Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Träningsdag 2 i Elit- och Utvecklingsmiljö Stockholm-Södertälje

Anmälan är stängd.

Aktivitet Träningsdag 2 i Elit- och Utvecklingsmiljö Stockholm-Södertälje
Arrangör Stockholms OF
Information

En av de aktiviteter som erbjuds juniorer och seniorer inom EMMS är träningsträffar i samverkan med projekt 15-16. Träffarna består av två pass kvalitativ träning och lunch däremellan. Anmälan sker i Eventor och kostnaden, 150 kr per tillfälle, faktureras klubbarna i efterhand.

Under förmiddagen är det också en ledarträff för ungdomsledare

Inbjudan till träningsträff 2 Rudbecks gymnasium

Anmälningsstopp onsdag 5 februari 2020 klockan 23:59
Starttid lördag 8 februari 2020 klockan 9:00
Antal anmälda deltagare 29

Anmälningar

Namn Namn Jag deltar som aktiv eller ledare i
Pontus Axell IFK Enskede OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Johan Balck Täby OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Otto Balck Täby OK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Junia Birgersson Visborgs OK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Gustav Björklund IFK Enskede OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Patric De Boussard IFK Enskede Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Nils Forsberg Rundström IFK Enskede OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Per Forsberg Stockholms OF Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Isak Gelius Snättringe SK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Andreas Grunder Järfälla OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Jenny Hallman Attunda OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Sofia Ivers Attunda OK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Magnus Lindblom Gustavsbergs OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Samuel Lindén Attunda OK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Stefan Lindvall Haninge SOK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Mikael Nordquist Täby OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Wilhelm Nordqvist Waxholms OK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Nina Persson Haninge SOK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Beata Pettersson Gotlands Bro OK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Flavio Poltéra Snättringe SK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Anna Samelius Visborgs OK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Marita Samuelsson Sundbybergs IK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Fredrik Sone Attunda OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Fredrik Stenebo Attunda OK Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Jessica Strömqvist Attunda OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Stefan Svensson Gelius Snättringe SK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
John Wolgast Snättringe SK OL-pass förmiddag
Lunch
Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen
Maria Von Schmalensée Attunda OK Ungdomsledarträff på förmiddagen
Lunch
Oscar Wångberg Aneland Snättringe SK Praktisk-teorietiskt löppass på eftermiddagen

Annonser