Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: StOF-konventet 2019

Anmälan är stängd.

Aktivitet StOF-konventet 2019
Arrangör Stockholms Orienteringsförbund
Information

Vid Broängsskolan i Tumba. På programmet står en inledande storsamling (där alla som anmäler sig förväntas delta) för information samt allmänna frågeställningar och därefter uppdelning på (anges nedan) träff för

  • styrelsefolk
  • utvecklingsmiljö
  • arrangörer

Mer information om agendan kommer att läggas ut på StOFs hemsida.

Anmälningsstopp torsdag 7 november 2019 klockan 23:59
Starttid lördag 9 november 2019
Kontaktperson Per Forsberg
Antal anmälda deltagare 62

Anmälningar

Namn Namn Jag deltar vid träffen för...
Helena Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Utvecklingsmiljö
Patrik Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Styrelsefolk
Susanne Akterin OK Älvsjö-Örby Utvecklingsmiljö
Ella Andersson OK Södertörn Styrelsefolk
Pelle Bengtsson IFK Enskede Styrelsefolk
Margareta Bergh Skarpnäcks OL Styrelsefolk
Peter Bergman Tullinge SK Utvecklingsmiljö
Matts Björke Söders-Tyresö Arrangörer
Lena Buhre Attunda OK Styrelsefolk
Leif Carlsson Skarpnäcks OL Utvecklingsmiljö
Pär Dahlström Tullinge SK Arrangörer
Thomas Eriksson Tumba-Mälarhöjden OK Arrangörer
Lena Erlandsson OK Södertörn Utvecklingsmiljö
Peter Fitger Solna OK Styrelsefolk
Cecilia Fochsen Waxholms OK Utvecklingsmiljö
Lars Forsberg OK Ravinen Arrangörer
Oskar Forsberg Stockholms Inomhusorienterare Styrelsefolk
Per Forsberg Stockholms Orienteringsförbund Utvecklingsmiljö
Jan Frödin IFK Enskede Arrangörer
Tomas Glanshed Haninge SOK Utvecklingsmiljö
Andreas Grunder Järfälla OK Utvecklingsmiljö
Krister Gumaelius Waxholms OK Styrelsefolk
Eva Gustavsson Hellas Orientering Arrangörer
Ulf Hansson Sundbybergs IK Arrangörer
Anders Hedberg OK Södertörn Utvecklingsmiljö
Fredrik Hedin IFK Enskede Arrangörer
Ola Henriksson Järla Orientering Styrelsefolk
Johan Hofstedt Täby OK Styrelsefolk
Gunilla Kallhauge Snättringe SK Utvecklingsmiljö
Per Kallhauge Snättringe SK Arrangörer
Ola Kåberg OK Ravinen Arrangörer
Johan Leire Mälarö SOK Styrelsefolk
Pär Lilja IFK Lidingö SOK Utvecklingsmiljö
Gunnar Lindberg Gustavsbergs OK Styrelsefolk
Lars Lindbom Mälarö SOK Arrangörer
Katarina Lindbärg OK Södertörn Arrangörer
Mats Lundbäck Järfälla OK Styrelsefolk
Leif Lundin Järla Orientering Arrangörer
Göran Lundqvist Järfälla OK Styrelsefolk
Anders Mattsson OK Älvsjö-Örby Styrelsefolk
Tapani Mattus IFK Lidingö SOK Styrelsefolk
Per-Ove Melinder Tullinge SK Arrangörer
Per Mårtensson OK Ravinen Utvecklingsmiljö
Jörgen Persson Tumba-Mälarhöjden OK Arrangörer
Aija Sadurskis Centrum OK Styrelsefolk
Björn Salomonsson Snättringe SK Styrelsefolk
Fredrik Sandberg OK Älvsjö-Örby Utvecklingsmiljö
Lars Segerman Skarpnäcks OL Arrangörer
Martin Sigrand OK Södertörn Utvecklingsmiljö
Gunnar Skärlén Haninge SOK Styrelsefolk
Lars Stigberg Tumba-Mälarhöjden OK Arrangörer
Martina Sundberg IFK Enskede Arrangörer
Torbjörn Svensson Tullinge SK Styrelsefolk
Göran Thimberg Söders-Tyresö Styrelsefolk
Carl-Johan Thorell OK Ravinen Styrelsefolk
Michael Thulin Skogsluffarnas OK Arrangörer
Anders Thureson Hellas Orientering Styrelsefolk
Marcus Westin Skogsluffarnas OK Styrelsefolk
Thomas Widehag Sundbybergs IK Styrelsefolk
Anders Winald Hellas Orientering Arrangörer
Maria Von Schmalensée Attunda OK Utvecklingsmiljö
Olle Öberg Skogsluffarnas OK Arrangörer

Annonser