Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Anmälan StOF-konventet 2021

Anmälan är stängd.

Aktivitet Anmälan StOF-konventet 2021
Arrangör Stockholms OF
Anmälningsstopp torsdag 11 november 2021 klockan 23:59
Starttid lördag 13 november 2021 klockan 12:30
Kontaktperson Lars Gerhardsson
Antal anmälda deltagare 66

Anmälningar

Namn Namn Jag anmäler mig i egenskap av
Helena Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Junior-/seniorledare
Patrik Adebrant Tumba-Mälarhöjden OK Styrelserepresentant
Michael Ahlquist Järla Orientering Styrelserepresentant
Jonathan Alm Järfälla OK Arrangörsrepresentant
Sara Anderson Järfälla OK Ungdomsledare
Claes Andersson Snättringe SK Arrangörsrepresentant
Peter Andersson Söders-Tyresö Ungdomsledare
Viviann Andersson Snättringe SK Arrangörsrepresentant
Ola Bengtsson Täby OK Junior-/seniorledare
Pelle Bengtsson IFK Enskede Styrelserepresentant
Mattias Berglund Bromma-Vällingby SOK Arrangörsrepresentant
Louise Bergman Söders-Tyresö Styrelserepresentant
Bengt Branzén Tumba-Mälarhöjden OK Styrelserepresentant
Maria Bratt Tullinge SK Styrelserepresentant
Ingegerd Carlsson Sundbybergs IK Arrangörsrepresentant
Bo Davidsson Solna OK Styrelserepresentant
Maria Edvardsson Järfälla OK Junior-/seniorledare
Peter Fitger Solna OK Arrangörsrepresentant
Cecilia Fochsen Waxholms OK Ungdomsledare
Lars Forsberg OK Ravinen Arrangörsrepresentant
Per Forsberg IFK Enskede Junior-/seniorledare
Jan Frödin IFK Enskede Arrangörsrepresentant
Ingela Gadefors Haninge SOK Ungdomsledare
Lars Gerhardsson Attunda OK Styrelserepresentant
Charlotta Giberg Hellas Orientering Arrangörsrepresentant
Dan Giberg Tumba-Mälarhöjden OK Arrangörsrepresentant
Andreas Grunder Järfälla OK Styrelserepresentant
Krister Gumaelius Waxholms OK Junior-/seniorledare
Camilla Göstas Söders-Tyresö Ungdomsledare
Fredrik Hedin IFK Enskede Arrangörsrepresentant
Ola Henriksson Järla Orientering Arrangörsrepresentant
Stefan Henriksson IFK Enskede Junior-/seniorledare
Göran Hillgren OK Södertörn Styrelserepresentant
Johan Hofstedt Täby OK Styrelserepresentant
Tina Junegard Tullinge SK Junior-/seniorledare
Gunilla Kallhauge Snättringe SK Ungdomsledare
Per Kallhauge Snättringe SK Arrangörsrepresentant
Jan Kihl Sundbybergs IK Styrelserepresentant
Johan Leire Mälarö SOK Styrelserepresentant
Gunnar Lindberg Gustavsbergs OK Styrelserepresentant
Lars Lindbom Mälarö SOK Arrangörsrepresentant
Katarina Lindbärg OK Södertörn Arrangörsrepresentant
Anders Mattsson OK Älvsjö-Örby Styrelserepresentant
Per-Ove Melinder Tullinge SK Arrangörsrepresentant
Åsa Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Ungdomsledare
Kristin Nilsson Bromma-Vällingby SOK Ungdomsledare
Linda Nimrodsson OK Älvsjö-Örby Ungdomsledare
Lukas Olsson Väsby OK Styrelserepresentant
Jörgen Persson Tumba-Mälarhöjden OK Arrangörsrepresentant
Göran Reinholdsson Järfälla OK Arrangörsrepresentant
Daniela Renner Haninge SOK Junior-/seniorledare
Björn Salomonsson Snättringe SK Styrelserepresentant
Anna Schandl OK Södertörn Junior-/seniorledare
Gunnar Skärlén Haninge SOK Styrelserepresentant
Stefan Svensson Gelius Snättringe SK Junior-/seniorledare
Bengt Svensson Sundbybergs IK Ungdomsledare
Jacob Svensson Söders-Tyresö Junior-/seniorledare
Göran Thimberg Söders-Tyresö Styrelserepresentant
Michael Thulin Skogsluffarnas OK Arrangörsrepresentant
Sara Thörn OK Södertörn Ungdomsledare
Cecilia Westström Sundbybergs IK Junior-/seniorledare
Henrik Wiklund Bromma-Vällingby SOK Arrangörsrepresentant
Anders Winald Hellas Orientering Styrelserepresentant
Anders Winell Tumba-Mälarhöjden OK Arrangörsrepresentant
Anette Önerud OK Ravinen Styrelserepresentant
Henrik Österberg Gustavsbergs OK Ungdomsledare

Annonser

Orienteringsmagasinet 1 kr
Skåne OF