Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Gemensam bussresa till Rikslägret i Idre

Anmälan är stängd.

Aktivitet Gemensam bussresa till Rikslägret i Idre
Arrangör Stockholms OF
Information

Här anmäler du dig endast till den gemensamma resan med buss till Rikslägret i Idre. Anmälan till själva lägret gör du på SOFTs hemsida.

Här är inbjudan till denna bussresa

 

Anmälningsstopp söndag 26 maj 2019 klockan 23:59
Starttid söndag 23 juni 2019
Kontaktperson Per Forsberg
Antal anmälda deltagare 137

Anmälningar

Namn Namn
Elias Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK
Patrik Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK
Simon Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK
Fredrik Ahlberg Täby OK
Sofia Albemark OK Ravinen
Jonatan Anderson Järfälla OK
Kristina Aneland OK Ravinen
Emil Anterud Väsby OK
Mårten Anterud Väsby OK
Felix Arkäng Tullinge SK
Hugo Backlund Tullinge SK
Axel Balck Täby OK
Malte Bellander Gustavsbergs OK
Martin Bellander Gustavsbergs OK
Sofia Bengtsson Sundbybergs IK
Emilia Bergman Tullinge SK
Wilhelm Bergman Tullinge SK
Alva Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK
Morris Björklund OK Ravinen
Uno Björklund OK Ravinen
Alva Bladh Tullinge SK
Elias Bladh Tullinge SK
Henrik Bladh Tullinge SK
Erik Bovallius Järfälla OK
Tilde Brederman Väsby OK
Leif Carlsson Skarpnäcks OL
Sigrid Carlsson Sundbybergs IK
Lucas Chavda Söders-Tyresö
Ivo Cousins Clarhäll Söders-Tyresö
Linn De Boussard IFK Enskede
Filip Dryselius Skarpnäcks OL
Mathias Dryselius Skarpnäcks OL
Oskar Edvardsson Järfälla OK
Fredrik Eggöy Markhester Snättringe SK
Gustav Eggöy Markhester Snättringe SK
Ludvig Eggöy Markhester Snättringe SK
Ellinor Ek OK Ravinen
Marcus Ekman Täby OK
Maja Falk Sundbybergs IK
Felix Flodman Tullinge SK
Melina Fogelbrink Väsby OK
Linus Forsberg OK Ravinen
Isak Gelius Snättringe SK
Molly Gelius Snättringe SK
Hampus Glanshed Haninge SOK
Tomas Glanshed Haninge SOK
Madeleine Granath Väsby OK
Olof Granberg Söders-Tyresö
Amanda Granqvist OK Ravinen
Marcus Grunder Järfälla OK
William Grunder Järfälla OK
Filip Hatlen Snättringe SK
Hampus Hatlen Snättringe SK
Monica Hatlen Snättringe SK
Anton Hedström Söders-Tyresö
Noa Helgars Täby OK
Filippa Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Freja Hjerne Tumba-Mälarhöjden OK
Elmin Hovmöller Söders-Tyresö
Ida Hänström Täby OK
Ingrid Johansson Sundbybergs IK
Wilma Josefsson Väsby OK
Klara Junegard Tullinge SK
Tina Junegard Tullinge SK
Olle Kallur OK Ravinen
Jannick Karlsson Brabie Järfälla OK
Carl-Johan Krook Söders-Tyresö
Edith Kuosku Järfälla OK
Filip Lindqvist Täby OK
Lovisa Lindqvist IFK Enskede
Peter Lindvall Haninge SOK
Alice Ljungberg Tumba-Mälarhöjden OK
Erik Lundquist OK Ravinen
Rasmus Lundström Väsby OK
Nova Matthews Tullinge SK
Cleo Mattila Tullinge SK
Hannes Mogensen OK Ravinen
Maria Mogensen OK Ravinen
Smilla Mogensen OK Ravinen
Arvid Myrberger Tullinge SK
Hilda Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK
Åsa Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK
Per Mårtensson OK Ravinen
Tilda Mårtensson OK Ravinen
Wilma Mårtensson OK Ravinen
William Möller Skarpnäcks OL
Erik Nederheim Täby OK
Linus Nilevi Haninge SOK
Jonathan Nilsson Gustavsbergs OK
Vilma Nilsson Attunda OK
Lovisa Nordquist Täby OK
Emma Norin Söders-Tyresö
Erik Norin Söders-Tyresö
Jonathan Norrman OK Ravinen
Melker Palm Järfälla OK
Tilda Palm IKHP Huskvarna
Stina Pedersen Järfälla OK
Miia Roller Järfälla OK
Vendela Rundström OK Ravinen
Alexander Rydberg Söders-Tyresö
Alice Röken Täby OK
Anna Röken Täby OK
Emelie Röken Täby OK
Ida Röken Täby OK
Niclas Röken Täby OK
Hjalmar Sandberg OK Älvsjö-Örby
Svante Sandvik Attunda OK
Noah Santalius Väsby OK
Tove Sjöberg Tullinge SK
Joakim Skärlén Haninge SOK
Filip Storell Haninge SOK
Malin Strömqvist Attunda OK
Ronja Ståhl Sundbybergs IK
Fanny Sundberg Tullinge SK
Ida Svahn Söders-Tyresö
Stefan Svensson Gelius Snättringe SK
Jacob Svensson Söders-Tyresö
Niklas Svensson Järfälla OK
Emma Svidén Söders-Tyresö
Filippa Söderberg Kalmar OK
Kristoffer Tengroth Sundbybergs IK
Göran Thimberg Söders-Tyresö
Olle Thimberg Söders-Tyresö
Axel Trofast Tullinge SK
David Törnqvist Tullinge SK
Lisa Wadenbrant Sundbybergs IK
Joel Wallner Attunda OK
Ebba Westring Järfälla OK
Eskil Widehag Sundbybergs IK
Edvin Wollbrand OK Ravinen
Per Wollbrand OK Ravinen
Maria Von Schmalensée Attunda OK
Ellen Wångberg Aneland OK Ravinen
Oscar Wångberg Aneland OK Ravinen
Jesper Åkesson Järfälla OK
Henrik Österberg Gustavsbergs OK
Max Österberg Gustavsbergs OK

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF