Activity: 7-manna 28-29 mars (OK Vilse)
Registration is closed.
Activity | 7-manna 28-29 mars (OK Vilse) |
---|---|
Organiser | OK Orion |
Information | Nu är det dags för årets första stafett. Nedan kan du anmäla ditt intresse i vilken klass du vill springa. Har du frågor ang laguttagning eller liknande kontakta då den som är ansvarig för respektive grupp: Elit: Daniel Gunnarsson Ungdom: Ungdomskommittén Motion: Tränings och tävlingskommittén |
Registration deadline | Monday 18 March 2013 at 23:59 |
Contact person | Daniel Gunnarsson |
Number of registrations | 45 |
Registrations
Name | Jag vill springa 7-manna/4-dama stafetten | Elitlöpare: Åker du från Karlskrona eller på annat sätt? | Kan du tänka dig att springa natt? | Övriga önskemål eller kommentarer: |
Kajsa Andersson | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | Helst inte natt | ||
Klara Andersson | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | |||
Henrik Berlin | Elitklass (7-manna/4-dama) | |||
Ella Bratt | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | Ja, om det verkligen krisar | Bör nog springa en vit bana | |
Niklas Bratt | Elitklass (7-manna/4-dama) | Ja | ||
Myrra Carlsson | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | |||
Johan Delvert | Kan ej | Ska på skidresa, jag är ledsen! | ||
Johan Engström | Kan ej | Kan tyvärr inte vara med.. Kör hårt ni som ska!! | ||
Filip Håkansson | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | Nej | Vit bana | |
Jenny Håkansson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Ja | ||
Andreas Jonsson | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | |||
Linda Jonsson | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | |||
Björn Linnersjö | Motionsklass (D100 - äldre inkl propaganda) | H180 | ||
Oskar Lundqvist | Elitklass (7-manna/4-dama) | |||
Anna Morawska | Elitklass (7-manna/4-dama) | |||
Nellie Nilsson | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | Vit bana | ||
Johan Olausson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Ja, om det verkligen krisar | Kort sträcka | |
Magnus Sager | Elitklass (7-manna/4-dama) | |||
Carlotta Scalet | Kan ej | Österrike | ||
Tommy Svensson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Ja, om det verkligen krisar | Kort sträcka | |
Viktor Tovesson | Elitklass (7-manna/4-dama) | |||
Ellen Wahlbom | Ungdomsklass (H/D16 - yngre) | |||
Mateusz Wenslaw | Elitklass (7-manna/4-dama) | |||
Philip Persson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Åker från Borgen Olofström. | ||
Frida Andersson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Åker från linköping | Nej | |
Rasmus Leo | Elitklass (7-manna/4-dama) | Annat | ||
Olof Larén-Sandgren | Elitklass (7-manna/4-dama) | Antagligen direkt från Jönköping | Ja | |
Ola Nyberg | Elitklass (7-manna/4-dama) | Falun med blixten, | ||
Elitklass (7-manna/4-dama) | från Karlskrona | |||
Nadiya Volynska | Elitklass (7-manna/4-dama) | från Karlskrona | ||
Daniel Gunnarsson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Från Karlskrona | ||
Erik Folkesson Blom | Elitklass (7-manna/4-dama) | från ludvika med någon typ av fordon | i bästa laget | |
Emil Berger | Elitklass (7-manna/4-dama) | Jämjö | Ja | Springer om det är nödvändigt. Räknar med att vara coach. |
Julia Frisk | Elitklass (7-manna/4-dama) | karlskrona | ||
Yuri Omelchenko | Elitklass (7-manna/4-dama) | karlskrona | Nej | |
Tom Olausson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Karlskrona | ||
Pontus Petersson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Karlskrona | ||
Måns Sandgren | Elitklass (7-manna/4-dama) | Karlskrona | ||
Patrik Sjökvist | Elitklass (7-manna/4-dama) | Karlskrona | ||
Cecilia Bratt | Elitklass (7-manna/4-dama) | Karskrona/Nättraby | Ja, om det verkligen krisar | |
Thom Barbus | Elitklass (7-manna/4-dama) | K-Krona | Ja | Springer om det behövs |
Aleksander Bernaciak | Elitklass (7-manna/4-dama) | Lyckeby | ||
Erik Andersson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Vet ej ännu | ||
Anton Johansson | Elitklass (7-manna/4-dama) | Vet ej ännu | ||
Elitklass (7-manna/4-dama) | vet inte ännu |