Activity: GOF ungdomsträning 13-16 år (TAIK)
Registration is closed.
Activity | GOF ungdomsträning 13-16 år (TAIK) |
---|---|
Organiser | Göteborgs OF |
Information | För vem När Var Vad Anmälan Anmälan är ej bindande och deltagande är gratis. Du anmäler dig till din klass och svårighet på bana. Det går att ändra bana på plats om du skulle ångra dig. Välkommen! |
Registration deadline | Monday 19 August 2019 at 23:59 |
Start time | Wednesday 21 August 2019 at 18:00 |
Number of registrations | 111 |
Registrations
Name | Name | Grupp | Svårighet |
Per Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | Vuxen | Enbart fika |
Anna Beischer | IK Uven | Vuxen | Enbart fika |
Emma Karlsson | OK Landehof | Vuxen | Enbart fika |
Pernilla Karlsson | OK Landehof | Vuxen | Enbart fika |
Dan Lundstedt | Sjövalla FK | Vuxen | Enbart fika |
Andreas Näsman | Lerums SOK | Vuxen | Enbart fika |
Birgitta Olanders | Lerums SOK | Vuxen | Enbart fika |
Nichlas Wallström | Sävedalens AIK | Vuxen | Enbart fika |
Lucas Boström | OK Alehof | H15 | Gul |
Malin Alfredsson | Lerums SOK | Vuxen | Orange |
Sara Alfredsson | Lerums SOK | D13 | Orange |
Linus Augustsson | Göteborgs Skidklubb | H13 | Orange |
Isabella Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | D13 | Orange |
Julia Boge | OK Alehof | D14 | Orange |
Alexander Fedje | Frölunda OL | H13 | Orange |
Lisa Gunnarsson | Lerums SOK | D13 | Orange |
Felix Johansson | OK Alehof | H13 | Orange |
Emma Karlsson | OK Landehof | D14 | Orange |
Ida Körle | OK Landehof | D14 | Orange |
Signe Kullander | Sävedalens AIK | D13 | Orange |
Anders Lamm | Frölunda OL | Vuxen | Orange |
Elias Lauri | FK Herkules | H13 | Orange |
Signe Lundqvist | Sjövalla FK | D14 | Orange |
Emilia Lundstedt | Sjövalla FK | D14 | Orange |
Elsa Moqvist | Lerums SOK | D13 | Orange |
Isak Nilsson | OK Landehof | H13 | Orange |
Isak Öhgren | Sävedalens AIK | H13 | Orange |
Alice Olsson | Mölndal Outdoor IF | D13 | Orange |
Henrik Olsson | Mölndal Outdoor IF | Vuxen | Orange |
Johanna Pihlström | OK Landehof | D14 | Orange |
Wilma Reinholdsson | OK Alehof | D13 | Orange |
Axel Rydgren | Tolered-Utby Ol-klubb | H13 | Orange |
Julia Svarfvar | Sjövalla FK | D13 | Orange |
Noah Törngren | Tolered-Utby Ol-klubb | H13 | Orange |
Miranda Wallström | Sävedalens AIK | D13 | Orange |
Klara Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | D13 | Orange |
Tove Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | D13 | Orange |
Fritjof Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | H16 | Violett |
Karl Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | H13 | Violett |
Erik Aderstedt | Kungälvs OK | Vuxen | Violett |
Joakim Åkesson | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Melker Åkesson | OK Landehof | H15 | Violett |
Simon Alfredsson | Lerums SOK | H16 | Violett |
Fabian Alinder | Sjövalla FK | H14 | Violett |
Linus Alinder | Sjövalla FK | H14 | Violett |
Magnus Alinder | Sjövalla FK | Vuxen | Violett |
Melvin Andersson | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Violett |
Jakob Asp | IFK Göteborg Orientering | H15 | Violett |
Matilda Asp | IFK Göteborg Orientering | D15 | Violett |
Peter Asp | IFK Göteborg Orientering | H16 | Violett |
Peter Augustsson | Göteborgs Skidklubb | Vuxen | Violett |
Maja Axelsson | Lerums SOK | D14 | Violett |
Mattias Bååth | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |
Simon Bååth | Sävedalens AIK | H15 | Violett |
Jakob Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Violett |
Victor Beischer | IK Uven | H15 | Violett |
Ida Bengtsson | OK Alehof | D15 | Violett |
Gustav Berts | OK Alehof | H15 | Violett |
Johan Berts | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Axel Björkman | Sjövalla FK | H15 | Violett |
Sven Boge | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Amanda Cliffordson | Tolered-Utby Ol-klubb | D13 | Violett |
Therese Dahlström | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Alwin Einarsson | Kungälvs OK | H14 | Violett |
Hannes Essunger | Sjövalla FK | H15 | Violett |
Gunnar Fovaeus | Sävedalens AIK | H15 | Violett |
Molly Granäng | Kungälvs OK | D15 | Violett |
Karl Granfors | OK Landehof | H15 | Violett |
Sven Granfors | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Emil Grönroos | OK Alehof | H14 | Violett |
Per Grönroos | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Lukas Groth | Kungälvs OK | H15 | Violett |
Linda Gunnarsson | Lerums SOK | Vuxen | Violett |
Audrey Hansson | Frölunda OL | D14 | Violett |
Marcus Hansson | Frölunda OL | Vuxen | Violett |
Ivar Henriksson | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Violett |
Ebbe Holmqvist | Sjövalla FK | H15 | Violett |
Maria Holmqvist | Sjövalla FK | Vuxen | Violett |
Alfred Johansson | OK Alehof | H15 | Violett |
Ellinor Johansson | OK Alehof | Vuxen | Violett |
Albin Karlsmo | IK Uven | H14 | Violett |
Elsa Karlsson | OK Landehof | D16 | Violett |
Maja Karlsson | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Violett |
Fredrik Körle | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Thomas Kullander | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |
Marcus Lamm | Frölunda OL | H13 | Violett |
Erik Lauri | FK Herkules | Vuxen | Violett |
Ola Leire | Göteborg-Majorna OK | H13 | Violett |
Filip Leman | Göteborgs Skidklubb | Vuxen | Violett |
Bo Liss | Lerums SOK | Vuxen | Violett |
Olivia Lundstedt | Sjövalla FK | D16 | Violett |
Tim Martner | Frölunda OL | H14 | Violett |
Pär Moqvist | Lerums SOK | Vuxen | Violett |
Ebba Näsman | Lerums SOK | D15 | Violett |
Maja Nordenfelt | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Violett |
Elias Nyqvist | OK Landehof | H14 | Violett |
Ulf Nyqvist | OK Landehof | Vuxen | Violett |
Camilla Öhgren | Sävedalens AIK | Vuxen | Violett |
Jonas Olanders | Lerums SOK | H16 | Violett |
Ella Pettersson | Sävedalens AIK | D14 | Violett |
Rebecka Pihlström | OK Landehof | D16 | Violett |
Elina Reinholdsson | OK Alehof | D15 | Violett |
Silje Ringstad | Tolered-Utby Ol-klubb | D14 | Violett |
Joel Ringström | OK Landehof | H15 | Violett |
Mats Rönnborg | IK Uven | Vuxen | Violett |
William Rönnborg | IK Uven | H15 | Violett |
Ludwig Rosén | Göteborg-Majorna OK | H13 | Violett |
David Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | H14 | Violett |
Erik Slätt | OK Alehof | H14 | Violett |
Johan Wall Jungbjer | Göteborgs Skidklubb | H15 | Violett |
Kristina Wall Jungbjer | Göteborgs Skidklubb | Vuxen | Violett |