Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Omröstning till orienteringsgalan

Aktivitet Omröstning till orienteringsgalan
Arrangör Svenska Orienteringsförbundet
Information

Årets pristagare på landslaget höstsamling som hålls den 16 november kommer att utses genom omröstning av orienteringssveriges medlemmar (med konto i Eventor).  

Omröstningen stänger tisdag 12 november 23.59

Anmälningsstopp tisdag 12 november 2019 klockan 23:59
Starttid lördag 16 november 2019
Kontaktperson Tomas Stenström
Antal anmälda deltagare 355

Anmälningar

Namn Namn
Erik Aderstedt Kungälvs OK
Thomas Albinsson Bredaryds SOK
Ingrid Alexandersson Stora Tuna OK
Felix Alnervik Helsingborgs SOK
Christoffer Andersén Västerås SOK
Albin Andersson Tullinge SK
Arne Andersson OK Torfinn
Benkt Andersson Frosta OK
Rassmus Andersson OK Linné
Rickard Andersson Tullinge SK
Yvonne Andersson Tullinge SK
Frida Arnesson Skarpnäcks OL
Lena Arnoldsson Mullsjö SOK
Arvid Aronsson Göteborg-Majorna OK
Alice Axelsson IK Hakarpspojkarna
Felix Axelsson Markbygdens OK
Jörgen Axelsson Tullinge SK
Klaes Axelsson Mullsjö SOK
Marina Axelsson Markbygdens OK
Anna Bachman IFK Lidingö SOK
Gurli Back Fagersta OK
Magnus Backlund Säterbygdens OK
Hanna Barkegren OK Kåre
Jenny Berg OK Ravinen
Ann Bergman OK Ravinen
Kent Bergman OK Ravinen
Klas Birgersson Långhundra IF
Martin Björklund OK Ravinen
Tora Björklund OK Ravinen
Wera Björklund OK Ravinen
Åke Björklund Västerviks OK
Henrik Bladh Tullinge SK
Patrik Blidefalk OK Södertörn
Emma Blixt OK Hammaren
Axel Blom Frölunda OL
Klas Bringert Katrineholms OK
Martin Bygdén Södertälje-Nykvarn OF
Roland Bäcklin Sigtuna OK
Karin Bödecs Vingåkers OK
Rickard Börjesson Malungs OK Skogsmårdarna
Stefan Caleklint Karlskrona SOK
Fredrik Carlqvist FK Friskus-Varberg
Ingemar Carlsson Sävedalens AIK
Jan Carlsson IFK Göteborg Orientering
Marcus Carlsson IF Hagen
Pär Claesson Sävedalens AIK
Elis Clarström OK Kåre
Simon Dahlberg OK Nolaskogsarna
Eric Danielsson OK Kåre
Martin Djerf IK Hakarpspojkarna
Hugo Djurstedt Eksjö SOK
Stefan Djurstedt Eksjö SOK
Charlotte Drejmo OK Landehof
Felix Drejmo OK Landehof
Kristofer Drejmo OK Landehof
Valter Drejmo OK Landehof
Erica Edman Rehns BK
Anders Edvardsson Eksjö SOK
Ulla Einarsson Kungälvs OK
Marcus Ekman Täby OK
Claes Elvhammar Attunda OK
Eva Emanuelsson Helsingborgs SOK
Cecilia Enbäck Söders-Tyresö
Bosse Engborg Hällefors OK
Johan Enges Leksands OK
Annika Engström OK Kåre
Mattias Engström OK Orion
Vilma Engström OK Orion
Anna Envall IK Hakarpspojkarna
Ebba Envall IK Hakarpspojkarna
Matti Envall IK Hakarpspojkarna
Meja Envall IK Hakarpspojkarna
Hugo Ericsson Växjö OK
Anna Eriksson OK Landehof
Hans-Ove Eriksson Nyköpings OK
Johan Eriksson Trollhättans SOK
Matilda Eriksson OK Kåre
Lena Erlandsson OK Södertörn
Mia Eronn Linköpings OK
Klara Ersson OK Kåre
Fridolf Eskilsson IK Hakarpspojkarna
Ida Eskilsson IK Hakarpspojkarna
Isak Eskilsson IK Hakarpspojkarna
Signe Eskilsson IK Hakarpspojkarna
Åsa Eskilsson IK Hakarpspojkarna
Tove Flodman OK Hammaren
Hugo Flordal Snättringe SK
Elis Forsberg Rundström IFK Enskede
Jon Forsberg Rundström IFK Enskede
Nils Forsberg Rundström IFK Enskede
Elna Forsberg IK Hakarpspojkarna
Lars Forsberg OK Ravinen
Oskar Forsberg Snättringe SK
Per Forsberg IFK Enskede
Sara Forsgren OK Nolaskogsarna
Marie Fröjd Rehns BK
Johan Gerdevåg Hagaby GoIF Örebro
Fredrik Glännefors Söders-Tyresö
Jonas Gold Järfälla OK
Björn Golsäter Eksjö SOK
Joel Golsäter Korsnäs IF OK
Linnéa Golsäter Chalmers OL
Tilda Golsäter Korsnäs IF OK
Johan Grahn IK Uven
Amanda Granqvist OK Ravinen
Elin Granstedt IK Hakarpspojkarna
Sara Granstedt IK Hakarpspojkarna
Emil Grehn OK Rodhen
Helena Grennberg OK Linné
Rasmus Grönlund Lunds OK
Viktor Gunnarsson IK Hakarpspojkarna
Bibbi Gustafsson OK Gipen
Birgitta Gustafsson Hagaby GoIF Örebro
Bo Gustafsson OK Tylöskog
Eva Gustafsson Hagaby GoIF Örebro
Jonas Gustafsson Trollhättans SOK
Jonas Gustafsson OK Kåre
Karin E Gustafsson Hagaby GoIF Örebro
Lars Gustafsson OK Kåre
Thorbjörn Gustafsson Tjällmo-Godegårds OK
Sofia Gustavsson Växjö OK
Inger Gustås Linköpings OK
Per Gustås Linköpings OK
Erik Gyllenstierna IFK Lidingö SOK
Lars Hagelberg Eksjö SOK
Tilda Hagelberg Eksjö SOK
Caroline Hagström Falköpings AIK OK
Jonas Hagström Falköpings AIK OK
Johan Hagströmer OK Hällen
Ludvig Hallabro Hässleholms OK
Pontus Halldin KFUM Örebro OK
Ulf Hallmén Hagaby GoIF Örebro
Nina Hallor OK Tisaren
Peter Hambäck Långhundra IF
Nils Hammaräng Grip OK Orion
Gunilla Hamrefors Västerås SOK
Anton Hansson IK Hakarpspojkarna
Simon Hector Snättringe SK
Gunnar Hedberg Åre OK
Noa Helgars Täby OK
Emma Helmersson OK Roxen
Johan Herbst Västerås SOK
Erik Herne OK Ravinen
Joar Hertin IK Hakarpspojkarna
Alma Holmqvist Johansson IK Hakarpspojkarna
Kajsa Holmqvist Hagaby GoIF Örebro
Maria Holmqvist Sjövalla FK
Åsa Holmstrand Ollander OK Landehof
Mattias Holmstrand OK Landehof
Daniel Hällås OK Löftan
Kerstin Imark Tullinge SK
Rikard Imark Tullinge SK
Thomas Ivarsson OK Hammaren
Anna-Lena Jacobsson Degerfors OK
Isak Jakobsson OK Kåre
Marcus Jansson Garphyttans IF
Martin Jansson Södertälje-Nykvarn OF
Styrbjörn Jansson IF Hagen
Ylva Jansson IF Hagen
Kerstin Jensen Skåneslättens OL
Bo Jernberg OK Roxen
Ola Jodal Göteborg-Majorna OK
Hanna Johannesson Ronneby OK
Henrik Johannesson Stora Tuna OK
Susanne Johannesson Ronneby OK
Krister Johansson Norbergs OK
Mattias Johansson Umeå OK
Pia Johansson OK Landehof
Thomas Johansson Gamleby OK
Torgny Johansson Björkfors GOIF
Karin Johnsson OK Kåre
Patrik Johnsson OK Kåre
Isak Jonsson Nydalens SK
Emil Jägstedt Halmstad OK
Mattias Jägstedt Halmstad OK
Mats Jönsson IFK Mora OK
Tintin Karlberg Tullinge SK
Amanda Karlsson OK Ravinen
Elin Karlsson OK Landehof
Elisabeth Norsell Karlsson Rehns BK
Emma Karlsson OK Landehof
Magnus Karlsson OK Landehof
Maja Karlsson Tolered-Utby Ol-klubb
Thomas Karlsson OK Landehof
Anton Kastrup Sävedalens AIK
Hugo Kindborn OK Hällen
Stefan Kinell IFK Göteborg Orientering
Åsa Kjellberg Björkfors GOIF
Lars Klasson OK Ravinen
Anders Kretz OK Ravinen
Thomas Kullander Sävedalens AIK
Fredrik Körle OK Landehof
Jan Lager Halmstad OK
Curt Landin Rehns BK
Olof Larén-Sandgren OK Orion
Dan Larsson OK Tisaren
Robert Larsson IFK Lidingö SOK
Simon Larsson Sävedalens AIK
Patrik Leickt Tullinge SK
Malin Leijon Lind OK Kolmården
Moa Leijon Lind Haninge SOK
Torbjörn Lentz OK Milan
Erik Liljequist Stora Tuna OK
Anne Lindell Kalmar OK
Per Lindman Finspångs SOK
Johan Lindqvist Täby OK
Karin Lindqvist Växjö OK
Sara Lorén OK Landehof
Jonas Lundgren Stora Tuna OK
Louise Lundgren Växjö OK
Sven Lundgren Växjö OK
Leif Lundin Järla Orientering
Lina Lång Stora Tuna OK
Henrik Löfgren Södertälje-Nykvarn OF
Ulf Löfgren Stora Tuna OK
Viktor Löfgren Södertälje-Nykvarn OF
Torbjörn Löfving Mullsjö SOK
Fredrik Löwegren IFK Göteborg Orientering
Uno Magnusson IF Hagen
Olle Malmring Freidig
Fredrik Mattsson OK Kåre
Annick Meister OK Södertörn
Marcus Millegård Sävedalens AIK
Allan Mogensen OK Ravinen
Karl Mollén OK Denseln
Linus Mood IFK Mora OK
Bo Månsson IFK Göteborg Orientering
Tuve Möller OK Linné
Anna-Karin Nilsson Malungs OK Skogsmårdarna
Fredrik Nilsson OK Kåre
Anette Nyström OK Nolaskogsarna
Andreas Odlind OK Kåre
Johan Ohlström IF Thor
Anders Oksvold OK Kåre
Alva Olsson Linköpings OK
Ella Olsson Grycksbo IF OK
Pia Olsson Skåneslättens OL
Tova Olsson IK Hakarpspojkarna
Maxim Omelchenko Karlskrona SOK
Filip Ossiansson IK Hakarpspojkarna
Maria Ossiansson IK Hakarpspojkarna
Tilda Palm IK Hakarpspojkarna
Jeanette Persson OK Löftan
Sofia Persson Snättringe SK
David Pettersson OK Ravinen
Andreas Pihlström OK Landehof
Anna Pihlström OK Landehof
Johanna Pihlström OK Landehof
Rebecka Pihlström OK Landehof
Marcus Ramström OK Kåre
Amanda Rangert IK Hakarpspojkarna
Andreas Rangert IK Hakarpspojkarna
Julia Rangert IK Hakarpspojkarna
Lotta Rangert IK Hakarpspojkarna
Marie Rapp IFK Mora OK
Ulf K. Rask IFK Mora OK
Ingrid Rex Wallström OK Landehof
Desiré Rex OK Landehof
William Rex OK Landehof
Alva Ringi OK Kåre
Jonas Rinnbäck OK Ravinen
Ove Rinnbäck OK Ravinen
Erik Rost Malungs OK Skogsmårdarna
Katarina Rundström IFK Enskede
Mats Runefors Växjö OK
Johan Runesson IFK Lidingö SOK
Lena Runesson OK Vivill
Carina Rydlund Hässleholms OK
Gunilla Rylander Dalarnas Orienteringsförbund
Anna-Karin Rytther Västerbergslagens OL
Lisa Rönnols OK Linné
Lotta Saetre OK Landehof
Björn Salomonsson Snättringe SK
Stefan Sandahl IK Hakarpspojkarna
Oskar Sandberg Malungs OK Skogsmårdarna
Saga Sander OK Milan
Christina Segerslätt Skåneslättens OL
Jakob Segerslätt Skåneslättens OL
Sten Segerslätt Skåneslättens OL
Camilla Selin FK Göingarna
Hugo Setthagen OK Tranan
Niclas Sjöblom OK Kåre
Olle Sjöfors OK Älme
Henning Sjökvist Stora Tuna OK
Casper Skepp Sävedalens AIK
Sanna Skoog Kils OK
Pelle Skullman Linköpings OK
Elsa Sonesson Falköpings AIK OK
Lars Spånberg OK Ravinen
Magnus Sterner Strängnäs-Malmby OL
Cristoffer Stockman OK Tisaren
Ing-Marie Brander Strand Göteborg-Majorna OK
Arvid Strandberg Skogslöparna
Mats Strandhagen Göteborg-Majorna OK
William Sturesson Lerums SOK
Kevin Ståhl Göteborg-Majorna OK
Per Sundberg Gävle OK
Lucas Sundblad Eksjö SOK
Fredrik Sundin OK Linné
Hannes Svahn OK Ravinen
Håkan Svahn OK Ravinen
Eva Svanberg Järfälla OK
Rasmus Svantesson OK Pan-Kristianstad
Johan Swartz OK Orion
Lena Swartz OK Orion
Jesper Svensk Stora Tuna OK
Viktor Svensk Stora Tuna OK
Annika Svensson SK Björnen
Elin Svensson Nässjö OK
Ida-Maria Svensson Trollhättans SOK
Lars Svensson IK Hakarpspojkarna
Moa Svensson Nässjö OK
Stefan Söderholm OK Kåre
Mikael Söderlund Karlsbyhedens OK
Jens Sörvik Lunds OK
Wilhelm Tengroth OK Måsen
Per Thunberg OK Vivill
Patrik Thybeck Lindebygdens OK
Anna Tibbelin Vimmerby OK
Stefan Tisell IK Stern
Niclas Tjernlund Skåneslättens OL
Claes Turesson OK Renen
Marcus Wadell Ulricehamns OK
Anders Wadsten OK Landehof
Filip Wadsten Malungs OK Skogsmårdarna
Bengt-Rune Wallström IK Uven
Nichlas Wallström Sävedalens AIK
Michael Wehlin Skogspojkarnas OK
Andreas Werlin Simlångsdalens IF
Axel Wernersson IK Hakarpspojkarna
Jenny Westerbergh Rasbo IK
Rasmus Wickbom Bergnäsets AIK
Thobias Widelund OK Kåre
Marit Wiksell Rehns BK
Ola Wiksell Stora Tuna OK
Frida Vikström Sundsvalls OK
Alma Vilhelmsson Falköpings AIK OK
Birgitta Winblad Rehns BK
Anna Von Krusenstierna OK Kåre
Elina Von Krusenstierna OK Kåre
Vilma V Von Krusenstierna OK Kåre
Annika Zell OK Kåre
Emil Åberg OK Kåre
Oskar Ådahl Umeå OK
Ludvig Åhlund Malungs OK Skogsmårdarna
Melker Åkesson OK Landehof
Gustav Öhgren OK Kåre
Johannes Öhgren OK Kåre
Bengt Öhlund IK Hakarpspojkarna
Emil Öhlund IK Hakarpspojkarna
Eva Öhlund IK Hakarpspojkarna
Kalle Öhlund IK Hakarpspojkarna
Anette Önerud OK Ravinen
Kalle Östgren OK Kåre
John Östlund Sundbybergs IK

Annonser