Swedish Orienteering Federation

Activity: Tisdagsträning 24/9 - Långsträckor

Registration is closed.

Activity Tisdagsträning 24/9 - Långsträckor
Organiser IF Rigor
Information

Tisdagens träning blir vanliga banor för Vit och Gul svårighetsnivå. För Orange och Svart nivå gäller långsträckor

OBS!!! Ta med GPS-klocka (ni som har), för att ladda upp och jämföra vägval på Livelox efteråt. 

https://www.livelox.com/Events/Show/42163/Tisdagstraning-Langstrackor

 

Du som vill springa Gul lång kan med fördel välja Orange bana. Kontrollpunkterna kommer inte att vara svåra, utan fokus ligger på långsträckor och vägval.

Vit   2,1km

Gul   2,5km

Orange 4,0km (4 kontroller)

Svart 6,0km (6 kontroller)

Samling vid Parkeringen vid begravningsplatsen, Kungsbackaskogen.

OBS! Ny P-automat. Kontrollera ev. avgift.

Välkomna!

Registration deadline Monday 23 September 2019 at 21:00
Start time Tuesday 24 September 2019 at 18:00
Contact person Emil Erdelius
Number of registrations 61

Registrations

Name Name Bana
Alvar Alexandersson IF Rigor Orange
Pernilla Alexandersson IF Rigor Svart
Daniel Andersson Fjärås AIK svart
Ella Andersson OK Löftan Orange
Gustav Andersson OK Löftan Svart
Jan Andersson Fjärås AIK vit (skuggar Veronica)
Mats Andersson OK Löftan Svart
Stina Andersson OK Löftan Vit
Veronica Andersson Fjärås AIK vit
Jens Arvidsson IF Rigor Svart
Annika Bengtsson OK Löftan Orange
Per Martin Björemark Fjärås AIK Svart
Wilhelm Ek Fjärås AIK Gul
Claes Eriksson Fjärås AIK svart
Lena Flink Fjärås AIK Svart
Tyra Flink Fjärås AIK Gul
Vide Flink Fjärås AIK Gul
Maja Graad IF Rigor Svart
Steffen Häggström IF Rigor orange
Ylva Häggström IF Rigor orange
Cornelia Hällås OK Löftan Orange
Daniel Hällås OK Löftan Svart
Torbjörn Halvarsson Fjärås AIK Svart
Åsa Hansson IF Rigor Gul
Fredrik Hansson IF Rigor Svart
Magnus Hansson OK Löftan Svart- gärna 1:7500
Martin Hansson IF Rigor Svart
Simon Hansson IF Rigor Orange
Anne Sofie Hellstrand IF Rigor Orange
Oskar Hellstrand IF Rigor Gul
Ellen Heyman IF Rigor Orange
Jenny Horndahl IF Rigor Gul
Josefine Horndahl IF Rigor Gul
Viktor Horndahl IF Rigor Gul
Erik Hultander IF Rigor Svart
Lars Hultander IF Rigor Orange
Marita Hultander IF Rigor Gul eller Orange
Jonas Hultin OK Löftan Svart 7500
Kjell Jeppson IF Rigor Orange 7500
Inge Joviken IF Rigor Orange 7500
Ted Lundgren Fjärås AIK Orange
Daniel Moberg OK Löftan Orange
Jakob Moberg OK Löftan Svart
Johanna Moberg OK Löftan Gul följe
Lukas Moberg OK Löftan Gul
Oscar Moberg OK Löftan Orange
Lennart Nyberg Fjärås AIK Orange
Conny Overland IF Rigor Orange
Ludvig Overland IF Rigor Gul
Elias Persson Fjärås AIK Svart
Per-Johan Persson Fjärås AIK orange
Elin Rönnqvist IF Rigor Gul
Tomas Rönnqvist IF Rigor Svart
Jacob Ruderfelt IF Rigor Gul el orange
Emil Seldén IF Rigor Svart
Karin Sundh Fjärås AIK Svart
Edvin Tolestam IF Rigor Svart eller orange
Hugo Tolestam IF Rigor Orange
Simon Tolestam IF Rigor Orange
Sven Tolestam IF Rigor Orange
Gunnar Wärnfeldt IF Rigor Vit + skuggkarta

Advertisements

OOCup 2022