Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Träningsdag Halmstad

Anmälan är stängd.

Aktivitet Träningsdag Halmstad
Arrangör Falkenbergs OK
Information

Mer info finns här:
Träningsdag Halmstad 9 oktober - Falkenbergs Orienteringsklubb - IdrottOnline Klubb (fok.se)

Anmälningsstopp söndag 3 oktober 2021 klockan 23:59
Starttid lördag 9 oktober 2021 klockan 10:00
Kontaktperson Henrik Bengtsson
Antal anmälda deltagare 74

Anmälningar

Namn Namn Aktivitet Klass på KM (för FOK), val av bana (för HOK) Övrig info
Annika Aasa IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Loke Agmarken Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Anders Agnvall IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 5km blå
Gustav Agnvall IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 2,5km gul
Claes Andersson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H45
Frida Andersson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK D21
Håkan Andersson Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Katarina Andersson Falkenbergs OK Förmiddagspass FOK Motion
Ronnie Andersson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK Motion
Ronja Arvidsson IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 5km blå
Karin Axelsson IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Peter Badenfelt Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H45
Anna Beischer IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Victor Beischer IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Henrik Bengtsson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H21
Stefan Bengtsson Alvesta SOK Förmiddagspass HOK 6km blå Gäst från ASOK, OK KH
Sven-Åke Bengtsson Falkenbergs OK Förmiddagspass FOK H45
Rasmus Blockgren Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H21
Hanna Boquist IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Louise Borg Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Anton Dahlberg IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 3,5km orange
Frida Dahlberg IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Monica Dahlberg IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Eric Ekström IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 3,5km orange
Martin Ericsson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H45
Jonas Fagerholm Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
HOK 6km blå
Sonja Fagerholm Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
HOK 2,5km gul
Anna Grahn IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Simon Grahn IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Torbjörn Grahn IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 5km blå
Mats Gustafsson Göteborg-Majorna OK Förmiddagspass HOK 4km blå GMOK, KH informerad
Fanny Hansson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK D21
Håkan Hansson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H45
Adam Hemmendorff IK Uven Förmiddagspass HOK 2,5km gul
Erik Hemmendorff IK Uven Förmiddagspass HOK 4km blå
Johanna Henriksson Falkenbergs OK Eftermiddagspass FOK D21
Ella Hertz-Jensen Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK D14
Tilde Hertz-Jensen Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK D14
Kristina Holm IK Uven Förmiddagspass HOK 3,5km orange
Kennet Horvath Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
HOK 4km blå Annmäler Magnus Sandberg, Slottskogens OK också!
Hans Jensen Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H45
Fred Johansson Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Hilma Knopf Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 2,5km gul
Emilia Kraft IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Mari Kraft IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
William Kraft IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 3,5km orange
Jan Lager Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
HOK 6km blå
Simon Lindberg IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
David Lundevi Halmstad OK Eftermiddagspass HOK 5km blå
Gustav Lundqvist Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 5km blå
Mikael Lundqvist Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Hampus Löfgren IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 2,5km gul
Linnea Löfgren IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 2,5km gul
Julia Lönn Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 3,5km orange
Maria Lönn Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 3,5km orange
Sara Lönn Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 2,5km gul
Ulrik Magnusson Halmstad OK Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Gunilla Martinsson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK D45
Mikael Martinsson Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK H45
Axel Niklasson IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Fred Oleander IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 2,5km gul
Andreas Persson Göteborg-Majorna OK Förmiddagspass HOK 6km blå Gäst från GMOK, OK KH
Emma Persson Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 3,5km orange
Fredrik Persson Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Klara Persson Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Anna Rönnborg IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
Emelie Rönnborg IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 4km blå
William Rönnborg IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 6km blå
Axel Spets Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 2,5km gul
Jan-Olof Svensson Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
HOK 4km blå
Sofie Söderblom Falkenbergs OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
FOK D21
Gunilla Wallin Bengtsson Falkenbergs OK Förmiddagspass FOK Motion
Oscar West Halmstad OK Förmiddagspass
Lunch
Eftermiddagspass
HOK 5km blå
Andreas Wikström IK Uven Förmiddagspass
Eftermiddagspass
HOK 6km blå

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
OK Orion