v 20 | fre 20/5 | Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 5, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
lör 21/5 | Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 5, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Faxeträffen dag 2, labyrint med duell | Söderhamns OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Öppet Klubbmästerskap | Markbygdens OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Skogsflickor och Skogskarlar, kamp Östergötland-Småland | Björkfors GOIF | Östergötland | | när | | M | | | |
KM medel | OK Rodhen | Uppland | | när | | M | | | |
sön 22/5 | Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Frösö 5-dagars, etapp 5, individuell tävling | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
SkogisCup Impens hage | Garda OK | Gotland | | när | | L | | | |
v 21 | mån 23/5 | FOK:s Sprintcup etapp 6 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Värmlandsserien MTBO deltävling 3 | Kristinehamns OK | Värmland | M | när | | L | | | |
Motionsorientering Backavallen | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 1 | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
tis 24/5 | Morotsloppet | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Pokaljakten Lidetorp | Degerfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Lerums Gymnasium - Orienteringsdag | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
OK Tjärnen/OK Nalle motions-OL 220524 | OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna 24 maj | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Dala Veteran | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | M | | | |
Veteran OL v21 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
POL Skaraborg Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Sörmon, norra | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Run to the Hills 3 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
5-dagars på hemmaplan, etapp 4 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Morotsloppet 2022 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Motions-OL (Sprint) | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | S | | | |
Norrcup | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Skogsfemman, #2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Sörklubbs #5 Ljusne | Ljusne-Ala OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Kretsträning västra Skaraborg | Främmestads IK | Västergötland | | när | | L | | | |
Länsförsäkringars Ungdomsserie - deltävling 2:8 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Ungdomsserien och NOK | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skjutsbol | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
EES - Eslöv Evening Sprint - etapp 3 | Eslövs FK | Skåne | | när | | S | | | |
7-klubbs / Örnligan 2 | Husums IF OK | Ångermanland | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Ungdomens 5-dagars Etapp 4 | Nybro OK | Småland | | när | | L | | | |
VB-serien 1 2022 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #4 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | S | | | |
Till Skogs #3 | OK Roslagen | Uppland | | när | | M | | | |
Ungdomsserien #5 VSK | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
U-Ringen 2022 Etapp 2 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 3 | Sala OK | Västmanland | | när | | S | | | |
ons 25/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veteran-ol | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Veteranorientering | Växjö AIS | Småland | | när | | L | | | |
Höglandets Veteran-OL | OK Njudung | Småland | | när | | L | | | |
veteran-ol Kisa SK | Kisa SK | Östergötland | | när | | L | | | |
3-stads Veteran OL Främmestad | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Skatås | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
Motionsorientering Brånet | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Park Tour Värmland 2022 Deltävling 4 | Skattkärrs SOK | Värmland | | när | | S | | | |
Medel-KM | Chalmers OL | Göteborg | | när | | M | | | |
DOST Stångtjärn 25/5 | OK Kåre | Dalarna | | när | | L | | | |
tor 26/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veckans Bana V21 (26-31 maj) | Bergnäsets AIK | Norrbotten | | när | | L | | | |
DAG-KM 2022 | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | M | | | |
Norra Hallands ungdomsserie etapp 3 | OK Löftan | Halland | | när | | L | | | |
Motionsorientering 26 maj Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering, Drängsmark | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Motionsorientering Muraråsen Charlottenberg | Åmotfors OK | Värmland | | när | | L | | | |
Mol 6 Gotland | IF Hansa-Hoburg | Gotland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
fre 27/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
lör 28/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Värmlandslägret | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Unionsmatchen 2022 - individuellt | Göteborg-Majorna OK Hestra IF Lerums SOK Sävedalens AIK | Göteborg Västergötland | | när | | L | | | |
sön 29/5 | Allemansluffen, Åstebohällarna | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Unionsmatchen 2022 - stafett | Göteborg-Majorna OK Lerums SOK Sävedalens AIK | Göteborg | | när | S | M | | | |
v 22 | mån 30/5 | AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 2 | Avesta OK | Dalarna | | när | | S | | | |
FOK:s Sprintcup etapp 7 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Tuve | Tolereds Allmänna IK Tolered-Utby Ol-klubb | Göteborg | | när | | L | | | |
tis 31/5 | Veteran-OL Strängnäs-Malmby OL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | M | | | |
Dala Veteran OL | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Poängtävling 5 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
Motions-OL Bråten - Båsbergen | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motions OL Vangstorp | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
5-dagars på hemmaplan, etapp 5 | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Västerdalsmästerskap | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Öppen kretsträning södra kretsen | Gudhems IF | Västergötland | | när | | L | | | |
MotionsOL Acktjärn | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
Sörklubbs #6 Bollnäs - Fiskens Plan | Rehns BK | Hälsingland | | när | | M | | | |
Skogsfemman, #3 | Brunflo IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Höglandets Ungdomsserie V o SprintCup I | Nässjö OK | Småland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Storkasberget | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Norrcupen | Forsa OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
Piteå IF OK Närtävling | Piteå IF Orienteringsklubb | Norrbotten | | när | | M | | | |
Pokaljakten 2022 Deltävling 3 | Deje SF Sisu Forshaga SK | Värmland | | när | | L | | | |
Siljansserien #3 | HJS-Vansbro OK | Dalarna | | när | | L | | | |
7-klubbs | Skogslöparna | Ångermanland | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Ungdomens-5dagars etapp 5 | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
Grannfejden 2022 | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Eskilstuna Sprint Cup #5 | OK Tor | Södermanland | | när | | S | | | |
Höglandets SprintCup I | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
VOF Ungdom, VPT 4 | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | S | | | |
Ungdomens 5-dagars och Södra VätterbygdsMästerskapen i sprint | Jönköpings OK | Småland | | när | | S | | | |
Till Skogs #4 | Rånäs OK | Uppland | | när | | M | | | |
U-Ringen 2022 Etapp 3 | IF Thor Långhundra IF OK Linné | Uppland | | när | | L | | | |
ons 1/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
3-stads veteran OL Käringön | Svanesunds GIF | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Fjällfemman Järpen | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Klubbmatch, SödraVätterbygdens vs Höglandets veteraner | Gränna-Bygdens OK | Småland | | när | | M | | | |
O-ligan deltävling 3 | Stigsökarna | Bohuslän-Dal | | när | | M | | | |
Undomsträning | KFUK-KFUM Göteborg | Göteborg | | när | | M | | | |
Veteran-OL Torsås OK | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Skatås | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
SKK Västmanland Försommarträff | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Ungdomsserie 4, Västra Blekinge | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | | | |
Ungdomsserien deltävling 3 | IFK Linköpings OS | Östergötland | | när | | L | | | |
Ungdomsserien Östra Blekinge | Ronneby OK | Blekinge | | när | | L | | | |
Ungdomsserie nr 1 | Umedalens IF | Västerbotten | | när | | M | | | |
Njudungszonens Ungdomsserie | Bodafors OK IFK Stockaryd IFK Sävsjö OK Bävern OK Njudung | Småland | | när | | S | | | |
Teknikträning 4 OL-träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Fyrsprinten #2 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | S | | | |
Ungdomsserien Boxholms OK | Boxholms OK | Östergötland | | när | | S | | | |
tor 2/6 | AOK:s ungdoms 3-dagars, etapp 3 | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Kretsträning Västra kretsen | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
POL Flämslätt Istrums SK | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | när | | M | | | |
Roslagsveteranerna | Häverödals SK | Uppland | | när | | L | | | |
Ungdomsträning öster kretsen | SOK Träff | Västergötland | | när | | M | | | |
AOK Veteran 2022-06-02 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteteran och Motions orientering - Arboga OK | Arboga OK | Västmanland | | när | | L | | | |
VOL 3 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | | | |
Veteran-OL | OK Kolmården | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg | IK Stern | Göteborg | | när | | M | | | |
MOL7 | Garda OK | Gotland | | när | | L | | | |
Motions OL Dammen, OBS! starten flyttad till Vindkraftverk 7, Långmarken! | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kils OK | Kils OK OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Älgsprinten | OK Pers Lärjungar | Gästrikland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Bodafjället | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Kind | Gällstadbygdens SOK OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Skärmjakten nr 4 | Storviks IF | Gästrikland | | när | | L | | | |
VB-serien 2 | Smedjebackens OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Utmaningen 2 | Karlsbyhedens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
fre 3/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Björkstubbematchen 2022 | Främmestads IK | Västergötland | | när | | M | | | |
lör 4/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Norra Hallands Ungdomsserie Etapp 4 | Fjärås AIK | Halland | | när | | L | | | |
Skogskarlsfejden | Stigmännen Karlshamns OK | Blekinge | | när | | L | | | |
sön 5/6 | Allemansluffen, Bygdegården | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Kalvdansen öppna tävlingar | OK Renen | Norrbotten | | när | | M | | | |
v 23 | mån 6/6 | FOK:s Sprintcup etapp 8 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Travet | Långvikens OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Motionsorientering Görväln | Järfälla OK | Stockholm | | när | | M | | | |
tis 7/6 | KM & Mitt i Prick i Väst Etapp 2 | OK Gipen | Bohuslän-Dal | LY | när | | M | | | |
Lilla 5 dagars Etapp 1 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Motions-OL Blomsterhult | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Tenö | Waxholms OK | Stockholm | | när | | L | | | |
VPT 5, final | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | S | | | |
Motions-OL Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Poängtävling 6 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
Motions OL Värnanäs | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Run to the Hills 4 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Skogsfemman, # 4 | Frösö IF | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Norrcup | Hudiksvalls OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Norra Fjäll | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
ons 8/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Dala Veteran OL | Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Kronoberg | Växjö OK | Småland | | när | | M | | | |
Höglandets-Veteran-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-3-stad i Vänersborg | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Fjällfemman Undersåker | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Motions-OL - Borås 2 av 2 VT [Borås GIF] | Borås GIF | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Tvärålund | SK Björnen | Västerbotten | | när | | M | | | |
Hedemora 3-kvällars #1 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
MtbO Öviksserien 2 | Skogslöparna | Ångermanland | M | när | | M | | | |
Rånäs Sprint Cup Etapp 1 | Rånäs OK | Uppland | | när | | S | | | |
tor 9/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
POL i Hjo | Hjobygdens OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Månsarp | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
VOL-4 | Timrå SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteranol Vimmerby OK Gnagaredalen, Vimmerby | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteranmatchen KOK/Djerf/Dok | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motions OL Kaffeberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Kilene/Hammarö | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
Badcup Hjärtasjön | OK Gynge | Skåne | | när | | M | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E2 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Teknikträning Balsberget (OCK) | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | när | | L | | | |
Torsdagsträning #8 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Borlänge-Säter träning Gyllbergen | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GBG Teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Motionsorientering Åmotfors Gärdesskolan | Åmotfors OK | Värmland | | när | | S | | | |
DOST Lugnet | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | | | |
Teknikträning 5 OL-Träning i Jämtland | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
fre 10/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
lör 11/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Jukola/Venla träning | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
KM Linköpings OK | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Närmixen 2022 | Lesjöfors SK | Värmland | | när | | M | | | |
sön 12/6 | Allemansluffen, Littersbo | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
4-Klubbsmatch #2 | Trosabygdens OK | Södermanland | | när | | S | | | |
Sprint-OL vid Duveholm | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | S | | | |
Skogsflickornas triangelmatch i Gästrikland | Årsunda IF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Klubbmästerskap för Fjärås AIK, OK Löftan och IF Rigor | Fjärås AIK IF Rigor OK Löftan | Halland | | när | | M | | | |
v 24 | mån 13/6 | FOK:s Sprintcup etapp 9 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | | |
Östgötaserien MTBO | NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | M | när | | L | | | |
Njudungskaveln | Landsbro IF SK OK Njudung | Småland | | när | S | L | | | |
Värmlandsserien MTBO deltävling 4 | OK Jösse | Värmland | M | när | | M | | | |
tis 14/6 | Höglandets sprintcup | Sol Tranås | Småland | | när | | S | | | |
Motionsstafetten | OK Djerf | Värmland | | när | S | M | | | |
Tränings-OL på Veteranbanorna | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Dala veteran-OL | IFK Mora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions OL Björkvallen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Allians | Vimmerby OK | Småland | | när | | M | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E3 | OK Kontinent | Skåne | | när | | L | | | |
Skogsfemman, #5 | OK Storsjön | Jämtland-Härjedalen | | när | | L | | | |
Motionsorientering Gunnarskog | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Trollhättan | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Test U10-stafett | OK Tranan Ulricehamns OK | Västergötland | | när | S | S | | | |
Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Akron-matchen | Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | | |
ons 15/6 | Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Kalmar OK | Småland | | när | | L | | | |
Höglandet Veteran OL | Annebergs GIF | Småland | | när | | M | | | |
Veteran-3-stad i Trollhättan | Trollhättans SOK | Västergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Skatås | IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
Fjällfemman Ottsjö | Åre OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | M | | | |
Badcupen deltävling 2 Kallsjön | Hästveda OK | Skåne | | när | | L | | | |
Zonträning MFK/TIK Markaryd | Markaryds FK Tockarps IK | Småland Skåne | | när | | M | | | |
Öppet Sprint KM MTBO Domnarvets GoIF och OK Kåre | Domnarvets GOIF | Dalarna | M | när | | S | | | |
Hedemora 3-kvällars #2 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Nissadalszonens breddstafett | OK Reftele | Småland | | när | S | L | | | |
Ungdomsserie 2 | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Dalaoffensivens Spetsträning - Venla/Jukola a´la DSA Elit | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
tor 16/6 | Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Lilla 5 dagars Etapp 4 | Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Motionsorientering Bergsbyn RIF | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Veteranorientering | OK Orinto | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-ol i Södra Vätterbygden, Tenhult | Tenhults SOK | Småland | | när | | M | | | |
GOK VeteranOL, Heda | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran OL #5 | VK Uvarna | Medelpad | | när | | L | | | |
POL Simsjön Skövde | OK P4 | Västergötland | | när | | M | | | |
Stjärnorps SK veterantävling | Stjärnorps SK | Östergötland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Sanna, Trangärd | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering i Ursvik | Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | L | | | |
MOL 9 | Visborgs OK | Gotland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Tömte, Koppom | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
Kretsträning Östra kretsen Simsjön Skövde | OK P4 | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering 16 juni Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Sommarserie 3 | Njurunda OK | Medelpad | | när | | L | | | |
TJOGET träning | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | M | | | |
fre 17/6 | Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Sommarlovssprinten | Garphyttans IF | Örebro Län | | när | | S | | | |
lör 18/6 | Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Vårblot - Skogsflickorna i Dalarna | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
sön 19/6 | Allemansluffen, Solliden | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
O-Camp 2022 - Anmälan | Västergötlands OF | Västergötland | | när | | L | | | |
Junistafetten | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp 1 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp 2 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
Söndagsträning med bad | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | M | | | |
v 25 | mån 20/6 | Midsommar-OL | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
NOK:s 3-dagars, etapp 1 | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Värmlandsserien MTBO deltävling 5 | Kils OK | Värmland | M | när | | L | | | |
tis 21/6 | Midsommar-OL | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
NOK:s 3-dagars, etapp 2 | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Minitjoget i Sätila | OK Räven | Västergötland | | när | S | S | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
Dala Veteran-OL | IFK Hedemora OK Långshyttans AIK OK | Dalarna | | när | | M | | | |
POL Gälleberg Tidaholm | Ryda SK Tidaholm SOK Sisu | Västergötland | | när | | L | | | |
Vårcupen final | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | M | | | |
Lilla 5-dagars, SV Skåne E5 | Malmö OK | Skåne | | när | | L | | | |
Sommarsprint 1 OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | S | | | |
Motionsorientering Haninge SOK | Haninge SOK | Stockholm | | när | | M | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp 3 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering i Rönnbäck | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | L | | | |
SKK Dag-KM | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | M | | | |
Motionsorientering | Helsingborgs SOK | Skåne | | när | | M | | | |
Kretsträning Gälleberg Tidaholm | Mullsjö SOK | Västergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Fjällvägen,Edane | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | | |
7-klubbs Kubbe | Kubbe-Norrflärke IF | Ångermanland | | när | | M | | | |
Höglandets sprintcup, | Eksjö SOK | Småland | | när | | S | | | |
Allemansluffen, Alderhulten | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
ons 22/6 | Midsommar-OL | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
NOK:s 3-dagars, etapp 3 | Norbergs OK | Västmanland | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Alderhulten | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
VETERANOL 220622 BONDBACKEN GRÄNSÖ | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Skatås | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | | |
Hedemora 3-kvällars #3 | IFK Hedemora OK | Dalarna | | när | | M | | | |
KOK:s SommarQuattro Etapp 4 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
MTB-O-träning | Garphyttans IF | Örebro Län | M | när | | M | | | |
Vildmarksloppet | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | U | | | |
Rånäs Sprint Cup Etapp 2 | Rånäs OK | Uppland | | när | | S | | | |
tor 23/6 | Midsommar-OL | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Alderhulten | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Lövmarknadsnatta | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | L | | | |
Motionsorientering Morokulien | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
Tjogetträning och badcup | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
fre 24/6 | Midsommar-OL | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Alderhulten | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
lör 25/6 | Midsommar-OL | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Alderhulten | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2022, 6 träningsområden med 12 banor/område | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
sön 26/6 | Midsommar-OL | OK Silva Rävetofta OK | Skåne | | när | | L | | | |
Allemansluffen, Alderhulten | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Idrefjällsommaren 2022, 6 träningsområden med 12 banor/område | Idrefjällens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Gängbudkavel 2022 | Eksjö SOK | Småland | | när | S | M | | | |
Söndagsträning med bad | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | M | | | |
Ultralångträning | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | | | |