Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Utvecklingsläger Domarudden 2021

Anmälan är stängd.

Aktivitet Utvecklingsläger Domarudden 2021
Arrangör Stockholms OF
Information

Nu är det dags att anmäla sig till StOF:s utvecklingsläger vid Domarudden. Som föregående år finns det lägertillfällen både i juni och augusti och att varje läger betecknas efter nivå. De gula lägren riktas huvudsakligen mot DH12 medan det orange är riktat endast mot DH14. Syftet med detta är att alla DH12-åringar ska få plats på ett läger samt att 13-14-åringar som föredrar att träna på gul nivå ska kunna delta i gult läger i mån av plats.

Läs mer i inbjudan.

Anmälningsstopp måndag 10 maj 2021 klockan 23:59
Starttid måndag 14 juni 2021
Kontaktperson Per Forsberg
Antal anmälda deltagare 131

Anmälningar

Namn Namn Välj läger
Hugo Abel Snättringe SK Gult läger juni
Anton Akterin OK Älvsjö-Örby Orange läger augusti
Signe Albinsson OK Österåker Gult läger augusti
Elin Almgren Söders-Tyresö Orange läger augusti
Simon Anderson Järfälla OK Orange läger augusti
Ida Andersson Tullinge SK Gult läger juni
Samuel Andersson Järfälla OK Gult läger juni
Ruben Arenander Skarpnäcks OL Orange läger augusti
Oskar Bartsch Järfälla OK Orange läger augusti
Edvin Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Robin Björkman OK Södertörn Orange läger augusti
Molly Boman Mälarö SOK Orange läger augusti
Giselle Brandenburg From Tullinge SK Gult läger juni
Alexander Bäckman Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Wilmer Carlstein IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Jonathan Christiansson Täby OK Gult läger augusti
Kerstin Christie Snättringe SK Orange läger augusti
Nova Dahlstedt Söders-Tyresö Orange läger augusti
Linus Danielsson Sundbybergs IK Gult läger augusti
Emilia Dargin Täby OK Gult läger augusti
Gustav Dargin Täby OK Orange läger augusti
Sofia Dell'Orto Sundbybergs IK Gult läger juni
Elton Edding Haninge SOK Gult läger augusti
Gustav Eggöy Markhester Snättringe SK Gult läger augusti
Ludvig Eggöy Markhester Snättringe SK Orange läger augusti
Moa Eiving OK Österåker Gult läger augusti
Olle Ekenberg Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Oskar Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Elias Ekman Haninge SOK Gult läger juni
Jakob Engdahl OK Ravinen Orange läger augusti
Petter Fogelbrink Väsby OK Orange läger augusti
Vilmer Folcke Järla Orientering Orange läger augusti
Ebba Frendelius Kamrat och IF KIF Gult läger juni
Ingemar Färm Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Alva Gawell IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Teodor Gerholm Järla Orientering Orange läger augusti
Emilia Glans OK Österåker Gult läger augusti
Victor Granath Väsby OK Orange läger augusti
Sophie Haeberlein Mälarö SOK Gult läger juni
Wilmer Hagrot Täby OK Orange läger augusti
Anja Hartley Haninge SOK Gult läger juni
Livia Hartley Haninge SOK Gult läger juni
Sagali Hassius Haninge SOK Orange läger augusti
Alice Hellberg Sundbybergs IK Orange läger augusti
Noel Hellberg Sundbybergs IK Orange läger augusti
Emelie Hellström Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Gustav Henriksson OK Södertörn Orange läger augusti
Albin Hessle Tullinge SK Orange läger augusti
Julia Holmström Täby OK Gult läger juni
Ebba Hultqvist Mälarö SOK Orange läger augusti
Malte Ihlis Mälarö SOK Gult läger juni
Dagny Iko Täby OK Gult läger juni
Edvin Johansson Liljegren Väsby OK Orange läger augusti
Bodil Johansson Sundbybergs IK Gult läger augusti
Folke Johansson Sundbybergs IK Gult läger augusti
Lova Jonsson Skarpnäcks OL Gult läger augusti
Teodor Jonsson Skarpnäcks OL Orange läger augusti
Leo JunlÉN OK Ravinen Gult läger juni
Fanny Karls Väsby OK Orange läger augusti
Erik Käll Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Ted Lagerström Attunda OK Orange läger augusti
Sophia Larsson OK Österåker Gult läger augusti
Elis Lauri Sundbybergs IK Gult läger juni
Vanja Lif Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
William Lindelöf Sundbybergs IK Gult läger augusti
Sara Liwång IFK Lidingö SOK Orange läger augusti
Ella Ljungdell Täby OK Gult läger augusti
Elliot Ljungdell Täby OK Orange läger augusti
Lydia Ljungkvist Bogdanovic Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Viktor Ljungkvist Bogdanovic Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Klara Loberg Järfälla OK Orange läger augusti
Frida Lord Täby OK Gult läger augusti
Ella-Lee Lundhquist Järla Orientering Gult läger juni
Klara Löfgren Järla Orientering Gult läger juni
Nike Mair Hassler Söders-Tyresö Orange läger augusti
Cloe Matthews Tullinge SK Gult läger juni
Viggo Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Lovisa Nederheim Täby OK Gult läger juni
Viktor Nimrodsson Engblom OK Älvsjö-Örby Orange läger augusti
Henrik Norell Snättringe SK Gult läger augusti
Aston Normark Tullinge SK Gult läger juni
Viktor Nygren Väsby OK Gult läger augusti
Axel Nyman Snättringe SK Gult läger augusti
Hugo Nyström OK Ravinen Gult läger juni
Stella Näsman Landh Sundbybergs IK Gult läger augusti
Esther Oliv Sundbybergs IK Gult läger augusti
Edvin Olsson Åhlén OK Österåker Gult läger augusti
Alma Olsson Tullinge SK Gult läger juni
Svea Parmborg Snättringe SK Orange läger augusti
Albin Persson Täby OK Orange läger augusti
Holger Persson Tullinge SK Gult läger juni
Moa Persson Täby OK Gult läger augusti
Hannes Pihlo OK Ravinen Gult läger juni
Tilda Pousette Tullinge SK Gult läger juni
Alma Rimpi OK Södertörn Gult läger augusti
Vincent Rylander Väsby OK Gult läger augusti
Freja Saers Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Viola Saers Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Ebba Sahlstedt Söders-Tyresö Gult läger juni
Blenda Sandén OK Södertörn Orange läger augusti
Ella Sigstedt OK Ravinen Gult läger juni
Lina Silén IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Botvid Simonsson Sundbybergs IK Orange läger augusti
Isabella Sjögren OK Ravinen Gult läger juni
Alice Slars Paulsson Sundbybergs IK Gult läger augusti
Alva Smeds Väsby OK Orange läger augusti
Elin Smeds Väsby OK Gult läger augusti
Ellen Stadig OK Ravinen Gult läger juni
Iben Stattin Väsby OK Gult läger augusti
Erik Steen Sundbybergs IK Orange läger augusti
Liv Ställberg Tullinge SK Gult läger juni
Selma Sundberg Sundbybergs IK Orange läger augusti
Emil Sundblad Snättringe SK Gult läger juni
Emma Svärd Tullinge SK Gult läger juni
Gabriel Sörqvist Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Elin Theander Haninge SOK Orange läger augusti
Maja Thimberg Söders-Tyresö Orange läger augusti
Johanna Tollmar Täby OK Gult läger augusti
Elias Trossing Täby OK Gult läger augusti
Simon Trossing Täby OK Orange läger augusti
Hedda Tunblad Mälarö SOK Gult läger augusti
Edvin Wallner Attunda OK Orange läger augusti
Mira Vejedal Snättringe SK Gult läger augusti
Simon Wenzin OK Södertörn Orange läger augusti
Tuva Westerback Haninge SOK Orange läger augusti
Mella Wiberg OK Södertörn Gult läger augusti
Ellen Wickbom Westman Sundbybergs IK Gult läger juni
Leo Wisborg Tullinge SK Orange läger augusti
Egon Wistedt Sundbybergs IK Orange läger augusti
Carl Wännman OK Södertörn Orange läger augusti
Ville Åman Klasén IFK Lidingö SOK Gult läger juni

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr