Landehofs hösttävling - H21
- Rapportera fel i tävling eller klass till ditt distrikts rankingansvarig, se kontaktuppgifter här!!
- Undrar du vilka kriterier som gäller? Läs mer här!
|
|
Namn |
Klubb |
Tid |
Poäng |
|
39 |
Peter Landquist
|
Markbygdens OK |
01:29:29 |
-81,88 |
|
38 |
Erik Wallin
|
Markbygdens OK |
01:02:34 |
-58,11 |
|
37 |
Niklas Frisk
|
Markbygdens OK |
01:00:05 |
-55,91 |
|
36 |
Åke Wettergren
|
FK Herkules |
00:58:56 |
-54,90 |
|
35 |
Joakim Berglund
|
Sävedalens AIK |
00:58:54 |
-54,87 |
|
34 |
Joel Flakberg
|
IFK Göteborg Orientering |
00:57:16 |
-53,43 |
|
33 |
Fredrik Norell
|
Frölunda OL |
00:55:58 |
-52,28 |
|
32 |
Erik Memmi
|
Göteborg-Majorna OK |
00:54:49 |
-51,26 |
|
31 |
Erik Bengtsson
|
Sävedalens AIK |
00:53:19 |
-49,94 |
|
30 |
Herman Rosén
|
Göteborg-Majorna OK |
00:52:19 |
-49,05 |
|
29 |
Ilya Belianka
|
Sävedalens AIK |
00:51:23 |
-48,23 |
|
28 |
Albin Claesson
|
Sävedalens AIK |
00:47:31 |
-44,81 |
|
27 |
Jonas Lauri
|
FK Herkules |
00:45:42 |
-43,21 |
|
26 |
Arvid Westerberg
|
OK Kolmården |
00:44:31 |
-42,16 |
|
25 |
Erik Tengvall
|
IFK Göteborg Orientering |
00:44:01 |
-41,72 |
|
24 |
Anders Hedberg
|
Göteborg-Majorna OK |
00:42:44 |
-40,59 |
|
23 |
Erik Engstrand
|
IFK Göteborg Orientering |
00:41:55 |
-39,87 |
|
22 |
Martin Smelik
|
Linköpings OK |
00:41:50 |
-39,79 |
|
21 |
Simon Svensson
|
OK Pan-Kristianstad |
00:41:10 |
-39,21 |
|
20 |
Joakim Eliasson
|
Göteborg-Majorna OK |
00:41:03 |
-39,10 |
|
19 |
Kevin Ståhl
|
Göteborg-Majorna OK |
00:40:34 |
-38,68 |
|
18 |
Johan Hindér
|
Tolered-Utby Ol-klubb |
00:40:29 |
-38,60 |
|
17 |
Tobias Noborn
|
IFK Göteborg Orientering |
00:40:20 |
-38,47 |
|
16 |
Hugo Ericsson
|
Växjö OK |
00:39:51 |
-38,04 |
|
15 |
Vetle Ruud Bråten
|
IFK Göteborg Orientering |
00:38:37 |
-36,95 |
|
14 |
Isac Ericsson
|
Växjö OK |
00:38:27 |
-36,81 |
|
13 |
Quentin Moulet
|
IFK Göteborg Orientering |
00:38:13 |
-36,60 |
|
12 |
Pontus Karlsson
|
Markbygdens OK |
00:38:11 |
-36,57 |
|
11 |
Emil Öhlund
|
IKHP Huskvarna |
00:38:09 |
-36,54 |
|
10 |
Erik Classon
|
IKHP Huskvarna |
00:37:52 |
-36,29 |
|
9 |
Ludwig Rosén
|
Göteborg-Majorna OK |
00:36:09 |
-34,77 |
|
8 |
Antoine Becaert
|
OK Denseln |
00:35:58 |
-34,61 |
|
7 |
Johan Strand
|
Göteborg-Majorna OK |
00:35:52 |
-34,52 |
|
6 |
Ludvig Ek
|
Nyköpings OK |
00:35:35 |
-34,27 |
|
5 |
Håvard Sandstad Eidsmo
|
IFK Göteborg Orientering |
00:35:31 |
-34,21 |
|
4 |
Johan Högstrand
|
IFK Göteborg Orientering |
00:35:24 |
-34,11 |
|
3 |
Elias Bäcklund Ekvall
|
Halden SK |
00:35:23 |
-34,10 |
|
2 |
Albin Andersson
|
Markbygdens OK |
00:34:09 |
-33,01 |
|
1 |
Henrik Johannesson
|
Stora Tuna OK |
00:33:35 |
-32,51 |
|
|
Per Nordholm
|
Sävedalens AIK |
|
|