Activity: Utvecklingsläger Domarudden 2020
Registration is closed.
Activity | Utvecklingsläger Domarudden 2020 |
---|---|
Organiser | Stockholms OF |
Information | Nu är det dags att anmäla sig till StOF:s utvecklingsläger vid Domarudden. Som föregående år finns det lägertillfällen både i juni och augusti och att varje läger betecknas efter nivå. De gula lägren riktas huvudsakligen mot DH12 medan det orange är riktat endast mot DH14. Syftet med detta är att alla DH12-åringar ska få plats på ett läger samt att 13-14-åringar som föredrar att träna på gul nivå ska kunna delta i gult läger i mån av plats. |
Registration deadline | Sunday 10 May 2020 at 23:59 |
Start time | Tuesday 16 June 2020 at 9:30 |
Contact person | Per Forsberg |
Number of registrations | 134 |
Registrations
Name | Name | Välj läger |
Pontus Aasa | Tullinge SK | Gult läger juni |
Elin Abel | Snättringe SK | Orange läger augusti |
Simon Adebrant | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti |
Märta Ahlquist | Järla Orientering | Orange läger augusti |
Anton Akterin | OK Älvsjö-Örby | Orange läger augusti |
Elin Almgren | Söders-Tyresö | Gult läger augusti |
Samuel Andersson | Järfälla OK | Gult läger augusti |
Olof Arevång | Tullinge SK | Orange läger augusti |
Edith Atterlöf | IFK Enskede | Gult läger juni |
Jack Atterlöf | IFK Enskede | Gult läger juni |
Erik Balck | Täby OK | Gult läger juni |
Alma Barkstedt | Täby OK | Orange läger augusti |
Fanny Bergman | Tullinge SK | Gult läger juni |
Edvin Björklund Boljang | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger juni |
Tora Björklund | OK Ravinen | Gult läger juni |
Wera Björklund | OK Ravinen | Gult läger juni |
Henning Blomkvist | Snättringe SK | Orange läger augusti |
Molly Boman | Mälarö SOK | Gult läger augusti |
Britta Börjesson | Järla Orientering | Orange läger augusti |
Sven Börjesson | Järla Orientering | Gult läger augusti |
Arvid Brandefelt | Tullinge SK | Gult läger juni |
Isabel Carlsson | IFK Lidingö SOK | Gult läger juni |
Ada Cavander | OK Södertörn | Gult läger augusti |
Leonard Dabrowski | Järla Orientering | Gult läger juni |
Frida Däckfors | Tullinge SK | Gult läger juni |
Milton Dahlerus | IFK Lidingö SOK | Gult läger juni |
Lucas De Boussard | IFK Enskede | Gult läger juni |
Lovis de Villiers | OK Södertörn | Orange läger augusti |
Sofia Dell'Orto | Sundbybergs IK | Gult läger juni |
Ervin Dix | Tullinge SK | Gult läger juni |
Julia Ek | OK Ravinen | Gult läger juni |
Frida Ekblad | OK Ravinen | Orange läger augusti |
John Ericson | IFK Enskede | Gult läger juni |
Maja Falk | Sundbybergs IK | Orange läger augusti |
Linn Falkenfjord | Mälarö SOK | Gult läger augusti |
Lukas Ferner Thurén | Skarpnäcks OL | Gult läger juni |
Petter Fochsen | Waxholms OK | Orange läger augusti |
Tyra Fogelbrink | Väsby OK | Orange läger augusti |
Vilmer Folcke | Järla Orientering | Gult läger juni |
Elsa Forsberg | Järfälla OK | Orange läger augusti |
Ebba Frendelius | IFK Lidingö SOK | Gult läger juni |
Molly Gelius | Snättringe SK | Orange läger augusti |
Thea Gelius | Snättringe SK | Gult läger augusti |
Teodor Gerholm | Järla Orientering | Gult läger juni |
Hampus Glanshed | Haninge SOK | Orange läger augusti |
Moa Glanshed | Haninge SOK | Orange läger augusti |
Mose Grafström | Attunda OK | Orange läger augusti |
Victor Granath | Väsby OK | Gult läger augusti |
Ester Häger | OK Södertörn | Gult läger augusti |
Ludvig Hagwall | Järla Orientering | Orange läger augusti |
Olof Hagwall | Järla Orientering | Gult läger augusti |
Emil Hammarberg | Snättringe SK | Gult läger juni |
Ruben Hård | Skogsluffarnas OK | Orange läger augusti |
Sagali Hassius | Haninge SOK | Gult läger juni |
Hilmar Hedin | IFK Enskede | Gult läger juni |
Alice Hellberg | Sundbybergs IK | Gult läger juni |
Noel Hellberg | Sundbybergs IK | Orange läger augusti |
Emelie Hellström | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger augusti |
Emma Henriques | OK Södertörn | Orange läger augusti |
Allan Herulf | Skogsluffarnas OK | Orange läger augusti |
Walter Herulf | Skogsluffarnas OK | Orange läger augusti |
Filippa Hjerne | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti |
Freja Hjerne | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti |
Joel Holmgren | IFK Enskede | Gult läger juni |
Tuva Holmström | OK Ravinen | Orange läger augusti |
Viola Holmström | OK Ravinen | Gult läger juni |
Elmin Hovmöller | Söders-Tyresö | Orange läger augusti |
Ebba Hultqvist | Mälarö SOK | Gult läger augusti |
Malte Ihlis | Mälarö SOK | Gult läger augusti |
Edvin Johansson Liljegren | Väsby OK | Orange läger augusti |
Bodil Johansson | Sundbybergs IK | Gult läger augusti |
Folke Johansson | Sundbybergs IK | Gult läger augusti |
Ingrid Johansson | Sundbybergs IK | Orange läger augusti |
Ture Johansson | Skogsluffarnas OK | Orange läger augusti |
Vanja Lif | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger augusti |
Arthur Lindquist | Järfälla OK | Gult läger augusti |
Heidi Lindquist | Haninge SOK | Gult läger juni |
Ture Lindskog | OK Ravinen | Gult läger juni |
Martin Lindvall | Haninge SOK | Gult läger juni |
Sara Liwång | IFK Lidingö SOK | Gult läger juni |
Alice Ljungberg | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti |
Petter Ljungquist | Täby OK | Gult läger juni |
Gustav Lübcke | OK Ravinen | Orange läger augusti |
Rut Lundin | OK Södertörn | Orange läger augusti |
Oscar Lundquist | OK Ravinen | Orange läger augusti |
Fiffi Malmström | Järfälla OK | Gult läger juni |
Hilda Mårsell | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti |
Wilma Mårtensson | OK Ravinen | Orange läger augusti |
Olivia Mason | Tumba-Mälarhöjden OK | Orange läger augusti |
Noah Mehreteab | Järfälla OK | Orange läger augusti |
Amanda Mörkfors | Järfälla OK | Gult läger juni |
Arvid Myrberger | Tullinge SK | Orange läger augusti |
Stella Näsman Landh | Sundbybergs IK | Gult läger augusti |
Gustav Netz | Järla Orientering | Orange läger augusti |
Linus Nilevi | Haninge SOK | Orange läger augusti |
Lovisa Nordquist | Täby OK | Orange läger augusti |
Axel Nordqvist | Waxholms OK | Orange läger augusti |
Erik Norin | Söders-Tyresö | Orange läger augusti |
Emil Norlin | IFK Enskede | Gult läger juni |
Johannes Norrby | OK Södertörn | Orange läger augusti |
Ellen Nybäck | Tullinge SK | Gult läger juni |
Gustav Nyström | OK Ravinen | Orange läger augusti |
Hilma Ödman | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger augusti |
Stella Östblom | Järfälla OK | Orange läger augusti |
Max Österberg | Gustavsbergs OK | Orange läger augusti |
Simon Palmgren | Skogsluffarnas OK | Orange läger augusti |
Stina Pedersen | Järfälla OK | Orange läger augusti |
Elias Pettersson | Järfälla OK | Orange läger augusti |
Sandro Pruth | Skogsluffarnas OK | Orange läger augusti |
Sofia Quas | Waxholms OK | Orange läger augusti |
Alice Röken | Täby OK | Orange läger augusti |
Ida Röken | Täby OK | Gult läger augusti |
Vincent Rylander | Väsby OK | Gult läger augusti |
Freja Saers | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger juni |
Ebba Sahlstedt | Söders-Tyresö | Gult läger augusti |
Ida Samuelsson | OK Södertörn | Gult läger augusti |
Linnea Sand | Tullinge SK | Gult läger juni |
Theo Santalius | Väsby OK | Gult läger augusti |
Botvid Simonsson | Sundbybergs IK | Orange läger augusti |
Astrid Skantze | IFK Lidingö SOK | Gult läger juni |
Johanna Skogholm Allared | Tumba-Mälarhöjden OK | Gult läger juni |
Alice Slars Paulsson | Sundbybergs IK | Gult läger augusti |
Miranda Strand | Tullinge SK | Gult läger juni |
Linda Strömqvist | Attunda OK | Orange läger augusti |
Sara Strömqvist | Attunda OK | Orange läger augusti |
Hampus Sundberg | Järfälla OK | Orange läger augusti |
Selma Sundberg | Sundbybergs IK | Gult läger juni |
Elsa Tunblad | Mälarö SOK | Orange läger augusti |
Hedda Tunblad | Mälarö SOK | Gult läger augusti |
Ellen Wångberg Aneland | OK Ravinen | Orange läger augusti |
Ebba Westring | Järfälla OK | Orange läger augusti |
Alva Widegren | Mälarö SOK | Orange läger augusti |
Irma Widehag | Sundbybergs IK | Gult läger juni |
Viktor Wistrand | Tullinge SK | Orange läger augusti |