v 40 | tis 1/10 | MotionsOL i Surahammar | Surahammars SOK | Västmanland | | när | | M | | | |
Tränings-OL Sprint | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | S | | 30/9 | |
ons 2/10 | MTBO Ö-viksserien #6 | OK Nolaskogsarna | Ångermanland | LM | när | | M | N | | |
tor 3/10 | VeteranOL 18 | Hällefors OK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | 1/10 | |
Tränings-OL | Ljusdals OK | Hälsingland | | klubb | | M | K | | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | 1/10 | |
fre 4/10 | | | | | | | | | | |
lör 5/10 | | | | | | | | | | |
sön 6/10 | | | | | | | | | | |
v 41 | mån 7/10 | | | | | | | | | | |
tis 8/10 | Veteran-OL i Eskilstuna | Eskilstuna OL | Södermanland | | när | | L | | | |
Tränings-OL Sprint | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | S | | 7/10 | |
ons 9/10 | Veteran-Ol i Södra Vätterbygden | IKHP Huskvarna | Småland | | när | | M | | | |
MTBO 6 | Gotlands Bro OK | Gotland | M | när | | L | | | |
tor 10/10 | VeteranOL 19 | Almby IK Örebro Läns OF | Örebro Län | | när | | L | | 8/10 | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | 8/10 | |
fre 11/10 | | | | | | | | | | |
lör 12/10 | | | | | | | | | | |
sön 13/10 | | | | | | | | | | |
v 42 | mån 14/10 | | | | | | | | | | |
tis 15/10 | Tränings-OL Sprint | Lindebygdens OK | Örebro Län | | när | | S | | 14/10 | |
Natt-serien | Kjula IF | Södermanland | | när | | L | N | | |
ons 16/10 | | | | | | | | | | |
tor 17/10 | IFK Lidingös klubbmästerskap i nattorientering | IFK Lidingö SOK | Stockholm | | klubb | | L | N | 14/10 | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | 15/10 | |
fre 18/10 | | | | | | | | | | |
lör 19/10 | Äventyrsorientering | SOK Träff | Västergötland | | när | | L | | | |
Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 1 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
sön 20/10 | Dala-Dubbeln, patrull klubb, etapp 2 | Korsnäs IF OK | Dalarna | | klubb | | L | | | |
v 43 | mån 21/10 | | | | | | | | | | |
tis 22/10 | | | | | | | | | | |
ons 23/10 | MOF Nattcup #1 | VK Uvarna | Medelpad | | när | | L | N | | |
tor 24/10 | GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | 22/10 | |
fre 25/10 | | | | | | | | | | |
lör 26/10 | Konstiga Orienteringsmästerskapen | Tumba-Mälarhöjden OK | Stockholm | | klubb | | U | | | |
Anderstorpssprinten Race 1 | Anderstorps OK | Småland | | när | | S | | | |
Anderstorpssprinten Race 2 | Anderstorps OK | Småland | | när | | S | | | |
sön 27/10 | | | | | | | | | | |
v 44 | mån 28/10 | | | | | | | | | | |
tis 29/10 | Motions-OL Västerås SOK | Västerås SOK | Västmanland | | när | | L | | | |
ons 30/10 | | | | | | | | | | |
tor 31/10 | Veteran-OL 31 okt | Köping-Kolsva OK | Västmanland | | när | | M | | 29/10 | |
GBG teknikträning | Göteborgs OF | Göteborg | | när | | L | | 29/10 | |