-OL, Stenö | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Kretsträning Kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Siljanserien # 1 | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
OL-träning Viby | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Sprintträning Sjövalla, IFK orientering, OK Landehof | Sjövalla FK | Göteborg | | när | | S | | | |
OK Ravinen omstart | OK Ravinen | Stockholm | | när | | M | | | |
Torsdagsträning från Åkers skola 12 maj | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Teknikträning 2 OL-träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
fre 13/5 | Allemansluffen, Trösken/Österbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 3, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
lör 14/5 | Allemansluffen, Trösken/Österbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 3, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Sommarläger, teknikträning | Haninge SOK Skarpnäcks OL Söders-Tyresö | Stockholm | | när | | L | | | |
Sommarläger, Äventyrsstafett | Haninge SOK Skarpnäcks OL Söders-Tyresö | Stockholm | | när | S | M | | | |
test | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
StOF Sommarläger - Lägeranmälan (tältplats och mat) | Haninge SOK Skarpnäcks OL Söders-Tyresö | Stockholm | | när | | L | | | |
Norra Hallands ungdomsserie etapp 2 | IK Trenne Ullared | Halland | | när | | L | | | |
Skogsflickornas jubileum, Öppna banor | OK Gränsen | Småland | | klubb | | L | | | |
Skogsflickornas jubileumsstafett | OK Gränsen | Småland | | klubb | S | L | | | |
sön 15/5 | Allemansluffen, Trösken/Österbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
StOF Sommarläger - Lägeranmälan (tältplats och mat) | Haninge SOK Skarpnäcks OL Söders-Tyresö | Stockholm | | när | | L | | | |
Snättringe, träning med Livelox 2022 | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Vårstädning och sprintstafett | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | S | | | |
KM Långdistans | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering Granskog | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
SNO KM-Lång | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | L | | | |
MTBO i Bockeboda | Härlövs IF | Skåne | M | när | | L | | | |
Vildmarksorientering på Kloften | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
v 20 | mån 16/5 | FOK:s Sprintcup etapp 5 | IK Trenne Ullared | Halland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
Sprint-KM | Halmstad OK | Halland | | klubb | | S | | | |
Värmlandsserien MTBO deltävling 2 | Skattkärrs SOK | Värmland | M | när | | M | | | |
MtbO Öviksserien 1 | Skogslöparna | Ångermanland | M | när | | M | | | |
Knockout-sprint | Halmstad OK | Halland | | klubb | | S | | | |
tis 17/5 | 4-Klubbsmatch #1 | OK Måsen | Södermanland | | när | | M | | | |
Kesbergskavlen | OK Kullingshof | Västergötland | | när | S | S | | | |
Mini Allians 17/5 | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Till Skogs #2 | Länna IF | Uppland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Femöre Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | | |
DalaveteranOl Kvarnsveden 22 | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Poängtävling 4 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
Motions-OL Lunedet - Knapped | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motions OL Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 4, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
5-dagars på hemmaplan etapp 3 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
MotionsOL Gruvgärdet, Krylbo | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
Månadens bana Maj | Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Sörklubbs #4 Alfta, Mossbo | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Ungdomsserie 3 | Västerviks OK | Småland | | när | | M | | | |
Pokaljakten 2022 deltävling 2 | OK Älgen | Värmland | | när | | L | | | |
Kesbergskavlen, individuella motionsklasser | OK Kullingshof | Västergötland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Falleberget | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Norrcup | OK Dellen | Hälsingland | | när | | M | | | |
Sprintcupen etapp 3 | OK Mark | Västergötland | | när | | S | | | |
Ungdomens 5-dagars, Etapp 3 | Ålems OK | Småland | | när | | S | | | |
Ungdomsserien + Nok träning | Söderköpings OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering, Byberget | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Närtävling medeldistans/Örnligan 1 | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | | när | | M | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 2 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Kesbergskavlen | OK Kullingshof | Västergötland | | när | S | S | | | |
Umeåregionens teknikträning tonåringar + HD 21-löpare | Umeå OK | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
Ungdomscup #2 | Mullsjö SOK | Västergötland | | när | | M | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #3 | Kjula IF | Södermanland | | när | | S | | | |
Ungdomsserie #4, OK Gipen | OK Gipen | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 2 | Västerås SOK | Västmanland | | när | | S | | | |
Höglandets Ungdomsserie Deltävling 4 | Eksjö SOK | Småland | | när | | L | | | |
U-Ringen 2022 Etapp 1 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
ons 18/5 | Frösö 5-dagars, etapp 4, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Park Tour Värmland 2022 deltävling 3 | OK Älgen | Värmland | | när | | S | | | |
Höglandets Veteran-OL | OK Bävern | Småland | | när | | L | | | |
Veteranorientering Höga Sand | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Sprint i Slätta | OK Kåre Svenska Orienteringsförbundet | Dalarna | | när | | S | | | |
Veteran-OL TSK | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Lång-KM OLGY 2022 | OL Teamet Olofström | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering Skatås | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Siljanserien #2 | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL - Borås 1 av 2 VT [Bredareds IF] | Bredareds IF | Västergötland | | när | | M | | | |
GOF Junior Maj | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
4-klubbs skogssprint | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | S | | | |
Fjällfemman Mörsil | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Ungdomsserie 3, Västra Blekinge | OK Skogsfalken | Blekinge | | när | | M | | | |
Ungdomsserien nr 3 Östra Blekinge | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | S | | | |
O-ligan deltävling 2 | OK Skärmen | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Ungdomsserien | Björkfors GOIF | Östergötland | | när | | S | | | |
Njudungszonens ungdomsserie | Bodafors OK IFK Stockaryd IFK Sävsjö OK Bävern OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien Motala AIF OL | Motala AIF OL | Östergötland | | när | | L | | | |
UOF träning #4 | Långhundra IF Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | | | |
Nybörjarkurs | Grangärde OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
tor 19/5 | Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Borlänge-Säterträning Båtsta | Kvarnsvedens GOIF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Ungdomskrets träning Östra Kretsen | Hjobygdens OK | Västergötland | | när | | S | | | |
Veteran-ol | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL v20 | OK Järnbärarna Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna 19 maj | Långhundra IF | Uppland | | när | | M | | | |
POL Ågårdskogen Lidköping | Lidköpings VSK Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Göteborgsserien | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
VOL 2 SSOK | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 5, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Äspet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
OKC/MOS Teknikträning | Myggans Orienteringssällskap | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
Veckans bana, Romtjärnsträning 19/5-30/5 | Norbergs OK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Motions OL Sättra | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Ulvsby, Vallargärdet. | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Motionsorientering-Uddevalla | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Poängjakt 5 - Vitalisskogen | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | | |
KM-sprint | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | S | | | |
Motionsorientering Boda | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
Skidklubbens Sommarserie 2 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Teknikträning Gbg syd | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | M | | | |
OL-alliansens Ungdomsserie | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
Vårcup etapp 4 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
Kretsträning västra skaraborg | Lidköpings VSK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering 19 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Nissadals Ungdomscup etapp 2 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Sommarserie 2 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Teknikträning IFK, Sjövalla, Landehof | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Klubbträning Oskarsborg | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
VOT 4 - Surahammar | Surahammars SOK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Ravinen omstart 2 | OK Ravinen | Stockholm | | när | | M | | | |
Teknikträning 3 OL-Träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
#15 FF-FK Stafetträning | Chalmers OL | Göteborg | | när | | L | | | |
fre 20/5 | Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 5, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Äspet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
lör 21/5 | Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 5, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Äspet | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Faxeträffen dag 2, labyrint med duell | Söderhamns OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Dag-KM | Haninge SOK IFK Enskede | Stockholm | | klubb | | L | | | |
KM | OK Älvsjö-Örby | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Öppet Klubbmästerskap | Markbygdens OK | Västergötland | | när | | M | | | |
#15_FF_FK_Sprint | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Skogsflickor och Skogskarlar, kamp Östergötland-Småland | Björkfors GOIF | Östergötland | | när | | M | | | |
KM medel | OK Rodhen | Uppland | | när | | M | | | |
sön 22/5 | Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 5, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
SkogisCup Impens hage | Garda OK | Gotland | | när | | L | | | |
Bulken | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
KUL-läger söndag | Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | L | | | |
v 21 | mån 23/5 | FOK:s Sprintcup etapp 6 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Värmlandsserien MTBO deltävling 3 | Kristinehamns OK | Värmland | M | när | | L | | | |
Motionsorientering Backavallen | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 1 | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
KM medel | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
tis 24/5 | Morotsloppet | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Pokaljakten Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Lerums Gymnasium - Orienteringsdag | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
OK Tjärnen/OK Nalle motions-OL 220524 | OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna 24 maj | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Dala Veteran | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | M | | | |
Veteran OL v21 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
POL Skaraborg Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Sörmon, norra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Run to the Hills 3 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
MTB-O Tisdagstest | Leksands OK | Dalarna | M | klubb | | M | | | |
5-dagars på hemmaplan, etapp 4 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Morotsloppet 2022 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Motions-OL (Sprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | | | |
Norrcup | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Skogsfemman, #2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Sörklubbs #5 Ljusne | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Kretsträning västra Skaraborg | Främmestads IK | Västergötland | | när | | L | | | |
Länsförsäkringars Ungdomsserie - deltävling 2:8 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Ungdomsserien och NOK | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
Öppet Medeldistans KM | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Skjutsbol | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 3 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
7-klubbs / Örnligan 2 | Husums IF OK | Ångermanland | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
Ungdomens 5-dagars Etapp 4 | Nybro OK | Småland | | när | | L | | | |
VB-serien 1 2022 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #4 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | S | | | |
Till Skogs #3 | OK Roslagen | Uppland | | när | | M | | | |
Ungdomsserien #5 VSK | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
U-Ringen 2022 Etapp 2 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 3 | Sala OK | Västmanland | | när | | S | | | |
ons 25/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veteran-ol | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Höglandets Veteran-OL | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
veteran-ol Kisa SK | Kisa SK | Östergötland | | när | | L | | | |
3-stads Veteran OL Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skatås | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
Motionsorientering Brånet | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Park Tour Värmland 2022 Deltävling 4 | Skattkärrs SOK | Värmland | | när | | S | | | |
Medel-KM | Chalmers OL | Göteborg | | när | | M | | | |
DOST Stångtjärn 25/5 | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | | | |
tor 26/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veckans Bana V21 (26-31 maj) | Bergnäsets AIK | Norrbotten | | när | | L | | | |
DAG-KM 2022 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | M | | | |
Norra Hallands ungdomsserie etapp 3 | OK Löftan | Halland | | när | | L | | | |
Motionsorientering 26 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering, Drängsmark | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Motionsorientering Muraråsen Charlottenberg | Åmotfors OK | Värmland | | när | | L | | | |
Mol 6 Gotland | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 27/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
lör 28/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Värmlandslägret | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Unionsmatchen 2022 - individuellt | Göteborg-Majorna OK Hestra IF Lerums SOK Sävedalens AIK | Göteborg Västergötland | | när | | L | | | |
EMSS Sprint Score Rogaining | Stockholms OF Södertälje-Nykvarn OF Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm Södermanland | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Skogskarlarnas Alltings KM och Dalarnas SKK-KM | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
OLNV ungdomsläger | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | M | | | |
sön 29/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
OLNV ungdomsläger | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | M | | | |
Unionsmatchen 2022 - stafett | Göteborg-Majorna OK Lerums SOK Sävedalens AIK | Göteborg | | när | S | M | | | |
KM, lång 29 maj | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
v 22 | mån 30/5 | AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 2 | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
FOK:s Sprintcup etapp 7 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
BVSOK Sprint-KM 2022 | Bromma-Vällingby SOK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
Ol-intervaller | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
tis 31/5 | KM SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | | | |
Medel-KM | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Veteran-OL Strängnäs-Malmby OL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | M | | | |
Teknikträning svart | Vänersborgs SK | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Dala Veteran OL | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Hellas KM och gradering | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Poängtävling 5 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
Motions-OL Bråten - Båsbergen | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motions OL Vangstorp | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Djulösprinten | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | | | |
5-dagars på hemmaplan, etapp 5 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Västerdalsmästerskap | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Öppen kretsträning södra kretsen | Gudhems IF | Västergötland | | när | | L | | | |
MotionsOL Acktjärn | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
Sörklubbs #6 Bollnäs - Fiskens Plan | Rehns BK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Skogsfemman, #3 | Brunflo IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Höglandets Ungdomsserie V o SprintCup I | Nässjö OK | Småland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Storkasberget | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Norrcupen | Forsa OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Piteå IF OK Närtävling | Piteå IF Orienteringsklubb | Norrbotten | | när | | M | | | |
Pokaljakten 2022 Deltävling 3 | Deje SF Sisu Forshaga SK | Värmland | | när | | L | | | |
Siljansserien #3 | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Sprint KM | OK Kolmården | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Tredagars Etapp 1 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
7-klubbs | Skogslöparna | Ångermanland | | när | | L | | | |
Klubb-träning OKM | OK Malmia | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning | IFK Umeå | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
Ungdomens-5dagars etapp 5 | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
Grannfejden 2022 | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #5 | OK Tor | Södermanland | | när | | S | | | |
Höglandets SprintCup I | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 4 | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | S | | | |
Ungdomens 5-dagars och Södra VätterbygdsMästerskapen i sprint | Jönköpings OK | Småland | | när | | S | | | |
Till Skogs #4 | Rånäs OK | Uppland | | när | | M | | | |
U-Ringen 2022 Etapp 3 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
ons 1/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
3-stads veteran OL Käringön | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Fjällfemman Järpen | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Klubbmatch, SödraVätterbygdens vs Höglandets veteraner | Gränna-Bygdens OK | Småland | | när | | M | | | |
O-ligan deltävling 3 | Stigsökarna | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Undomsträning | KFUK-KFUM Göteborg | Göteborg | | när | | M | | | |
Veteran-OL Torsås OK | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Skatås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veckotur Sofiedal | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
SKK Västmanland Försommarträff | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
DOST Medeldistans Gyllbergen | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Ungdomsserie 4, Västra Blekinge | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | | | |
Ungdomsserien deltävling 3 | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien Östra Blekinge | Ronneby OK | Blekinge | | när | | L | | | |
Ungdomsserie nr 1 | Umedalens IF | Västerbotten | | när | | M | | | |
Njudungszonens Ungdomsserie | Bodafors OK IFK Stockaryd IFK Sävsjö OK Bävern OK Njudung | Småland | | när | | S | | | |
Teknikträning 4 OL-träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Fyrsprinten #2 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | S | | | |
Ungdomsserien Boxholms OK | Boxholms OK | Östergötland | | när | | S | | | |
tor 2/6 | AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 3 | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veckotur Sofiedal | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Kretsträning Västra kretsen | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
POL Flämslätt Istrums SK | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Poängjakt 6 - Hunga | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | när | | L | | | |
Ungdomsträning öster kretsen | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
AOK Veteran 2022-06-02 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteteran och Motions orientering - Arboga OK | Arboga OK | Västmanland | | när | | L | | | |
VOL 3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Veteran-OL | OK Kolmården | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg | IK Stern | Göteborg | | när | | M | | | |
OKC/MOS Teknikträning | Myggans Orienteringssällskap | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
KM för Göteborgs SK och IF Marin Väst | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | M | | | |
MOL7 | Garda OK | Gotland | | när | | L | | | |
Motions OL Dammen, OBS! starten flyttad till Vindkraftverk 7, Långmarken! | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kils OK | Kils OK OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Älgsprinten | OK Pers Lärjungar | Gästrikland | | när | | S | | | |
KM Lång 2022 för KSOK och OK Orion | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
KM Lång 2022 för KSOK och OK Orion | OK Orion | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Bodafjället | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Syd - Sprintträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | S | | | |
För-GM, stafett | Söderköpings OK | Östergötland | | klubb | S | M | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Stafett-träning i Biskopsgården | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Teknikträning IFK, Sjövalla, Landehof | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Klubbträning Västra berget | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Borlänge- Säter träning Aspeboda | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | M | | | |
KM Sprint | SOK Aneby | Småland | | klubb | | S | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Närtävling | Bodens Bandyklubb OS | Norrbotten | | klubb | | L | | | |
VB-serien 2 | Smedjebackens OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Utmaningen 2 | Karlsbyhedens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
UOF träning #5 | Rasbo IK Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | | | |
fre 3/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veckotur Sofiedal | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Björkstubbematchen 2022 | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
lör 4/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veckotur Sofiedal | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4 | Fjärås AIK | Halland | | när | | L | | | |
Väsby Labyrint OL | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Orion-Tjoget | OK Orion | Blekinge | | klubb | S | L | | | |
Storvästloppet | Årsunda IF | Gästrikland | | klubb | | M | | | |
Skogskarlsfejden | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | när | | L | | | |
sön 5/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veckotur Sofiedal | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Kalvdansen öppna tävlingar | OK Renen | Norrbotten | | när | | M | | | |
v 23 | mån 6/6 | FOK:s Sprintcup etapp 8 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Travet | Långvikens OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Jukola/Venla-träning | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Klubbmästerskap Boxholm-Mjölby OL | Boxholm-Mjölby OL | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Klubbmästerskap FK Göingarna + Härlövs IF | FK Göingarna | Skåne | | klubb | | L | | | |
KM dag Lunds OK | Lunds OK | Skåne | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Görväln | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
KM-sprint | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | klubb | | S | | | |
Öppen Nationaldags-OL-träning i Häggenås | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | klubb | | L | | | |
tis 7/6 | KM & Mitt i Prick i Väst Etapp 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | LY | när | | M | | | |
Lilla 5 dagars Etapp 1 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Motions-OL Blomsterhult | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Tenö | Waxholms OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Sommaravslutning Vidsjön | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Ungdomsavslutning med KM sprint | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | S | | | |
VPT 5, final | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | S | | | |
Motions-OL Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Konsultkampen | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Poängtävling 6 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
Motions OL Värnanäs | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tisdagsträning Valås | IK Uven | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Skogsfemman, # 4 | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Norrcup | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Alla mot alla etapp 1 | Kalmar OK | Småland | | klubb | | M | | | |
Klubbmästerskap | Ludvika OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Norra Fjäll | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
Tisdagsträning i Glasberga | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Tredagars Etapp 2 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Umeåregionens teknikträning tonåringar + HD 21-löpare | Umeå OK | Västerbotten | | klubb | | L | | | |
Sprint-KM 2022 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
KM | Sol Tranås | Småland | | klubb | | M | | | |
ons 8/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Dala Veteran OL | Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Kronoberg | Växjö OK | Småland | | när | | M | | | |
Höglandets-Veteran-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-3-stad i Vänersborg | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Fjällfemman Undersåker | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Motions-OL - Borås 2 av 2 VT [Borås GIF] | Borås GIF | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Tvärålund | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Hedemora 3-kvällars #1 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Lång KM | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
MtbO Öviksserien 2 | Skogslöparna | Ångermanland | M | när | | M | | | |
Rånäs Sprint Cup Etapp 1 | Rånäs OK | Uppland | | när | | S | | | |
tor 9/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Medel-KM, OL-skoleavslutning | IF Thor | Uppland | | klubb | | M | | | |
POL i Hjo | Hjobygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Stockholm Bloodbath | Norrsken Orienteering | Stockholm | | klubb | | S | K | | |
Teknikträning Gbg Syd | IK Uven | Göteborg | | klubb | | S | | | |
Veteran-OL | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Månsarp | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
VOL-4 | Timrå SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteranol Vimmerby OK Gnagaredalen, Vimmerby | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteranmatchen KOK/Djerf/Dok | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Skidklubbens Sommarserie 4 | Göteborgs Skidklubb IF Marin Väst | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Motions OL Kaffeberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kilene/Hammarö | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Sprint-KM | Centrum OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Badcup Hjärtasjön | OK Gynge | Skåne | | när | | M | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Teknikträning Balsberget (OCK) | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #8 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Borlänge-Säter träning Gyllbergen | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Tjogetträning 1 Bokhultet | Växjö OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Sprint-KM VÖOL OKÖ WOK | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering Åmotfors Gärdesskolan | Åmotfors OK | Värmland | | när | | S | | | |
Sprint-KM, Solna OK | Solna OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
DOST Lugnet | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | | | |
KM i sprint | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | S | | | |
Teknikträning 5 OL-Träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
fre 10/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
#16_FF_FK_Skog_Stafett | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
lör 11/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
DOF-läger Indoor | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Jukola/Venla träning | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Klubbmatch MSI vs. NAIS | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | | klubb | | M | | | |
Öppet Långdistans KM Vuxenklasser | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Jukolatest II | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Juni-OL-distansen | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | klubb | | L | | | |
KM Linköpings OK | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Närmixen 2022 | Lesjöfors SK | Värmland | | när | | M | | | |
sön 12/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
IFK Göteborg medel-KM | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Öppet Långdistans KM Ungdomsklasser | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
GMOK Intensivkurs #2 2022 träningstävling | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Blixt KM | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | S | | | |
Sommar-OL 2 | Finspångs SOK | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Sprint-KM | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | S | | | |
Tredagars Etapp 3 | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Öppet Sprint KM | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | klubb | | S | | | |
KM lång | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
4-Klubbsmatch #2 | Trosabygdens OK | Södermanland | | när | | S | | | |
Folixstafetten | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | M | | | |
UOF #6 Jukola träning | OK Roslagen Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | | | |
Sprint-OL vid Duveholm | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | S | | | |
Jukolatest #2 | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Skogsflickornas triangelmatch i Gästrikland | Årsunda IF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Lång-KM | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Klubbmästerskap för Fjärås AIK, OK Löftan och IF Rigor | Fjärås AIK IF Rigor OK Löftan | Halland | | när | | M | | | |
v 24 | mån 13/6 | Blixt KM | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | S | | | |
FOK:s Sprintcup etapp 9 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Östgötaserien MTBO | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | M | när | | L | | | |
KM Terräng | OK Vilse 87 | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Njudungskaveln | Landsbro IF SK OK Njudung | Småland | | när | S | L | | | |
Värmlandsserien MTBO deltävling 4 | OK Jösse | Värmland | M | när | | M | | | |
Skogsflickematch Sthlm-Uppland | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Sprint-KM | OK Södertörn | Stockholm | | klubb | | S | | | |
tis 14/6 | Höglandets sprintcup | Sol Tranås | Småland | | när | | S | | | |
KM - OK Kåre | OK Kåre | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Motionsstafetten | OK Djerf | Värmland | | när | S | M | | | |
Tränings-OL på Veteranbanorna | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Dala veteran-OL | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions OL Björkvallen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Allians | Vimmerby OK | Småland | | när | | M | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E3 | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Alla mot alla etapp 2 | Kalmar OK | Småland | | klubb | | L | | | |
Skogsfemman, #5 | OK Storsjön | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Hemdagars Etapp 2 | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Gunnarskog | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Trollhättan | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
SAIK medel-KM 2022 | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Test U10-stafett | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | S | S | | | |
Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Akron-matchen | Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Klubbmästerskap sprint | Andrarums IF | Skåne | | klubb | | S | | | |
ons 15/6 | Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Hagabys Lång-KM | Hagaby GoIF Örebro | Örebro Län | | klubb | | L | | | |
Norrsken Stockholm Urban O Series, #1, medel | Norrsken Orienteering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Sprint-KM öppet | OK Rodhen | Uppland | | klubb | | S | | | |
Veteran-OL | Kalmar OK | Småland | | när | | L | | | |
VGG-träning | Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Höglandet Veteran OL | Annebergs GIF | Småland | | när | | M | | | |
Veteran-3-stad i Trollhättan | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Skatås | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
Fjällfemman Ottsjö | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Badcupen deltävling 2 Kallsjön | Hästveda OK | Skåne | | när | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Markaryd | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | när | | M | | | |
Öppet Sprint KM MTBO Domnarvets GoIF och OK Kåre | Domnarvets GOIF | Dalarna | M | när | | S | | | |
Hedemora 3-kvällars #2 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Nissadalszonens breddstafett | OK Reftele | Småland | | när | S | L | | | |
Ungdomsserie 2 | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Venla/Jukola a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |