Swedish Orienteering Federation

Activity: GOF ungdomsträning 13-16 år

Registration is closed.

Activity GOF ungdomsträning 13-16 år
Organiser Göteborgs OF
Information

För vem
Alla orienterare mellan 13 och 16 år. Föräldrar och ledare är också välkomna i mån av plats.
För att delta bör du klara av en gul bana på egen hand.

När     

Lördagen den 25 januari, kl 10.00.

Var     

Frölunda OL:s klubbstuga i Sisjön. Adress Sisjövägen 603, Askim. Google Maps: https://goo.gl/maps/gsV25JCjQHPUQAb79

Vad 

Först OL-träning. 

Efter träning och dusch blir det fika, snack och information från ledarna. 

Anmälan
Se nedan...

Anmälan är ej bindande och deltagande är gratis. Du anmäler dig till din klass och svårighet på bana. Det går att ändra bana på plats om du skulle ångra dig.
Även ledare och föräldrar ska anmälas så vi vet hur många kartor och fika vi ska förbereda.

Välkommen!

Registration deadline Thursday 23 January 2020 at 23:59
Start time Saturday 25 January 2020 at 10:00
Contact person Anders Lamm
Number of registrations 148

Registrations

Name Name Grupp Svårighet
Alvar Nivert FK Herkules H13 Orange
Emma Nivert FK Herkules Vuxen Enbart fika
Albin Svensson FK Herkules H13 Orange
Emma Wissler FK Herkules D13 Orange
Patrik Wissler FK Herkules Vuxen Orange
Martin Ek Frölunda OL H15 Violett
Audrey Hansson Frölunda OL D15 Violett
Pär Johannesson Frölunda OL D13 Orange
Anders Lamm Frölunda OL Vuxen Violett
Marcus Lamm Frölunda OL H14 Violett
Harald Martner Frölunda OL H13 Orange
Tim Martner Frölunda OL H15 Violett
Henry Nicholson Frölunda OL H16 Violett
David Perlander Frölunda OL H16 Violett
Erik Saméus Frölunda OL H13 Orange
Johan Saméus Frölunda OL H16 Violett
Ellen Skovbjerg Frölunda OL D13 Orange
Maja Torsein Frölunda OL D15 Violett
Emil Wallenius Frölunda OL H13 Violett
Sofia Gustafsson Göteborg-Majorna OK D14 Orange
Thomas Gustafsson Göteborg-Majorna OK Vuxen Violett
Ola Leire Göteborg-Majorna OK H14 Violett
Darian McCoy Göteborg-Majorna OK H15 Orange
Freja Nilsson Göteborg-Majorna OK D14 Orange
Åsa Nordberg Göteborg-Majorna OK Vuxen Violett
Elias Nordberg Göteborg-Majorna OK H16 Violett
Ludwig Rosén Göteborg-Majorna OK H14 Violett
Emil Augustsson Göteborgs SK H13 Orange
Linus Augustsson Göteborgs SK H14 Orange
Peter Augustsson Göteborgs SK Vuxen Violett
Arvid Mårild Göteborgs SK H14 Orange
Johan Wall Jungbjer Göteborgs SK H16 Violett
Kristina Wall Jungbjer Göteborgs SK Vuxen Violett
Nils Andreasson IFK Göteborg Orientering H13 Orange
Gustav Asp IFK Göteborg Orientering H13 Orange
Jakob Asp IFK Göteborg Orientering H16 Violett
Matilda Asp IFK Göteborg Orientering D16 Violett
Peter Asp IFK Göteborg Orientering Vuxen Violett
Filippa Fagerström IFK Göteborg Orientering D16 Violett
Signe Hördegårdh IFK Göteborg Orientering D14 Violett
Elin Johansson IFK Göteborg Orientering D13 Orange
Anna-Lisa Kinell IFK Göteborg Orientering D14 Orange
Ebba Kopka IFK Göteborg Orientering D13 Orange
Martin Larsson IFK Göteborg Orientering Vuxen Violett
Elin Noborn IFK Göteborg Orientering D13 Orange
Hedda Roos IFK Göteborg Orientering D13 Orange
Stefan Roos IFK Göteborg Orientering Vuxen Orange
Anna Beischer IK Uven Vuxen Enbart fika
Victor Beischer IK Uven H16 Violett
Simon Grahn IK Uven H14 Violett
Mari Kraft IK Uven Vuxen Violett
William Kraft IK Uven H13 Orange
William Rönnborg IK Uven H16 Violett
Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK H14 Violett
Erik Aderstedt Kungälvs OK Vuxen Violett
Alwin Einarsson Kungälvs OK H15 Violett
Molly Granäng Kungälvs OK D16 Violett
Rasmus Granäng Kungälvs OK H13 Orange
Lukas Groth Kungälvs OK H16 Violett
Arvid Hermansson Kungälvs OK H14 Violett
Malva Jarl Kungälvs OK D13 Orange
Malin Alfredsson Lerums SOK Vuxen Orange
Sara Alfredsson Lerums SOK D14 Orange
Linda Gunnarsson Lerums SOK Vuxen Orange
Lisa Gunnarsson Lerums SOK D14 Orange
Andreas Näsman Lerums SOK Vuxen Enbart fika
Ebba Näsman Lerums SOK D16 Violett
Alice Olsson Mölndal Outdoor IF D14 Orange
Henrik Olsson Mölndal Outdoor IF Vuxen Violett
Annika Bengtsson OK Alehof Vuxen Violett
Ida Bengtsson OK Alehof D16 Violett
Sara Bengtsson OK Alehof D14 Orange
Julia Boge OK Alehof D15 Violett
Lucas Boström OK Alehof H16 Violett
Eva Dahl OK Alehof Vuxen Violett
Isak Dahl OK Alehof H13 Orange
Therese Dahlström OK Alehof Vuxen Violett
Wilma Esberg OK Alehof D15 Violett
Alfred Johansson OK Alehof H16 Violett
Ellinor Johansson OK Alehof Vuxen Violett
Felix Johansson OK Alehof H14 Orange
Anna Lövgärd OK Alehof Vuxen Violett
Clara Lövgärd OK Alehof D14 Orange
Elina Reinholdsson OK Alehof D16 Violett
Wilma Reinholdsson OK Alehof D14 Violett
Hanna Schälin OK Alehof D14 Orange
Olle Schälin OK Alehof Vuxen Orange
Axel Slätt OK Alehof H13 Violett
Erik Slätt OK Alehof H15 Violett
Joakim Åkesson OK Landehof Vuxen Violett
Melker Åkesson OK Landehof H16 Violett
Åsa Holmstrand Ollander OK Landehof Vuxen Violett
Edith Holmstrand OK Landehof D13 Orange
Mattias Holmstrand OK Landehof Vuxen Violett
Emma Karlsson OK Landehof D15 Violett
Isak Nilsson OK Landehof H14 Orange
Alvin Ollander OK Landehof H16 Violett
Johanna Pihlström OK Landehof D15 Violett
Edvin Sonedahl OK Landehof H13 Orange
Carl Davidsson Sävedalens AIK H13 Orange
Arild Erikmats Sävedalens AIK H14 Orange
Gunnar Fovaeus Sävedalens AIK H16 Violett
Signe Kullander Sävedalens AIK D14 Orange
Camilla Öhgren Sävedalens AIK Vuxen Violett
Isak Öhgren Sävedalens AIK H14 Orange
Agnes Pettersson Sävedalens AIK Vuxen Violett
Ella Pettersson Sävedalens AIK D15 Violett
Arvid Skepp Sävedalens AIK H16 Violett
Emil Skepp Sävedalens AIK H13 Orange
Carl-Johan Ståhl Sävedalens AIK H15 Violett
Gustav Ståhl Sävedalens AIK H13 Orange
Matilda Wallström Sävedalens AIK D16 Violett
Miranda Wallström Sävedalens AIK D14 Violett
Nichlas Wallström Sävedalens AIK Vuxen Violett
Christian Wessling Sävedalens AIK H13 Gul
Fabian Alinder Sjövalla FK H15 Violett
Ingrid Alinder Sjövalla FK Vuxen Violett
Linus Alinder Sjövalla FK H15 Violett
Malin Andersson Sjövalla FK Vuxen Orange
Malte Andersson Sjövalla FK H13 Orange
Einar Beckman Sjövalla FK H13 Orange
Hannes Essunger Sjövalla FK H16 Violett
Linda Hedenblom Sjövalla FK Vuxen Violett
Noah Hedenblom Sjövalla FK H13 Orange
Ebbe Holmqvist Sjövalla FK H16 Violett
Emelina Holmqvist Sjövalla FK D13 Orange
Maria Holmqvist Sjövalla FK Vuxen Violett
Dan Lundstedt Sjövalla FK Vuxen Enbart fika
Emilia Lundstedt Sjövalla FK D15 Violett
Eric Olofsson Sjövalla FK H13 Orange
Calle Randåker Bokedal Sjövalla FK Vuxen Violett
Lukas Randåker Sjövalla FK H13 Orange
Julia Svarfvar Sjövalla FK D14 Orange
Klara Wedberg Kilnäs Sjövalla FK D14 Orange
Tove Wedberg Kilnäs Sjövalla FK D14 Orange
Henning Falkenström Skogsluffarnas OK H13 Orange
Magnus Falkenström Skogsluffarnas OK Vuxen Violett
Amanda Cliffordson Tolered-Utby Ol-klubb D14 Violett
Selma Crona Tolered-Utby Ol-klubb D14 Orange
Hedda Ljungberg Tolered-Utby Ol-klubb D13 Orange
Ludvig Medin Tolered-Utby Ol-klubb H14 Orange
Maja Nordenfelt Tolered-Utby Ol-klubb D15 Violett
Silje Ringstad Tolered-Utby Ol-klubb D15 Violett
David Rothamel Tolered-Utby Ol-klubb H15 Violett
Erik Rothamel Tolered-Utby Ol-klubb H13 Orange
Jonas Rothén Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett
Noah Törngren Tolered-Utby Ol-klubb H14 Orange
Styrbjörn Törngren Tolered-Utby Ol-klubb Vuxen Violett

Advertisements