Swedish Orienteering Federation

Activity: Utvecklingsläger violett Norberg 11-15 augusti 2020

Registration is closed.

Activity Utvecklingsläger violett Norberg 11-15 augusti 2020
Organiser Stockholms OF
Information

Årets utvecklingsläger violett genomförs i trakterna av Norberg. 

Resan sker med buss från Stockholm tisdag morgon och vi återkommer i övrigt med detaljer inför resan.

Registration deadline Sunday 14 June 2020 at 23:59
Start time Tuesday 11 August 2020 at 9:00
Contact person Per Forsberg
Number of registrations 74

Registrations

Name Name
Jesper Åkesson Järfälla OK
Malte Albinsson OK Österåker
Jonatan Anderson Järfälla OK
Ingrid André Tumba-Mälarhöjden OK
Emil Anterud Väsby OK
Justus Arenander Skarpnäcks OL
Axel Balck Täby OK
Marcus Barboza Attunda OK
Lovisa Bergsten OK Södertörn
Alvin Craig OK Ravinen
Linn De Boussard IFK Enskede
Alexander Dyberg IFK Lidingö SOK
Ellinor Ek OK Ravinen
Niklas Erlandsson OK Södertörn
Melina Fogelbrink Väsby OK
Elis Forsberg Rundström IFK Enskede
Edvin Forsberg OK Ravinen
Linus Forsberg OK Ravinen
Moa Fröstadius Sundbybergs IK
Madeleine Granath Väsby OK
Marcus Grunder Järfälla OK
Emma Hallendal IFK Enskede
Noa Helgars Täby OK
Liv Herne Tumba-Mälarhöjden OK
Gustaf Hofstedt Täby OK
Ebba Hörling Sundbybergs IK
Doris Iko Täby OK
Elis Ivers Attunda OK
Tindra Jonsson Skarpnäcks OL
Wilma Josefsson Väsby OK
Klara Junegard Tullinge SK
Elsa Käll Tumba-Mälarhöjden OK
Ebba Kolmodin Tumba-Mälarhöjden OK
Ludvig Lange Tumba-Mälarhöjden OK
Elisabeth Larsson OK Södertörn
Wilma Leickt Tullinge SK
Alva Lidström Lauri Snättringe SK
Maja Lilja IFK Lidingö SOK
Rasmus Lindblom Gustavsbergs OK
Filip Lindqvist Täby OK
Hannes Lindqvist IFK Enskede
Lovisa Lindqvist IFK Enskede
Hugo Lindskog OK Ravinen
Peter Lindvall Haninge SOK
Elias Ljungdell Täby OK
Erik Lundquist OK Ravinen
Rasmus Lundström Väsby OK
Tilde Mansén Skarpnäcks OL
Nova Matthews Tullinge SK
Hannes Mogensen OK Ravinen
Linus Nilsson OK Österåker
Vilma Nilsson Attunda OK
Fredrika Nordquist Täby OK
Filippa Nyström OK Ravinen
Ida Österberg Gustavsbergs OK
Melker Palm Järfälla OK
Björn Renner Haninge SOK
Miia Roller Järfälla OK
Vendela Rundström OK Ravinen
Olle Sandström OK Ravinen
Noah Santalius Väsby OK
Hugo Sjölander Täby OK
Linus Skatt OK Södertörn
Märta Södervall Tullinge SK
Viktor Sone Attunda OK
Marcus Stenebo Attunda OK
Malin Strömqvist Attunda OK
Teo Struck OK Ravinen
Olle Thimberg Söders-Tyresö
Joel Wallner Attunda OK
Erik Wällstedt Järfälla OK
Märta Wigle OK Södertörn
Elin Wolgast Snättringe SK
Edvin Wollbrand OK Ravinen

Advertisements

Mila