v 44 | ons 1/11 | Halloween Natten | OK Djerf | Värmland | | när | | M | N | | |
Luffarligan , Väsby OK | Väsby OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Kågerödsprinten | OK Silva | Skåne | | när | | S | | | |
Veteran-OL Berga SOK | Berga SOK | Småland | | när | | M | | | |
Spöknatta | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | LM | när | | M | N | | |
tor 2/11 | Motions-OL Västerås SOK | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
POL- Mariestads FK, Snapens Friluftsgård | Mariestads FK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Göteborg | OK Alehof | Göteborg | | när | | L | | | |
Nattträning | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | när | | M | N | | |
Långa Natten DOST | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
Mareld Nattcup E1 | Göteborgs OF Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges nattcup etapp 1 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Lunkans nattcup E1 | Halmstad OK | Halland | | när | | M | N | | |
Spöknatten | Gammelstads IF | Norrbotten | | när | | S | N | | |
fre 3/11 | Österlenlyser Natt KM Sydöstra kretsen | Simrishamns OK | Skåne | | när | | M | N | | |
lör 4/11 | | | | | | | | | | |
sön 5/11 | Kretsmästerskap Sydvästra kretsen Skåne | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Teknikträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | M | | | |
v 45 | mån 6/11 | | | | | | | | | | |
tis 7/11 | Myggans-Nattcup, race 5 | Myggans Orienteringssällskap | Västerbotten | | när | | L | | | |
Natt-serien #6 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
Veteran-OL | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Lunds OK Nattcup etapp 1 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #1 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Getaren runt | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | N | | |
Myggans nattcup Gammlia | Myggans Orienteringssällskap | Västerbotten | | när | | L | | | |
ons 8/11 | Ungdomsnatt etapp 3 | Göteborgs OF IK Uven | Göteborg | | när | | L | N | | |
veteran-OL Kronoberg | Växjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL Kronoberg | Växjö OK | Småland | | när | | M | | | |
Luffarligan, Lida Friluftsgård, Tullinge | Tullinge SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-OL Torsås OK | Torsås OK | Småland | | när | | L | | | |
Höstcup 4, Jaktstart | Skogslöparna | Ångermanland | | när | | L | N | | |
MOFs Nattcup #1 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | N | | |
tor 9/11 | Motions-OL för veteraner och daglediga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran OL, Sala Annedal | Sala OK | Västmanland | | när | | L | | | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Kretsmästerskap Natt, SV Kretsen Skåne | Malmö OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Natt-OL | Ludvika OK Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | N | | |
Inomhus-OL Bergviksskolan | Söderhamns OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Vinternatt etapp 3 | Kexholms SK | Småland | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 2 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
fre 10/11 | Natt-OL Eksjö SOK | Eksjö SOK | Småland | | när | | L | N | | |
lör 11/11 | Nordcupen #2 sprint - hänvisning novembertävling | Järfälla OK Sundbybergs IK | Stockholm | | när | | S | | | |
Novemberflåset 2023 | Valbo AIF | Gästrikland | | när | | L | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
O-EVENT Indoor | Bredareds IF | Västergötland | | när | | S | | | |
sön 12/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
v 46 | mån 13/11 | | | | | | | | | | |
tis 14/11 | Veteranorientering i Nyköping | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Lunds OK Nattcup etapp 2 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Nattcup OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #2 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
Peking Vintercup #1 | Matteus SI | Östergötland | | när | | L | N | | |
ons 15/11 | Luffarligan 15 november | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-ol Emmaboda | Emmaboda Verda OK | Småland | | när | | L | | | |
Skinkjakten, Deltävling 1 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | N | | |
Kylklampen deltävling 1 | Skattkärrs SOK | Värmland | | när | | L | N | | |
tor 16/11 | Mareld Nattcup E2 | Göteborg-Majorna OK Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | N | | |
Veteran-OL 20231116 | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
Veteran OL Hisingsparken | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Pölder Sport Nattcup 1 + KM Natt Västra Blekinge | OK Skogsfalken | Blekinge | | när | | L | N | | |
Natt-OL | DOST | Domnarvets GOIF | Dalarna | | när | | M | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 3 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Vinternatt E4 23/24 | Växjö OK | Småland | | när | | L | K | | |
Skaraborg By Night | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | N | | |
fre 17/11 | Kanonloppet #1 Natt | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | N | | |
lör 18/11 | GBG JS-TEKNIK MEDEL | Göteborgs OF Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | | |
Training PB | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Hellreänbra | Tibro OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Kanonloppet #2 Jaktstart | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | | |
Nordcupen #3 medel | Waxholms OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Tibro OK Närtävling | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Kåge - Stan | Skellefteå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
Mölltorpsracet | Tibro OK | Västergötland | | när | P | L | N | | |
sön 19/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Alehofs Ultra | OK Alehof | Göteborg | | när | | L | | | |
OL-skytte - Mitt i Prick i Väst och DM | OK Landehof | Göteborg | Y | när | | M | | | |
v 47 | mån 20/11 | | | | | | | | | | |
tis 21/11 | Lunds OK Nattcup etapp 3 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
ons 22/11 | Onsdagsorientering Karlskrona SOK/OK Orion | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Luffarligan | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
Skinkjakten, Deltävling 2 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | M | N | | |
Damernas daladerby i Natt-O | OK Kåre | Dalarna | | när | | M | N | | |
MOFs Nattcup #2 | Sundsvalls OK | Medelpad | | när | | L | N | | |
tor 23/11 | GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Veteranorientering Arboga OK | Arboga OK | Västmanland | | när | | M | | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Rena Natta Skid-O | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | S | när | | M | N | | |
OK Landehof Nattcup Etapp 1 | OK Landehof | Göteborg | | när | | M | N | | |
Natt-OL 2 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 4 | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
VBN 2023/2024 deltävling 1 | Os Hjälpkurvan | Småland | | när | | L | N | | |
Natt 7:an etapp 1 | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | N | | |
Nissadals Natt-race | Bredaryds SOK | Småland | | när | | M | N | | |
fre 24/11 | | | | | | | | | | |
lör 25/11 | Nordcupen | Attunda OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Nordcupen #4 - medel | Attunda OK | Stockholm | | när | | M | | | |
Test Selma SPA challenge | OK Mangen | Värmland | | när | | M | | | |
Tranan Höst Challenge | OK Tranan | Västergötland | | när | | U | | | |
Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Adventstöpet 16 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | | |
MUMS 2023 | Attunda OK Malungs OK Skogsmårdarna OK Kåre | Stockholm Dalarna | | när | P | U | N | | |
sön 26/11 | Poängjakt | IS Kullen | Skåne | | när | | L | | | |
Rennstadräjset | Kils OK | Värmland | | när | | L | | | |
Spa test 1 | Kils OK | Värmland | | när | | L | | | |
Ullmax Vinterserie 2023-2024, deltävling 1 | OK Milan Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
AdventOrient etapp 1 | OK Silva | Skåne | | när | | L | | | |
Teknikträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | när | | M | | | |
Tjustalliansens Vintercup #1 | Gamleby OK | Småland | | när | | M | | | |
Vinterträning Eskilstuna | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Centrums öppna Ultra-KM | Centrum OK | Stockholm | | när | | U | | | |
VOF Utb test Tom | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Skink(sbergs)löpet | Fagersta OK | Västmanland | | när | | M | | | |
v 48 | mån 27/11 | Tina testtävling | Kils OK | Värmland | | när | | M | | | |
Mikaels medel | OK Tyr | Värmland | | när | | M | | | |
tis 28/11 | Nattuggla 3 Piltorp | Västerås SOK | Västmanland | | när | | M | N | | |
Lunds OK Nattcup etapp 4 | Lunds OK | Skåne | | när | | L | N | | |
Nattcup nr2, VSK | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | N | | |
Tjustalliansens Nattcup #3 | Västerviks OK | Småland | | när | | L | N | | |
ons 29/11 | Luffarligan Farstanäset | OK Södertörn | Stockholm | | när | | L | | | |
Ullmax Snättringe Nattcup #1 | Snättringe SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-OL Oskarshamn | SOK Viljan | Småland | | när | | L | | | |
Skinkjakten, Deltävling 3 | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | N | | |
Kylklampen 2023-2024 deltävling 2 | OK Mangen | Värmland | | när | | L | N | | |
Lussetåget 2023 Etapp 2 | OK Hammaren | Gästrikland | | när | | L | N | | |
tor 30/11 | Mareld Nattcup E3 | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | N | | |
Motions-OL för veteraner och daglediga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Göteborg | IFK Göteborg Orientering IK Stern | Göteborg | | när | | L | | | |
Vinternatt Etapp 6 | OK Norrvirdarna | Småland | | när | | L | N | | |
DOST nr 6 a´la DSA Elit Orientering | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | L | N | | |
Pölder Sport Nattcup Etapp 2 | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | N | | |
Östra Blekinges Nattcup etapp 5 | OK Orion | Blekinge | | när | | L | N | | |
Skaraborgs by night, Mariestads FK | Mariestads FK | Västergötland | | när | | L | N | | |