Svenska Orienteringsförbundet

Anmälda deltagare till Vikingträffen, dag 2, medel

TävlingsinformationVisa anmälningar per organisation

Tävlingens namn: Vikingträffen, dag 2, medel
Arrangörsorganisation: IK Vikings OK
Datum: söndag 21 maj 2017

Anmälningslistan uppdateras var femte minut.

Totalt 232 anmälda deltagare.

D21 Elit (9)

NamnOrganisationBricknummer
Anna Dahlgren-RosénJärla Orientering970216
Stina GranefeltOK Tyr1485800
Elsa HolmgårdKils OK8040599
Sofia HolmgårdKils OK701212
Johanna KindlundOK Tyr8050125
Linn NilssonOK Tyr1972326
Evgeniya RyapolovaIFK Mora OK732555
Sanna SkoogKils OK951919
Linda TakeOK Tyr730914

H21 Elit (10)

NamnOrganisationBricknummer
Marcus BeckiusOK Tyr970302
Oskar EklöfHagaby GoIF Örebro880922
Ludvig ErikssonKils OK930703
Adam GranstedtIK Hakarpspojkarna1940513
Simon HectorSnättringe SK8120797
Jesper Kullin AlfredssonLånghundra IF951012
Jan OlmKils OK681019
Roman RyapolovIFK Mora OK7777123
Johan SöderlundLeksands OK1995123
Erik ThorssonTurun Metsänkävijät1399930

D18 Elit (4)

NamnOrganisationBricknummer
Elin BlomkvistSkattkärrs SOK916000
Linn LugneKils OK1000823
Amanda MellerdalKils OK9000506
Ella NordströmKils OK970423

H18 Elit (5)

NamnOrganisationBricknummer
Lukas GranstedtIK Hakarpspojkarna719000
Oskar NymanOK Tyr8000924
Lukas OlmKils OK874122
Olof SkoglundKils OK1991105
Jonathan UllerKils OK8000602

D21 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Karoline AndersenTyrving IL1403961
Emma JohanssonKristinehamns OK245150
Anna LundkvistKils OK930393
Jenny NybergSkattkärrs SOK1830402
Lina RööhsSkattkärrs SOK780211

H21 (2)

NamnOrganisationBricknummer
Hugo HedquistOK Tyr9920311
Mikael NybergSkattkärrs SOK1810706

D16 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Nora HolmgårdKils OK8020716
Sofia IversAttunda OK7020205
Klara JohanssonVästvärmlands OK341937
Kristina KlingnéusIK Vikings OK438113
Nicolina MobergOK Tyr8020605

H16 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Elias BergenfurIK Vikings OK547283
Tim DalheimerIK Vikings OK8540022
Benjamin LarssonIK Vikings OK7162534
Elias LarssonIK Vikings OK7986543
Gustav PermanOK Tyr8010615
Rasmus PetterssonOK Djerf1559185

H16 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
David ÅkerlindLustens OK228761

D14 (11)

NamnOrganisationBricknummer
Amanda AlfredssonOK Tyr441291
Linn AnderssonOK Tyr9040809
Elsa FischerIK Vikings OK700325
Cornelia KindlundOK Tyr8048007
Elisabeth LarssonOK Södertörn511210
Jonna LindbladOK Djerf657868
Klara NordströmKils OK866399
Lisa OlmKils OK630413
Ellen PelanderOK Djerf436046
Rebecca TakeOK Tyr9030308
Rebecka WestlundKils OK441137

H14 (7)

NamnOrganisationBricknummer
Isak DalinLeksands OK7040621
Bruno GöranssonAlmby IK409448
Elis IversAttunda OK7040211
Sten JonssonHällefors OK227001
Emil LarssonOK Tisaren9041027
William RebaneKils OK1040102
Anton UllerKils OK602303

D14 Kort (2)

NamnOrganisationBricknummer
Moa ArnoldssonIK Vikings OK
Anja PetterssonIK Vikings OK204944

D12 (4)

NamnOrganisationBricknummer
Emma AlfredssonOK Tyr452701
Julia ForsgrenOK Tyr7050331
Felicia RööhsSkattkärrs SOK262838
Lina UllerKils OK417538

H12 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Oscar AnderssonOK Tyr9061012
Hugo BergenfurIK Vikings OK9201634
Albert BrohedeOK Tyr9051012
Isak HolmgårdKils OK1050604
Anton JonssonOK Tyr407211
Danilo MobergOK Tyr8060520
Alfred NybergSkattkärrs SOK1060224
Nils SkymbergKFUM Örebro OK446036
Fredrik WestlundKils OK441135
Hjalmar WIlhelmssonFilipstads OK445557

H12 Kort (1)

NamnOrganisationBricknummer
Hjalmar HögsellKristinehamns OK1150501

D10 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Edith BergenfurSkattkärrs SOK47295
Tuva HenricssonOK Tyr1411390
Mira KarlströmOK Tyr7924893
Tilda KindlundOK Tyr452500
Ella NybergSkattkärrs SOK1080522

H10 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Linus Bodin-LiliegrenOK Djerf1080524
Olle FischerIK Vikings OK911282
Gilbert KarlströmOK Tyr7492054
Axel LindbladOK Djerf1080310
Matteo MobergOK Tyr2089328
Edvard PelanderOK Djerf436047

D35 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Lottis BrohedeOK Tyr7807130

H40 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Jerker AnderssonOK Tyr1974888
Daniel BrohedeOK Tyr8303030
Anders DalinLeksands OK760916
Jonas FogelbergVästvärmlands OK46719
Niklas KarlssonLustens OK342516
Sören KindlundOK Tyr8050731
Dan LarssonOK Tisaren9730625
Jonas LarssonKristinehamns OK1973921
Mattias PerssonOK Tyr9741114
Jonas UllerKils OK362571

D45 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Nina IversAttunda OK7700211
Anna-Lena JacobssonDegerfors OK341224
Anna-Märta JohanssonVästvärmlands OK19459
Kristin JohanssonVästvärmlands OK8037839
Marie LindbladOK Djerf1721217
Anna NordströmKils OK711022
Ylva OlmKils OK407205
Helena SandbergIK Hakarpspojkarna44630

H45 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Örjan BeckiusOK Tyr8050263
Jonas BergenfurSkattkärrs SOK710209
Mickael GöranssonAlmby IK8040720
Ulrik IversAttunda OK7691127
Mattias Jasic ModinSK Örnen8234567
Mats LiljaOK Älgen230571
Fredrik LilljeqvistStigsökarna348396
Ulf MellerdalKils OK418040
Magnus NordströmKils OK690321
Mikael RööhsSkattkärrs SOK701016

D50 (5)

NamnOrganisationBricknummer
Marie AlfredssonOK Tyr207517
Catarina HögkvistOK Tyr260629
Helena PepaHagaby GoIF Örebro9630511
Helen SkoogKils OK9670905
Åsa SörlinLustens OK228775

H50 (10)

NamnOrganisationBricknummer
Matz AnderssonLesjöfors SK661022
Håkan BlomkvistSkattkärrs SOK670528
Mats GranstedtIK Hakarpspojkarna670326
Lars HolmgårdKils OK8010164
Lars JacobssonDegerfors OK231356
Pelle LandforsLustens OK343867
Johan LilljeqvistStigsökarna26390
Anders OlssonLustens OK353554
Lars SkymbergKFUM Örebro OK448301
Mats WilhelmssonFilipstads OK262286

D55 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Anne-Marie ErikssonKristinehamns OK1112345
Maria ErikssonÅmåls OK47461
Tone HollowellOK Tyr611126
Ann-Sofie HultsvedOK Tyr260626
Ingrid KensbyOK Tyr9600221
Karin MoodhOK Tyr260660
Eva WalheimRobertsfors IK259202
Anna Weckner WestlundOK Tyr610926

H55 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Lars AnderssonOK Tyr260628
Björn EngströmLustens OK610407
Per HögkvistOK Tyr260632
Bengt JohanssonOK Tyr9610324
Bertil JohanssonKristinehamns OK9621224
Mats KensbyOK Tyr9600207
Pär LundkvistSundbybergs IK600830
Torbjörn MagnussonLustens OK353556
Colin Mc IntyreOK Tyr260659
Lars NordströmKils OK511800
Leif SandahlOK Tyr9600322
Christer SkoogKils OK9590119
Mats WalheimRobertsfors IK259042
Rolf WikströmOK Tyr590927

D60 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Britt FredrikssonKroppa IF42772
Britt GunnarssonKristinehamns OK1541217
Carola KarlssonOK Tyr260610
Mary OlssonVästvärmlands OK44024
Karin RabeUlriksbergs IK408974
Elisabeth ÖströmOK Tyr9560518

H60 (16)

NamnOrganisationBricknummer
Sven-Erik BrodinKristinehamns OK1560129
Hans DanielsMalungs OK Skogsmårdarna782021
Christer ErikssonÅmåls OK25690
Ronnie ErikssonMalungs OK Skogsmårdarna7206802
Stefan GunnarssonKristinehamns OK1541223
Lars HarkmanMalungs OK Skogsmårdarna7002122
Mats HastadFellingsbro GOIF530729
Kurt NilssonOK Hierne25229
Kjell Magne NordviGrue IL330600
Ulf NordzellOK Djerf1561208
Åke SundinHällefors OK46775
Bengt SvedjebySkattkärrs SOK448602
Göran ValfridssonBoxholm-Mjölby OL7203707
Sixten WestlundOK Tyr560312
Paavo YlikiiskiläOK Fryksdalen46901
Olov ÖströmOK Tyr9541217

D65 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Monica DjurbergOK Tyr260606
Ann-Britt GöranssonAlmby IK521002
Karin JanssonOK Fryksdalen46903
Marit NilssonKils OK407217
Lotta RåbergOK Tyr242492
Eva TrangiusOK Tyr208897

H65 (8)

NamnOrganisationBricknummer
Lars-Gunnar LarssonOK Södertörn7006280
Björn NilssonOK Fryksdalen304865
Stein NordviElverum OK1201060
Christer NälemarkOK Djerf36795
Lars OlssonVästvärmlands OK44034
Leif SalinOK Tyr260736
Kalle WegerfeltVästerbergslagens OL449739
Ingemar ZiljatOK Djerf1491106

D70 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Karin Creutzer BlomgrenOK Tyr260611
Ingvor EkholmOK Fryksdalen304857
Siv FrodinKöping-Kolsva OK1401307
Eva HöijeOK Ravinen15039
Barbro MöllbergArboga OK1460627
Maud NilssonHJS-Vansbro OK1460430

H70 (14)

NamnOrganisationBricknummer
Lars Ivar BergmanOK Fjällstigen29204
Lars BergqvistLesjöfors SK247850
Jan FogelbergVästvärmlands OK43996
Lars GranefeltOK Tyr36026
Åke GustavssonOK Älgen445345
Lennart HöijeOK Ravinen15015
Per IvermarkSäffle OK36445
Tore MartinssonDegerfors OK36288
Lennart MattssonLustens OK714643
Per-Ivar MöllbergArboga OK9431011
Sven NilssonMalungs OK Skogsmårdarna27481
Hans PerssonOK Älgen540323
Rune PerssonMalungs OK Skogsmårdarna27458
Börje RåbergOK Tyr260667

D75 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Mariann NilssonLustens OK44433

H75 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Kjell AnderssonSkattkärrs SOK2062705
Johnny BrandtHällefors OK46763
Bo GunnarssonOK Fryksdalen46915
Janne JanssonMalungs OK Skogsmårdarna27457
Rolf LarssonDegerfors OK408917
Nils MogrenHällefors OK46784

H80 (6)

NamnOrganisationBricknummer
Arvo HyvönenSkattkärrs SOK860636
Nils JanssonSkattkärrs SOK36178
Ulf LindgrenVästerås SOK38840
Bertil LundbergLustens OK36651
Melvin NilssonLustens OK44426
Gunnar NymanOK Djerf42090

U1 (3)

NamnOrganisationBricknummer
Lilly BergenfurSkattkärrs SOK448620
Lin PelanderOK Djerf1100609
Alva RööhsSkattkärrs SOK262848

U2 (1)

NamnOrganisationBricknummer
Birger KarlströmOK Tyr7726426

Annonser