Activity: GO-CAMP intresseanmälan
Registration is closed.
Activity | GO-CAMP intresseanmälan |
---|---|
Organiser | Göteborgs OF |
Information | Efter att O-CAMP och OL-konfirmationslägret blivit inställda håller vi på att ordna ett "GO-CAMP", ett dagläger över fyra dagar för distriktets 13-16-åringar. Vi planerar kanot-OL, OL-skytte, skärgårds-OL m.m., samt givetvis en mängd lekar och sociala aktiviteter. Deltagarna kommer att delas upp i åldersgrupper beroende på antal anmälda. Preliminära datum är 14-17 juni. Anmälan till denna aktivitet är ej bindande men behövs för att vi ska kunna dimensionera ledare och aktiviteter. Vi kommer att öppna en bindande ordinarie anmälan så fort planeringen kommit lite längre. |
Registration deadline | Tuesday 26 May 2020 at 23:59 |
Start time | Sunday 14 June 2020 at 10:00 |
Contact person | Anders Lamm |
Number of registrations | 163 |
Registrations
Name | Name | Åldersgrupp |
Elvis Åberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Nils Andreasson | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Gustav Asp | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Emil Augustsson | Göteborgs Skidklubb | HD13 |
Elin Axelsson | Lerums SOK | HD13 |
Signe Axelsson | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Alva Bodforss | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Emil Carlén | Frölunda OL | HD13 |
Isak Dahl | OK Alehof | HD13 |
Carl Davidsson | Sävedalens AIK | HD13 |
Björn Djupström | Frölunda OL | HD13 |
Martin Ekdahl | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Axel Ekdala | Kungälvs OK | HD13 |
Henning Falkenström | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Rasmus Granäng | Kungälvs OK | HD13 |
Lukas Gudmundsson | OK Landehof | HD13 |
Noah Hedenblom | Sjövalla FK | HD13 |
Hanna Holmer | Frölunda OL | HD13 |
Emelina Holmqvist | Sjövalla FK | HD13 |
Edith Holmstrand | OK Landehof | HD13 |
Theodor Jakobsson | Frölunda OL | HD13 |
Vilma Jansson | Mölndal Outdoor IF | HD13 |
Malva Jarl | Kungälvs OK | HD13 |
Anna Johannesson | Frölunda OL | HD13 |
Elin Johansson | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Erik Johansson | IK Uven | HD13 |
Linus Karlsmo | IK Uven | HD13 |
William Kraft | IK Uven | HD13 |
Signe Kullman | OK Alehof | HD13 |
Nils Kylberg | Sävedalens AIK | HD13 |
Hedda Ljungberg | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Malte Ljungkvist | OK Alehof | HD13 |
Linnéa Ljungman | Sävedalens AIK | HD13 |
Harald Martner | Frölunda OL | HD13 |
Alvar Nivert | FK Herkules | HD13 |
Elin Noborn | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Maja Nordelöf | Mölndal Outdoor IF | HD13 |
Linnea Nuudi | FK Herkules | HD13 |
Erik Nyström | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Lukas Randåker | Sjövalla FK | HD13 |
Hedda Roos | IFK Göteborg Orientering | HD13 |
Erik Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Ellen Rubendahl | Frölunda OL | HD13 |
Erik Saméus | Frölunda OL | HD13 |
Emil Skepp | Sävedalens AIK | HD13 |
Ellen Skovbjerg | Frölunda OL | HD13 |
Axel Slätt | OK Alehof | HD13 |
Einar Söderberg Beckman | Sjövalla FK | HD13 |
Edvin Sonedahl | OK Landehof | HD13 |
Gustav Ståhl | Sävedalens AIK | HD13 |
Embla Sternö | Tolered-Utby Ol-klubb | HD13 |
Albin Svensson | FK Herkules | HD13 |
Alfred Therstol | Sävedalens AIK | HD13 |
Filip Valentin | Göteborg-Majorna OK | HD13 |
Max Vetter | Sävedalens AIK | HD13 |
Emil Wallenius | Frölunda OL | HD13 |
Dante Wallin | Sävedalens AIK | HD13 |
Karl Aderstedt Althoff | Kungälvs OK | HD14 |
Sara Alfredsson | Lerums SOK | HD14 |
Linus Augustsson | Göteborgs Skidklubb | HD14 |
Isabella Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Sara Bengtsson | OK Alehof | HD14 |
Amanda Cliffordson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Selma Crona | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Alexander Fedje | Frölunda OL | HD14 |
Simon Grahn | IK Uven | HD14 |
Lisa Gunnarsson | Lerums SOK | HD14 |
Maja Haablahe | Lerums SOK | HD14 |
Signe Hördegårdh | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Felix Johansson | OK Alehof | HD14 |
Anna-Lisa Kinell | IFK Göteborg Orientering | HD14 |
Signe Kullander | Sävedalens AIK | HD14 |
Marcus Lamm | Frölunda OL | HD14 |
Ola Leire | Göteborg-Majorna OK | HD14 |
Clara Lövgärd | OK Alehof | HD14 |
Elsa Moqvist | Lerums SOK | HD14 |
Isak Nilsson | OK Landehof | HD14 |
Isak Öhgren | Sävedalens AIK | HD14 |
Alice Olsson | Mölndal Outdoor IF | HD14 |
Wilma Reinholdsson | OK Alehof | HD14 |
Axel Rydgren | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Hanna Schälin | OK Alehof | HD14 |
Julia Svarfvar | Sjövalla FK | HD14 |
Noah Törngren | Tolered-Utby Ol-klubb | HD14 |
Miranda Wallström | Sävedalens AIK | HD14 |
Klara Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | HD14 |
Tove Wedberg Kilnäs | Sjövalla FK | HD14 |
Fabian Alinder | Sjövalla FK | HD15 |
Linus Alinder | Sjövalla FK | HD15 |
Melvin Andersson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Maja Axelsson | Lerums SOK | HD15 |
Jakob Baier | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Julia Boge | OK Alehof | HD15 |
Sofia Carlén | Frölunda OL | HD15 |
Alwin Einarsson | Kungälvs OK | HD15 |
Martin Ek | Frölunda OL | HD15 |
Lisa Eriksson | OK Landehof | HD15 |
Wilma Esberg | OK Alehof | HD15 |
Åke Falkenström | IFK Göteborg Orientering | HD15 |
Emil Grönroos | OK Alehof | HD15 |
Magnus Hammarqvist | Sjövalla FK | HD15 |
Audrey Hansson | Frölunda OL | HD15 |
Pontus Hedin | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Ivar Henriksson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Alvin Huuva | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Albin Karlsmo | IK Uven | HD15 |
Emma Karlsson | OK Landehof | HD15 |
Maja Karlsson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Ida Körle | OK Landehof | HD15 |
Olle Kullman | OK Alehof | HD15 |
Matilda Lekberg | Sävedalens AIK | HD15 |
Harry Liderfelt | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Oscar Lin-Björnström | Göteborg-Majorna OK | HD15 |
Levin Lummander | Lerums SOK | HD15 |
Signe Lundqvist | Sjövalla FK | HD15 |
Emilia Lundstedt | Sjövalla FK | HD15 |
Stina Lyckemalm Dahlén | IK Uven | HD15 |
Tim Martner | Frölunda OL | HD15 |
Katarina Nilsson | Sjövalla FK | HD15 |
Maja Nordenfelt | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Elias Nyqvist | OK Landehof | HD15 |
Isak Olsborg | Sävedalens AIK | HD15 |
Linnea Oskarsson | Sjövalla FK | HD15 |
Hannes Persson | FK Herkules | HD15 |
Ella Pettersson | Sävedalens AIK | HD15 |
Johanna Pihlström | OK Landehof | HD15 |
Silje Ringstad | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
David Rothamel | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Axel Rudmark | Lerums SOK | HD15 |
Erik Slätt | OK Alehof | HD15 |
Axel Styrenius | Tolered-Utby Ol-klubb | HD15 |
Ingrid Toresäter | IK Uven | HD15 |
Maja Torsein | Frölunda OL | HD15 |
Melker Åkesson | OK Landehof | HD16 |
Jakob Asp | IFK Göteborg Orientering | HD16 |
Matilda Asp | IFK Göteborg Orientering | HD16 |
Simon Bååth | Sävedalens AIK | HD16 |
Victor Beischer | IK Uven | HD16 |
Ida Bengtsson | OK Alehof | HD16 |
Adrian Bergqvist | OK Alehof | HD16 |
Axel Björkman | Sjövalla FK | HD16 |
Lucas Boström | OK Alehof | HD16 |
Frida Dahlberg | IK Uven | HD16 |
Hannes Essunger | Sjövalla FK | HD16 |
Filippa Fagerström | IFK Göteborg Orientering | HD16 |
Gunnar Fovaeus | Sävedalens AIK | HD16 |
Molly Granäng | Kungälvs OK | HD16 |
Ebbe Holmqvist | Sjövalla FK | HD16 |
Viktor Jansson | Mölndal Outdoor IF | HD16 |
Alfred Johansson | OK Alehof | HD16 |
Simon Ljungkvist | OK Alehof | HD16 |
Ebba Näsman | Lerums SOK | HD16 |
Elias Nordberg | Göteborg-Majorna OK | HD16 |
Alvin Ollander | OK Landehof | HD16 |
Arvid Petersson | Tolered-Utby Ol-klubb | HD16 |
Elina Reinholdsson | OK Alehof | HD16 |
William Rönnborg | IK Uven | HD16 |
Simon Sahlin | Sjövalla FK | HD16 |
Johan Saméus | Frölunda OL | HD16 |
Arvid Skepp | Sävedalens AIK | HD16 |
Molly Sunér | Frölunda OL | HD16 |
Johan Wall Jungbjer | Göteborgs Skidklubb | HD16 |
Matilda Wallström | Sävedalens AIK | HD16 |