v 9 | ons 1/3 | Skogssprint och labyrint-OL | Sala OK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
ProtokOLlet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) Etapp 5 | IF Thor OK Linné Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 8-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
Natt KM | Haninge SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 2/3 | Inomhus-OL på Mo skola | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Nattcupen 7 | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 3/3 | Slipa yxan #1 Natt | Surahammars SOK | Västmanland | | klubb | | L | N | | |
lör 4/3 | Slipa yxan #2 Medeldistans (förlängd) | Surahammars SOK | Västmanland | | klubb | | L | | | |
Slipa Yxan #3 Medel | Surahammars SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
sön 5/3 | Slipa yxan #4 Momentbana | Surahammars SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Vintercupen Etapp 7 (dag) | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Vintercupen etapp 9 | Göteborgs Skidklubb | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Zonträning | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | U | | | |
Slipa yxan #5 Sprint | Surahammars SOK | Västmanland | | klubb | | S | | | |
v 10 | mån 6/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Lellesprinter | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 7/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Nattcup #7 | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
Spikcupen #4 | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | N | | |
GTNC 5 | OK Klemmingen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
ons 8/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Pizzaträning | Årsunda IF | Gästrikland | | klubb | | M | N | | |
Klubbsvängen | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 9-2023 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | L | N | | |
tor 9/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
FSOK och OK Denselns natt-cup | Finspångs SOK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
Vinterkvälls Cup 4 | Täby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
Nattcup 5 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
Natt-KM 2022 | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
GBG Syd Natt-Skid-O-KM | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | N | | |
FF-FK natt masstart | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | N | | |
fre 10/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Viking Memorial - The Nightmare | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | N | | |
lör 11/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Viking Memorial - The Hell | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Viking Memorial - The Timechase | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | M | | | |
Ultra-KM 2023 | Järfälla OK Långhundra IF | Stockholm Uppland | | klubb | | U | | | |
Lördagsträff #6 | Hellas Orientering | Stockholm | | klubb | | M | | | |
sön 12/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | klubb | | S | K | | |
Viking Memorial - The Hunt | Västerås SOK | Västmanland | | klubb | | U | | | |
Fredrika Bremer Lägermästerskap | Attunda OK | Stockholm | | klubb | | M | | | |
Öppet Indoor KM | IFK Mora OK | Dalarna | | klubb | | S | | | |
v 11 | mån 13/3 | Er Ha Leken | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
tis 14/3 | Teknikträning Berga kulle | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Skolgårdscupen 2023 Etapp 5 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
OL-NV Natträning 10 Final | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | N | | |
ons 15/3 | Kejsarn av portumekien | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | N | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) Etapp 6 Final | Långhundra IF Upplands OF | Uppland | | klubb | | L | N | | |
Vinternattcup nr 10-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Nattugglan 2022-2023 #5 | Tullinge SK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
VNC #6 | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 16/3 | Sprint intervaller | Målilla OK | Småland | | klubb | | S | | | |
Sprintstafett övningstävling | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | S | S | | | |
Sprintstafett övningstävling, Individuella banor | Hjärnarps OL | Skåne | | klubb | | S | | | |
Teknikträning Sjövalla & Landehof 16 mars 2023 med Fika | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | K | | |
Roslagens Sprintcup 5 | OK Roslagen | Uppland | | klubb | | S | K | | |
Nattcupen 8 (sista) | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
fre 17/3 | Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | klubb | | M | K | | |
lör 18/3 | Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | klubb | | M | K | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Motalaträning | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Provlöpning Swedish League | OK Tor | Södermanland | | klubb | | L | | | |
Upptaktsdag med UOF för ungdomar | Sigtuna OK Upplands OF | Uppland | | klubb | | M | | | |
sön 19/3 | Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | klubb | | M | K | | |
Stafett-test | Lunds OK | Skåne | | klubb | S | L | | | |
v 12 | mån 20/3 | BBB (Bennys bästa bana) | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | K | | |
Natt-KM 2023 | Halmstad OK | Halland | | klubb | | L | N | | |
tis 21/3 | GOK Nattsprintcup #6 FINAL | Gustavsbergs OK | Stockholm | | klubb | | S | N | | |
Natt-KM | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
ons 22/3 | KM natt för VÖOL, WOK och OKÖ | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | klubb | | L | N | | |
Guida mera orientera | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | K | | |
Vinternattcup nr 11-2023 Final | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
VNC # 6 | Järfälla OK | Stockholm | | klubb | | L | N | | |
tor 23/3 | Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Träning Sjövalla FK och OK Landehof | Sjövalla FK | Göteborg | | klubb | | L | K | | |
IFK Göteborg Natt KM | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | klubb | | L | N | | |
fre 24/3 | | | | | | | | | | |
lör 25/3 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
MTBO träning Nybro OK | Nybro OK | Småland | M | klubb | | M | | | |
Sekretariatsträning - kval | Lunds OK | Skåne | | klubb | | S | | | |
Årsmötesträning | Rånäs OK | Uppland | | klubb | | M | | | |
sön 26/3 | Vintercupen Etapp 8 (dag) | OK Enen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Intensivkurs Träningstävling | Helsingborgs SOK | Skåne | | klubb | | S | | | |
v 13 | mån 27/3 | J-E Sprinten | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
tis 28/3 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
FFFK - 10milaträning masstart | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | K | | |
ons 29/3 | Årsmötesmötet | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Mars-Cup | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
test tävling MEOS övning IK Uven | IK Uven | Göteborg | | klubb | | M | | | |
tor 30/3 | OCK-träning - Bockeboda (Baslinjen) | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd | FK Herkules | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Teknikträning Landehof och Sjövalla | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Kretsträning Kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Borlänge träningsorientering | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
DOST Stafetträning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
Kyrkosprinten | Söderhamns OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
fre 31/3 | | | | | | | | | | |