tor 12/1 | Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 3 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 26/1 | Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 4 | OK Tylöskog Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 2/2 | Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 5 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 9/2 | Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 6 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 2/3 | Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 7 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
sön 19/3 | Ullmax Vinterserie 2022-2023, deltävling 8 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 30/3 | Veteran OL v13 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 4/4 | Veteran OL v14 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 13/4 | Veteran OL v15 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 18/4 | Poängtävling 1 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
tor 20/4 | Veteran OL v16 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 20/4 | Ungotekssprinten Björkhaga | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | S | | | |
tis 25/4 | Poängtävling 2 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
tor 27/4 | Veteran OL v17 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 27/4 | Fyrklöver #1 2023 | Askersunds OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 2/5 | Tränings-OL Vedevåg | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 4/5 | Veteran OL v18 | Degerfors OK Örebro Läns OF | Värmland Örebro Län | | när | | M | | | |
tor 4/5 | Student-OL (Örebro Universitet) | Almby IK Svenska Orienteringsförbundet | Örebro Län | | när | | S | | | |
tor 4/5 | Ungotekssprinten Universitetet | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | S | | | |
tis 9/5 | Poängtävling 3 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
tor 11/5 | Veteran OL v19 | OK Tylöskog Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 11/5 | Fyrklöver #2 2023 | Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 16/5 | Veteran OL v20 | Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 16/5 | Tränings-OL Rya Ö | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 23/5 | Tränings-OL Gusselby | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 1/6 | Veteran OL v22 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 8/6 | Veteran OL v23 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 20/6 | Sprint-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | S | | | |
tis 27/6 | Poängtävling 4 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
tis 4/7 | Poängtävling 5 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
tis 11/7 | Poängtävling 6 | OK Milan | Örebro Län | | när | | M | | | |
tor 10/8 | Veteran OL v32 | OK Järnbärarna Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 15/8 | Dag-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | M | | | |
tor 17/8 | Veteran OL v33 | Hagaby GoIF Örebro Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 24/8 | Veteran OL v34 | OK Djerf Örebro Läns OF | Värmland Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 24/8 | Fyrklöver #3 2023 - Sommarro | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | M | | | |
tis 29/8 | Tränings-OL Stadsskogen | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 31/8 | Veteran OL V 35 | Hällefors OK Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 5/9 | Fyrklöver #4 2023 | Garphyttans IF Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | M | | | |
tis 5/9 | Tränings-OL Munkhyttan | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 7/9 | Veteran OL v36 | Fellingsbro GOIF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 14/9 | Veteran OL v37 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 19/9 | Natt-KM | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | M | N | | |
tor 21/9 | Veteran OL v38 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 26/9 | 25-mannaträning | Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 26/9 | Tränings-OL Rya | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 28/9 | Veteran OL v39 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tis 3/10 | Tränings-OL Klubbstugan | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | N | | |
tor 5/10 | Veteran OL v40 | Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 12/10 | Veteran OL v41 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
sön 26/11 | Ullmax Vinterserie 2023-2024, deltävling 1 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 7/12 | Ullmax Vinterserie 2023-2024, deltävling 2 | Lindebygdens OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | N | | |
sön 10/12 | Lusselunken, Klubbstugan | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | | |