Officiell resultatlista för Eskilstuna Park Cup, etapp 4
Tävlingens namn: Eskilstuna Park Cup, etapp 4
Arrangörsorganisation:
OK Tor
Datum: tisdag 12 juni 2012
Klasser: Visa alla | D16 | H16 | D14 | H14 | D12 | H12 | D10 | H10 | U1 | U2 | U3 | U4 | ÖM1 | ÖM2 | ÖM3 | ÖM4
OK Tor
46 startandePlac | Namn | Klass | Tid | Diff | Km-tid |
---|---|---|---|---|---|
1 | Filippa Rydensjö | U1 (34) | 7:47 | 7:47 | |
1 | Stina Johnsson | D12 (5) | 7:32 | 5:47 | |
1 | Gustav Johnsson | H14 (3) | 7:38 | 4:46 | |
1 | Ludvig Holmqvist | H12 (6) | 6:04 | 4:40 | |
1 | Johan Vestin | H10 (10) | 7:40 | 7:40 | |
2 | Emma Johnsson | D12 (5) | 8:00 | +0:28 | 6:09 |
2 | Josefine Johnsson | D10 (11) | 7:10 | +0:18 | 7:10 |
2 | Emilia Rydensjö | U1 (34) | 8:12 | +0:25 | 8:12 |
2 | Ida Johnsson | D14 (4) | 10:09 | +0:44 | 6:20 |
2 | Joel Aristondo Magnusson | H10 (10) | 7:44 | +0:04 | 7:44 |
2 | Anna Mattsson | Öppen motion 3 (2) | 11:46 | +1:18 | 7:21 |
3 | Angelina Rydensjö | D12 (5) | 8:37 | +1:05 | 6:37 |
3 | Carl Lindell | H10 (10) | 7:48 | +0:08 | 7:48 |
4 | Elin Gustafsson | D10 (11) | 8:23 | +1:31 | 8:23 |
4 | Anton Jedar | H10 (10) | 7:55 | +0:15 | 7:55 |
4 | Elin Attmarsson | D14 (4) | 16:43 | +7:18 | 10:26 |
5 | Lina Holmqvist | D10 (11) | 9:39 | +2:47 | 9:39 |
5 | Linn Mattsson | U1 (34) | 9:06 | +1:19 | 9:06 |
5 | Jakob Gerdin | H10 (10) | 8:33 | +0:53 | 8:33 |
6 | Eric Gustafsson | H12 (6) | 12:00 | +5:56 | 9:13 |
7 | Malin Attmarsson | D10 (11) | 10:12 | +3:20 | 10:12 |
7 | Jonatan Wickström | H10 (10) | 9:49 | +2:09 | 9:49 |
8 | Amanda Blomqvist | D10 (11) | 10:58 | +4:06 | 10:58 |
9 | Johan Ungerstam | H10 (10) | 15:41 | +8:01 | 15:41 |
10 | Tilde Wickström | D10 (11) | 11:46 | +4:54 | 11:46 |
10 | Erik Mattsson | U1 (34) | 9:40 | +1:53 | 9:40 |
10 | Elias Johansson | H10 (10) | 16:43 | +9:03 | 16:43 |
11 | Agnes Boström | D10 (11) | 11:54 | +5:02 | 11:54 |
12 | William Netz | U1 (34) | 10:01 | +2:14 | 10:01 |
12 | Tomas Andersson | Öppen motion 4 (22) | 10:41 | +2:54 | 5:56 |
13 | Elliot Wikström | U1 (34) | 10:31 | +2:44 | 10:31 |
14 | Gabriel MacDonald Österbacka | U1 (34) | 10:36 | +2:49 | 10:36 |
15 | Pär Vestin | Öppen motion 4 (22) | 10:59 | +3:12 | 6:06 |
17 | Fredrik Johansson | Öppen motion 4 (22) | 11:06 | +3:19 | 6:10 |
18 | Simon MacDonald Österbacka | U1 (34) | 11:06 | +3:19 | 11:06 |
20 | Stefan Wikström | Öppen motion 4 (22) | 14:05 | +6:18 | 7:49 |
24 | Peter Vestin | U1 (34) | 13:33 | +5:46 | 13:33 |
25 | Pablo Aristondo Magnusson | U1 (34) | 14:17 | +6:30 | 14:17 |
26 | Nike Rinaldo | U1 (34) | 14:25 | +6:38 | 14:25 |
27 | Alice Norwald | U1 (34) | 14:28 | +6:41 | 14:28 |
29 | Lina Ungerstam | U1 (34) | 15:29 | +7:42 | 15:29 |
30 | Lukas Gerdin | U1 (34) | 15:46 | +7:59 | 15:46 |
31 | Linnea Utberg | U1 (34) | 15:56 | +8:09 | 15:56 |
32 | Klara Jedar | U1 (34) | 17:17 | +9:30 | 17:17 |
33 | Elsa Lindell | U1 (34) | 17:24 | +9:37 | 17:24 |
34 | Alva Johansson | U1 (34) | 17:41 | +9:54 | 17:41 |
Anton Blomqvist | U1 (34) | ej start | |||
Molly Elofsson-Tärnfjord | U1 (34) | ej start | |||
Carl Johansson | U1 (34) | ej start | |||
Ebba Norberg | U1 (34) | ej start | |||
Ebba Nordin | U1 (34) | ej start | |||
Alma Palmér | U1 (34) | ej start | |||
David Press | U1 (34) | ej start | |||
Sebastian Eriksson | H12 (6) | ej start | |||
Emilia Borin | D14 (4) | ej start | |||
Oscar Norberg | H10 (10) | ej start | |||
Emilio Nilsson | H10 (10) | ej start |
Vid felaktigheter i resultatlistan, kontakta i första hand tävlingsarrangören!