Svenska Orienteringsförbundet

Aktivitet: Utvecklingsläger Domarudden 2022

Anmälan är stängd.

Aktivitet Utvecklingsläger Domarudden 2022
Arrangör Stockholms OF
Information

Nu är det dags att anmäla sig till StOF:s utvecklingsläger vid Domarudden. Som föregående år finns det lägertillfällen både i juni och augusti och att varje läger betecknas efter nivå. De gula lägren riktas huvudsakligen mot DH12 medan det orange är riktat endast mot DH14. Syftet med detta är att alla DH12-åringar ska få plats på ett läger samt att 13-14-åringar som föredrar att träna på gul nivå ska kunna delta i gult läger i mån av plats.

Läs mer i inbjudan

Anmälningsstopp söndag 15 maj 2022 klockan 23:59
Starttid tisdag 21 juni 2022 klockan 9:30
Kontaktperson Per Forsberg
Antal anmälda deltagare 166

Anmälningar

Namn Namn Välj läger Jag är ansvarig ledare för min klubb
Pontus Aasa Tullinge SK Orange läger augusti
Felix Ahlström IFK Enskede Gult läger juni
Simon Ahlström IFK Enskede Gult läger juni
Love Akterin OK Älvsjö-Örby Gult läger augusti OK Älvsjö-Örby
Otto Algell IFK Enskede Orange läger augusti
Elin Almgren Söders-Tyresö Orange läger augusti Söders-Tyresö
Isak Anderson Järfälla OK Gult läger augusti
Sara Anderson Järfälla OK Järfälla OK
Peter Andersson Söders-Tyresö Söders-Tyresö
Arttu Andreev Sundbybergs IK Gult läger augusti
Ulrika Askehed Täby OK Täby OK
Vilhelm Askehed Täby OK Gult läger juni
Alina Asplund IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Ulf Asplund IFK Lidingö SOK IFK Lidingö
Edith Atterlöf IFK Enskede Orange läger augusti
Deniz Basol Täby OK Gult läger augusti
Kuzey Basol Täby OK Gult läger augusti
Vidar Berg Snättringe SK Gult läger juni
Adam Berglund Täby OK Orange läger augusti Täby OK
Edvin Björklund Boljang Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti Tumba-Mälarhöjden OK
Tora Björklund OK Ravinen Orange läger augusti
Wera Björklund OK Ravinen Orange läger augusti
Molly Boman Mälarö SOK Orange läger augusti
Max Boström Järfälla OK Orange läger augusti Järfälla OK
Giselle Brandenburg From Tullinge SK Gult läger juni
Gustav Bursjö Sundbybergs IK Orange läger augusti
Alexander Bäckman Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti Tumba-Mälarhöjden OK
Åsa Börjesson Järla Orientering Järla
Edvin Carlstein IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Wilmer Carlstein IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Mirjam Costermans Järla Orientering Orange läger augusti Järla
Linus Danielsson Sundbybergs IK Orange läger augusti
Lucas De Boussard IFK Enskede Orange läger augusti
Sofia Dell'Orto Sundbybergs IK Orange läger augusti
Olivia Edlund Mälarö SOK Gult läger juni Mälarö SOK
Frida Ek OK Ravinen Gult läger juni
Julia Ek OK Ravinen Orange läger augusti
Linus Ekenberg Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Erik Eklöv Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Åke Engman IFK Lidingö SOK Orange läger augusti IFK Lidingö
John Ericson IFK Enskede Orange läger augusti
Frej Eriksson Täby OK Gult läger juni
Nova Falk Sundbybergs IK Gult läger augusti
Edvin Flodell Väsby OK Orange läger augusti Väsby OK
Kasper Florczyk Haninge SOK Gult läger juni
Nadia Florczyk Haninge SOK Gult läger juni
Cecilia Fochsen Waxholms OK Waxholms OK
Vilmer Folcke Järla Orientering Orange läger augusti Järla
Jon Forsberg Rundström IFK Enskede Gult läger juni
Ebba Frendelius IFK Lidingö SOK Orange läger augusti IFK Lidingö
Ingemar Färm Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Thea Gelius Snättringe SK Orange läger augusti
Teodor Gerholm Järla Orientering Orange läger augusti Järla
Nils Gidlöf OK Älvsjö-Örby Orange läger augusti
Stefan Granath Väsby OK Väsby OK
Victor Granath Väsby OK Orange läger augusti
Arvidas Gunnarsson Järfälla OK Orange läger augusti Järfälla OK
Felix Gyllfors Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger juni
Erik Hagel Von Heijne IFK Enskede Gult läger juni
Olof Hagwall Järla Orientering Orange läger augusti Järla
Hilmar Hedin IFK Enskede Orange läger augusti
Noel Hedman Snättringe SK Gult läger juni
Irma Helgars Täby OK Gult läger juni Täby OK
Meja Helgars Täby OK Gult läger juni Täby OK
Alice Hellberg Sundbybergs IK Orange läger augusti
Ida Hellberg Sundbybergs IK Gult läger augusti
Saga Hellberg Sundbybergs IK Gult läger augusti
Melvin Hellestig IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Emelie Hellström Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Viggo Henriques OK Södertörn Gult läger juni
Benjamin Hjertén Järfälla OK Orange läger augusti Järfälla OK
Joel Holmgren IFK Enskede Orange läger augusti
Malte Holmquist IFK Enskede Gult läger juni
Sanna Holmqvist OK Österåker Gult läger juni
Vide Hrastinski Snättringe SK Gult läger juni
Dagny Iko Täby OK Orange läger augusti Täby OK
Ella Irwe OK Ravinen Gult läger juni
Bodil Johansson Sundbybergs IK Orange läger augusti
Folke Johansson Sundbybergs IK Orange läger augusti
Gunilla Kallhauge Snättringe SK Snättringe SK
Noel Kimblad Järfälla OK Gult läger augusti
Lars Klasson OK Ravinen OK Ravinen
Casper Klinge Järla Orientering Orange läger augusti Järla
Arvid Kylberg Mälarö SOK Orange läger augusti Mälarö SOK
Mia Lagerström Attunda OK Gult läger augusti
Sophia Larsson OK Österåker Orange läger augusti OK Österåker
Elis Lauri Sundbybergs IK Gult läger augusti
Emil Libérth Haninge SOK Gult läger juni
Vanja Lif Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti Tumba-Mälarhöjden OK
William Lindelöf Sundbybergs IK Gult läger juni Sundbybergs IK
Nils Lindqvist OK Älvsjö-Örby Orange läger augusti
Ture Lindskog OK Ravinen Orange läger augusti
Stefan Lindvall Haninge SOK Haninge SOK
Sara Liwång IFK Lidingö SOK Orange läger augusti
Erik Ljungquist Täby OK Gult läger juni
Petter Ljungquist Täby OK Orange läger augusti
Vilmer Ljungqvist Waxholms OK Gult läger juni
Sonja Lundberg IFK Enskede Orange läger augusti
Tobias Lundberg IFK Enskede IFK Enskede
Lilly Lundqvist Mälarö SOK Gult läger juni Mälarö SOK
Markus Martinelle Söders-Tyresö Söders-Tyresö
Signe Martinelle Söders-Tyresö Gult läger juni
Stina Martinelle Söders-Tyresö Gult läger juni
Cloe Matthews Tullinge SK Gult läger juni
Lina Matthews Tullinge SK Tullinge OK
Ivar Messing OK Älvsjö-Örby Orange läger augusti
Viggo Mårsell Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti Tumba-Mälarhöjden OK
Märta Nilsson Waxholms OK Gult läger juni
Alexander Nimrodsson Engblom OK Älvsjö-Örby Gult läger augusti OK Älvsjö-Örby
Viktor Nimrodsson Engblom OK Älvsjö-Örby Orange läger augusti
Linda Nimrodsson OK Älvsjö-Örby OK Älvsjö-Örby
Harry Norell Snättringe SK Gult läger juni
Love Norell Snättringe SK Orange läger augusti
Aston Normark Tullinge SK Gult läger juni
Kerstin Nylind OK Södertörn Orange läger augusti
Cornelia Näsman Landh Sundbybergs IK Gult läger augusti
Stella Näsman Landh Sundbybergs IK Orange läger augusti
Tina Näsman Landh Sundbybergs IK Sundbybergs IK
Billy Oldéen OK Södertörn Gult läger juni
Esther Oliv Sundbybergs IK Gult läger juni
Alicia Olson Sundbybergs IK Gult läger juni
Edvin Olsson Åhlén OK Österåker Gult läger juni
Holger Persson Tullinge SK Gult läger juni
Tilda Pousette Tullinge SK Gult läger juni
Livia Quas Waxholms OK Gult läger juni
Erika Remén Snättringe SK Gult läger augusti Snättringe SK
Vanja Remén Snättringe SK Gult läger augusti Snättringe SK
Alma Rimpi OK Södertörn Orange läger augusti OK Södertörn
Hugo Rundlöf Väsby OK Gult läger augusti
Arvid Rundström OK Ravinen Orange läger augusti OK Ravinen
Anna Röken Enebybergs IF Enebybergs IF
Ida Röken Enebybergs IF Orange läger augusti
Freja Saers Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti
Viola Saers Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Ebba Sahlstedt Söders-Tyresö Orange läger augusti Söders-Tyresö
Ida Samuelsson OK Södertörn Orange läger augusti OK Södertörn
Albin Sandeberg Waxholms OK Gult läger juni
Theo Santalius Väsby OK Orange läger augusti Väsby OK
Hampus Siljekvist Järfälla OK Gult läger juni
Åsa Sjölander Täby OK Orange läger augusti Täby OK
Alice Slars Paulsson Sundbybergs IK Orange läger augusti
Lilly Slars Paulsson Sundbybergs IK Gult läger augusti
Elis Sohlman Haninge SOK Gult läger juni Haninge SOK
Ellinor Starenius Snättringe SK Gult läger augusti
Iben Stattin Väsby OK Orange läger augusti
Tage Stattin Väsby OK Gult läger augusti
Liv Ställberg Tullinge SK Gult läger juni Tullinge OK
Selma Sundberg Sundbybergs IK Orange läger augusti
Vera Sundberg Sundbybergs IK Gult läger augusti
Stefan Svensson Gelius Snättringe SK Snättringe SK
Tuva Thörnqvist Söders-Tyresö Orange läger augusti Söders-Tyresö
Hedda Tunblad Mälarö SOK Orange läger augusti Mälarö SOK
Nora Tunblad Mälarö SOK Gult läger juni
Elsa Törnros Tumba-Mälarhöjden OK Tumba-Mälarhöjden OK
Samuel Törnros Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger juni
Elsa Wanek Terry IFK Lidingö SOK Gult läger juni
Mella Wiberg OK Södertörn Orange läger augusti OK Södertörn
Irma Widehag Sundbybergs IK Orange läger augusti
Tyra Wiklund Täby OK Gult läger juni
Alve Wistedt Sundbybergs IK Orange läger augusti
Elvina Wistrand Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Tor Zettergren Tumba-Mälarhöjden OK Gult läger augusti
Marcus Åhlén OK Österåker OK Österåker
Olof Åkerfeldt IFK Enskede Orange läger augusti
Hilma Ödman Tumba-Mälarhöjden OK Orange läger augusti Tumba-Mälarhöjden OK
Linus Öhrberg Söders-Tyresö Gult läger juni

Annonser

Bagheera