sön 7/1 | Träningstävling skidorientering | Nyköpings OK | Södermanland | S | när | | M | | | |
sön 7/1 | Vinterträning Eskilstuna | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
sön 7/1 | Flane Cup #4 - El Ebbiklas Troffy | OK Hällen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
tis 9/1 | Skolgårdscup 2024, etapp 3 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
tis 9/1 | Nattcup #3 | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
tor 11/1 | Nattcup #3 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
sön 14/1 | Zonträning OK Måsen | OK Måsen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
sön 14/1 | Vinterträning Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 16/1 | GTNC-3 240116 | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | N | | |
sön 21/1 | Vinterträning Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 23/1 | Nattcup #4 | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | N | | |
sön 28/1 | Vinterträning Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 30/1 | Skolgårdscup 2024, Etapp 3 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
sön 4/2 | Vinterträning Eskilstuna | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 6/2 | Skolgårdscup 2024, etapp 4 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
tis 6/2 | Nattcup #5 - GTNC 4 | OK Klemmingen Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
tor 8/2 | Nattcup #4 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
sön 11/2 | Zonträning Nyköpings OK | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
sön 11/2 | KWT #3 | OK Klemmingen | Södermanland | | klubb | | L | | | |
sön 11/2 | Vinterträning Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
sön 18/2 | Vinterträning | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
sön 18/2 | Långpass från Pershagen | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | L | | | |
sön 25/2 | Vinterträning Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 27/2 | Nattcup #6 | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | L | N | | |
sön 3/3 | Zonträning | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | | |
tis 5/3 | Nattserien #1 Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | N | | |
tis 5/3 | Skolgårdscup 2024, etapp 5 | Katrineholms OK | Södermanland | | klubb | | S | N | | |
tis 5/3 | Nattcup #7 | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | N | | |
tor 7/3 | Nattcup #5 | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | klubb | | M | N | | |
tis 12/3 | Nattserien #2 Eskilstuna | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | N | | |
tis 12/3 | GTNC-5 Nibble natt | OK Klemmingen | Södermanland | | när | | L | N | | |
tis 19/3 | Nattserien Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | N | | |
tis 26/3 | OK Nalle/OK Tjärnen veteran-OL | OK Nalle OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 26/3 | Natt-serien #4 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
tor 28/3 | Veteran-OL | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 2/4 | Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 2/4 | Vårspring i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
ons 3/4 | Luffarligan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
tor 4/4 | Veteran-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 9/4 | Motions-OL | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 9/4 | IKS Vårspring | IK Standard | Södermanland | | när | | M | | | |
tor 11/4 | Veteran-OL 20240411 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
lör 13/4 | Stjärnhelgen, medel | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 16/4 | Vårspringet Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 16/4 | Åkers IF Veteran-OL | Åkers IF | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 23/4 | Vårsprinnget #4 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | 23/4* | |
tor 25/4 | Poängjakt 1 - Pilskogen Ö | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | 24/4 | |
tor 25/4 | Vårspring Eskilstuna extrainsatt | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | 24/4 | |
tor 25/4 | Ungdomscup #1 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | 24/4 | |
tis 30/4 | OK Grips vårmotion | OK Grip | Södermanland | | när | | L | | 28/4 | |
tis 7/5 | KM Sprint | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | klubb | | S | | | |
tis 7/5 | Veteran-OL Nyköping | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | 5/5 | |
tis 7/5 | Eskilstuna Sprint Cup 1 | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 14/5 | Motions OL - OK Hällen | OK Hällen | Södermanland | | när | | L | | 12/5 | |
tis 14/5 | 4-klubbsmatch #1 | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | M | | 12/5 | |
tor 16/5 | Poängjakt 2 - Bergs Gård | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | 15/5 | |
tor 23/5 | Poängjakt 3 - Västerljung | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | 22/5 | |
tis 28/5 | Veteran-OL SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | L | | | |
ons 29/5 | Poängjakt 4 - Åda golf | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | L | | 27/5 | |
lör 1/6 | KM Medel | Nyköpings OK | Södermanland | | klubb | | M | | 26/5 | |
tis 4/6 | Eskilstuna Sprint Cup #5 | Kjula IF | Södermanland | | när | | S | | | |
tor 8/8 | Veteran-OL 20240808 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | 6/8 | |
tis 13/8 | Veteran-OL SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 27/8 | OK Tjärnen/OK Nalle veteran-OL | OK Nalle OK Tjärnen | Södermanland | | när | | L | | 25/8 | |
tis 3/9 | Veteran-OL Oxelösund | OK Måsen | Södermanland | | när | | L | | 1/9 | |
tis 3/9 | Höst-springet i Eskilstuna #4 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 10/9 | Veteran-OL | Ärla IF | Södermanland | | när | | M | | | |
tis 24/9 | Veteran-OL SMOL | Strängnäs-Malmby OL | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 8/10 | Veteran-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
tis 15/10 | Natt-serien | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
tis 5/11 | Veteran-OL 5/11 | Nyköpings OK | Södermanland | | när | | L | | 3/11 | |
tor 14/11 | Veteran-OL 20241114 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | 12/11 | |