Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Träningshelg 18-19 januari

Anmälan är stängd.

Aktivitet Träningshelg 18-19 januari
Arrangör OK Ravinen
Information

Välkomna till årets första träningshelg med Ravinen! Den här helgen ska vi förutom träna, äta och ha roligt även lära oss tekniken för hur man lägger banor. Träningshelgen är öppen för alla från 15 år.

Anmälningsstopp söndag 12 januari 2020 klockan 23:59
Starttid lördag 18 januari 2020
Kontaktperson Jenny Berg
Antal anmälda deltagare 34

Anmälningar

Namn Jag vill vara med på träninshelgen, på dessa aktiviteter: Övrig kommentar, t ex kring specialkost
Emma Almgren Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Johanna Almgren Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Nick Barrable Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Sarah-Jane Barrable Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Jenny Berg Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Ann Bergman Långpass lördag
Lunch lördag
Helena Bergman Långpass lördag
Lunch lördag
Vegis
Kent Bergman Långpass lördag
Lunch lördag
Love Berzell Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Edvin Forsberg Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Linus Forsberg Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Ulrika Forsberg Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Ruslan Glebov Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Amanda Granqvist Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Ann Granqvist Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Axel Granqvist Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
+1 person
Michael Granqvist Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Karin Hallsten Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Viktoria Helmersson Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Olle Kallur Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Albin Lindskog Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Hugo Lindskog Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Martin Lindskog Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Jacob Lindstam Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Erik Lundquist Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Kyckling, fisk eller veg
Allan Mogensen Skidgång lördag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Hannes Mogensen Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Hedda Mogensen Lunch söndag
Maria Mogensen Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Smilla Mogensen Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Jenny Struck Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teo Struck Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Joachim Wansölin Långpass lördag
Lunch lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag
Edvin Wollbrand Långpass lördag
Lunch lördag
Skidgång lördag
Teknikpass 1 söndag
Lunch söndag
Teknikpass 2 söndag

Annonser