Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: GOF ungdomsträning 23/5

Anmälan är stängd.

Aktivitet GOF ungdomsträning 23/5
Arrangör Göteborgs OF
Information

OK Alehof arrangerar femte GOF-träningen 2021!

OBS! Denna träning är på en söndag.

kl 10.00; HD14, HD16
kl 13.00; HD13, HD15

Parkering och arena är vid Prästalunds Fornminnesområde. Skulle parkeringen bli full finns ytterligare parkering vid Starrkärrs kyrka, c:a 500 m bort.

För chaufförer har Alehof fixat en separat aktivitet.

Medtag sportident! Endast lösa definitioner, så ta med hållare om du har!

Anmälningsstopp onsdag 19 maj 2021 klockan 23:59
Starttid söndag 23 maj 2021 klockan 10:00
Kontaktperson Erik Aderstedt
Antal anmälda deltagare 106

Anmälningar

Namn Namn Grupp
Karl Aderstedt Althoff Kungälvs OK HD15
Erik Aderstedt Kungälvs OK GOF-ledare
Fabian Alinder Sjövalla FK HD16
Linus Alinder Sjövalla FK HD16
Nils Andreasson IFK Göteborg Orientering HD14
Elsa Arvidsson Sjövalla FK HD13
Gustav Asp IFK Göteborg Orientering HD14
Emil Augustsson IFK Göteborg Orientering HD14
Linus Augustsson IFK Göteborg Orientering HD15
Elin Axelsson Lerums SOK HD14
Jonas Axelsson Lerums SOK GOF-ledare
Maja Axelsson Lerums SOK HD16
Isabella Baier Tolered-Utby Ol-klubb HD15
Per Baier Tolered-Utby Ol-klubb GOF-ledare
Agnes Boge OK Alehof HD13
Julia Boge OK Alehof HD16
Otto Bondeson IK Uven HD13
Klara Brockmark Mölndal Outdoor IF HD13
Sofia Carlén Frölunda OL HD16
Amanda Cliffordson Tolered-Utby Ol-klubb HD15
Björn Djupström Frölunda OL HD14
Alwin Einarsson Kungälvs OK HD16
Martin Ek Frölunda OL HD16
Lisa Eriksson OK Landehof HD16
Alice Fagerström IFK Göteborg Orientering HD13
Henning Falkenström IFK Göteborg Orientering HD14
Bruno Fovaeus Sävedalens AIK HD13
Simon Grahn IK Uven HD15
Rasmus Granäng Kungälvs OK HD14
Magnus Hammarqvist Sjövalla FK HD16
Audrey Hansson Frölunda OL HD16
Pontus Hedin Tolered-Utby Ol-klubb HD16
Emilia Hedman Kungälvs OK HD14
Stina Helgeson Kungälvs OK HD14
Ivar Henriksson Tolered-Utby Ol-klubb HD16
Emelina Holmqvist Sjövalla FK HD14
Edith Holmstrand OK Landehof HD14
Maria Holmstrand OK Landehof GOF-ledare
Erik Hulthén Mölndal Outdoor IF GOF-ledare
Theander Hulthén Mölndal Outdoor IF HD13
Maria Höglund Sjövalla FK GOF-ledare
Vera Höglund Sjövalla FK HD13
Signe Hördegårdh IFK Göteborg Orientering HD15
Malva Jarl Kungälvs OK HD14
Anna Johannesson Frölunda OL HD14
Elin Johansson IFK Göteborg Orientering HD14
Erik Johansson IK Uven HD14
Felix Johansson OK Alehof HD15
Alva Junkell FK Herkules HD13
Ingrid Kafvelström Tolered-Utby Ol-klubb HD13
Albin Karlsmo IK Uven HD16
Elin Karlsson OK Landehof HD13
Elina Karlsson FK Herkules HD13
Emma Karlsson OK Landehof HD16
Greta Karlsson Tolered-Utby Ol-klubb HD14
Maja Karlsson Tolered-Utby Ol-klubb HD16
Signe Kullman OK Alehof HD14
Ida Körle OK Landehof HD16
Anders Lamm Frölunda OL GOF-ledare
Marcus Lamm Frölunda OL HD15
Jonas Leire Göteborg-Majorna OK HD13
Ola Leire Göteborg-Majorna OK HD15
Harry Liderfelt Tolered-Utby Ol-klubb HD16
Signe Lundqvist Sjövalla FK HD16
Dan Lundstedt Sjövalla FK GOF-ledare
Emilia Lundstedt Sjövalla FK HD16
Nils Lydmark Sjövalla FK HD13
Harald Martner Frölunda OL HD14
Tim Martner Frölunda OL HD16
Elsa Moqvist Lerums SOK HD15
Isak Nilsson OK Landehof HD15
Katarina Nilsson Sjövalla FK HD16
Elin Noborn IFK Göteborg Orientering HD14
Maja Nordelöf Mölndal Outdoor IF HD14
Maja Nordenfelt Tolered-Utby Ol-klubb HD16
Eric Olofsson Sjövalla FK HD13
Alice Olsson Mölndal Outdoor IF HD15
Hannes Persson FK Herkules HD16
Per Persson FK Herkules GOF-ledare
Selma Persson FK Herkules HD13
Agnes Pettersson Sävedalens AIK GOF-ledare
Ella Pettersson Sävedalens AIK HD16
Herman Pettersson Sävedalens AIK HD13
Johanna Pihlström OK Landehof HD16
Lukas Randåker Sjövalla FK HD14
Wilma Reinholdsson OK Alehof HD15
Gustav Rex OK Landehof HD13
Silje Ringstad Tolered-Utby Ol-klubb HD16
David Rothamel Tolered-Utby Ol-klubb HD16
Erik Rothamel Tolered-Utby Ol-klubb HD14
Ellen Rubendahl Frölunda OL HD14
Ellen Skovbjerg Frölunda OL HD14
Embla Sternö Tolered-Utby Ol-klubb HD14
Artur Stjernlöf IFK Göteborg Orientering HD13
Ingrid Toresäter IK Uven HD16
Maja Torsein Frölunda OL HD16
Emil Wallenius Frölunda OL HD14
Miranda Wallström Sävedalens AIK HD15
Klara Wedberg Kilnäs Sjövalla FK HD15
Tove Wedberg Kilnäs Sjövalla FK HD15
Linnea Westfeldt Göteborg-Majorna OK HD13
Saga Wildheim Mölndal Outdoor IF HD13
Emma Wissler FK Herkules HD14
Elin Zachrisson Kungälvs OK HD13
Agnes Åberg Tolered-Utby Ol-klubb HD13
Elvis Åberg Tolered-Utby Ol-klubb HD14

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr