v 14 | mån 1/4 | Luffarligan 1 april | Gustavsbergs OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Luffarligan påsk | Gustavsbergs OK | Stockholm | | när | | L | | | |
MTBO träningsdagar 28 mars-1 april | Nybro OK | Småland | M | när | | M | | | |
Träningshelg MTBO långdistans | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | M | när | | L | | | |
Enroten revival | Finspångs SOK | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Annandag Påskloppet | Valbo AIF | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
tis 2/4 | Motions-OL Norra Bråten | OK Djerf | Värmland | | när | | M | | | |
Antikrundan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Vårspring i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ruddalen | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
OL-alliansen, Målilla OK | Målilla OK | Småland | | när | | L | | | |
ons 3/4 | Onsdagsligan med pizza | Årsunda IF | Gästrikland | | klubb | | M | | | |
Veteran-OL Värend | Alvesta SOK | Småland | | när | | M | | | |
Veteranorientering | Karlskrona SOK OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
Veteran-OL TSK | Trollhättans SK | Västergötland | | när | | L | | | |
Luffarligan | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | | |
Indoor I Alingås | OK Skogshjortarna | Västergötland | | klubb | | S | | | |
Vårcupen 2 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
tor 4/4 | Veteran-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
VeteranOL 1 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-OL | Matteus SI | Östergötland | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna | Enebybergs IF | Stockholm | | när | | M | | | |
POL Mostugan | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran OL | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
Motions-OL Skärgåden | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Mörmoskogen, Skoghall | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
MSI Träning | Matteus SI | Östergötland | | klubb | | L | | | |
Elitutvecklingsmiljö Uppsala-träning - Sprintintervaller Slottet | Upplands OF | Uppland | | klubb | | S | | | |
Torsdagsträning | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
POL by kväll | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | när | | M | | | |
GBG-Syd Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
HAIF:s Kontrollplock | Herrestads AIF | Bohuslän-Dal | | klubb | | L | | | |
OL Träning i Immeln | FK Göingarna | Skåne | | när | | L | | | |
Vårcup etapp 1 Halmstad OK | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
DOST #7 a´la DSA Elit Orientering | Svenska Orienteringsförbundet | | | när | | M | N | | |
fre 5/4 | GBG-Syd Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Dala Veteran träning Korsnäs IF OK | Korsnäs IF OK | Dalarna | | när | | M | | | |
lör 6/4 | GBG-Syd Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Traditionella träningsdagen Sprint | IF Thor | Uppland | | klubb | | S | | | |
Kalmar OK Närtävling | Kalmar OK | Småland | | när | | M | | | |
Naturpassloppet | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Traditionella träningsdagen medeljakt | IF Thor | Uppland | | klubb | | L | | | |
sön 7/4 | GBG-Syd Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
MTBO Förlängd sprint | OK Skogsfalken | Blekinge | M | när | | L | | | |
Öppet KM lång för OK Landehof och Sjövalla FK | OK Landehof | Göteborg | | när | | L | | | |
v 15 | mån 8/4 | GBG-Syd Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Öppen sprintträning # 1 (hittahem) | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | S | | | |
tis 9/4 | Motions-OL | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | L | | | |
Motions-OL Kvarndammen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
NOK-träning | OK Denseln | Östergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL Villingsberg | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ruddalen | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
IKS Vårspring | IK Standard | Södermanland | | när | | M | | | |
Allians | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Motions-OL | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
OK Tranans klubbträning | OK Tranan | Västergötland | | klubb | | L | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
HittaHem #1 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | S | | | |
Tisdagsträning Örsbäcken | Sol Tranås | Småland | | klubb | | L | | | |
Norrcupen medel | Forsa OK | Hälsingland | | när | | M | | | |
ons 10/4 | IFK Stockaryd | IFK Stockaryd | Småland | | när | | L | | | |
Luffarligan Snättringe SK | Snättringe SK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-ol 3-stad | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | | |
Veterantävling. Höglandet | IFK Stockaryd | Småland | | när | | L | | | |
Onsdagsorientering | Kalmar OK | Småland | | när | | L | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | OK Norrvirdarna | Småland | | när | | M | | | |
Vintercup 6 | Skogslöparna | Ångermanland | | klubb | | M | | | |
OK Marks Mtbo träning | OK Mark | Västergötland | LM | när | | L | | | |
tor 11/4 | Veteran-OL 20240411 | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Mjölby OK | Östergötland | | när | | L | | | |
Veteran-OL i Södra Vätterbygden, Åsa | Jönköpings OK | Småland | | när | | M | | | |
VeteranOL 2 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Roslagsveteranerna | Täby OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran OL | Lerums SOK | Göteborg | | när | | L | | | |
VeteranOL GOK Överum | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
POL, Planteringen, Skara | IK Gandvik | Västergötland | | när | | L | | | |
Motions-OL Rudskoga | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Motionsorientering Bjurforsberget | Avesta OK | Dalarna | | när | | M | | | |
Sprintintervaller | Domkyrkan | Idrottsföreningen OLGY Uppsala Svenska Orienteringsförbundet | Uppland | | klubb | | S | | | |
MOL 2 | Garda OK | Gotland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Våxnäshallen | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
GBG Syd Teknik-träning | IK Uven | Göteborg | | klubb | | L | | | |
OCK-träning Vittskövle | OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | M | | | |
Träningsorientering Oskarström | Halmstad OK Oskarströms OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Träningsorientering Veteranbanor | Gamleby OK | Småland | | när | | L | | | |
Torsdagsträning | Karlskrona SOK | Blekinge | | klubb | | L | | | |
Nissadalsträning | OK Stigen | Småland | | när | | L | | | |
Distriktsträning Västmanland | Västerås SOK | Västmanland | | när | | L | | | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | M | | | |
Kretsträning Mark | OK Mark | Västergötland | | när | | L | | | |
Teknikträning Landehof, Sjövalla och Orinto | OK Landehof | Göteborg | | klubb | | M | | | |
Borlänge träningsorientering Norr Amsberg | Domnarvets GOIF | Dalarna | | klubb | | L | | | |
GMOK träningstävling - Kolonirännet | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | klubb | | L | | | |
fre 12/4 | | | | | | | | | | |
lör 13/4 | Stjärnhelgen, medel | Katrineholms OK | Södermanland | | när | | M | | | |
sön 14/4 | Medel KM 2024 | Leksands OK | Dalarna | | klubb | | M | | | |
Träningstävling intensivkurs | Järla Orientering | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Motionsorientering Umeå | Umeå OK | Västerbotten | | när | | L | | | |
KM 2024 | Kvillebyns SK | Bohuslän-Dal | | klubb | | M | | | |
Orienteringsträning Hjörnered | Laholms OK | Halland | | när | | M | | | |
v 16 | mån 15/4 | Öppen sprintträning # 2 - förlängd (hittahem) | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | S | | | |
tis 16/4 | Pokaljakten 2024 deltävling 1 | Kils OK | Värmland | | när | | L | | | |
Vårspringet Eskilstuna | OK Tor | Södermanland | | när | | M | | | |
Åkers IF Veteran-OL | Åkers IF | Södermanland | | när | | M | | | |
Dala Veteran-OL | Säterbygdens OK | Dalarna | | när | | L | | | |
Motions-OL Magasinsvägen | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
NOK-träning | Tjalve Orienteringsklubb | Östergötland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Ruddalen | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | | |
Park Orientering 1 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Sörklubbs #1 Söderhamn | Söderhamns OK | Hälsingland | | när | | S | | | |
Motions-OL och Ungdomsmatch | OK Skogshjortarna | Västergötland | | när | | M | | | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Norrcup | Ljusdals OK | Hälsingland | | när | | L | | | |
OK Tranans klubbträning | OK Tranan | Västergötland | | klubb | | L | | | |
OL-Alliansen, Vimmerby OK | Vimmerby OK | Småland | | när | | L | | | |
HittaHem #2 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | S | | | |
Motionsorientering Styckåsen | OK Jösse | Värmland | | när | | L | | | |
Östra vårkretsen | Tibro OK | Västergötland | | när | | M | | | |
Hemdagars | OK Alehof | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Tränings-OL Sprint | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | S | | | |
Medelpad Runt #0,5 | Medelpads OF Sundsvalls OK | Medelpad | | klubb | | L | | | |
Ungdomsserien 2024 Etapp 1 | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | L | | | |
ons 17/4 | Luffarligan Ängsjö | Järfälla OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Veteran-OL SOK Viljan | SOK Viljan | Småland | | när | | L | | | |
Veteran-OL 3-stad | OK Flundrehof | Västergötland | | när | | L | | | |
MtbO 1 | Visborgs OK | Gotland | M | när | | M | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | Växjö OK | Småland | | när | | M | | | |
Park Tour Värmland Kristinehamn, etapp 1 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
Park Tour Värmland Kristinehamn, etapp 2 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | S | | | |
Allan Jonssons Minneslöp | OK Tyr | Värmland | | när | | L | K | | |
Vårcup 3 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | L | | | |
Fyrklöver #1 2024 | KFUM Örebro OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
tor 18/4 | 10milaträning | Uddevalla OK | Bohuslän-Dal | | klubb | | L | | | |
Nissadalsträning OK Gisle | OK Gisle | Småland | | när | | L | | | |
POL Flämslätt Istrums SK | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Roslagsveteraner | Sigtuna OK | Uppland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Vandrarringen | Västmanland | | när | | L | | | |
VeteranOL 3 | OK Tisaren Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IK Vista | Småland | | när | | M | | | |
Gästrike Veteran-OL | Årsunda IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Veteran-OL | Boxholms OK | Östergötland | | när | | M | | | |
Veteran-OL Göteborg | Göteborg-Majorna OK | Göteborg | | när | | L | | | |
Motionsorientering Gillevi, Koppom | OK Hierne | Värmland | | när | | L | | | |
MOL 3 | Svaide Roma SOK | Gotland | | när | | M | | | |
Motions-OL Marielund | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | | |
Motionsorientering Rud, norra. | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | | |
Vårspringet på Måga | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | | | |
Andra chansen | Årsunda IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
Park Orientering 2 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
OCK-träning - Oppmannaberget | FK Åsen Härlövs IF OK Pan-Kristianstad | Skåne | | klubb | | L | | | |
Torsdagsträning | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | | |
GBG-SYD Teknikträning | Mölndal Outdoor IF | Göteborg | | klubb | | L | | | |
MotionsOL | Dalaportens OL | Dalarna | | när | | M | | | |
Motionsorientering | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Teknikträning för Landehof, Sjövalla och Orinto | OK Orinto | Västergötland | | klubb | | M | | | |
Ungdomsträning/Klubbträning | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | L | | | |
DOST Gustafs/Borlänge Säter träningsorientering | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | S | | | |
GOF Juniorträning | FK Herkules Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | | |
Kretsträning Mark | OK Räven | Västergötland | | när | | L | | | |
Månadens bana/Kretsträning kind | Ulricehamns OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Nissadalsträning Gisle | OK Gisle | Småland | | när | | L | | | |
POL by kväll, Istrums SK, Flämslätt | Istrums SK | Västergötland | | när | | M | | | |
Skogskul-sprintar | Alfta-Ösa OK | Hälsingland | | klubb | | S | | | |
Tiomilaträning Snättringe+SNO/Tullinge, Visättra | Snättringe SK | Stockholm | | klubb | | L | | | |
Vårcup etapp 2 Halmstad OK | Halmstad OK | Halland | | klubb | | M | | | |
Ungdomsserie | Hultsfreds OK | Småland | | när | | M | | | |
Natt-KM | Linköpings OK | Östergötland | | klubb | | L | N | | |
fre 19/4 | Träna med landslaget i Göteborg - KO-kval | Göteborgs OF Svenska Orienteringsförbundet | Göteborg | | när | | S | | 15/4 | |
Träna med landslaget i Göteborg - KO-finaler | Göteborgs OF Svenska Orienteringsförbundet | Göteborg | | när | | S | | 15/4 | |
lör 20/4 | GBG JS-TEKNIK STAFETT | Göteborgs OF Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | 18/4 | |
KM medel | Skogsluffarnas OK | Stockholm | | klubb | | M | | 19/4* | |
Hässleholms OK, sprint MTBO | Hässleholms OK | Skåne | M | när | | S | | 17/4 | |
Träna med landslaget i Göteborg - Sprintjogg | Göteborgs OF Svenska Orienteringsförbundet | Göteborg | | när | | S | | 15/4 | |
Öppen uttagningstävling inför 10mila, etapp 1 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | L | N | 14/4 | |
sön 21/4 | Öppen uttagningstävling inför 10mila, etapp 2 | Ludvika OK | Dalarna | | när | | L | | 14/4 | |
Bergslagsmötet, Lottkavlen | Fagersta OK OK Hedströmmen | Västmanland | | när | S | L | | 18/4 | |
Bergslagsmötet, Lottkavlen, individuella öppna klasser | Fagersta OK OK Hedströmmen | Västmanland | | när | | M | | 17/4 | |
Träningstävling | IF Marin Väst | Göteborg | | klubb | | L | | 18/4 | |
Motionsorientering Lövhagen | Nynäshamns OK | Stockholm | | när | | L | | | |
Träna med landslaget i Göteborg - Indv. sprint | Göteborgs OF OK Skogshjortarna Svenska Orienteringsförbundet | Göteborg Västergötland | | när | | S | | 15/4 | |
Hässleholms OK, lång MTBO | Hässleholms OK | Skåne | M | när | | L | | 17/4 | |
Motionsorientering, Gammlia | IFK Umeå | Västerbotten | | när | | S | | | |
v 17 | mån 22/4 | Öppen sprintträning # 3 (hittahem) | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | S | | 21/4* | |
FOK:s Sprintcup etapp 1 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | 19/4 | |
tis 23/4 | Idrottsskola 65+ | Sol Tranås | Småland | | klubb | | M | | | |
NOK-träning Finspångs SOK | Finspångs SOK | Östergötland | | när | | L | | 21/4* | |
Träning OL-NV | FK Boken Helsingborgs SOK Hjärnarps OL OK Kompassen Örkelljunga FK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Veteranorientering Arboga OK | Arboga OK | Västmanland | | när | | L | | 21/4 | |
Dala Veteran | Stora Tuna OK | Dalarna | | när | | L | | 21/4 | |
Veteran-Ol i Södra Vätterbygden, IKHP-stugan | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | 22/4* | |
Vårsprinnget #4 | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | | | |
Tjustalliansens U-serie 1 | Ankarsrums OK | Småland | | när | | L | | 21/4 | |
Motions-OL ABC Plan A9 | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | 21/4 | |
Motions-OL Djupadalsdrågen | OK Djerf | Värmland | | när | | L | | | |
Motionsorientering Ruddalen | IF Marin Väst | Göteborg | | när | | L | | 23/4* | |
Park Orientering 3 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
OL-alliansen, Målilla OK | Målilla OK | Småland | | när | | M | | | |
OK Tranans klubbträning | OK Tranan | Västergötland | | klubb | | L | | 22/4* | |
Sörklubbs #2 Alfta, Ol-anders | Alfta-Ösa OK Edsbyns OK | Hälsingland | | när | | M | | 22/4 | |
Allemansluffen, Baptistkyrkan i Ås | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
HittaHem #3 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | S | | | |
Norrcupen | OK Dellen | Hälsingland | | när | | S | | 22/4 | |
Motionsorientering Edane öst | OK Mangen | Värmland | | när | | L | | 22/4 | |
Tränings-OL | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | L | | 22/4 | |
4-klubbs | Domnarvets GOIF | Dalarna | | när | | L | | 23/4* | |
Vätterbygdens ungdomsserie | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | L | | 19/4 | |
Dammatchen, västra kretsen | Ryda SK | Västergötland | | när | | M | | 21/4 | |
Ungdomsserien 2024 # 2 OKS | OK Skogsvargarna | Västergötland | | när | | L | | 21/4* | |
Ungdomsserien Höglandszonen delt 1 | Sol Tranås | Småland | | när | | L | | 21/4 | |
Vårserien etapp 1 IFK Göteborg | Göteborgs OF IFK Göteborg Orientering | Göteborg | | när | | L | | 21/4* | |
ons 24/4 | Kretsträning Hästveda OK | Hästveda OK | Skåne | | klubb | | L | | | |
Natt träning Öjersjö | Sävedalens AIK | Göteborg | | klubb | | L | N | 21/4 | |
OK Marks Mtbo träning | OK Mark | Västergötland | M | när | | M | | 21/4 | |
Höglandets Veteran-OL | Nässjö OK | Småland | | när | | L | | | |
Onsdagsorientering Gisslevik | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | 22/4 | |
Veteran-3-stad | Vänersborgs SK | Västergötland | | när | | M | | | |
XXL Ungdomsserie och Motionsorientering | Alvesta SOK | Småland | | när | | S | | 22/4 | |
Onsdagsträning med 10-milatest | Motala AIF OL | Östergötland | | klubb | | L | | 23/4 | |
Ungdomsserie 1, Västra Blekinge | OK Vilse 87 | Blekinge | | när | | L | | 21/4 | |
Öppet Kretsmästerskap förlängd medel | OK Skogsstjärnan | Västergötland | | när | | M | | 21/4 | |
O-ligan deltävling 1 | Eds SK | Bohuslän-Dal | | när | | L | | 21/4 | |
Ungdomsserie 1, Östra Blekinge | Ronneby OK | Blekinge | | när | | L | | 22/4* | |
tor 25/4 | Borlänge träningsorientering | Stora Tuna OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
POL Lyckorna | Falköpings AIK OK | Västergötland | | när | | L | | | |
Veteran-ol | Tjällmo-Godegårds OK | Östergötland | | när | | L | | 23/4 | |
Veteran OL Hallstahammar | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | 23/4 | |
VeteranOL 4 | Laxå OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | 24/4 | |
Roslagsveteranerna | OK Roslagen | Uppland | | klubb | | M | | | |
Gästrike Veteran-OL | Gävle OK | Gästrikland | | när | | L | | 22/4 | |
Veteranorientering Västervik,Gränsö | Västerviks OK | Småland | | när | | L | | 22/4 | |
Andra chansen | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | L | | 24/4 | |
Distriktsträning 2 + Öppna Veteranbanor | Hallstahammars OK | Västmanland | | när | | M | | 25/4* | |
MOL 4 - Gutestugan | Gotlands Bro OK | Gotland | | när | | L | | | |
Poängjakt 1 - Pilskogen Ö | Trosabygdens OK | Södermanland | | klubb | | M | | 24/4 | |
Run to the Hills 2024, Etapp 1 | Selånger SOK | Medelpad | | när | | M | | 24/4* | |
Vårspring Eskilstuna extrainsatt | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | 24/4 | |
Motionsorientering Ulvsby | OK Tyr | Värmland | | när | | L | | 24/4 | |
Motionsorientering Ursvik | Solna OK | Stockholm | | när | | L | | 25/4* | |
Motions-OL/Krets Harberget | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | 23/4 | |
Motionsorientering SAIK | Sävedalens AIK | Göteborg | | när | | M | | 25/4* | |
Park Orientering 4 | Östersunds OK | Jämtland-Härjedalen | | när | | S | | | |
Flerklubbsträning | OK Lindéna | Halland | | klubb | | L | | 24/4* | |
Nissadalsträning | Anderstorps OK | Småland | | när | | L | | | |
Torsdagsträning | OK Orion | Blekinge | | när | | L | | 23/4 | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | L | | | |
GBG-Syd Teknikträning | Frölunda OL | Göteborg | | klubb | | L | | | |
Ungdomscup #1 | Södertälje-Nykvarn OF | Södermanland | | när | | L | | 24/4 | |
DOST Marieberg | Malungs OK Skogsmårdarna | Dalarna | | när | | L | | 21/4 | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | 24/4* | |
Kretsträning Mark | Skene Sim o IS | Västergötland | | när | | L | | 24/4* | |
Orienteringsträning sprint Laholm | Laholms OK | Halland | | när | | S | | 23/4 | |
Motionsorientering Muraråsen, Charlottenberg | Åmotfors OK | Värmland | | när | | M | | | |
fre 26/4 | Ullareds Campingsprint | IK Trenne Ullared | Halland | | när | | S | | 25/4 | |
lör 27/4 | | | | | | | | | | |
sön 28/4 | MTBO närträning | Nybro OK | Småland | M | när | | M | | | |
Motionsorientering Umedalen | Umedalens IF | Västerbotten | | när | | M | | 27/4* | |
v 18 | mån 29/4 | Östrgötaserien MTBO 2024 #1 | Finspångs SOK NAIS Orienteringsklubb | Östergötland | M | när | | M | | 26/4 | |
Pokaljakt Kristinehamn (Östra kretsen) | Kristinehamns OK | Värmland | | när | | M | | 27/4 | |
HittaHem #4 | Gävle OK | Gästrikland | | klubb | | S | | | |
Öppen sprintträning # 4 - knockout (flera slingor) (hittahem) | Tolereds Allmänna IK | Göteborg | | när | | S | | 28/4* | |
Allemansluffen, Bastfallet | Österfärnebo IF | Gästrikland | | när | | M | | | |
FOK:s Sprintcup etapp 2 | Falkenbergs OK | Halland | | när | | S | | 26/4 | |
tis 30/4 | Dala Veteran OL | Leksands OK | Dalarna | | när | | M | | 28/4 | |
OK Grips vårmotion | OK Grip | Södermanland | | när | | L | | 28/4 | |
Höglandets OL veteran | Sol Tranås | Småland | | när | | M | | | |
Motions-OL Granbergsdals hytta | OK Djerf | Värmland | | när | | S | | | |