Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Klubbläger Klacka-Lerberg 3-4 oktober

Aktivitet Klubbläger Klacka-Lerberg 3-4 oktober
Arrangör KFUM Örebro OK
Anmälningsstopp söndag 27 september 2020 klockan 0:00
Starttid lördag 3 oktober 2020
Kontaktperson Oskar Arlebo
Antal anmälda deltagare 22

Anmälningar

Namn Namn Träningspass Måltider Övernattning
Albin Arlebo KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Lördag lunch Nej
Erik Arlebo KFUM Örebro OK Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Olivia Arlebo KFUM Örebro OK Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Oskar Arlebo KFUM Örebro OK Lördag kväll (natt)
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Jakob Berg KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Johanna Berg KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Lördag kväll (natt)
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Julia Berg KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Kristin Jacobson KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Lars Jonhed KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Lördag kväll (natt)
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Simon Jonhed KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Lördag kväll (natt)
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Viktor Jonhed KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Lördag kväll (natt)
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Anders Kallin KFUM Örebro OK Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Sanna Kallin KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Viktor Kallin KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Alva Nilsson KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Olof Nilsson KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Ted Nilsson KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Johanna Nordström KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Lars Skymberg KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Nils Skymberg KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Elin Sundkvist Berg KFUM Örebro OK Lördag förmiddag
Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja
Charlotte Wahlström KFUM Örebro OK Lördag eftermiddag
Söndag förmiddag
Lördag lunch
Lördag middag
Söndag frukost
Söndag lunch
Ja

Annonser

Mila