w 10 | Sun 12/3 | Stadscup nr 5, Milspåret | OK Milan | Örebro Län | | club | | S | C | | |
Viking Memorial - The Hunt | Västerås SOK | Västmanland | | club | | U | | | |
Fredrika Bremer Lägermästerskap | Attunda OK | Stockholm | | club | | M | | | |
Öppet Indoor KM | IFK Mora OK | Dalarna | | club | | S | | | |
w 11 | Mon 13/3 | Er Ha Leken | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Tue 14/3 | Teknikträning Berga kulle | OK Hällen | Södermanland | | club | | L | | | |
Skolgårdscupen 2023 Etapp 5 | Katrineholms OK | Södermanland | | club | | S | N | | |
OL-NV Natträning 10 Final | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | N | | |
Wed 15/3 | Kejsarn av portumekien | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | N | | |
Upplandsbygden By Night (UBN) Etapp 6 Final | Långhundra IF Upplands OF | Uppland | | club | | L | N | | |
Vinternattcup nr 10-2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
Nattugglan 2022-2023 #5 | Tullinge SK | Stockholm | | club | | L | N | | |
VNC #6 | Järfälla OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Thu 16/3 | Sprint intervaller | Målilla OK | Småland | | club | | S | | | |
Sprintstafett övningstävling | Hjärnarps OL | Skåne | | club | R | S | | | |
Sprintstafett övningstävling, Individuella banor | Hjärnarps OL | Skåne | | club | | S | | | |
Teknikträning Sjövalla & Landehof 16 mars 2023 med Fika | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | C | | |
Roslagens Sprintcup 5 | OK Roslagen | Uppland | | club | | S | C | | |
Nattcupen 8 (sista) | Attunda OK Enebybergs IF Väsby OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Fri 17/3 | Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | club | | M | C | | |
Sat 18/3 | Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | club | | M | C | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Motalaträning | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | club | | L | | | |
Provlöpning Swedish League | OK Tor | Södermanland | | club | | L | | | |
Upptaktsdag med UOF för ungdomar | Sigtuna OK Upplands OF | Uppland | | club | | M | | | |
Sun 19/3 | Fårö läger | Gotlands Bro OK | Gotland | | club | | M | C | | |
Stafett-test | Lunds OK | Skåne | | club | R | L | | | |
w 12 | Mon 20/3 | BBB (Bennys bästa bana) | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | C | | |
Natt-KM 2023 | Halmstad OK | Halland | | club | | L | N | | |
Tue 21/3 | GOK Nattsprintcup #6 FINAL | Gustavsbergs OK | Stockholm | | club | | S | N | | |
Natt-KM | Järla Orientering | Stockholm | | club | | L | N | | |
Wed 22/3 | KM natt för VÖOL, WOK och OKÖ | Vallentuna-Össeby OL | Uppland | | club | | L | N | | |
Guida mera orientera | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | C | | |
Vinternattcup nr 11-2023 Final | Valbo AIF | Gästrikland | | club | | L | | | |
VNC # 6 | Järfälla OK | Stockholm | | club | | L | N | | |
Thu 23/3 | Teknikträning GBG Syd | IK Uven | Göteborg | | club | | L | | | |
Träning Sjövalla FK och OK Landehof | Sjövalla FK | Göteborg | | club | | L | C | | |
IFK Göteborg Natt KM | IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | club | | L | N | | |
Fri 24/3 | | | | | | | | | | |
Sat 25/3 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
MTBO träning Nybro OK | Nybro OK | Småland | M | club | | M | | | |
Årsmötesträning | Rånäs OK | Uppland | | club | | M | | | |
Sekretariatsträning - kval | Lunds OK | Skåne | | club | | S | | | |
Sun 26/3 | Vintercupen Etapp 8 (dag) | OK Enen | Uppland | | club | | M | | | |
Intensivkurs Träningstävling | Helsingborgs SOK | Skåne | | club | | S | | | |
w 13 | Mon 27/3 | J-E Sprinten | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Tue 28/3 | Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
FFFK - 10milaträning masstart | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | L | C | | |
Wed 29/3 | Årsmötesmötet | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Mars-Cup | Gävle OK | Gästrikland | | club | | L | | | |
test tävling MEOS övning IK Uven | IK Uven | Göteborg | | club | | M | | | |
Thu 30/3 | OCK-träning - Bockeboda (Baslinjen) | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | L | | | |
Teknikträning GBG Syd | FK Herkules | Göteborg | | club | | L | | | |
Teknikträning Landehof och Sjövalla | OK Landehof | Göteborg | | club | | M | | | |
Kretsträning Kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | club | | L | | | |
Borlänge träningsorientering | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | L | | | |
DOST Stafetträning | Domnarvets GOIF | Dalarna | | club | | L | | | |
Kyrkosprinten | Söderhamns OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Fri 31/3 | | | | | | | | | | |
Sat 1/4 | Naturpassloppet | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | club | | L | | | |
Träningsdag del 1 Terränglöpning | IF Thor | Uppland | | club | | M | | | |
Träningsdag del 2 Medeljakt | IF Thor | Uppland | | club | | M | | | |
Traditionella träningsdagen medeljakt | IF Thor | Uppland | | club | | M | | | |
Sun 2/4 | | | | | | | | | | |
w 14 | Mon 3/4 | | | | | | | | | | |
Tue 4/4 | Norrcupen medel | Forsa OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
HittaHem #1 | Gävle OK | Gästrikland | | club | | S | | | |
Wed 5/4 | | | | | | | | | | |
Thu 6/4 | OCK-träning Friseboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Ängbergaren | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | L | | | |
Fri 7/4 | OCK-träning Friseboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Sat 8/4 | | | | | | | | | | |
Sun 9/4 | | | | | | | | | | |
w 15 | Mon 10/4 | | | | | | | | | | |
Tue 11/4 | Nordansjöträning 11 april | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
HittaHem #2 | Gävle OK | Gästrikland | | club | | S | | | |
Wed 12/4 | | | | | | | | | | |
Thu 13/4 | OCK-träning Furuboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Träning på Roslagsveteranernas banor | Täby OK | Stockholm | | club | | M | | | |
VOT 1 | Västerås SOK | Västmanland | | club | | M | | | |
MTBO träning Nybro OK | Nybro OK | Småland | M | club | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | club | | S | | | |
Teknikträning Gbg Syd | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | club | | M | | | |
Vårcup etapp 1 | Halmstad OK | Halland | | club | | M | | | |
FF-FK Sprint och GMOK Sprint | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | club | | S | | | |
Fri 14/4 | OCK-träning Furuboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Sat 15/4 | OCK-träning Furuboda | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | club | | M | | | |
Sun 16/4 | Träningsorientering Bullerforsen | Stora Tuna OK | Dalarna | | club | | L | | | |
Tiomilaträning Hedsta | Forsa OK | Hälsingland | | club | | M | | | |
Orienteringsträning | Laholms OK | Halland | | club | | M | | | |
w 16 | Mon 17/4 | | | | | | | | | | |
Tue 18/4 | Ötjärnsträning | Norbergs OK | Västmanland | | club | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | club | | L | | | |
Tisdagsträning | OK Orinto | Västergötland | | club | | L | | | |
Hemdagars 2023 | OK Alehof | Göteborg | | club | | L | | | |
HittaHem #3 | Gävle OK | Gästrikland | | club | | S | | | |