Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: 10-Mila 2022

Anmälan är stängd.

Aktivitet 10-Mila 2022
Arrangör Sundsvalls OK
Information
I år avgörs 10-Mila i Ånnaboda strax väster om Örebro 7-8 maj.
Vi siktar på att ha 2 herrlag, 3 damlag och 3 ungdomslag, men anpassar antalet lag efter de som anmäler att de vill vara med.
 
Alla åker storbuss på fredagen (avfärd på eftermiddagen). Ambitionen är att vi har ett och samma logi i närheten av Örebro hela helgen där nattlöparna mest troligt bor i tält på tävlingsplatsen.
Alla åker hem tillsammans i den stora bussen på söndagen. Mer information om resan och om uttagningskriterier osv kommer så småningom.
 
Ingen egenavgift utgår för den här resan.
Ni som vill springa i något lag anmäler er här (Eventor-aktivitet) senast onsdag 9 mars.
 
Anmälningsstopp tisdag 15 mars 2022 klockan 11:40
Starttid fredag 6 maj 2022 klockan 15:00
Kontaktperson Thomas Rex
Antal anmälda deltagare 64

Anmälningar

Namn Ditresa Stafett
Alex Andersson Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Anders Axling Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Alexander Dufva Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Lovisa Dufva Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Klara Edström Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Alva Eliasson Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Herman Eliasson Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Elisabet Engberg Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Anders Erlandsson Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Petter Erlandsson Annat (men vill gärna hoppa på bussen) Tiomilakavlen
Carl Erngrund Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Maria Falk Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Agnes Feil Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Signe Feil Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Gustav Frænell Annat (men vill gärna hoppa på bussen) Tiomilakavlen
Ivar Granholm Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Oscar Grip Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Fredrik Hellqvist Från Sundsvall (med bussen)
Linnea Hellqvist Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Hanna Hugosson Annat (tar mig själv till Örebro) Damkavlen
Hanna Hässler Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Hugo Hässler Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Emma Jakobsson Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Erik Jakobsson Från Sundsvall (med bussen)
Lisa Jakobsson Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Sara Jakobsson Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Ebba Jensen Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Magnus Jonsson Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Jonna Jungåker Annat (men vill gärna hoppa på bussen) Damkavlen
Andrei Kuzmin Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Ivan Kuzmin Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Edvin Lake Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Mattias Larsson Annat (tar mig själv till Örebro) Tiomilakavlen
Wilma Larsson Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Hannes Lindahl Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Mattias Lindahl Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Stina Lindholm Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Wilma Lindström Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Axel Lundgren Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Emil Lundgren Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Sara Lundsten Annat (men vill gärna hoppa på bussen) Damkavlen
Per Nordanlind Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Anna Nordin Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Johan Nordin Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Stina Nordin Annat (men vill gärna hoppa på bussen) Damkavlen
Hugo Nordlander Annat (men vill gärna hoppa på bussen) Tiomilakavlen
Julia Nordlander Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Erik Norin Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Olov Norin Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Janne Näätänen Annat (tar mig själv till Örebro) Tiomilakavlen
Linus Opel Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Tobias Opel Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Astrid Rex Annat (tar mig själv till Örebro) Damkavlen
Thomas Rex Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Wilmer Rex Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Ylva Sandström Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Johanna Sjölund Annat (men vill gärna hoppa på bussen) Damkavlen
Simon Teike Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Sara Timner Från Sundsvall (med bussen) Damkavlen
Erik Toomingas Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Albin Tuvesson Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Nora Uddman Från Sundsvall (med bussen) Ungdomskavlen
Anders Vedin Från Sundsvall (med bussen) Tiomilakavlen
Frida Vikström Annat (tar mig själv till Örebro) Damkavlen

Annonser